Opinie o Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski w Rzeszów

Jagoda

Witam. Znalazłam ofertę dla Radcy Prawnego. Jak na razie nie jest już dostępna, ale jak często ktoś jest poszukiwany do Kancelarii? Interesują mnie kwestie zarobkowe. Jakie wychodzą średnie przedziały płac?

QWERTY Nowy wpis

Tu chyba jakaś rotacja jest ze tak tych Radców szukają. Może chodzić o słabe zarobki czy raczej atmosferę? to drugie przełknę jeśli nie jest tragicznie a liczę na fajna kasę

Jagoda Nowy wpis

Ilona Nowy wpis

Polecam. Adres jest poniżej. https://kancelaria-temida.pl/

Marcin W Nowy wpis

Polecam!!! Mimo kilkuset kilometrów jakie dzieliły mnie z Kancelaria Prawna Temida kontakt zawsze i o każdej porze. Informacje na bieżąco. Ostatecznie sprawa(karna) WYGRANA. Gorąco POLECAM ????

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski na stanowisko Aplikant adwokacki / Aplikantka adwokacka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Polecam

Danuta
@Darek

A za co konkretnie polecasz?

@Danuta

W moim przypadku sprawa o zapłatę a raczej jej brak :)

@Darek

To co tu takiego polecać. i od kiedy ta sprawa jest i na jakich warunkach?

@Beata

Ale chyba nie mam obowiązku informować Pani od kiedy jest sprawa, o warunkach, może jeszcze ile płacę? Jestem zadowolony sprawa rozwiązana, zapłata odzyskana - skutecznie więc polecam.

@Darek

Oczywiście, że nie ma takiego obowiązku, przecież nikt nie każe? ;) Co do cen również ciekawa byłam czy są uznawane za tożsame wobec stawek rynkowych lub czy są mniejsze / większe ale rozumiem, że taka informacja nie zostanie udzielona?

Polecający

Polecam! dzięki za pomoc Panie Gniewomirze!

@Polecający

Kancelaria prowadziła twoją sprawę i wygrała? Bo widzę że jesteś zadowolony. To była sprawa cywilna? Bo szukam kancelarii gdzie podejmą się też sprawy karnej. Myślisz że praktykują też takie prawo?

Darko

Polecam zero problemów - miła współpraca

Dariusz

Polecam dobra współpraca brak uwag.

@Dariusz

hmm a to wypowiadasz się jako klient czy pracownik? bo mi zależy na opinii o pracy od pracowników :)

@Monika

Nie wiem jak pracownicy ja jestem klientem.

@Dariusz

Ale czyli kontakt z różny pracownikami tu miałeś prawda? No bo gdyby coś w atmosferze pomiędzy nimi byłoby nie tak to raczej byłoby chyba widać?

Jak najbardziej

Jak najbardziej polecam! Pan Gniewomir bardzo rzeczowy. Współpraca jak na razie wzorowo

Dariusz P

Polecam. Szybko, sprawnie. Jestem zadowolony. Dziękuję za wsparcie.

Dariusz P

Właśnie rozwodowa - temat załatwiony bardzo sprawnie i konkretnie.

@Dariusz P

Co to znaczy sprawnie? Długo to trwało? Pytam bo zależy mi na czasie i załatwieniu wszystkiego do A do Z.

@Monika

Ciężko tutaj odpowiedzieć... bo to czy coś długo trwa czy krótko to raczej kwestia indywidualna i każda sprawa będzie inna to nie jest restauracja gdzie wiesz, że będziesz czekać 30 minut tylko sąd i sprawa gdzie wszystko zależy od wielu czynników. U mnie sprawa trwałą dość krótko.

K.M.S

Polecam - współpraca bezproblemowa o wszystkim rzetelnie jestem informowany, a jeśli czegoś nie rozumiem, to nie ma problemu aby mi to wyjaśnić i przedstawić w bardziej zrozumiałym języku za co bardzo dziękuję.

@K.M.S

Fajnie, że masz taki dobry kontakt ze swoim adwokatem. Reprezentuje cię także na sali sadowej, czy tylko przygotowuje ci dokumenty i pisma do sądu?

K.M.S

@Piotr - kompleksowo

Jacek
@Piotr

Mnie reprezentował w sądzie, więc robi i pisma i sąd.

Danuta
@Jacek

Ja tak z ciekawości zapytam, czy to jest taka osoba, z którą można porozmawiać, wyjaśni wszystkie wątpliwości, czy raczej zamknięta w sobie, wykonuje rzetelnie swoje zadania i tyle i nie wdaje się w dyskusje z klientem?

@K.M.S

Czyli załatwiał wszystko. A drogie te usługi? Dużo zapłaciłeś za prowadzenie sprawy?

ryszard
@Piotr

Ceny takie same jak w innych kancelariach.

@Piotr

To może wypowiem się jak już tu jestem - nie wiem jak Pan KMS ale ja płaciłem w normalnej stawce - w sensie nie drogo i też nie za tanio... więc raczej na plus. Jakby było za drogo to bym pewnie nie poszedł, za tanio to też podejrzane wiesz o co chodzi... :)

Czy firma Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

DPS

To chyba pytanie nie tutaj. Często tam bywam bo prowadzą mi sprawę i nie widzę, żadnych "problemów" w tej kwestii bardzo fajny zespół.

Anna P

Naprawdę polecam! Z beznadziejnej sytuacji, z nikłymi szansami na wygarną Pan adwokat Gniewomir Jakubowski wyszedl z wygraną. Juz straciliśmy nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy ( po niemiłych doświadczeniach z inną kancelaria), a jednak dzieki Panu adwokatowi wszystko zakończyło się pozytywnie raptem w niecały miesiąc z uniknięciem rozprawy sądowej. Z całego serca polecam!

Bartosz P.

Nie wiem co to za nagonka poniżej ale jestem zadowolonym klientem. Proszę brać pod uwagę, że sprawy toczą się teraz odrobinę dłużej z powodu covid itp. Moja trwała 1,5 roku zakończona sukcesem.

Mariusz

Opowiesz coś więcej o tej sprawie? Jak do tego doszło? Czy próbowałaś kontaktować się z pracownikami Temidy? Jeśli tak, to czy udało Ci się w jakiś sposób dogadać? Jestem ciekawy.

Aleksandra

Cześć wszystkim! Wiecie może, czy w Temidzie jest aktualnie szansa na zatrudnienie do pracy biurowej? Asystentka, recepcjonista i tym podobne. Ktoś, coś?

Hanna

@Wolentariusz Konkurencja inspiruje do takich wpisów? Kancelaria ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca a to jest forum pracownicze.

F.D.D

Polecam bez problemów!

Darko

Polecam bez zastrzeżeń

Bogdan
@Darko

Polecasz jako pracownik czy klient? Twój komentarz niewiele mówi o Kancelarii Prawnej Temida. Rozwiń swój wpis.

Kris

I recommend Thx

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski
4.3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Jarosława Dąbrowskiego 44
    35-036 Rzeszów