Opinie o Floor Serwis Rafał Deryniowski w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Floor Serwis Rafał Deryniowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Floor Serwis Rafał Deryniowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Floor Serwis Rafał Deryniowski w Krzeszowice

(usunięte przez administratora) Wziął pieniądze na zakup deski i po 5 miesiącach nadal jej nie mam! (usunięte przez administratora) sciemnia i przeciąga termiy dostawy. Człowiek zadłużony po uszy, z komornikami na głowie! Przestrzegam! Tym panem i małżonka zdecydowanie już dawno powinna zainteresować się policja (ja właśnie wchodzę na drogę prawna). Nazwa firmy zmieniana wielokrotnie teraz to Floor serwis Katarzyna Deryniowski.

Kilka osób wspominało o kłopotach z terminowością wykonywania zleceń. To by mogło znaczyć, że w firmie brakuje rąk do (usunięte przez administratora) Ale nie widać za bardzo nowych ofert (usunięte przez administratora) Ktoś wie, czy może w najbliższym czasie planowany jest jakiś nabór?

Klient

(usunięte przez administratora) przestrzegam przed tym człowiekiem

Edyta Nowy wpis
@Klient

Twój komentarz jest troszkę ogólny, mógłbyś/mogłabyś konkretnie powiedzieć przed czym przestrzegasz i na jakiej płaszczyźnie?

Klient Nowy wpis
@Klient

W pełni przychylam się do tej oceny.Ja też mam jak najgorsze zdanie o tej firmie i tu: nieterminowość w wykonaniu usługi, branie pieniędzy na zakup deski i wielki problem z ich odzyskaniem a o zakupie towaru można tylko pomarzyć.Zwodzenie za nos, szkoda zdrowia i nerwów.Nie polecam!!!!

Jaki jest styl zarządzania w Floor Serwis Rafał Deryniowski?

Pyza

Marny????

@Pyza

To firma jednoosobowa, czy zatrudnia pracowników? Może ma tyle zleceń, że nie ogarnia?

Pyza
@Marcin

Zatrudnia,ale to fachowcy niskich lotów poza szefem,który jest ciągle w biegu i wszystko wykonane szybko i byle jak,a potem poprawek na reklamacji nie można się doprosić.Pan jest niesłowny i nie wywiązuje się z terminów.Ja bym omijała szerokim łukiem.W sierpniu kładziona podłoga,odpadły deski i nie można było się doprosić o naprawę w ramach gwarancji.Przepychanki trwały przeszło pół roku.Sporo nerwów,strata czasu i pieniędzy,satysfakcja żadna.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Floor Serwis Rafał Deryniowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Krzeszowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Daniel, Sąsiedzka

24 Grudnia 2020r. uszkodził się wąż w pralce, podłogę zalało. Panele wybrzuszyło. Na początku stycznia, p. Rafał przyjechał na oględziny mieszkania, krótko potem wycięli Panele wzdłuż szafek, co jest super bo nie trzeba rozbierać kuchni. Podłoga miała być tydzień/dwa wysuszona farelką, po czym nowe panele miały zostać zamontowane po cokoły szafek tak aby nie było widać łączenia. Jednak do dzisiaj Pan Rafał kręci, umawia się i nie przychodzi. Schemat wygląda tak: - Umawia się na konkretny dzień - NIe przychodzi, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości, a jak odbierze to udaje, że wysłał pracowników i że już niedługo będą. - Po 2/3 tygodniach oddzwania, po czym umawia sie na nowo i proces się powtarza... Właściciel w styczniu wpłacił Pani Rafałowi zaliczkę i podłoga nie wykonana do teraz, dosłownie kawałek 2m x 3m...

Mac

Powiem krótko, omijać tego pana jak najszerszym łukiem. Pan Rafał ustanowił nowe standardy niesłowności i krętactwa. Ponad rok temu montował na mieszkaniu listwy przypodłogowe, po roku listwy poodklejały się. Pomimo wielokrotnego umawiania się, robota nie poprawiona do dzisiaj. Faktura oczywiście również nie wystawiona.

Bogdan

Polecam