Opinie o Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe w Pisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe w Pisz

Witam, szukam pracy jako młodsza księgowa u nas w Piszu i Pani biuro mi się pokazało. Przyznam, że mimo dat tych komentarzy tutaj, nieco mnie zmartwiły. Jest tu mimo wszystko ktoś kto aktualnie się zatrudnia i by się odniósł? Chce po prostu sprawdzić każde z pobliskich biur

Ewa Nowy wpis

- POTWÓR ! „ Wilk w owczej skórze”, psychopatka , żmija, nienormalna, nieprzyjemna, mściwa – słynna Piska Gł. Księgowa… Czytając komentarze i jak mocmo huczy w Piszu wnioskuję ze jest osobą o podłożu socjopaty i zastanawianie się nad jakąś zemstą nie przyniesie niczego dobrego. - Socjopata w miejscu pracy nie wróży niczego dobrego. Socjopata jest bezwzględnym manipulatorem, który zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel. Nawet kosztem innych – w innych ludziach nie widzi bowiem ich faktycznych uczuć czy emocji. To nie ma dla niego najmniejszego znaczenia. Socjopatą często staje się człowiek, który nie nauczył się zdrowych, dobrych i właściwych wzorców. Mógł paść ofiarą przemocy jako dziecko. Wychowywać się w atmosferze strachu i terroru, w wojskowym drylu lub w domu, w którym często dochodziło do rękoczynów. Socjopata może mieć rodzinę, może być otoczony też ludźmi, którzy uważają go za przyjaciela – choć przyjacielem w istocie nie jest. Wszystko przez jego charyzmę i przyjemną powierzchowność, które pomagają mu zjednywać do siebie ludzi. Socjopata bowiem potrzebuje poczucia władzy, a to dają mu inni ludzie, którzy działają tak, jak on ma na to ochotę. To rozgrywka, której nie można wygrać. Nie można przejąć w niej władzy. Można tylko usunąć się z planszy. Piastując wysokie stanowisko lub mając zwierzchnictwo nad ludźmi w innym zakresie, często wykorzystuje swoją pozycję. Może stosować (usunięte przez administratora) czerpiąc satysfakcję z poniżania ludzi i wzbudzania w nich strachu. Rozumiem, że ciężko pracuje się w towarzystwie takiej osoby, która psuje atmosferę w pracy i nie szanuje współpracowników. Sądzę jednak, że jeśli będziecie Państwo dawać po sobie poznać, że ta osoba Was stresuje, to będzie to robić częściej, bo zobaczy, że jej działania są skuteczne. Osobowość o cechach socjopatycznych intencjonalnie szkodzi innym czerpiąc z tego satysfakcję. W związku z tym zemsta spowoduje jeszcze większą chęć odwetu i może to się odbić na Państwa niekorzyść. Proszę pamiętać, że ta osoba jest sama przeciwko Państwu. Musicie więc trzymać się razem, mam tu na myśli osoby będące ofiarą tego człowieka. Proszę raczej postarać się ignorować jej zaczepki, nie biorąc ich do siebie i skupić się na swojej pracy. Ponadto dobrze jest zgłosić pisemnie do swojego przełożonego o zaistniałej sytuacji. Polecam jeszcze zgłosić pismo do związków zawodowych i do starosty jak również oddzielne pismo do zarządu powiatu. . Choć zarząd powiatu nie zajmuje się tego typu sprawami ale może zmusić starostę do interwencji gdyż dzieje się ludzka krzywda . W tym momencie ich obowiązkiem jest podjęcie kroków w celu rozwiązania sytuacji. Można jeszcze zorganizować protest to co wiem to cały zespół jest przeciwko niej (stosuje (usunięte przez administratora) na cały zespół), ale proponuje wyczerpać wszystkie tz. drogi służbowe . Gdyż protest to już - gazeta , TV, zw. zawodowe, wojewoda, starosta czy piski poseł . Proszę przygotować się do tego jak najlepiej - zbierać dowody jak nagrania, rozmowy, filmy, robić notatki- zdarzenia itd. Kodeks pracy jasno określa obowiązki pracodawcy w zakresie przeciwdziałania jakimkolwiek formom dyskryminacji, nękania, molestowania czy mobbingu oraz kształtowania w miejscu pracy zasad współżycia społecznego. Obowiązek tworzenia pozytywnych relacji dotyczy nie tylko relacji na linii pracodawca - pracownik, ale też wzajemnych stosunków pracowników np. w zakresie rozwiązywania konfliktów czy monitorowania sytuacji wskazujących na (usunięte przez administratora) to działania lub zachowania, które polegają na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika i mają na celu poniżenie, izolowanie lub wyeliminowanie go z zespołu współpracowników. (usunięte przez administratora) wywołuje u osoby pokrzywdzonej zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Brak odpowiednich umiejętności menedżerów w zakresie organizacji pracy podległego zespołu oraz zarządzania relacjami może narazić firmę na konkretne szkody np. fluktuację pracowników, obniżenie jakości i efektywności pracy, ryzyko odszkodowawcze w przypadku skarg pracowników na dyskryminację oraz (usunięte przez administratora) czy naruszenie dóbr osobistych. Jeśli to kierownik lub menedżer generuje konflikty, ubliża podwładnym, wprowadza nerwową atmosferę oraz nieumiejętnie zarządza zespołem, jego zachowanie może zostać zakwalifikowane jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych (art. 52 § 1 pkt 1 Kp). W tej sytuacji pracodawca musi przedsięwziąć odpowiednie kroki, a jeśli one nie przyniosą rezultatów - ma prawo rozwiązać umowę z taką osobą. Jeśli przełożony nie interweniuje to z uwagi na lekceważący stosunek tej osoby do Państwa, jak również naruszanie godności człowieka, dobrze byłoby porozmawiać z prawnikiem. Być może jest to czyn kwalifikujący się do tego, by został zgłoszony na policję . Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Aga Nowy wpis

Ostatnie komentarze to cała prawda o niej „ Wilk w owczej skórze” trzeba jeszcze dołożyć ze doniosła na pracownicę do ZUS co pracuje ponad 20 lat i pierwsze zwolnienie . Znam tą pracownicę osobiście to jest naprawdę bardzo dobra księgowa sama zwracałam się z zapytaniem lub o poradę. Cały szpital, cały Pisz ba Powiat Piski SZOKU ! ludzie boją się chodzić na zwolnienia. A zwolnienie od pracy było zasadne . POTWÓR ! mocne słowo ale zasługuje na nie, my nazywałyśmy ją psychopatka , żmija lub po prostu nienormalna. W firmie była nie „lubiana” , jest osobą nie kulturalną nie da się z nią pracować. Nawet Starostwo Powiatowe Pisz ma ją dość. Natomiast co do znajomości w zakresie księgowości kompletnie zero, (usunięte przez administratora) Nie ma zielonego pojęcia o księgowości , nie umie liczyć i myśleć jak księgowa. Umie tylko to co nauczyła się na pamięć. Pracowała u Św. pamięci „Wróbla”, jak pracowała miała dostęp do firmowego konta to przelała 35600 zł. na lewe konto „Wróbel „ dojrzał się to powiedziała ze się pomyliła…a o sobie mówi ze nigdy się nie myli - bez komentarza. Jak nie dawała już rady to bez uprzedzenia ,wypowiedzenia po prostu sobie wyszła i nie wróciła, zostawiając w księgowości totalny bałagan. Jej mąż … często jest wyrzucanym z pracy przez alkohol, kilka lat spędził w więzieniu - może być niebezpieczny. Wiem że dużo ludzi czyta jej komentarze na koniec pozwolę sobie jeszcze : Pani Jolu… dużo, dużo zdrowia - jesteśmy z Panią.

Ewa Nowy wpis
@Aga

O maaatkooo ale akcja proszę powiedz coś więcej co z nią się teraz dzieje? Powiem szczerze ze jestem w szoku, dobrze ze tu trafiłam

Klient

Nie polecam. Pani nie ma pojęcie o zasadach księgowości. Ponadto jest bardzo nieprzyjemna. Na szczęście zrezygnowałem z prowadzenia księgowości w mojej firmie. Gdy prowadzenie przejęła nowa księgowa okazało się, że jest ogromny bałagan i mnóstwo nieprawidłowości.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
Św.Barbara

Całą odpowiedzialnością nie polecam… a nawet ostrzegam Bardzo dobrze ją znam … i nie boję się jej ani jej męża który został dyscyplinarnie zwolniony z Paged Pisz sp. z o. o ( za picie alkoholu w pracy) To … Wilk w owczej skórze Liczy się tylko ona sama i jej potrzeby.\ Zawsze wie, co powiedzieć, aby ludzie ją lubili. Posiada zdolność manipulowania i wie, jak podejść pracodawcę używając pochwał i pochlebstw. Jest skupiona wyłącznie na sobie i nie liczy się z innymi. Nie pomoże ci w trudnych momentach, nie okaże wsparcia. To jej potrzeby są na pierwszym miejscu. Inni nie mają dla niej żadnego znaczenia Jest super kłamcą. Oszukuje innych, aby wydać się lepszą niż jest w rzeczywistości.. Mówi to, co ich pracodawca chciałby usłyszeć. I robi to bez wyrzutów sumienia. Bez skrupułów okłamuje swoich najbliższych i współpracowników. W pracy sieje zamęt, żeby wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści. Jako że jest osobą „ zawsze niewinną”, nie potrafi przyznać się do błędu. Zawsze ktoś inny jest winny i to ją należy przepraszać. Zarzuca wszystko na swoich współpracowników . Np. kiedy zapomni wziąć ważnych dokumentów, obwini pracownika o to, że jej o nich nie przypomniał. Donosi do szefa, manipuluje wynikami, wymyśla historie o pracownikach, żeby oczernić ich przed przełożonymi. Praca to miejsce, w którym czuje się jak ryba w wodzie. To środowisko, gdzie może knuć swoje intrygi i tak manipulować ludźmi, aby znaleźć się na szczycie lub po prostu popsuć innym dzień. Często jest bezrobotna. Ze względu na swój charakter i podejście do innych nie potrafi utrzymać jednej pracy i jest zwalniania bądź sama odchodzi z wielkim poczuciem niesprawiedliwości. Jest tak aspołeczna, że pali za sobą wszystkie mosty i obwinia innych za to, że nie pomogli osiągnąć sukcesu. W ogóle nie dostrzega swoich błędów. Winni są zawsze inni, którzy się na nią uwzięli. Nie ma problemu z tym, żeby wydawać pieniądze innych. TU UWAŻAĆ NA KONTO FIRMY ! Chętnie korzysta z cudzych kart kredytowych. Jeśli czuje, że została zdradzona bądź oszukana, pragnie zemsty. Nigdy nikomu nie odpuści ani nie stara się zrozumieć powodów, przez które ktoś postąpił inaczej niż ona tego oczekiwała. Nie zapomina i w odpowiednim dla siebie momencie zaatakuje. A zemsta sprawia jej przyjemność. Nie rzadko ucieka się do przemocy – zarówno psychicznej jak i fizycznej, bardzo szybko wpada w złość i staje się agresywna niekiedy łapie co ma pod ręką : długopis, kubek, nożyczki czy nóż. TU UWAŻAĆ ! Jest świadoma tego, co czyni. Wykorzystuje każdego, kogo spotka na swojej drodze. Kluczem do uporania się z taką osobą jest nie obrona, ale atak – musisz sama stać się zagrożeniem. Wymaga to sporej odwagi, ale na dłuższą metę uratuje cię przed… „ potworem”

B,pracownik

I jak zwykle dalej ta Pani nie rozumie czytania ze zrozumieniem . Opinie o Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe w Piszu i na dole znaczyć : pracownik, były pracownik, kandydat , klient . -forum pracownice ?… OK. To ja dołożę „cegiełkę” Nie polecam !!! - brak wiedzy - nie dokładna - niekompetentna - nielojalna - nie lubiana - nie rzetelna - nie słowna - nie samodzielna - nie odpowiedzialna - nie komunikatywna - nie cierpliwa - nie umiejąca radzenia sobie ze stresem. -forum pracownice ?... Taka była „dobra” w pracy ze przy pierwszej okazji „ poszła z torbami” i nigdzie nie mogła znaleźć zatrudnienia a ja zostałam i pracuję dalej. Nie mogę powiedzieć gdzie ( jest mściwa ) i boję się jej męża a mam małe dzieci. Przy okazji ma same negatywne komentarze . No co ? forum pracownice …taka jest prawda.

Aga

@Nie zadowolona Ale przecież to jest forum pracownicze i nie rozumiem po co ten wpis klienta?

Nie zadowolona

nie polecam ! - NIE POLECAM !!! Byłam klientem 3 m-ce tylko 3 m-ce! Ta Pani nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu księgowości firmy .Jest nie do uczona , nie zna bieżących przepisów, niekompetentna .Nie miałam chyba wolnego dnia żeby nie dzwoniła z pytaniami gdzie, co ,jak idt. Boże urwanie głowy to ja oddałam prowadzenie firmy tej Pani żebym ja zajęła się klientami a tu ja podpowiadam co i gdzie. Po 3m-cy jeszcze ciężko było „wyrwać „ moją dokumentację firmy. Boże koszmar

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe w miejscowości Pisz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Niezadowolony.

Nie polecam! Jestem ex klientem. Pani jest niesłowna. Każdą uwagę, bądź krytykę, przyjmuje osobiście, i postępuje złośliwie w odwecie. To nie jest przedsiębiorca, z którym chce się współpracować.

Niezadowolony

Droga, nierzetelna, niesłowna, niekompetentna, NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe - Pisz

• Jak się pracuje w Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe?

Magdalena Sobiewska Biuro Rachunkowe
  • Grunwaldzka 5