Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Mateusz

Można korzystać z opcji wyjścia prywatnego w czasie pracy. Wtedy osoba zainteresowana wskazuje kiedy chce odrobić opuszczone godziny.

Albert

Wyjątkowo wysoka.

ASMJ

Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera . :)

Katarzyna
@ASMJ

A od dawna pracujesz?? Są udostępniane wszystkie niezbędne do pracy narzędzia? Umowa o pracę czy b2b?

JM

Są specjalistami w swojej branży, prawnicy doświadczeni, zarząd prowadzi firmę w sposób nienaganny, atmosfera panująca jest naprawdę dobra i nie ma wyścigu szczurów.

Putin
@JM

A Ci wszyscy ludzie co zostawiają negatywne opinie nie lubią ich nazwy…haha zapraszamy na kreml ,potrzebne nam takie opinie!!!

Czarna Nowy wpis

Ile tego doświadczenia wymagają w ogóle? Chodzi o ogloszenie na doradcę ds. odszkodowań, nie lubię jak tak niekonkretnie piszą firmy, jedna będzie ok jak rok przepracujesz i już będziesz wielkim ekspertem dla nich a inna 15 lat wymaga i i tak za mało.

Krzysztof

Mam przyjemność pracowac w Kancelarii od kilku miesięcy. Świetna atmosfera pracy, wszystko na co się umówiłem z pracodawca jest realizowane. Jeżeli chcesz pracować a przy tym się rozwijać to polecam zgłosić swoją kandydaturę do pracy.

Hanna
@Krzysztof

Super, jak miło. A można wiedzieć, jak firma dba o tę dobrą atmosferę? Są jakieś spotkania integracyjne? Wyjazdy, aby dbać o relacje między pracownikami? Są tego typ rzeczy?

AHMK Nowy wpis
@Krzysztof

Potwierdzam. Firma daje mi możliwość rozwijania się, zapewniając przy tym stabilne warunki zatrudnienia. Atmosfera jest przyjazna i sprzyja efektywnej pracy, a przełożeni zawsze służą pomocą i wsparciem.

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Praca "na czynności w systemie" nieważne jak, ważne żebyś wykonał ilość czynności, której wymaga kierownik innego działu (co lepsze-nie działu prawnego). Zależy jak trafisz, jak się na ciebie uweźmie to masz ciężko i jesteś kontrolowany co miesiąc, codziennie, jak się "spodobasz" to idzie wytrzymać kilka miesięcy. Zarząd widzi i wie, ale przymyka oko. (usunięte przez administratora) :)

W jakim sensie jest się kontrolowanym? Czy to bardzo przeszkadza w normalnej pracy? Dlaczego idzie wytrzymać tylko kilka miesięcy? Zarobki, jakieś benefity nie rekompensują tej atmosfery? Jak to jest? Jeśli możecie, napiszcie, jak to jest, bo szukam pracy :x .

Karola

Hej, na ich stronie wyczaiłam ofertę na stanowisko Specjalisty ds. Social Media i E - Marketingu do zadań należy przede wszystkim planowanie i prowadzenie komunikacji w kanałach social media dla marek Grupy Kapitałowej WEC i myślę czy aplikować, ale zastanawiam się, bo oferują tylko umowę zlecenie i tak się zastanawiam, czy będzie szansa, aby po pewnym czasie dostać umowę o pracę?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
PRACOWNIK

Kancelaria WEC to przyjazne miejsce studentom i aplikantom, zarobki jak na łódzkie realia bardzo ok, duża swobodność działania i rozwoju. Generalnie miejsce idealne na stawianie pierwszych kroków zawodowych.

Tomasz
@PRACOWNIK

To dobra wiadomość ponieważ właśnie szukam miejsca gdzie mógłbym zrobić aplikacje. Jak piszesz ze zarobki dobre to mam nadzieję że nie dają na początek minimalnej krajowej? Można zasłużyć na dodatkowe premie? Jak to jest rozliczane?

@Tomasz

Dziękujemy za zainteresowanie. W Kancelarii Prawnej WEC wysokość zarobków jest uzależniona od umiejętności i doświadczenia kandydata. Nasza firma dokładnie analizuje indywidualne kwalifikacje i oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Ponadto, istnieje możliwość zasłużenia na dodatkowe premie. Przyznawanie premii opiera się na osiąganych wynikach i ustalanych celach, które różnią się w zależności od roli, stanowiska i umów pracowniczych. Zarówno ocena indywidualna, jak i zespołowa wydajność oraz osiągnięte cele biznesowe są brane pod uwagę przy określaniu wysokości premii i warunków jej przyznawania. Sposób rozliczania premii zależy od ich rodzaju.

waldi

Proszę o pomoc

Pracownik WEC
@waldi

W czym można Panu pomóc?

udało się to rozwiązać?

cocaCola

Jedna z najgorszych firm w których pracowałem. Marnowanie czasu i zdrowia za słabe pieniądze. Rotacja pracowników jest tego potwierdzeniem

@cocaCola

Potwierdzam powyższą opinię.(usunięte przez administratora)

Honorata

Napisz coś więcej, dlaczego i z czym się zgadzasz. Uważałam, że być tu windykatorem to prestiż jest. Co tam się dzieje...

Zenon
@Honorata

Prestiż windykatorem ??? Jaki trzeba mieć sagan(usunięte przez administratora)

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

pracownica

Aktualne oferty znajdują się na stronach poszczególnych spółek i na https://www.pracuj.pl/praca/kancelaria%20prawna%20inkaso%20wec%20sa;en

Klient

Współpraca z Inkaso WEC to stata czasu i pieniędzy. Telefony odbiera dział ofert, natomiast jak się chce uzyskać informację na temat przebiegu sprawy to trzeba wisieć na telefonie po kilkadziesiąt minut a gdy odbiorą to przekierowują na inną osobę - bywa że dopiero trzecia lub czwarta osoba coś powie, ale z reguły i tak nic z tego nie wynika. Gdy odzyskują jakieś pieniądze to są to zwykle odsetki z których pobierają 50% prowizji - i tu ciekawa rzecz - od razu wystawiają fakturę aby im zapłacić tą prowizję, podczas gdy odzyskanej kwoty nie przelewają na konto klienta. W ten sposób zatrzymują uzyskaną od dłużnika kwotę i dodatkowo od klienta pobierają prowizję, nie wysyłając żadnego rozliczenia (mieli prawo zachować część kwoty z uwagi na zakładane drobne koszty, ale w tej sytuacji należy przedstawiać rozliczenie kosztów). Po półtora rocznej współpracy okazuje się że długu od mojego dłużnika odzyskać nie mogą a dodatkowo poniosłem koszty. NIE POLECAM FIRMY INKASO WEC S.A. z Łodzi.

Graffi

Polecam pracę w WEC. Owszem dużo pracy, duży nacisk kładziony na realizowanie celów. Jednak ogólna atmosfera, wynagrodzenie są spoko.

Krzysztof

Ostro cisną do roboty, ale za to dobrą stawkę dają. Jestem zadowolony z WEC

Grażyna
@Krzysztof

Ale jakto cisną do roboty? Robicie nadgodziny czy o co chodzi?

Kris

Polecam wszystkim. Bardzo dobrze pracowało mi się w WEC Łódź. Wdrożenie, mentoring, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Fajna Praca? - Pomyśl WEC.

Michasia

Dobra Praca w Łodzi? - Pomyśl WEC

Maks

bardzo dobre warunki pracy, szansa rozwoju i silna kadra

Edyta
@Maks

Co masz na myśli mówiąc że jest szansa rozwoju? Szkolenia? Awanse?

M

Myślisz windykacja - wybierz WEC ;) Co do pracodawcy nie mam żadnych zarzutów, można śmiało składać CV.

Paulina

Dwa lata w WEC wspominam dobrze. Ciężka praca, ale fajni ludzie, wynagrodzenie na czas. Poważna firma, więc szuka poważnych pracowników, wymaga od nich poważnego wykonywania swoich obowiązków. Polecę wszystkim pracę w call center :)

Jak wygląda sprawa grafiku w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Mateusz

Jaka jest kultura pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Nie ma kultury, nie polecam

Albert

Wyjątkowo wysoka.

ASMJ

Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera . :)

Katarzyna
@ASMJ

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.