Opinie o SAAB-RUMIA w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SAAB-RUMIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SAAB-RUMIA o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAAB-RUMIA w Rumia

nikoś Nowy wpis

Robota Ok. Szef dramat. Nie można zbudować zespołu. Brak szansy na rozwój. Brak emerytury. Brak poszanowania. Brak rozmów o perspektywach. Szufladkowanie. (usunięte przez administratora) Masz siedzieć cicho jak pies. Sam się szkolić. Pracować najlepiej za darmo na wielkiego Pana Zbyszka toksyka tyrana zadufanego w sobie egocentrycznego narcyza. szef dramat.nie polecam nikomu pujśc tam do pracy brak szacunku do pracownika

zbyszek Nowy wpis
@nikoś

Dostałeś drugą szansę po latach i jej nie wykorzystałeś. Pracowałeś dostatecznie długo, aby przystosować się do podstawowych oczekiwań pracodawcy takich jak punktualność, czyste stanowisko pracy i zachowanie ogólnego porządku. Jeśli przychodzisz do pracy na którą chcesz i 1/4 dnia zajmuje Ci doprowadzenie stanowiska pracy do porządku to wybacz, ale mamy zobowiązania wobec klientów i terminy których musimy dotrzymywać. Oczekujemy pracy wykonanej dokładnie i rzetelnie, bo tego oczekują od nas klienci. Jeśli robisz po swojemu i trzeba to poprawiać to nie dziw się, że zwracamy na to uwagę. Jeśli dalej będziesz tak pracował, to emerytury sobie nie wypracujesz. U nas miałeś dobrą pensję i pełne oskładkowanie w ZUS. Perspektywy rozwoju są, tylko trzeba chcieć się rozwijać. Jeśli zawsze wiesz lepiej, a potem wychodzi jak wychodzi to już od Ciebie zależy co z tym zrobisz i czy wpłynie to pozytywnie na Twój rozwój czy wręcz przeciwnie. Najlepsze szkolenie Ci nie pomoże, jeśli nie będziesz przyjmował nic do wiadomości. Mimo wszystko życzymy wszystkiego najlepszego w dalszym rozwoju i budowaniu swojej kariery.

Stefan Nowy wpis

Z tego co słyszałem to solidny pracodawca, płaci dobrze i na czas, a z tym aktualnie nie wszędzie jest tak kolorowo.

Na jakie wsparcie w SAAB-RUMIA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Johny

Jeśli ktoś jest zainteresowany to na (usunięte przez administratora)pojawiło się ogłoszenie o pracę. Szukają mechanika / elektromechanika. Wymagana jest podstawowa wiedza w zakresie mechaniki samochodowej oraz umiejętność samodzielnej realizacji podstawowych napraw. Mi brakuje trochę doświadczenia więc będę próbował na asystenta/pomocnika mechanika, ale jak ktoś zainteresowany to aplikować to może się spotkamy w warsztacie ;-)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SAAB-RUMIA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SAAB-RUMIA?

Normalna umowa o pracę , jesteś zainteresowany , zadzwoń .

Egon

Eeee... tam gadanie podpadłeś i się dziwisz żeś wyleciał jeszcze w tych czasach kiedy o robotę będzie coraz trudniej. Szef to szef co zrobisz płaci to wymaga nie ma co się dziwić, czasem trzeba się dopasować, a że pedantyczny, w końcu to on stoi potem przed Klientem i tłumaczy się z roboty którą żeś zrobił. Wypłata na czas i ciuchy robocze... to niby normalne, ale uwierz mi że nie wszędzie możesz na to liczyć, a zwłaszcza na to żeby były regularnie prane.. sorry ale tak teraz bywa na rynku pracy i na lepsze się chyba na razie nie zanosi. Szanuj szefa swego bo zawsze możesz mieć gorszego ;-)

@anonymous dobre czyli jakie ?

Anonymous

Pracowałem. Pieniądze niby dobre ale za takie (usunięte przez administratora)i tak nie są tego warte. Szef "zna" i "wie" wszystko najlepiej, pracownik robiący swoim sposobem robi źle i się nie zna bo robi po swojemu nie tak jak on chce. Pracownika ma za nic, jest zrozumiały, chamski i arogancki. Do tego żadnych premii, nic. Ciągle pie******** żadnego dobrego słowa żeby jakoś zmotywować ogólnie atmosfera żenada. Plus za pieniądze na czas, za odzież robocza i wszystkie świadczenia, pomijając fakt jednych rękawiczek na tydzień. Szczerze NIE POLECAM szkoda nerwów i czasu na użeranie się z tym śmiesznym szefem. Bo wkoncu komuś puszcza nerwy a wtedy on się zdziwi.

Saab - Rumia

Mechaników samochodowych na atrakcyjnych warunkach zatrudnimy . CV prosimy składać na emaila saabrumia@op.pl lub telefonicznie 511-893-700 . Pozdrawiamy .

Dorota

Polecam warsztat z czystym sumieniem !Jeśli zależy wam na fachowcach którzy mają wiedzę i znają się na marce!

Jacek

Fachowcy na wysokim poziomie.Miła obsluga oraz wysoka kultura skłania mnie do wydania pozytywnej opini!

W warsztacie Pana Zbyszka bywam od lat.Mieszkam ponad 300 km od Rumi jadnak nie jest to dla mnie przeszkodą bo wiem że to fachowcy którym można zaufać. Polecam innym ten warsztat a zwłaszcza właścicielom marki Saab.

Zibi

Miałem nadzieję, że tu dowiem się coś o pracy od pracowników. Jaką macie atmosferę?

Aneta

To najlepszy Serwis jaki znam,profesjonalna obsługa,zawsze trafna i szybka diagnoza i natychmiastowa naprawa za bardzo przystępną cenę.Pozdrawiam serdecznie Właściciela Pana Zbyszka i całą jego Załogę. Aneta

Olek

A jak się pracuje? Czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Grzegorz H.

Nie rozumiem wpisów negatywnych, jeżdżę Volvem V70 2002 rok, przebieg 600000 orginalny,wszystkie naprawy zrobione solidnie, łącznie z silnikiem, będę polecał warsztat Pana Zbyszka za zetelnosc i uczciwość

byku

Pracowałem tu jakiś czas temu póki żona mnie nie wykopała do Anglii, atmosfera spoko, ciuchy i wszystko co tam potrzebne dostajesz. Teraz siedzę w Anglii czasem wpadam tu na święta. Tutaj kasa niby lepsza, ale kołchoz i już nie ta atmosfera... Pozdrawiam chłopaki!

Saab Rumia
@byku

Pozdrawiamy również i powodzenia .

JAROSLAW WASZCZYK

BARDZO SYMPATYCZNY WLASCICIEL SZYBKA KONKRETNA ODPOWIEDZ SPRZEDAZ NAWET DROBNYCH CZESCI Z USMIECHEM I ZZSADAMI DOBREGO HANDLU POLECAM TEN SKLEP Moje sugestie dla SAAB-RUMIA: OBY JAK NAJDLUZEJ POMAGALI SAABOFANOM Lubię atmosferę w SAAB-RUMIA za: CZYSTOSC KULTURA

Saab Rumia
@JAROSLAW WASZCZYK

Dziękujemy i zapraszamy .

Swenson

Taka mała porada, jak szukacie roboty w mechanice przy takiej marce jak SAAB, to poczytajcie coś o marce, zobaczcie jak się to się naprawia, nie wiem choćby na (usunięte przez administratora) żeby chociaż z grubsza mieć pojęcie... tu nie chodzi o wyższość tej marki nad innymi tylko o to że tych samochodów raczej przypadkowi ludzie nie kupują, to często są fani żeby nie powiedzieć fanatycy marki i oni lubią czuć że autem zajmuje się ktoś kto się zna i lubi Saaba. Z tego co widać właściciel to fanatyk marki, zobaczcie jakie auta tam stoją... chodzi o to że jak idziesz na rozmowę żebyś z siebie wariata nie zrobił, jak błyśniesz czymś mądrym to na pewno chętniej zatrudni.

Jaca

Teraz jest dobry czas dla pracowników więc dawaj spoko pewnie ładnych parę stówek tam wyciągniesz, a jeśli zostaniesz po godzinach to już na pewno kasa będzie niezła. Przejeżdżam tamtędy dość często i widzę że sporo fur tam stoi ale o konkrety musisz pytać u źródła.

Zostaw merytoryczną opinię o SAAB-RUMIA - Rumia

• Jak się pracuje w SAAB-RUMIA?

Zobacz opinie na temat firmy SAAB-RUMIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAAB-RUMIA?

SAAB-RUMIA