Opinie o Leks w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Leks, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leks w Gorzów Wielkopolski

Zniesmaczony
Klient

Zastanawiałem się przez ponad tydzień czy dodać swoją opinię czy nie. Jednakże czuję się tak zniesmaczony, że postanowiłem tego nie przemilczeć. Ponad tydzień temu robiłem zakupy w Kauflandzie w Gorzowie Wielkopolskim. Wychodząc przechodziłem koło piekarni Leks, która też się tam znajduje. Kątem oka zauważyłem, że Pani ekspedientka, która stała za ladą bezceremonialnie ziewa z szeroko otwartymi ustami, a że byłem w pogodnym nastroju postanowiłem zagadać. Zapytałem co Pani robiła w nocy, że Pani tak ziewa? Odpowiedź którą otrzymałem zbiła mnie z nóg i wprawiła w całkowite osłupienie... Pani odpowiedziała :ruchałam się! Była to młoda osoba, na identyfikatorze widniało imię Monika... Tak mnie zatkało, że nie odpowiedziałem ani słowa i czym prędzej poszedłem w swoją stronę. Jednak postanowiłem o tym napisać, bo w końcu jest to piekarnia czy (usunięte przez administratora) Jak można tak się odezwać do klienta...

Mariolka Anka k bardziej szanuje i docenia złodziejów,alkoholików,nierobów,ukraińców którzy marnują surowce przez (usunięte przez administratora) chleby które się wywala wózkami już po wyjęciu z pieca i pełne pojemniki chleba zmarnowanego który się wywozi co chwilę wielkimi pojemnikami na zwroty i właśnie tacy pracownicy są doceniani ,śmiech na sali,a najbardziej doceniani (usunięte przez administratora) i donosiciele tacy to chyba nawet po nogach są całowani i premię dostają a ci co uczciwie pracują to zawsze dostają po (usunięte przez administratora) i są zastraszani ,nawet ci co są schorowani na serce muszą zasuwać za pięciu że nawet mogą zejść na zawał to mają w (usunięte przez administratora) takie osoby bo liczy się (usunięte przez administratora), ukraińców stanowiska są tak brudne po skończonej pracy że aż wszystko się klei z brudu i tak zostawiają taki (usunięte przez administratora) na koniec zmiany

n.n Nowy wpis

firma zatrudnia ludzi ktorzy chca pracowac a jednak odchodza bo nie chca pracowac za te pieniadze w systemie brygadowym pownni zarabiac ok brutto 4 tyś a nie podtawy 2800 brutto

Pytanie Nowy wpis

Czy w Leks zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ssss Nowy wpis
@Pytanie

Nie umowa jest normalna

Max Nowy wpis

Pracuję od nie dawna w firmie i mam wrażenie, że czas się zatrzymał na latach 70 .Brud marnowanie pieczywa to normalne.Wymagania jak by to była korporacja o zasięgu światowym.Marne płacę,atmosfera nie ciekawa . Donoszenie to norma aby przypodobać się nowemu kierownikowi.Niestet była to moja najgorsza życiowa decyzja aby zatrudnić się w tej firmie.

n.n

Jak na duzy zaklad brak pielegniarki ze ukrainka z mojej zmiany miala wysokie cisnienie i lezala u mistrzow na kartonie jakby nie bylo innego pomieszczenia wstyd zenada.. I jeszcze jedno polacy (usunięte przez administratora)zeby wiecej zarobic za sobote i niedziele sa placonejak za normalne dni sobota powinna byc 50% a niedziele i swieta 100 % a za bhp za nadgodziny grosze placone firma nie szanuje pracownikow tylko siebie w zarzadzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Była pracownica

A jak tam rządy Mariolki (Córki właściciela)?

n.n

leks wogole nie placi za niedziele 100 % ani automatow na kawe zeby kupic wiatrakow na gorace dni dmuchawy tez nie dzialaja ani upalowek po 15 min i brak pielegniarki na zakladzie myszy szczury chodza po zakladzie na owijaniu palet czlowiek spocony jedzie na chlodnie zeby nerki przeziebic zero organizacji a ukraina za robote sie wezmie w umowie nie maja jednego stanowiska bo nalezy wszystko do nich co do polakow i robimy za te same pieniadze

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Leks?

Zniesmaczony

Klientka
@Zniesmaczony

Zniesmaczony, wiem dokładnie, o której Pani mówisz! Jestem stałą klientką i nie raz słyszałam jak ta Pani się wyraża. Jest bardzo wulgarna o rzuca mięsem w obecności klientów. Nie raz się dziwiłam, że nadal tam pracuje. Kiedyś byłam świadkiem jak podrywała klienta, w taki obleśny sposób, bez żadnych ceregieli.. Aż głupio było patrzeć i słuchać

Zuza

Myślę, że byli pracownicy nigdy nie zostawią obiektywnej opinii z czystej złośliwości. Firma jest dobrym pracodawcą!

Artur

@były pracownik ale czemu dużo pracowników ma problemy emocjonalne?

@Artur

kazdemu sie udziela od szefowej amk

pytanie

jak wygląda praca na produkcji? jakie są obowiązki i realne zarobki ? polecacie czy raczej odradzacie?

@pytanie

odradzam, jest wyzysk i wynagania ponad miare mozliwosci pracownika, zarobki bardzo marne

Jaki jest wkład kierownictwa Leks w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

bardzo marny

Pracowałem tam jakiś czas i serdecznie nie polecam. Szefostwo karze robić więcej niż jesteśmy w stanie. Maszyny w ciągłej rozsypce i nigdy nie ma kto ich naprawić. Kierownicy mają wszystko w poważaniu i krzyczą na pracowników. Atmosfera w każdy zespole jest napięta i negatywna.

@Były pracownik

Zgadzam się z tobą w 100% na krojeniu to już całkowity koszmar i kocioł ,tam to w ogóle są odzywki pewnych osób wyzwiska wulgarne i wyzywanie od (usunięte przez administratora) słabszych pracowników a kierownictwo nic z tym nie robi tylko cieszą ryje, pracownik słabszy który nie daje rady na krojeniu to i tak jest zmuszany być na tym stanowisku, jak coś powie nie tak że nie daje rady to od razu jest wyganiany do mycia wózków ,do mycia blach , do mycia syfiastych maszyn upaćkanych ciastem i do innych porządków.(usunięte przez administratora)

Kinga

A czy na regionalnego ciężko się dostać ?

Alicja

Pracuje w firmie Leks od niedawna, jestem bardzo zaskoczona złymi opiniami na temat tej firmy, Pani Monika kierownik reginalny jest przesympatyczna osoba z bardzo dużym sercem, pomogła mi w momencie kiedy zostałam bez pracy z dnia na dzień, również dziewczyny które pracują na stoisku sa bardzo sympatyczne w szczególności Monika, tłumaczy wszystko krok po kroku, jak wypiec odpowiednio bułki, jak zrobić zwroty czy zamówienia, grafik jest ustalany z pracownikami, każdy ma trochę drugiej zmiany i trochę pierwszej, prowadzimy aktywna sprzedaż, co jest oczywiste pracując w handlu, zadaniem sprzedawcy jest zaproponowanie produktu klijetowi nikt nie każe na siłę nikomu nic wciskać, w tej firmie nie sa tolerowane osoby które siedzą i niechcą nic robić, nie potrafią sie uśmiechnąć a tybardziej powiedzieć magicznych słów dzień dobry do widzenia, czy zapraszamy ponownie. Z wielką przyjemnością zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska.

Alicja
 Rekomendacja

Kami
@Były pracownik

Teraz jest nowa regionalna, gwiazda i miss piękności Monika. Bardziej fałszywej baby świat nie widział i idealnie wpasowała się w ten gnój leksowski. Nie ma pojęcia o swojej pracy, podejmuje irracjonalne decyzje, potem zwala odpowiedzialność na pracowników. Potrafi zmienić zamówienie, gdzie kompletnie nie ma pojęcia o tym ile i czego się sprzedaje. W efekcie pracownicy mają po premii bo zwroty są ogromne. Nakazuje prowadzić aktywna sprzedaż, jak to określa, nachodzić ludzi, wciskać (usunięte przez administratora) w papierku po cukierku. Potrafi wtrącić się w obsługę klienta i nachalnie namawiać go do kupna, człowiek pali się że wstydu. Robi ogólny rozpierdol. Niczego nie potrafi dopilnować, załatwić. Jedyne co potrafi to gadać po próżnicy i robić dobre wrażenie na prezesie, choć obgaduje go bezlitośnie i wyśmiewa do pracowników, szydzac choćby z jego obuwia......

Pracownica
@Kami

Zgadzam się z tą opinią, dodam jeszcze, że nasza przepiękna i jakże urocza lecz kompletnie nie kompetentna Miss regionalna Monika z Kauflandu, upodobała sobie pracownicę Monikę, również że stoiska w Kauflandzie, do tego stopnia, że pozwala jej na to, by jej córka stała za lada, obsługiwała klientów, wypiekała pieczywo itd gdy tamta lata po Kauflandzie szukając promocji. Jednym słowem młoda pracuje w Leksie na czarno za przyzwoleniem regionalnej. Faworyzuje ja do tego stopnia, że jej przydupaska w zeszłym miesiącu miała tylko 3 drugie zmiany a my musiałyśmy tyrać cały miesiąc na 2gie. Mówią sobie po imieniu, spijają sobie nektar z dzióbków a reszta pracownic ma non stop po tyłku i za wszelkie niedopatrzenia regionalnej Miss Moniki dostają po tyłku. Co do obgadywania prezesa to też prawda. Powiedziała dosłownie tak, burak założył włoskie obuwie i udaje Pana! Mam nadzieję, że ktoś wreszcie dobierze się im obu do tyłka bo pracować się tam nie da!

były pracownik

Pracowałem w tej Firmie przez niecałe dwa dni i faktycznie większość negatywnych opinii się potwierdza.Niektórzy pracownicy z problemami emocjonalnymi, ja trafiłem na współpracownika z depresją który za grosz nie miał szacunku do drugiego człowieka więc uciekłem od problemów. Bo od takich ludzi trzeba trzymać się z daleka

Martyna

Jak wygląda praca w biurze? Jaki jest zakres obowiązków? Cięzko się dostać?

Lightning

Czy atmosfera w zespole dalej jest napięta? Jak wyglądają zarobki? Czy wciąż są tak niskie jak pisaliście rok temu?

Oiru
@Lightning

A jak ma być podwyżki są dla tych co siedzą w biurze

Bartek
@Lightning

tragedia i dno

Zostaw merytoryczną opinię o Leks - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.