Opinie o Kancelaria Prawna Marcin Zaborek w Konstancin-Jeziorna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Marcin Zaborek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna Marcin Zaborek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Marcin Zaborek w Konstancin-Jeziorna

homar55 Nowy wpis

Ogromna wiedza, fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Jadźka Nowy wpis

Widzę, że kliencie miło wypowiadają się na temat Mecenasa. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat praktyk lub stażu u Pana Mecenasa? Czy jest taka możliwość? Czy klienci wiedzą może że tam ktoś taki pracuje? :)

Była Klientka

Dla mnie ta Kancelaria jest super!! Mecenas wygrał moją sprawę w cuglach, choć sprawa była delikatnej natury i bardzo dla mnie trudna. Zaskoczył mnie styl pracy mecenasa, bo wcześniej juz miałam doczynienia z innymi prawnikami. Mecenas M. Zaborek był bardzo profesjonalny, poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Sprawa jest prawomocna, dziękuje.

Mm Nowy wpis
@Była Klientka

Czy można zapytać o orientacyjny koszt prowadzenia sprawy?

Edyta Nowy wpis

Czy Mecenas daje możliwość odbywania aplikacji adwokackiej w swojej kancelarii? Na jakich warunkach finansowych? Interesuje mnie zagadnienie władzy rodzicielskiej, a widzę, że kancelaria się w tym specjalizuje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Prawna Marcin Zaborek.
Patrycja

Ja miałam okazję przez pewien czas współpracować z p. Mecenasem i zawsze jest perfekcyjnie przygotowany do sprawy. Nawet obudzony w środku nocy byłby w stanie pójść na rozprawę i ją wygrać. Do tego jest sympatyczny i odważnie walczy w imieniu klienta. Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie.

Przemysław
@Patrycja

Widzę, że bardzo pozytywnie oceniasz tego mecenasa. Cieszę się, że trafiłaś na osobę, która spełniła Twoje wymagania. Czy w tym właśnie momencie mogłabyś napisać co było powodem tego, że wybrałaś właśnie jego?

Aleks@ndra

Genialny strateg i specjalista od trudnych spraw!!

Zadowolony tata

Polecam każdemu, którego sprawa wydaje się bardzo trudna. Przygotowanie do rozprawy bardzo konkretne i w miłej atmosferze. Profesjonalnie przygotowany do rozprawy, dzięki czemu przez salą rozpraw czułem ogromny komfort i spokój. Na samej rozprawie mówi "w punkt", krótko, rzeczowo, zachowując przy tym wysoki poziom oraz klasę. Raz jeszcze POLECAM!!

aga

Witam. od 30 minut probije znalesc kancelarie pana Marcina niestety nie udaje mi sie czy ktos mogl by mi podac do niego aktualny kontakt mailowy lub tel. ? Nie wiem czy te w necie sa aktualne skoro adres kancelari jest rozny na kazdej stronie. Pozdrawiam

Klientka

Szczerze polecam usługi prawne Pana Mecenasa Marcina Zaborka. Konkretny, profesjonalny a do tego pomysłowy i sympatyczny. Po kilkuletniej batalii z kiepskim prawnikiem u boku, polecono nam Pana Marcina i ...udało się ! Wszystko poszło w końcu po naszej myśli ???? w sprawach o kontakty dzieckiem oraz w kwestiach alimentów. Polecam i dziękuje za dotychczasowa owocną współpracę i pomoc!

Sylwia

Ja współpracowałam z Mecenasem w sprawie o alimenty. Wszystko poszło dokładnie tak jak zaplanowaliśmy na początku. Pomysłowość Pana Mecenasa pozwoliła mi uzyskać taką kwotę jak chciałam.

Judyta

Czy warto aplikować na staż u mec. Zaborka?

Monika B.

Jeśli miałabym określić Pana Mecenasa jednym słowem to pomysłowość. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!! Nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji potrafi znaleźć rozwiązanie. Zdecydowanie polecam!!

Małgosia C.

Niesamowity profesjonalizm i podejście do klienta. Z Mecenasem współpracuję już od kilku lat. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany i gotowy do walki w obronie klienta. Naprawdę, idąc z nim na sprawę można się czuć bezpiecznie. Zdecydowanie polecam.

Mec Zaborek spisał się rewelacyjnie!! Miałem niezwykle ciężki rozwód (walka z żoną i teściową o dzieci, podział majątku) i wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy to na początku. To co odróżnia go od kilku innych prawników z którymi miałem do czynienia to niezwykle praktyczne podejście – mecenas nie tylko doskonale orientuje się w przepisach, ale wie w jaki sposób wykorzystać je w praktyce z korzyścią dla klienta i jak skutecznie walczyć o jego interesy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc Panie Mecenasie!

Zdecydowanie polecam. Bardzo skuteczny i pomocny w trudnych sytuacjach.

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Mecenasa. Miałam bardzo trudną sprawę rozwodową, a Pan Mecenas uzyskał dla mnie wszystko to co chciałam. Był na każdej rozprawie, a było ich kilkanaście i zawsze był doskonale przygotowany. Czułam się zaopiekowana, nie bałam się o prowadzenie sprawy, bo Mecenas zawsze miał jakiś pomysł i w trudnych sytuacjach potrafił wyjść obronną ręką. Co do ceny za prowadzenie sprawy, byłam nawet gotowa zapłacić więcej. Telefony odbierał ode mnie nawet w późnych godzinach wieczornych a także w weekendy mogłam do niego dzwonić. Zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Marcin Zaborek - Konstancin-Jeziorna

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Marcin Zaborek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Marcin Zaborek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Prawna Marcin Zaborek
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Warszawska 21D lok. 52
    05-520 Konstancin-Jeziorna