Opinie o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka w Łódź

Pan K

To samo zrobiła ze swoja klientką z Gdańska, mąż jej klientki przyjechał do Łodzi do jej kancelarii, była take jej koleżanka z kancelarii Lisiecka, ryczały ze śmiechu jak to byłoby zabawnie gdyby Gubała z Lisiecka spotkały się na deskach sądu razem. Gubała adwokatem pani D, a Lisiecka adwokatem pana (usunięte przez administratora) Myślałem że zrobiła tylko "ten" przekręt, Gubała nie ma przyzwoitości. Dobrze że twoja klientka wszystko opisuje w mediach społecznościach, te twoje wiadomości, jak nia manipulujesz, zmieniasz wszystko, przekręcasz....Zasługujesz na miano... ale nie adwokata. Może ci się upiecze ta sprawa w prokuraturze lub sądzie. Ludzie ci nie wybaczą, media dziś to jest potęga. Każdy kto ma poczucie godności OMIJAJ z daleka jej "kant'celarię" jak chcesz zrobić przekręt to idź śmiało, wiele nie bierze.... na pewno nie na pensje inżyniera na statkach.... lub drobnego właściciela firmy.

Ona

Czy Aleksandra Gubała Perykasza może jeszcze wykonywać zawód adwokata ?

@Ona

Czy nie warto tak istotnych informacji szukać w zaufanych źródłach? Co jak co ale tu na forum każdy może teoretycznie napisać co mu się podoba

Ona
@Marzena

Prawda, tak samo jak i w Google. Wystarczy znajomych poprosić, o pochwalne psalmy.

@Ona

A gdzieś w jakiejś instytucji nie będzie lepiej? Ogólnie to skąd to pytanie?

Zuzia

Naraz pojawiło się bardzo dużo obrońców pani A.G Perykasza. Pani Gubała gdyby miała honor i znała Etykę Zawodową powinna zaprzestać wykonywania zawodu. Mam meile , nagrane rozmowy telefoniczne, pełnomocnictwo oraz inne dokumenty które odzwierciedlają coś innego. Tutaj nie można ich udostępnić a szkoda, ale można udostępniać w innych miejscach w Internecie.

ON
@Zuzia

Opinie o tej adwokat na Google są śmiechu warte. Każdy wie że można je sobie kupić. Przez wiele lat było nawet jednej opinii, a naraz od 7 miesięcy 5 gwiazdek opinie super chwalące. Żenada !!!

Iza
@Zuzia

Chciałam skorzystać z usług kancelarii ale Twoja wypowiedź mnie mocno zaniepokoiła - możesz powiedzieć coś więcej? co takiego tam się dzieje według Ciebie?

@Zuzia

100 % prawda. Wiele osób oszukala. Inni adwokaci wyciągali później z kłopotów.

Paulina
@On

skoro piszesz o tylu poszkodowanych osobach to nikt tego nigdy nie zgłosił ? może nie jest tak jak większość pisze - narzekacie a jednak kancelaria działa dalej

@Paulina

A skąd wiesz że nikt nie zgłosił ? " paulinko"

@Paulina

Takie kancelarie często " działają " nadal i "swoim sposobem". Tu pisze się po to aby ostrzec ludzi, szczególnie kobiety. Poszkodowanymi tej pseudo adwokat są kobiety, prowadziła ich sprawy rozwodowe, podział majątku.... nie tylko w Łodzi. Nie znasz sprawy nie broń i nie wprowadzaj w błąd innych. Tacy adwokacji wykorzystują nie wiedzę prawną swoich klientów. Ci klienci co znają chociaż troche prawo, nie dadzą się nos wodzić...ona nie będzie im wciskać kitu że im jest chora, i cała rodzina chora nie odważy się, bo pójdą do innego adwokata, ludzie z doświadczeniem nie płacą kasy z góry tylko za bieżące usługi. Nie znasz spraw milcz, albo napisz na google jaka to Oluś jest wspaniała, pośmiejmy się.

@On

Ale po co być aż tak niemiłym? :( Chodzi mi o tę dogryzkę z tym google. Jeśli chodzi o resztę to naprawdę mi przykro z tego powodu, bo akurat bardzo nienormalna sytuacja i to piękne z waszej strony, że tak chcecie ostrzegać innych. Bo znam ludzi, którzy jak ich złe rzeczy spotykają to życzą tego każdemu wokół... Ta Pani z pewnością to wszystko czyta i tak szczerze zastanawiam się co myśli o tym wszystkim...

@Marzena

Aleksandra Gubała Perykasza " nie myśli", podli ludzie nie myślą , skorumpowani adwokacji nie myślą o krzywdzie jaka wyrządzają, myślą tylko ile na tym zarobią. Dziś rozumiem co powiedział Prokurator Generalny, " Mówi mi adwokacie" na nią nigdy, Zero szacunku za to co mi zrobiła, jak mnie wykorzystała i skrzywdziła. Miła swoje 5 minut w sądzie rodzinnym w Łodzi, podczas mojej nieobecności, cytuję z dokumentów sądowych, protokół rozprawy " rezygnuje z orzeczenia o winie, rezygnuje z przesłuchania świadków, rezygnuje z alimentów na rzecz powódki". Czytasz to Oluś ? to pamiętaj zło które mi wyrządziłaś wróci do ciebie. Skargę która na nią złożyłam w Izbie Adwokackiej, została odrzucona ... z powodu że ta skorumpowana adwokat twierdzo że ja tak chciałam, a gdzie są na to dokumenty ? Gdzie są dokumenty w których rezygnuje z orzeczenia o winie mojego byłego męża, gdzie są dokumenty w których rezygnuję z alimentów, jakim prawem zrezygnowałaś z przesłuchania świadków. Jakim prawem odbyła się rozprawa bez mojej obecności. W Polsce jest bezprawie, adwokacji czują się bezkarni bo maja mafijne prawo " swojemu nie szkodzimy" Sędzia to przyklepała i robią sędziowie, z prostego powodu bosa znajomymi adwokatów. Będę o tym pisała wszędzie, będę mówiła o tym do każdego !!!

@ON

Żaden przestępca nie przyznaje się do winy. Opinie w Google tylko naiwny w nie wietrzy. Negatywną sią zgłasza i zostaje usunięta, tu można napisać prawdę.

@Iza

Zapoznaj się z moją skargą w łódzkiej Izbie Adwokackiej.

@Lidia

Chyba żartujesz, że rozprawa się odbyła bez Ciebie. Ale przecież teraz na pewno się od tego odwołujesz to czemu oni niczego z tym nie zrobią? Piszesz, że Izba odrzuciła skargę pod jakim argumentem?

Eliz
@Lidia

Pani Lidio, powinna pani wypłacić odszkodowanie ! Gubała gdybyś miała odrobinę przyzwoitości wypłaciłabyś tej kobiecie odszkodowanie,. Oszukałaś ją, poprowadziłaś jej sprawę rozwodowa tak aby nic nie otrzymała, zrobiłaś z niej idiotkę, udało ci się bo ci ufała. Zaniechałaś z premedytacja poddziału majątku przy rozwodzie. Klient przychodzi do prawnika po kompleksowa pomoc. Ale za rządów PIS-u to (usunięte przez administratora) podpisałaś deklaracje wiary... Dokumenty na Google mówią wszystko !!! Życzę co aby klienci omijali cię z daleka. Wstyd i Hańba.

@Marzena

Gubała Perykasza twierdzi że ja tak chciałam, ale nie przedstawiła do tego dokumentów, żadnych nagranych rozmów, lub wiadomości. Zwróciła mi pieniądze. Ale to nie zmienia kłopotów w moim życiu jakie mam przez nią. Izby Adwokackie zamiatają takie sprawy pod dywan. Połowa adwokatów w Polsce, są tacy sami jak ona. Dziś jestem w posiadaniu dokumentów, których ona myślała że nigdy nie będę miała. Moja klęska nie był rozwód, zdrada mojego byłego męża i jego podłość ... klęska było przekroczenia progu jej gabinetu. Ja odzyskam to co jest moje, jej nie wybaczę nigdy. Protokół rozwodowy otrzymałam od niej po 4 latach. Nie wiedziałam że taki dokument istnieje, ona tylko przekazała mi wyrok. Byłam w szoku czytając jak moja pełnomocnik rezygnuje, z tego co sama napisała w odpowiedzi na pozew mojego byłego męża. Będąc ją nie mogłabym patrzeć na siebie w lustrze, ale do tego trzeba mieć sumienie, ona go nie ma.

Lidia

Aleksandra Gubała Perykasza to jest skorumpowana adwokat, bez poczucia empatii, nie przestrzega Kodeksu Etyki Zawodowej i prawa !!! Myśli że ma władzę, że może decydować o życiu innego człowieka. Dziś rozumiem co powiedział Prokurator Generalny, " Mówi mi adwokacie" na nią nigdy, Zero szacunku za to co mi zrobiła, jak mnie wykorzystała i skrzywdziła. Miała swoje 5 minut w sądzie rodzinnym w Łodzi, podczas mojej nieobecności, cytuję z dokumentów sądowych, protokół rozprawy " rezygnuje z orzeczenia o winie, rezygnuje z przesłuchania świadków, rezygnuje z alimentów na rzecz powódki". " W sprawie podziału majątku powód i powódka doszli do porozumienia". Gdzie jest ten dokument który wymienisz w swoim piśmie procesowym w sprawie podziału majątku !? - Czytasz to Oluś ? to pamiętaj zło które mi wyrządziłaś wróci do ciebie. Skargę która na nią złożyłam w Izbie Adwokackiej, została odrzucona, powód... ta skorumpowana adwokat twierdzo że ja tak chciałam, a gdzie są na to dokumenty ? Gdzie jest dokument w którym rezygnuje z orzeczenia o winie mojego byłego męża !? Gdzie jest dokumenty w których rezygnuję z alimentów !? Jakim prawem zrezygnowałaś z przesłuchania świadków !? Jakim prawem odbyła się rozprawa bez mojej obecności !? Ukrywała dokumenty i nie przekazała mi ich nigdy, dokumenty które składał mój były mąż, w których kłamał i mnie oczerniał, odebrała mi możliwość obrony. W Polsce jest bezprawie, adwokacji czują się bezkarni bo mają mafijne prawo " swojemu nie szkodzimy" Sędzia to przyklepała, sędziowie robią to z prostego powodu bo są znajomymi adwokatów. Będę o tym pisała wszędzie, będę mówiła o tym do każdego !!! Nie zamkniesz mi Oluś ust ( sama zaproponowałaś mi swoja przyjaźń i przejście na ty, aby mnie kontrolować następne 4 lata). Chcesz to złóż skargę do sądu... i przedstaw te dokumenty o których piszę. Idź do piekła i żyj w piekle jakie stworzyłaś dla mnie. Dziś przeprowadzam podział majątku, ogromnymi nakładami pieniężnymi, 7 lat po rozwodzie, znów jestem oczerniana, a mój były mąż powołuje jako swojego świadka moja byłą pełnomocnik " panią Aleksandrę". W tym spisku liczono że nigdy nie zdobędę się na podział majątku że nie będę miała siły i pieniędzy. Do domu w wspólnocie majątkowej koło Łodzi, wprowadził się mój były mąż ze swoją partnerka, dziećmi ... ich wspólnymi i jego partnerki z którą już mieszkał w Warszawie półtora roku przed rozwodem. Co moja pełnomocnik ukryła przed sądem. Ja była zastraszana że jeśli pojawię się w domu lub w Polsce to zajmie się mną policja. Klucze moje do domu które zdeponował w biurze mojej pełnomocnik zostały przekazane mojemu byłemu mężowi, nie mogłam wejść do domu przez 4 lata. Moja pełnomocnik podpisała przed notariuszem pełnomocnictwo w którym zobowiązała się, zająć się wszystkimi moim sprawami w Polsce, twierdziła że ma wielu klientów którzy mieszkają zagranicą i wie jak to robić. To jest kropla co ja tu napisałam.... co wyprawia ze mną mój były mąż i jego rodzina ... Kiedy byłam u niej w biurze i wypowiadałam pełnomocnictwo w sierpniu 2019 roku, powiedziała do mnie że adwokat nie jest od niańczenia klienta. Ja nigdy nie chciałam niańczenia ale wywiązania się ze zobowiązani. Jest bezczelna i zakłamana, bez jakichkolwiek skrupułów. Nigdy jej nie wybaczę, tego co mi zrobiła.

@Lidia

Dziękuję za prawdziwy wpis, trzeba mieć odwagę !!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.

Serdecznie polecam Panią adwokat! Pani Aleksandra Gubała-Perykasza to wspaniała, empatyczna osoba. Bardzo profesjonalnie podeszła do ważnej dla mnie sprawy. Zawsze można liczyć na pomoc! Polecam każdemu

@Monika

Dala wysokich blondynów jest bardzo wspaniała i bardzo empatyczna.

@Monika

Odradzam każdemu, masz prawo zapoznać się z moja skargą w łódzkiej Izbie Adwokackiej. Wszystkie pozytywne opinie o tej skorumpowanej adwokat pojawiły się po mojej negatywnej opinii w Google która została usunięta. Tutaj opinie nie są usuwane.

Iza

Pani Aleksandra, jest niezwykle profesjonalnym i bardzo skutecznym adwokatem, z ogromna wiedza i duza dawka empatii i cierpliwosci. Jest ogromnie zaangazowana w prowadzona sprawe i walczy o jak najbardziej korzystny wyrok. Zawsze dostepna by odpowiedziec na wszelkie pytania i wyjasnic watpliwosci i doskonale przygotowana do sprawy. Goraco polecam Pania Aleksandre.

@Iza

W moim przypadku nie było żadnego zaangażowania, zero empatii do dnia dzisiejszego. Jest skorumpowana !!! I znów " gorąco" chyba jedna i ta sama osoba pisze te pozytywne komentarze. Radze dmuchać na gorące... bo można się sparzyć !!! Jak ja się sparzyłam .... kiedy przestąpiłam próg jej biura.

On

Ta pseudo adwokat to wspiera i to bardzo ... ale stronę przeciwną. Bez wiedzy prawnej, działająca na granicy prawa. Zimna i wyrachowana. Wyzbyta empatii. Wszystkie opinie pozytywne no Google to kłamstwo, osób które nigdy nie było jej klientami. Nawet jakiś adwokat z Włocławka.

Lidia

Emila z Sątopy Samulewo ? :)

Lidia

Skorumpowana, (usunięte przez administratora) Kodeks Etyki Zawodowej jest jej obcy. Powinna zostać jej odebrane możliwość wykonywania zawodu. Hańba i wstyd dla łódzkiej Izby Adwokackiej. Od 5 lat mam przez nią kłopoty, sprawę rozwodowa przeprowadziła wbrew ustaleń ze mną, wykorzysta to że nie mieszkam w Polsce, Była moim pełnomocnikiem zobowiązanym do wszelkich spraw w Polsce nie zrobiła przez 4 lata nic. Pieniądze bierze na konto swojego męża. Omijaj jej biuro z daleka. Chyba ze jesteś przystojnym facecikiem wtedy zrobi dla ciebie wszystko. Pozbawiła mnie alimentów, możliwości podziału majątku, wmawiając mi że nie ma takiej możliwości. Obiecała mi kompleksowa pomoc. Ponieważ znałam ją wcześniej, prowadziła sprawę moja i mojego byłego męża, czy zna adwokata od spraw rodzinnych, sama zaproponowała mi pomoc. Nie wiedziałam że wpadłam w pułapkę tej (usunięte przez administratora) i mojego byłego męża, jego kochanki i jego rodziców. Obiecała mi pomoc w sprawach komorniczych, nie zrobiła nic. Wmawiał mi że firma wspólnocie majątkowej nie jest moja tylko mojego byłego męża. Wmówiła mi że nic mi się nie należy bo nie pracowałam. Przed rozwodem mój mąż wyprowadził się do kochanki skradł wszystkie dokumenty, obiecała mi jej odzyskać przy sprawie rozwodowej, do dziś ich nie mam. To jest czubek góry lodowej, moich kłopotów przez tą oszustkę, która mnie sprzedała bez skrupułów. Wiedząc że w środowisku adwokackim jest nie pisane mafijne prawo, NIE SZKODZIMY SWOJEMU. Zastanów się 1000 razy jakiego adwokata wybierasz !!!

Beata

Polecam Panią adwokat. Bardzo merytoryczna i pomocna. Do tego zawsze znajduje czas. Polecam

Karina

Polecam kancelarię oraz Panią adwokat. Sprawa przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Polecam

ON
@Karina

Dopóki nie myli się pani Gubała kto jest jej klientem ;)

Zuzia

Nie podaje prawdziwych informacji prawnych, zwodzi, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) wyłudza pieniądze i nic nie robi. Podejmuje decyzje bez ustaleń i samowolnie. Bez empatii, moralności, poczucia winy. Połowę artkułów zwartych w Kodeksie Etycznym Adwokatów naruszyła będąc moim adwokatem i pełnomocnikiem. Wykorzystuje niewiedzę prawną klienta bez skrupułów na korzyść strony przeciwnej. Zawód adwokata jest zawodem zaufania publicznego, ta kobieta nie jest godna zaufania i nigdy nie nazwę jej adwokatem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka - Łódź

Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka
  • Uniwersytecka 18 lok. 2