Opinie o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka w Łódź

Lidia

Protokół z rozprawy rozwodowej 15 09 2015 - 00 00 06 - pełnomocnik adw A. Gubała Perykasza oświadcza że pozwana wie o terminie, obecnie przebywa poza granicami kraju. To było oświadczenie dla sądu. Wersja dla mnie,: " nie musi być pani na rozprawie, wszystko jest ustalone i spisane, powód zgadza się na wszystkie pani warunki, aby tylko nie było orzeczenia o winie, to będzie tylko formalność" - 00 03 00 - powód wnosi o rozwiązanie związku małżeńskiego bez orzekania o winie - Pełnomocnik pozwanej - wnosi o rozwiązanie małżeństwa bez orzekania o winie, cofa wniosek o przesłuchanie świadków, oraz o alimenty na rzecz pozwanej, wnosi o dopuszczenie dowodu z przesłuchania stron, ograniczając jego przeprowadzenie do przesłuchania powoda. Wraz z rozwodem miał być przeprowadzony podział majątku, ale w piśmie procesowym Gubała napisał że w sprawie majątku doszliśmy do porozumienia. Pisma nigdy nie widziałam. To były te ustalenia które miały być spisane. Pozbawiła mnie wszystkiego, (usunięte przez administratora) i wykorzystała moje zaufanie do niej, przyjaźń i empatię. Przed sprawą zasugerowała mi abym zrezygnowała z alimentów, na rzecz że mój " mąż" będzie spłacał kredyt. Nie wyraziłam zgody. Po rozprawie, wmawiała mi że ja nie mam alimentów, ale mój były mąż ( już) będzie spłacał kredyt i ona ma na to dokumenty przez niego podpisane. Kiedy poprosiłam o te dokumenty powiedziała że nie ma bo on zmienił zdanie, ale powiedział w sądzie. Miała zająć się sprzedażą domu, i ja miałam otrzymać sumę ze sprzedaży po spłacie kredytu 100 000 zł. Dlaczego miałabym rezygnować z alimentów, przecież dom miał być sprzedany, a kredyt spłacony, taka była umowa, i takie podpisała pełnomocnictwo, że zajmie się sprzedażą. Nigdy dom nie miał być sprzedany. Wiedział jakie będą przyszłe koszty związane z podziałem majątku. Firma w wspólnocie majątkowej, według Gubały, nie miałam praw. Po czasie wmawiała mi że nie można przeprowadzić podziału majątku bo dom jest zadłużony. A gdzie jest spłata kredytu za moje alimenty.... Przechodzę po 7 latch gehennę, podczas sprawy o podział majtku, koszty adwokackie niewyobrażalne, a może jeszcze nic nie dostanę. Od nowa pomawiana, zastraszana... Były mąż co pisze " Pani Aleksandra może być jego świadkiem, w odpowiedzi na wniosek o podział majątku, i potwierdzi że oskarżam ich o zmowę" . Sam to potwierdził, tym zdaniem, ze sa w zażyłych stosunkach i w zmowie. Strona przeciwna powołuje się na adwokata swojego adwersera. Brawo !!!! To jest możliwe z Gubałą Unikaj jej biura. Chyba że jest adwokatem strony przeciwnej, dogadasz się bez problemów.... Dziś mówi że ja tak chciałam, bez jednego dokumentu, bez jednej wiadomości. Już zamietli to pod dywan Izbie Adwokackiej. Bądź przeklęta po 1000 kroć za to co uczyniłaś mi, twoje miejsce jest w piekle, mam nadzieję ze masz je już tu na Ziemi.

Internauta
@Lidia

Pani Lidio proszę tu zamieścić, treść Aktu Notarialnego, do czego zobowiązała się Gibała, oraz odpowiedź na podstawie jej kłamstw, wice dziekana z Izby Adwokackiej w Łodzi, Prokuratury i sądu jeśli pani może. Transkrypcje rozmów z nią. Fragmenty oczywiście. Czas aby za to wzięli się dziennikarze śledczy. Tysiące ludzi przez takich jak ona ponieśli straty materialne i moralne, wykluczanie pieniędzy i nic nie robienie. To czego ona się dopuściła, w normalny kraju, w uczciwej Adwokaturze dawno by wyleciała z Palestry. Wałki najlepiej się kręci na rozwodach Gubała ?

Jeśli jesteś w związku z narcyzem, psychopatą, nie licz na uczciwy rozwód, i podział majątku. Osoba zaburzona psychicznie, nic ci nie da, będzie wymyślał że odstał od mamy, że miał swoje pieniądze przed małżeństwem, że on zarobił na wszystko. Tak robi mój były mąż, dla którego korzyść Gubała przeprowadziła mój rozwód reprezentując mnie i zaniechała podziału majątku przy rozwodzie. W swoim piśmie procesowym napisała że doszliśmy do porozumienia w sprawie podziału majątku, z premedytacją pominęła napisać jakiego porozumienia. Przy pomocy adwokat jak Gubała taka osoba otrzyma wszystko co zechce. Stracicie zdrowie, energie i pieniądze, nie wyjdziecie z takiego związku normalnie i wasza sprawa nie zostanie przeprowadzona w uczciwy sposób. Taka adwokat jak Gubała, o tym wie i wykorzysta to przeciwko tobie, tak jak to zrobiła ze mną. Będzie utrudniła, przeprowadzenie uczciwie twoich spraw z innym adwokatem, nakłaniając go aby nie przeprowadził sprawy w sposób abyś otrzymała cokolwiek. Kłamiąc o nieistniejących smsach, wiadomościach i ustaleniach. Ona nie ma żadnych zahamowani, zrobiła to ze mną i z kobietą z Gdańska którą jej poleciłam. Jej mąż poinformował mnie że spotkał się z Gubałą w jej gabinecie w Łodzi, oraz wychwalał ją jak to sprytnie przeprowadziła jego przesłuchanie w sądzie. Pamiętaj nikt ciebie nie będzie słuchał, lub "wierzył", bo dla każdego adwokata, radcy ważniejsza jest jego kariera, i jego pozycja w środowisku. Najważniejsze abyś o tym wiedziała, nie powierzyła swoich spraw takiej adwokat jak Gubała, skorzystała z pomocy psychologa i dobrego prawnika który ma wiedzę że tacy adwokaci istnieją, nie bał się ich, a nawet stara się działać przeciw takiemu procederowi. wysyłam moją skargę i odpowiedź z łódzkiej Izby Adwokackiej, która jest dla mnie zhańbiona, do wielu adwokatów z którymi rozmawiam co mnie spotkało od Gubały. Oni wiedzą że jest wiele takich adwokatek, które dla pieniędzy i "zabawy" zrobią wszystko. Mój były mąż który tu pisze pod fałszywymi nickami i wychwala Gubałę, starał się i stara się aby żaden adwokat mi nie pomógł, Gubała także. Będę informować społeczność Internetową o dalszych działaniach prokuratury i sądu w moich sprawach. Jeśli ktoś nie może uzyskać pomocy od wymiaru sprawiedliwości, powinien szukać pomocy w Internecie i nagłaśniać wszędzie, aby innych ostrzec. Kłamstwa Gubały że wysłałam do niej sms w którym zrezygnowałam z ustaleń, nie wybaczę i z tego powodu będę pisała o tym wszędzie. Kłamała już w ten sposób w 2020 roku do mojego obecnego adwokata, tym sposobem podważała moją wiarygodność, kłamała w Izbie Adwokackiej, i w komisariacie. W ten sposób działa przestępca i osoba zaburzona psychicznie, uczciwy adwokat nigdy nie działa przeciwko swojemu klientowi ani przeciwko prawu.

Odpowiedź

Bardzo dobra analiza. Po zapoznaniu się z dokumentacja w sprawach rozwodowych tej adwokat, NIE POLECAM a wprost ostrzegam.

Mirka

Odbywał ktoś tu swoją aplikację radcowską? Lub orientuje się, czy w ogóle kancelaria zatrudnia pracowników, i ma taką możliwość? Jeśli jest, co myślicie o odbyciu tutaj aplikacji? Jak to wygląda od kuchni, czy da się w konkretny sposób pozyskać wiedzę prawniczą poprzez praktykę? Jakie zadania należały do waszych obowiązków?

@Polecam Panią Mecenas

Uważaj co piszesz, widać ze w tych interesach nic nie różnisz się od Gubały, ludzie powinni uważać na ciebie jak i na tą (usunięte przez administratora), składająca fałszywe zeznania, bezczelna adwokatkę. Nie zdrowa to jesteś ty wchodząc tu dewaluując osobę której nie znasz, ale sprawy znasz ciekawe... wiesz jak (usunięte przez administratora)Gubała przeprowadza sprawy rozwodowe.... Gubała to sprzedajna , zakłamana, (usunięte przez administratora) w todze ! Widzi portki i wszystko zrobi.(usunięte przez administratora)MORALNE

Mirka

Polecam Serdecznie
@Mirka

Od kuchni to są przyjmowani mężowie jej klientek, gorąco i serdecznie. Wiedzę można zdobyć bardzo dużą o czym świadczą opinie na google, byłych mężów jej klientek. Do obowiązków będzie należało kłamanie w sądzie, manipulowanie, składanie pism bez wiedzy klientek, o treści na korzyść strony przeciwnej. Prowadzenie spraw po ustaleniu i pouczeniu stronę przeciwną, jak załatwić osobę która ona reprezentuje. Nie przekazywanie dokumentów ze spraw, oraz przesyłanie wyroku po czasie w którym była możliwości apelacji. Kłamanie na komisariacie, na przykład o nieistniejących smsach które rzekomo klientki do niej wysyłały. Nie wywiązywanie się z umów podpisanych w pełnomocnictwach i Aktach Notarialnych. Poza tym jest dużo śmiechu w gabinecie i utrzymywane serdeczne i gorące stosunki z mężami klientek. Polecam panią mecenas Aleksandrę.

Polecam Panią Mecenas
@Polecam Serdecznie

Najpierw napiszę o tym, że autor tego komentarza kłamie - opinie w Google nie są nieprawdziwe, ponieważ łatwo sprawdzić konto, z którego są pisane i zobaczyć, że jest to realna osoba, czyli np., że wystawia też opinię o innych usługach. Ja sama wystawiłam opinię o Pani Mecenas, ponieważ byłam jej klientką kilkakrotnie. I jak najbardziej polecam. I co też jestem mężem tej niezadowolonej klientki? Ja bym radziła nie sugerować się tymi wywodami, bo widać w nich co najmnej niezdrową obsesję autorki a może nawet poważniejszy problem psychiczny. I administratorom tej strony polecałabym pousuwać przynajmniej część tych (usunięte przez administratora) A odpowiadając na pytania starających się o pracę/praktyki to Pani Mecenas prowadziła każdą moją sprawę samodzielnie.

Ciekawy Nowy wpis
@Polecam Panią Mecenas

Jakie sprawy prowadziła Gubała, na nieruchomościach ? Oceniasz poszkodowanych przez serdeczna mecenas Aleksandrę, to się przedstaw, porozmawiamy ? Samodzielnie prowadzi sprawy, Lisiecka ma jej dość ? Ciekawe, jest że opinie pozytywne ukazały się na Google po negatywnych opiniach w wielu miejscach w Internecie, i dlaczego aż 36 .... Lisiecka też ma 36 od tych samych osób. Porządni z 20-30 letnim stażem adwokaci w Polsce nie maja tylu opinii, a najczęściej żadnej bo nie maja się czego wstydzić, aby spamerzy pisali im nieprawdziwe pochwały. Przyjęła ją do siebie Lisiecka, bo na Piotrkowską 77 pies z kulawa noga nie przyszedł, adwokatka współpracująca z Gubałą odeszła, nie mogła patrzeć co robi, klientka wychodzi, a mężulek wchodzi. Gubała powtarzała rozmowy z klientkami, pouczała co robić przeciwko własnym klientkom, kobietom w rozpaczy, samotnym w problemie. Nie napiszemy nazwiska tej adwokat, ale powiedział nam dużo. Podsumowanie, odruch wymiotny na wspomnienie Gubały. Nie jedną adwokat Gubała namówiła na układ, dziś nie chcą o niej słyszeć. Przyjdzie dzień że ciebie zdradzą, i zrobią to co ty robisz innym. Przemo ma tyle haków na ciebie że w sądzie mu nie podskoczysz.... hehehe on też ma kumpli, którzy się tobą i tym co robisz brzydzą. Kto był Gubała twoim promotorem, gdzie odbywałaś aplikację ? I wszystko jasne....

Odpowiedź Nowy wpis

Info ! Nowy wpis

Nie ma tej adwokat na liście, Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów. Uważajcie na nią, na tej liście oprócz danych że adwokat wykonuje zawód, są także, skargi, nagany i wpisy spraw karnych prowadzonych przeciwko adwokatowi. Uwaga dziwne osoby polecają ją w mediach społecznościowych, jako tanią ! Nie nabierzcie się ! Szczególnie przy nieruchomościach, jak widać tam też robi przekręty na tym, nie tylko przy rozwodach. Przechwalają się ze prowadziła ich liczne sprawy, tylko nie piszą jakie. Znikają też konstruktywne opinie. Szukajcie w Internecie, strony, blogu o niej, w grupach osób pokrzywdzonych przez adwokatów, tam zapoznacie się z dokumentami, wiadomościami, nagranymi rozmowami z nią i prawdziwymi SMS-ami. Podłości, (usunięte przez administratora) koleśiostwa. Nie dzwońcie z odkrytego numeru telefonu, aby nie miała waszego numeru, i nie wcisnęła wam kłamstwa że wysłaliście SMS z rezygnacją ustaleń. Nigdy nie idźcie do jej biura sami, ale z zaufanym świadkiem, kontakt tylko przez mail, wysyłane maile do niej, róbcie zrzuty ekranu ze świadkiem, aby nie kłamała że taki mail nie istniał, pamiętajcie żadne pełnomocnictwo, nawet przed notariuszem, ją do niczego nie zobowiązuje. Powie że się nie zobowiązała, chociaż będziecie mieli dokument, jej kolesie w togach, wicedziekan w ORA w Łodzi, prokurator, sędzia, wmówią wam że się nie zobowiązała. Wyłudzą pieniądze i was wyśmieją. Nie boją się, skargę, pozew złożycie do takich jak ona, nic nie zrobią, dla was ! Zrobi i powie wam wszystko abyście jej zaufali, aby wami manipulować, dla korzyści strony przeciwnej. Jest gorsza od kryminalisty, po kryminaliście każdy wie czego może się spodziewać. Po takim adwokacie jak ona dopiero po czasie, kiedy będzie już za późno. Układy w prokuraturze, sądach, przechwala się że jej ma - to są jej argumenty, dla strony przeciwnej.... dla nich załatwi wszystko. Wszystko zrobi dla pieniędzy, zabawy i przyjemności niszczenia życia innej kobiecie ! Kieruje nią podłość i zazdrość, że ktoś ma lepiej od niej. Pełna satysfakcja kiedy zniszczy innym życie, dlatego tyle jest śmiechu w gabinecie serdecznej mecenas Aleksandry, ale ze stroną przeciwną. Adwokat który mówi do ciebie abyś wpłacał pieniądze na kont współmałżonka , wychodź z gabinetu !!! Pamiętajcie jeśli raz wpadniecie w ręce takiej adwokat/a nikt wam nie pomoże, stracicie majątek, zdrowie, życie .... każdy może się ze mną skontaktować, jeśli chce dowodów. Zeszli już na poziom zniesławiani, pomawiania ... za mało skrzywdzili, trzeba zrobić teraz osobę chorą psychicznie z tych ,którzy ujawniają ten proceder. Jesteś inteligentny... to myśl, abyś nie stracił wszystkiego, przez nią i jej podobnych. Jej pochlebcy, przechwalają się że prowadziła ich liczne sprawy, tylko nie piszą jakie. A z serdeczna mecenas Aleksandrą bardzo chętnie się spotkamy... pani mecenas zapewne nie będzie miała nic przeciwko... ten SMS bardzo nas interesuje, IP telefonu, treść, data i godzina, prosimy o przedstawianie wyciągu od operatora. Oraz omówimy treść Aktu Notarialnego, pokaże nam pani do czego pani się nie zobowiązała. Pozdrawiamy serdecznie, serdeczną mecenas Aleksandrę.

NW
@Lidia

Straszne... i jeszcze jej wspólniczka wysłała do pani obecnego pełnomocnika, pismo w którym panią(usunięte przez administratora) że pani ze wszystkiego zrezygnowała i ma wiadomości, smsy które o tym świadczą. W załączonym dokumencie nie załączyła pani mecenas owych wiadomości i smsów. Czy są one w posiadaniu pani mecenas ? Proszę jej ujawnić lub wyciąg od pani operatora telefonicznego, czy w tym dniu otrzymała pani sms z numeru pani klientki ?. Czytając to pismo nie napisała pani z jakiego powodu pani klientka zrezygnowała z ustaleń. Sugerując tylko podle, że pani klientka chciała wyjść za mąż. Nie wolno mieć planów wyjść za mąż ? Mąż były pani klientki miał plany ze swoja partnerką wprowadzić się do domu pani klientki we wspólnocie majątkowej. Miał prawo i prowadzić tam firmę, nie wywiązując się ze zobowiązania spłaty kredytu ? Na tej podstawie zrezygnowała pani z alimentów dla klientki, pomimo że klientka panią prosiła aby tego nie robiła, w wiadomościach e-mail z 9 września 2015 roku. Dlaczego wypiera się pani ze zobowiązań zwartych w Akcie Notarialnym ? Dlaczego pani wpływa na pełnomocnika pani byłej klientki aby miał o niej niepochlebną opnie ? Pani mecenas czy ma pani sumienie, potrafi pani odróżnić dobro od zła ?(usunięte przez administratora). W tym co się w tej sprawie dzieje, zapewne dla pani byłej klientki jest już pozamiatane. Sprawia pani to radość ? Pani byłej klientce grozi bezdomność, zostanie bez środków do życia, nie będzie miała emerytury, bo jej były mąż (usunięte przez administratora) dokumenty, których nigdy pani nie miała zamiaru odzyskać. Nie powiadomiła pani o tym prokuratury, powinna zrobić to pani w lipcu 2015 roku. Obiecała pani że odzyska je przy rozwodzie. Jeśli pani była klientka wysłała do pani sms w którym zrezygnowała z ustaleń, dlaczego nie słychać tego na nagranych rozmowach z panią, Dlaczego nie mówi pani " wysłałaś przecież sms i zrezygnowałaś". Dlaczego nie poprosiła pani klientki aby napisała to na piśmie z własnoręcznym podpisem. Czy to jest brak profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia ? Pani jej nie powie w oczy o tym sms, dlatego uniknęła pani konfrontacji ? Bo jest to nie prawda, ale łatwo ją pani oczernia i (usunięte przez administratora) do osób trzecich. Kto to jest Przemek ?(usunięte przez administratora) Że z jego konta zwracała jej pani pieniądze za nie wykonanie usługi do których się pani zobowiązała. Dlaczego na nagranych pani boi się, dlaczego pani płacze ? Była to zagrywka na emocjach pani klientki na jej empatii ? Zniszczyła pani tej kobiecie możliwość na normalne życie po rozwodzie. Dlaczego zaniechała pani ugody z wierzycielem w 2018 roku ? Powiadomiła pani klientkę cytuję " jeśli oni nic nie robią to i my nic nie robimy", dlaczego pani (usunięte przez administratora) Wierzyciel zaproponował ugodę, jest to w dokumentach, które jej pani zwróciła w sierpniu 2019 roku przy wypowiedzeniu pełnomocnictwa. Nie czytała ich pani, tylko wrzucała w szufladę ? Czy cały czas pani działała na korzyść męża pani klientki, przed rozwodem, w trakcie rozwodu i jeszcze 4 lata po rozwodzie, oraz dziś broniąc się nieudolnie, ale skutecznie dla łódzkiej prokuratury ? Ta śmieszna pisanina tu, pytania bez znaczenia, aby opinie pani byłej klientki zepchnąć na dół, lub że pani ma empatię. Gdyby pani miała nie mogła by pani wykonywać zawodu adwokata. Nie można broniąc (usunięte przez administratora)innych kryminalistów, mając empatie-współodczuwanie. Ma pani tylko empatię poznawcza która służy pani do manipulacji, także w sądach. Adwokat, radca, sędzia, prokurator, są to zawody specyficzne. Nie ma w sądach empatii i współczucia, ale powinno być sumienie. Pani jest go wyzbyta.

Pani Mecenas ?
@Lidia

Pani Gubała dlaczego nie zadbała pani, dla klientki, o zabezpieczenie finansowe ? Prowadziła pani sprawę rozwodową wraz podziałem majątku, wiedziała pani o zajętości komorniczej nieruchomości we wspólnocie małżeńskiej. Aktem Notarialnym zobowiązała się pani do współpracy z komornikiem. Komornik zajął konto bankowe pani klientki, niepracującej podczas zaciągnięcia kredytu i podczas rozwodu. Pani klientce należały się alimenty od męża przez 5 lat, który prowadził bardzo dobrze prosperującą firmę i prowadzi nadal, pod nazwiskiem swojej matki. Od maja 2014 roku mieszkał w innym mieście z inna kobietą, była o tym pani powiadomiona. Wypytywała pani klientkę podczas rozmowy w gabinecie czy klientka wie kto to jest. Klientka pani odpowiedziała(usunięte przez administratora) (to był śmiech). W pani odpowiedzi na pozew nie ma tej informacji. Klientka powiadomiła panią w sierpniu 2014 roku, że jej teściowa powiedziała podczas rozmowy telefonicznej, stosując(usunięte przez administratora) i zastraszanie (usunięte przez administratora) Nie ma tego w pani piśmie procesowym, nie podjęła pani żadnych działań. Pozwoliła pani powodowi na znieważanie i kłamstwa podczas przesłuchania. Nie przekazała pani dokumentów klientce w których powód kłamał. Odebrała jej pani możliwość do obrony, nie broniła jej pani. Pani klientka nigdy nikogo nie znieważała i pani o tym wie z licznych rozmów także po rozwodzie przez 4 lata. Dlaczego pani nie zadbała jak prawo stanowi, aby komornik nie mógł zająć tak zwanej pensji minimalnej, oraz przysługujących alimentów ? Służy to ku zabezpieczeniu najpotrzebniejszych potrzeb życiowych t.j jedzenie, opłaty, ubranie itd. Pani działanie w sądzie było przeciwko zasadom społecznym. Nie pozbawia się nikogo podstawowych środków do życia. Klientka kilkakrotnie prosiła panią, w mailach i podczas rozmów telefonicznych, w gabinecie. Pani złożyła taką obietnice, że pani taki wniosek złoży. Miała pani powiadomić sąd o uzgodnieniach w sprawie podziału majątku, nie uczyniła pani tego. Wypytywała pani klientkę czy mąż kupił jej prezent i dał pieniądze, po czym zawarła pani te informacje w piśmie procesowym, także że powód i powódka żyją na wysokim poziomie. Skąd pani wiedziała o co pytać ? Czy załączyła pani do sprawy wyciąg z konta klientki ? Opłaty dla pani, na konto pani męża są z karty kredytowej. Zamiast tego napisała pani w odpowiedzi na pozew że pani klientka zarabia 8000 miesięcznie, była to średnia pensja powoda, nie odróżnia pani słowa podwód od powódka ? Klientka prosiła o zdjęcie zajętości w 2018 roku, na podstawie dokumentu od komornika, który pani bezprawnie przetrzymywała ponad 6 miesięcy. (usunięte przez administratora) ją pani w swoim mailu że zajętość znosi bank, nie powiadomiła pani komornika aby zdjęła zajętość. Jeśli weźmiemy pod uwagę tą fałszywą informację o sms, jaką pani rozpowiada, czy pouczyła pani klientkę o skutkach, jeśli otrzymała by pani od jakiegokolwiek klienta tak bezsensowny sms ? Co to znaczy adwokat nie niańczy klienta ? Czy w taki sposób rozmawia adwokat z klientem ? Pani z premedytacją nic nie robiła, oddalała wszystko w czasie, w 2019 powiadomiła pani klientkę że jest pani (usunięte przez administratora), nie wychodzi pani z łóżka, bierze leki ta informacja jest zawarta w pani mailach. Jednocześnie będąc na wakacjach w Grecji. Nakazała pani znaleźć klientce innego adwokata, bo ze względu na chorobę nie może pani wykonywać zawodu. Nie przedstawiła pani żadnego dokumentu świadczącego o tym. Dlaczego dopiero po 4 latach od rozwodu ? Ponieważ pani działanie niezgodne z prawem uległo przedawnieniu dla sądu dyscyplinarnego. Układy i kolesiostwo w Izbie Adwokackiej, uniknęła pani sądu dyscyplinarnego i odpowiedzialności. Osoby które wystawiają pochlebne opinie o panie w Internecie, nie piszą o sprawach jakie dla nich pani prowadziła. Zalety charakteru według ich wersji rzeczywistości, styl pani ubierania kogo to obchodzi ? Pani klientka posiada sygnaturę akt, do których może udzielać pełnomocnictw adwokatom, radcom. Czy osoby które wypisują o pani pochlebne opinie dysponują sygnaturami spraw ? Proszę wytłumaczyć co znaczy najście, pełnomocnika z Aktem Notarialnym, zobowiązanym do administracji domu, na prośbę klientki sprawdzenia czy w jej dom zamieszkują osoby 3 bez jej zgody ? Jaką krzywdę zrobiła pani ta kobieta lub swojemu byłemu mężowi, że broniła go pani, i robiła wszystko na jego korzyść ? Po(usunięte przez administratora) do celu, prawie że przeszła pani po (usunięte przez administratora) swojej klientki. Czy taki był pani cel ? (usunięte przez administratora)

Internauta Nowy wpis
@Lidia

Widzę, że nikt nie odpowiada na pytania o podjęciu pracy w kancelarii, ale zapytam ostatni raz, bo zależy mi bardzo na odbyciu aplikacji tu w Łodzi. Czy jest tu ktoś zatrudniony? Może klienci mi podpowiedzą, czy Pani Mecenas prowadziła wasze sprawy sama, czy może razem ze współpracownikami?

Odpowiedź

Tak, współpracuje bardzo chętnie i ochoczo z mężami swoich klientek, udziela im porad jak je skrzywdzić. Propozycje są takie aby, adwokat Karolina Tadeusiak Lisiecka, reprezentowała męża jej klientki. Informacja od męża jej klientki z Gdańska, cytuję "wtedy by się działo, (śmiech), Lisieckiej to dopiero (śmiech) ostra ". Przechwala się także znajomościami swojego ojca w prokuraturach i sądach. Ojciec Gubały to jest opiniodawca drogowy. Odradzamy jakakolwiek współpracę z tą adwokat !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dlaczego pani (usunięte przez administratora)że pani klientka LP w dniu 27 lipca 2015 roku, wysłała do pani SMS o treści że rezygnuje ze wcześniejszych ustaleń z panią i powodem, w piśmie z lipca 2021 do pełnomocnika pani LP, reprezentowała panią adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka ? Kilka dni przed posiedzeniem sądu nakłania a pani klientkę do rezygnacji z alimentów, na rzecz spłaty kredytu przez powoda, twierdząc ze jeśli powód nie będzie spłacał kredytu, pani klientka będzie mogła zrobić wezwanie do zapłaty, To są pani słowa. Po rozprawie rozmawiała pani z klientką i powiedziała ze ma pani na piśmie zobowiązanie powoda do spłaty kredytu. Kliencka poprosiła panią o to pismo, powiedziała pani ze powód zmienił zdanie, ale powiedziała w sądzie, czy pani sobie zdaje sprawę kim pani jest ? Dlaczego pani nie zrobiła wezwania do zapłaty, będąc pełnomocnikiem pani LP do sierpnia 2019 roku ? Dlaczego złożyła pani fałszywe zeznania w prokuraturze kłamiąc ze klientka zrezygnowała z ustaleń ? Dlaczego przesłała pani protokół z rozprawy z dnia 15 września 2015 dopiero w lipcu 2019 roku ? Co to znaczy że klientka nie mówiła co chciała ? Dlaczego na licznych zarejestrowanych z panią rozmów, nie wspomina pani do klientki o SMS ale oczernia ja pani do jej pełnomocnika i (usunięte przez administratora)podczas przesłuchania ? Dlaczego nie chciała pani konfrontacji z klientką na komisariacie policja, bała się pani że pani (usunięte przez administratora)nie są poparte faktami ? Czy przedstawiła pani prokuraturze, treść SMS, wyciąg od pani operatora telefonicznego oraz IP telefonu klientki ? Dlaczego pani usuwa opinie i zapytania dotyczące pani (usunięte przez administratora)i nadużyć, jak spotykanie się z mężami pani klientek ? Dlaczego nie wypełniła pani zobowiązań w Akcie Notarialnym ? Dlaczego (usunięte przez administratora)pani i złożyła pismo zawierające (usunięte przez administratora)do wice dziekana Izby adwokackiej w Łodzi ? Jak wynika z pani argumentów podczas rozmów z klientką, twierdzi pani że nie ma pani kompetencji i rozeznania sytuacji, wobec tego powinna pani zaprzestać wykonywania zawodu, krzywdzi pani osoby w najgorszym momencie swojego życia oraz wykorzystuje pani ich stan emocjonalny na korzyść strony przeciwnej. Nagrania z panią przeczą pani (usunięte przez administratora), naranią z mężem pani klientki z Gdańska przeczą pani (usunięte przez administratora) !

Czy Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka zapewnia kartę multisportu?

Domi

Opinii na temat usług kancelarii jest bardzo wiele, trochę nie chce mi się wierzyć, aby pani Mecenas prowadziła wszystkie sprawy sama. Skoro pracownicy nie odpowiadają na pytania o możliwość podjęcia tu pracy czy jak przebiega sama współpraca, może klienci wiedzą coś więcej? Prosiłabym was, abyście dali znać ile osób pracowało przy waszych sprawach? Z góry dziękuje:)

Anula

Trochę tutaj komentarzy się pojawiło, większość od klientów. Ktoś już pytał o praktyki, ale ja ponowie to pytanie, bo nikt jeszcze na nie nie odpowiedział. Poza tym, chciałam dopytać, czy za ich realizację można dostać jakieś wynagrodzenie, czy są to stricte godziny darmowe, podczas których zdobywa się wiedzę? Dodatkowo to w jakich dniach i godzinach trzeba być dyspozycyjnym? Oczywiście jeśli jest możliwość takich praktyk :)))

Nie dowierzam w to, co widzę. Co za magiel. Ktoś tutaj desperacko próbował zdyscyplinować komentatorów i dopytywać o zatrudnienie. Jednak sprawdziłem w Krajowym Rejestrze Spółek i widzę, że jest to jednoosobowa działalność, tak więc zgaduję, że nic z pracy w kancelarii. Ale może ktoś kompetentny potwierdzi (albo zaprzeczy)?

Lidia

Otrzymałam odpowiedź z prokuratury łódzkiej, która umorzyła dalsze śledztwo miedzy innymi z art. 286kk. przeciwko Gubale. prokurator Aleksandra Alama przyklepała opinie policjanta z komendy na ul. Sienkiewicza. Na podstawie zeznań Gubały, czytaj kłamstw !!! Ta bez przyzwoitości i moralności kłamczucha, zeznała że w dniu 27 lipca 2015 roku wysłałam do niej SMS w którym zrezygnowałam z wcześniejszych ustaleń - z alimentów. Akt Notarialny w którym była uprawomocnia do wszelkich działań na terenie Polski, ograniczyła do sprzedaży domu. Prokurator podała powód że Gubałą sobie nic nie przywłaszczyła. Gubała działała na korzyść mojego męża podczas rozwodu. JEST W TYM MISTRZYNI !!! POLECAM !!!! każdemu draniowi który chce zniszczyć życie swojej żonie. Gubała to jest dno moralne, i desperacja. Złożyłam wniosek o konfrontację, policjant pominął, nasze wspólne przesłuchanie, zapewne na gorąca i serdeczna prośbę Gubały. GUBAŁA BOI SIE KONFRONTACJI !!!! Złożyłam odwołanie i ponowny wniosek na konfrontację. Jeśli łódzką prokuratura dalej będzie chronić adwokata który dopuszcza się przestępstwa, kłamstw, powiadomię o tym Prokuratora Generalnego PR, Ministra Sprawiedliwości, i mam jeszcze wiele innych opcji. (usunięte przez administratora) Ciekawi mnie do czego jeszcze dopuści się to dno moralne, może spreparuje tego SMSa.... Ona myśli że ja nie mam smsów i maili do niej wysłanych, (usunięte przez administratora) Zamiast porozumieć się ze mną, woli wojnę, ale zapomina że na wojnie kule w dwie strony lecą.

Ciąg dalszy
@Lidia

Sprawa w sądzie rejonowym w Łodzi, decyzją sądu została przeniesiona do sądu okręgowego w Łodzi. Taką otrzymałam wiadomość od mojego pełnomocnika. Czekam na dalszy rozwój tej sprawy .... Zapewne ta decyzja mogła ucieszyć, serdeczną mecenas Aleksandrę. Kto na Dąbrowskiego rządzi ?

Obserwator
@Lidia

Sąd dyscyplinarny, rzecznicy dyscyplinarni w polskich izbach adwokackich i radcowskich składają się z adwokatów, radców - kolegów z Izby adwokackiej lub radcowskiej, do której przynależy adwokat lub radca, przeciwko któremu jest składana skarga. Dlatego osoby składające skargi nie mogą liczyć na niezależność i bezstronność. Skargi sa odrzucane, lub sprawy kończą się niesprawiedliwym wyrokiem dla poszkodowanego. Argumenty są bardzo błahe. N.p pani Gubałą zeznała ze jej klientka sama ze wszystkiego zrezygnowała, nie przedstawiając na to rządnego dowodu. Słowa adwokata, przeciw słowu klientki, ma większą wagę ? Bo jest adwokatem, klient jest bankomatem ? Otrzymuje za własne pieniądze manipulacje i bezprawie. Inna rzecznik dyscyplinarna twierdziła ze nagrania są niewyraźne, nie miała słuchawek, głośniki w komputerze były zepsute, informatyk był niedostępny. Inny argument stempel i podpis radcy sfałszowany, bez orzeczenia grafologa, pełnomocnictwa rozdawane bez wiedzy radcy. Nie powiadomienie przez sad dyscyplinarny prokuratury o oszustwie, przez osobę prowadzącą działalność gospodarcza i zatrudniającą radcę. Jest to obowiązek na podstawie Art. 304 kpk. Radca także nie powiadomił o tym prokuratury. Biznes trwa nadal. Wmawianie wnioskodawcy o przedawnieniu, w trakcie trwania postepowania dyscyplinarnego. Wmawianie wnioskodawcy ze sprawa jest przedawniona, pomimo wypowiedzenia pełnomocnictwa w 2019 roku i złożenia skargi w 2020, tak było orzeczone w sprawie pani Gubały, w Izbie Adwokackiej w Łodzi, pomimo ze nie minęły 3 lata od wypowiedzenia pełnomocnictwa. Jest to brak poszanowania zasady równości przed sądami, i naruszenie prawa do obrony. To powinno ulec nowelizacji w Polsce. Bezprawie w Polsce jakie dzieje się w Izbach Adwokackich jest już znane w U.E. Wiele państw podjęło decyzje że orzekać w sprawie adwokata przez organ dyscyplinarny nie mogą to być koledzy z jego izby adwokackiej. Trybunał Sprawiedliwości Uni Europejskiej. Zagraniczni prezesi adwokatury będą musieli zachować szczególną czujność w kontekście postępowań dyscyplinarnych, które muszą przeprowadzać w ramach swojej palestry, ze względu na wyjątkowość konkretnego składu rady ich sądu dyscyplinarnego oraz jurysdykcję dyscyplinarną, wydane orzeczenie konstytucyjne może nastręczać trudności w świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPC) i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) dotyczącego zasady bezstronności nałożonej na wszystkie jurysdykcje niezależnie od jej charakteru. We Francji przypadku w pierwszej instancji dyscyplinarnej wymagane jest przewodnictwo sędziego pokoju. Ale Polska "nie jest" jeszcze we "Francji" , "nie jest" jeszcze w Uni Europejskiej. W hasłach przy ostatnich wyborach do polskiego Parlamentu. Zawalczcie o to ! Zostałeś skrzywdzony przez niedbalstwo, korupcje, nie dotrzymanie umów, kłamstwa, działania wbrew etyce zawodowej. Powiadomcie o tym Ministra Sprawiedliwości, Kancelarie Premiera, piszcie do samorządowca w waszym mieście zamieszkanie. Żądajcie, aby została wprowadzona nowelizacja, aby nie mogli orzekać w sadach dyscyplinarnych adwokaci, radcy z tej samej izby.

Odpowiedź

Widzę tu aktywność, bardzo ożywioną, jednej klientki. Może naprawdę czas, aby ktoś z kancelarii wziął sprawy w swoje ręce i zadbał o to, aby to forum było miejscem informacji dla kandydatów? Czy w ogóle kancelaria ich czasem poszukuje, czy prowadzi rekrutacje - np. dla pracowników administracyjno - biurowych, czy aplikantów (jak tu ktoś już podnosił?) Naprawdę, plotek nikt nie jest ciekaw.

Może ktoś w końcu dać znać czy to jednoosobowa kancelaria czy nie? Szukam miejsca na staż, sprawa dosyć pilna. Widzę że klienci są zadowoleni, więc może warto tu przyjść? Czy mógłby w końcu ktoś się wypowiedzieć tak od strony pracowników bardziej?

Jak się pracuje z ludźmi z Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka?

Czy można w tej kancelarii odbyć praktyki? Pani mecenas dobrze i rzetelnie przekazuje wiedzę, szczególnie tę praktyczną? Po ukończeniu studiów jest duża szansa na zatrudnienie, chociaż w wymiarze pół etatu? Tak swoją drogą proszę powiedzieć czy studenci muszą zabierać robotę papierkową do domu?

Zuzia

Na próżno szukać tu opinii od pracowników czy aplikantów, trochę mnie to rozczarowało :/ Może wy, klienci kancelarii dacie znać, czy Pani Mecenas pracowała nad waszą sprawą sama, czy może również ze współpracownikami?

Pan Marcinek

Bardzo dziękuję z pomoc przy sprawie rozwodowej, bez pani zaangażowania i podjętych decyzji nigdy by się tak dobrze nie udało. Pomimo że reprezentowała pani moją byłą żonę. Gorąco polecam mecenas Aleksandrę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka?

Człowiek

Minus 10 za obrażanie, zastraszanie przez spamerów, i specjalnie spłycanie opinii. Czytając pochlebców tej adwokat, nasuwa się jeden wniosek. Omijaj tę adwokat z daleka, bo zniszczy ci życie a jej spamerzy w Internecie będą podważać twoją prawdziwą opinię. Teraz to jest organizacja która broni tylko takich jak oni sami, a więc przestępców, co za hańba dla zawodu adwokata.

Zuzia

Jeśli jesteś wysokim przystojnym blondynem możesz polecać tą panią ... gorzej jak jesteś jego żoną.

@Zuzia

Adwokat dla klienta to " pani Aleksandra " ??? ciekawe .... i jak gorąco polecasz ??? Żenada !!!

Lidia

Bardzo gorąca jest pani "adwokat" ??? Ile zapłaciła za tą opinie ??? Czy to jest twoje prawdziwe imię ? , a może Marcin ?

Lidia

Radziłam bym nie brać odpowiedzialność za skorumpowana adwokat, bierzesz odpowiedzialność też za krzywdy które wyrządziła mnie prowadząc moja sprawę rozwodową ? Bierzesz odpowiedzialność za skargę która na nią złożyłam ? Znów gorąco.... To chyba nie adwokat tylko grzejnik ;)

Obserwator

Nie wiesz co to jest odpowiedzialność, jeśli piszesz tego typu opinię. Masz okazje udowodnić te swoją odpowiedzialność podaj swoje dane, sprawę czy byłeś klientem tej adwokat i powołam cię na świadka w sprawie karnej przeciwko niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka - Łódź

Aleksandra Gubała-Perykasza Kancelaria Adwokacka
  • Uniwersytecka 18 lok. 2