Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Stella

Chciałabym przypomnieć, że to forum dla pracowników a nie klientów kancelarii. Mam już trochę stażu w pracy i potwierdzam, że najpierw trzeba trochę popracować na niższym wynagrodzeniu. Nabierając doświadczenia dostajemy większe pieniądze i to jest ok!

Janusz

Praca w kancelarii prawnej daje pewien prestiż i dumę.

Agata

@Ala jeśli chodzi o zarobki to często one zależą od doświadczenia. Dowiesz się tego dopiero na rozmowie. @Waldi dlaczego dokładnie praca jest trudna dla Ciebie? Na jakim stanowisku pracujesz? Szukają właśnie Młodszego Specjalisty ds. Windykacji Telefonicznej. Z ich oferty wynika, że oferują możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach szybko rozwijającej się spółki Szkolenia Atrakcyjny system wynagradzania oparty o podstawę i prowizję Niezbędne narzędzia do pracy

Luidzi

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć w kwestii pracy dla specjalisty od marketingu? Jakie wymagania na start trzeba spełniać?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
Obserwator

Najłatwiej wrzucić takie oskarżenie na forum bez żadnego uzasadnienia. Sądzę , że powód byłby mało przyjemny dla @Michal Sz

Nero

Proponuję w pierwszej kolejności zastanowić się nad charakterem pracy i dopiero pytać o widełki płacowe!!

Waldi

Pracuję w firmie i wiem, że to trudna praca, bardzo stresująca i z całą pewnością nie dla każdego. Zarobki są przyzwoite więc nie narzekam a i ludzie z którymi pracuję są fajni. Ogólnie mówiąc to praca fajna i trudna.

Devil's Head

W poządnych firmach piszą albo przewidzianą kwotę, albo "widełki" zarobku. Niestety w tym kraju to jeszcze nie jest normą. Tak jak np dla mnie jest patologią żądanie CV z foto...

Nunus

Czy na pewno jest tak źle w tej firmie czy tylko ludzie chcą sobie zrekompensować swoje frustracje? Praca w kancelarii jest bardzo odpowiedzialna i generuje stres jesli ktoś nie lubi tego typu warunków musi zmienić firmę. Nikt nie będzie pracował charytatywnie za wszystko trzeba płacić.

Ndżamena

Witam Spędziłem tam trochę czasu (już nie pracuję - nie mam po co, ani komu tam słodzić). Miałem kontakt z wieloma działami i zdążyłem zorientować się o co chodzi. Konkrety, bo szkoda czasu... POZYTYWY: - terminowo wypłata, składki itp. - jakieś dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna, paczki okazjonalne - oczywiście masz SWOJE stanowisko i jest ono praktycznie nienaruszalne (etyka biura) - empatyczna i konkretna ekipa (przynajmniej jak ja tam byłem) - z Prezesem na prawdę idzie się do gadać - nie było większych problemów, jeżeli chciałeś coś załatwić - osoby, które tego potrzebują (np. doradcy) mają do dyspozycji samochody, komórki, laptopy NEGATYWY: - trzeba pracować (najlepiej jak potrafisz, wydajnie) - jesteś pod stałym nadzorem - brak elastyczności pracy - nie ze wszystkimi pracownikami idzie się "normalnie" dogadać (z pozoru wyklucza się z pozytywnym wpisem, ale jeżeli tam popracujesz, to będziesz wiedzieć o co chodzi) Firma musi na Tobie zarobić (niby logiczne... ale nie zawsze). Prezes zainwestował w nią dużo czasu i podejrzewam, że pieniędzy. Zniszczyć czyjeś dzieło nie jest trudno (szczególnie w tych czasach), dlatego nie dziwi mnie chęć monitorowania pracy, czy GPS w samochodach. Zrozum, że będąc na Jego miejscu zrobiłbyś/zrobiłabyś podobnie - dba o swoje dzieło, m.in. dla dobra pracowników również. Nie musisz się zgadzać na niską podstawę - wynegocjuj coś więcej. Czy praca tam jest stratą czasu? To zależy od Ciebie? Jeżeli uważasz, że nie jesteś w stanie nauczyć się niczego więcej... nie pracuj tam - załóż własną działalność.

Iza

Mam pytanie czy praca dla asystentki biura sprzedaży z marca jest jeszcze aktualna? Może dowiem się jeszcze kilka szczegółów o firmie? Ja słyszałam, że jest ok.

jk

po moich wcześniejszych pracach tu jestem zadowolona pieniądze zawsze na czas, umowa o pracę, luxmed, fitsport, natomiast praca dosyć stresująca jak to w usługach

Iza

Czy jest aż tak źle? A może jednak nie do końca, może są osoby które mają inne zdanie? Dobrze poznać wszystkie strony.

Mądrala

Opluwanie firm to powód do dumy dla niejednej osoby, nieważne czy sa powody czy też nie . Kancelaria Prawna to miejsce trudnych spraw i stresu, jesli to jest trudne do opanowania najlepiej zmienić charakter pracy. Dodam jeszcze, że wyroki zapadaj aw sądzie a nie w kancelariach,

Szczepan

Miałem swego czasu wątpliwa , ,przyjemność " pracy w tej kancelarii i podzielam w pełni negatywne poniższe opinie na jej temat tu przytoczone.

Nina

Żeby kogoś ocenić trzeba go znać. Ja tu pracuję i jest super.

Nunus

Smutny z ciebie człowiek. Nie pracujesz a zadajesz sobie tyle trudu żeby komuś dokopać. Mnie sie firma podoba i jest mi tu dobrze. Zarobki niezłe jedynie praca nerwowa. Każdy komu nie pasuje praca może sobie ją zmienić a na rynku jest sporo pracy. Czemu to robisz?

Władek

Praca jako doradca klienta. Jakie zarobki, jakie obowiązki, jakie opinie nt. pracy na tym stanowisku? Będę wdzięczny za pomoc.

radek

Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży teraz jest potrzebny.

Hony

portal jest od oceniania firm i oceniał jak mam ochotę będę tą firemke

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.