Opinie o Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz w Kolbuszowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Alicja Markowska Nowy wpis

Adwokat świetnie poradził sobie z moją sprawą, dzięki czemu została wygrana. Bardzo profesjonalny prawnik. W tych czasach trudno jeszcze znaleść taki profesionalizm i zawzięcie

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz w Kolbuszowa.

Sprawdź
Piotredu Nowy wpis

Bardzo dobra jakość wykonywanych usług. Widoczny profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Sprawa zakończona sukcesem. Polecam

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz w mieście Kolbuszowa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz - Kolbuszowa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz?

Liczba opinii klientów firmy Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Obrońców Pokoju 15
    36-100 Kolbuszowa
  • NIP: 8131422042 REGON: 691800739

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kujałowicz Łukasz Kancelaria Adwokacka Łukasz Kujałowicz