Cedi Sp. z o.o.

Krzeszowice

Opinie o Cedi Sp. z o.o.

kola

p[odo obecną nazwą na pewnio @post-stachanowiec na pewno nie istnieją już to fakt, ale slyszałam tez że po prostu zmienili nqazwę firmy na inną niedawno

post-stachanowiec

Powiem, że firma już nie istnieje (a w każdym razie nie zatrudnia pracowników), więc tematu nie ma.

cha

Ta firma to jakieś kpiny

szkoda gadać - ta firma idzie na dno

:D

Też tak myślałam(em) ale już tak nie myślę . To chora firma! bez przyszłości a od niedawna bez kapitału. Pełno tam intryg, a wielki wielki "boss" tej firmy najprościej mówiąc jest chamem. Każdy kto tam pracuje tylko marzy o zmianie pracy. Pozdrawiam wszystkich pracowników CEDI.

Zostaw opinię o Cedi Sp. z o.o. - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedi Sp. z o.o.