Opinie o Diamond Piotr Dulas w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diamond Piotr Dulas. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Diamond Piotr Dulas o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Piotr Dulas w Rumia

Czy możliwe ze do dziś już nie ma rotacji mechaników? Chodzi o to, że przeglądam potencjalne zakładki i tym podobne, tutaj akurat oferty mi się nie wyświetlały a jeszcze z kiedyś wskazywali na to, że dość sporo oferty dodawano. Ciekawi mnie czy warunki się poprawiły a jeśli tak to jakie są

Lwica

Biały dworek-Rumia -Diamond to Pan Mariusz jest właścicielem, praca w hotelu ciężka dla pokojówek nie ma socjalnego i niskie zarobki ,wieczne nie zadowolenie ,Pani z recepcjii donosi szefostwu na wszystkich wtrąrąca nos wszędzie, obgaduje nawet klijętów to przez nią otchodzą pracownicy,Złe ogniwo,nie polecam!!!

@Lwica

Tylko pokojówki nie mają funduszu socjalnego czy wszyscy pracownicy? Myślałem żeby zatrudnić się na recepcji ale trochę mnie zaniepokoiłaś. Umowy tylko zlecenie czy coś bardziej stabilnego?

Większości to umowy zlecenie, jeżeli chodzi o recepcje to nie wiem jak inni wytrzymują z tą starsza babka. Nawet goście narzekają na nią strasznie a pracowniki lecą przez nią bo nikt nie nadaje się według niej. A to raczej szefostwo powinno decydować kto się nadaje a kto nie.

@Anonim

Piszesz, że w większości ludzie są na zleceniówkach. Mam na myśli tych, którzy po prostu rotują, tak? a co z tymi na umowie o pracę? jaki staż trzeba w takim razie dobić aby móc ją na spokojnie otrzymać? Wtedy już jakieś podwyżki też wskakują?

Większości pracuje na zleceniu :) są bardzo przeciwni żeby dać umowę o prace. Podwyżka - jeśli chcesz to musisz chodzić i prosić a na koniec powiedzą ze maja dużo chętnych na twoje miejsce by jej nie dac. Rotacja ludzi mówi sama za siebie

@Anonim

Ciekawi mnie to czy faktycznie tylu chętnych znajdzie się na to wspomnienie miejsce? Tylko co do tej podwyżki to jeszcze należałoby się jakieś rzeczowe uzasadnienie. Na podstawie czego można je ewentualnie egzekwować? Rotacji aktualnej nie widzę, nie znam liczby zatrudnionych. Ile średnio wynosi?

Solidna Nowy wpis
@Lwica

Mam nadzieję że ta recepcjonistka tego nie przeczyta bo To wspaniała osoba ciepła uczynna pomaga wszystkim zastanowiłas się dlaczego tak długo tam pracuje? Bo jest profesjonalistka i pracownicy ja bardzo lubią bo pomoże nie zaszkodzi a Ciebie pewnie wylali i taki tekst jest żenada nikt kto nie sprosta swoim zadaniom nie ma tam racji bytu powodzenia

Jadźka Nowy wpis
@Anonim

A co takiego robi ta pracownica? Chodzi o rzekome "skarżenie", o którym już pisano wyżej, czy o coś innego? Podajcie jakiś przykład, bo nie chce mi się wierzyć, że to przez jedną osobę, inne tracą pracę. Serio są jakieś rotacje, o których decyduje pracownik? Rozwiej moje wątpliwości, proszę, bo myślę nad złożeniem CV :)

Solidna Nowy wpis
@Anonim

Ta baba to ciepła wspaniała osoba zazdrość że jest lubiana przez wszystkich i również gości nieudaczników może drażnić taka silna osobowość jest tam od lat bo jest profesjonalistka w tym co robi i życzę jej dalszych wspaniałych lat pracy

W życiu nie spotkałem się z bardziej toksyczną ekipą. Wszyscy siebie obgadują za plecami. Wypłaty śmieszne, ale za to nakladanie obowiązków z innych stanowisk bardzo częste.

Natalia
@Anonim

Nie dla samej atmosfery się pracuje. Wynagrodzenie w tych czasach to raczej najważniejsza sprawa. Znasz może aktualne zarobki dotyczące stanowiska mechaników? Jak to wygląda?

Joanna
@Natalia

Od kilkunastu lat umieszczają ogłoszenia poszukując pracowników.( To raczej o czymś świadczy.) W tym czasie przez burty tej fregaty przewinęło się kilka pokoleń specjalistów. Uczniowie w dłoniach dzielnie dzierżą miotły wykonując rozkazy wojaka.(coś w końcu muszą robić ) Przed warsztatem leżakuje kotwica (usunięte przez administratora)... z wojska w toalecie natomiast spoczywają rolki papieru toaletowego z armii (usunięte przez administratora).. To raczej nie jest obraz dobrobytu tego podmiotu. kmdr ppor( 261-263-919) orze jak morze by fregata nie poszła na dno.

Natka
@Joanna

Ale że nie ma chętnych na ten etat czy szybko się ludzie zmieniają? Na jakie stanowiska są najczęściej prowadzone rekrutacje?

Paulina

Widzę, że zarówno klienci, jak i pracownicy odradzają ten serwis. Po wpisach przypuszczam, że przyczyną problemów jest niestety brak fachowej wiedzy właściciela. Piszecie, że szef nie oszczędza na testach diagnostycznych, zastanawiam się, czy również nie oszczędza na wypłatach, można dobrze zarobić? Wspominacie też, że pracownicy nie są otwarci na naukę, poznawanie nowych technologii, a czy podchodzą życzliwie do nowych członków zespołu, a może traktują ich jak zagrożenie? Mąż posiada duże doświadczenie jako mechanik, rozgląda się za nową pracą, ale zależy mu na dobrych relacjach w ekipie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Diamond Piotr Dulas? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jan

Nie polecam tej szopy co się nazywają serwisem jaja sobie chyba robią i ci niby fachowcy to jakaś pomyłka.

Nie polecam tej szopy

Jakaś masakra szef nie ma pojęcia o naprawach aut ci jego pseudo fachowcy tak samo nie mają pojęcia o niczym a uważają się za nie wiadomo jakich fachowców warsztat warunki sprzęt technologia i wiedza tych fachowców zatrzymała się na początku lat 90 porażka radzę omijać te szope która nazywają serwisem szerokim łukiem śmiechu warte.

Witam jak się.pracuje w tej firmie

3m
@Gość

Strata czasu. Od kilku lat ciągle szukają tu ludzi do pracy. Właściciel z samochodami ich naprawa nie ma nic wspólnego.To fajny gość. Kupuje najwyższej klasy testery diagnostyczne,których i tak jego mistrzowie nie ogarniają. Po czym szuka winy w zakupionych produktach. Fachmani jego odporni na wiedze,nowe technologie jedynie co to potrafią uczni musztrowac. Cyrk jak u o.dyr.w Toruniu na obchodach radja M.

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Piotr Dulas - Rumia

• Jak się pracuje w Diamond Piotr Dulas?

Zobacz opinie na temat firmy Diamond Piotr Dulas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamond Piotr Dulas?

Diamond Piotr Dulas
  • Pomorska 17A
    84-230 Rumia
  • NIP: 5882031866 REGON: 192899230

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042