Opinie o Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska w Gorzów Wielkopolski

Tatar Nowy wpis

Pani Danuta nadal wystawie swoje opinie. Tym razem w Gorzowie Wlkp. Otrzymała do do oceny buty Nike Air Max, w których jeden z butów miał uszkodzoną "poduszkę powietrzną" i podeszwa uginała się wypuszczając powietrze co widać i słychać. W drugim bucie nic takiego się nie dzieje. Pani Pietrzakowska orzekła, że nie widzi istotnych różnic pomiędzy butami... Zastanawiam się do jakich organów zgłosić tą specjalistkę

Patrycja93 Nowy wpis

Oddałam buty na reklamację, które kupiłam przez allegro, ta sama Pani napisała tak " w wyniku nadmiernej intensywnej eksploatacji obuwia podeszwy są starte ,zużyte a system poduszek uszkodzony. Obuwie użytkowane niezgodnie z przeznaczeniem. " śmiech na sali. Buty noszone 5 miesięcy kupione za 400 zł. Chyba padłam ofiarą (usunięte przez administratora) ,i sprzedano mi zaje.biscie dobre repliki. Bo to jest zadziwiające ilu osobom cały czas ten sam tekst wciska.

aga

Oddałam buty na reklamację,które po 4 msc,chodzenia pękły a Pani Rzeczoznawca napisała,że nie uznaje mojej reklamacji bo podeszwy są zbyt starte i dlatego buty pękły. A to jak mam chodzić w butach,żeby się podeszwy nie starły?? Na głowie?? Przecież każde podeszwy się ścierają,a buty niekoniecznie pękają..

Aneta
@aga

Witam a w jakim mieście były reklamowane buty? Bo mam ten sam problem

@aga

Pani Danuta Pietrzakowska zamknęła działalność w lipcu tego roku. Więc nie może wystawiać oceny

Tom
@Paweł

Skąd To wiesz ja wczoraj dostałem od niej opinie o butach

Maja
@Paweł

Zapytam tak jak @Tom: skąd wiesz, że rzeczoznawczyni zrezygnowała z działalności? Sprawdzałam w sieci, na wszelkich biznesowych stronach jest jej oferta, jakby była nadal aktywna.

Justa
@Paweł

Czy to prawdziwa informacja?? Dziś dostałam od niej opinie oczywiście negatywna odpowiedz

Justa Nowy wpis
@Justa

Faktycznie poszperalam w necie I Pani Danuta usunęła działalność we wrześniu. Niewiem dlaczego w dalszym ciągu wystawia opinie

Narkus Nowy wpis
@aga

Z tego co mi wiadomo, to rzeczoznawca to tytuł który otrzymuje się po zdaniu egzaminów i jest on dożywotni. Więc nie ma znaczenia czy prowadzi działalność czy nie prowadzi. Opinie może wystawiać dożywotnio.

Artagadan

Również dostałem odmowę reklamacji z opinią Rzeczoznawcy Danuty Pietrzakowskiej, z butów VANS za 240 zł odchodzi warstwa gumy, a ta Pani twierdzi, że to uszkodzenia mechaniczne, córka chodziła w butach 5 m-cy. Ja tego tak nie zostawię

Justa
@Artagadan

Witam w jakim sklepie kupowała Pani buty???

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska - Gorzów Wielkopolski

Rzeczoznawca Danuta Pietrzakowska