Opinie o Bostar Sp.j. Skład Budowlany w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bostar Sp.j. Skład Budowlany. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bostar Sp.j. Skład Budowlany o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bostar Sp.j. Skład Budowlany w Krzeszowice

Grzegorz K. Nowy wpis
Inne

(usunięte przez administratora) Przestrzegam wszystkich przed wyborem BOSTARu jako KDW, zakupiłem na PGG EKOGROSZEK z odbiorem u nich, okazuje się, że załadowali mi w 50% a nawet więcej MIAŁ z jakimś osadnikiem! Przez 10 lat kupowałem EKOGROSZEK na kopalni i przywoziłem bezposrednio z niej, nie było nigdy problemu; dopiero problem powstał gdy odbierasz w KDW - (usunięte przez administratora) i mieszają towar, za który TY Zapłaciłeś!

Piotr Nowy wpis
Inne

Zamówiłem węgiel 2 tony zważyłem okazało się że jest 1700 kg dzwoniłem do firmy nic z tym nie zrobili . To świadczy o firmie już tam nie kupię

Aleksandra Nowy wpis
Inne

Ktoś napisał, że firma jest wymagająca, a jak to rozumieć?

Leszek Nowy wpis
Inne

Wpisuję tę opinię nie po to, żeby dowalić Bostarowi. Przez ostatnich kilka lat zaopatrywałem się w Ekogroszek w Bostarze. Byłem bardzo zadowolony, zamówienie przebiegało sprawnie, dowóz na miejsce bez problemu, paliwo super, zawsze kupowałem ekogroszek Pieklorz, potem go nie było w sprzedaży więc kupowałem ekogroszek Skarbek. W tym roku kupiłem Skarbka, który jest syfem nad syfy, co tydzień czyszczę piec, bo zbiera się bardzo dużo sadzy, popiołu jest masa, dym jest śmierdzący, a to wcześniej nie miało miejsca. Zróbcie coś z tym, bo kupuję naprawdę dużo opału u Was, ale szukam już innego dostawcy, bo to paliwo nie nadaje się do użytku.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bostar Sp.j. Skład Budowlany? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Franek
Inne

Firma jak najbardziej dobrze oceniana lecz jednocześnie wymagająca co niestety nie każdemu się podoba?

Franek
Inne

Firma jak najbardziej dobrze oceniana lecz jednocześnie wymagająca co niestety nie każdemu się podoba?

Gość

Nie i raz jeszcze nie. Koszmar.

voitec

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Węgiel mokry, każdy worek trzeba wcześniej otwierać i suszyć wsypany mokry źle się pali a metalowe części korodują.tyle w temacie i nie polecam tej firmy

niezadowolona

Firma nie godna polecenia, kupilam wegiel w workach jaret plus okazalo sie ze jest mokry w środku.Nie polecam tej firmy!!! Wegiel nie chce sie palic!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bostar Sp.j. Skład Budowlany - Krzeszowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bostar Sp.j. Skład Budowlany
1/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Bostar Sp.j. Skład Budowlany
Przejdź do nowych opinii