Leks

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Leks

Była a reraz szcześliwa

A co tam ciekawego w tym bałaganie?Jak tam rządy niezrównoważonej gwiazdy?Widziałam ostatnio oferty pracy kLEKSA i zdziwiły mnie zawarte w nich pewne zwroty: -praca w ambitnym zespole ( jaki "zespół" tam nie ma żadnego zespołu,tam każdy patrzy na swoje,innych mając w ... , a te ambicje to to niby w jakim kierunku) - możliwość rozwoju i awansu zawodowego (możliwość zdecydowanie nie do realizacji) -mamią coś nawet o samochodach służbowych ale nie dodają że to jakieś stare rozklekotane fiaciki na gaz z którymi nie wiadomo co zrobić bo dwuosobowe. - no i gwóźdź programu :ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE- którego wysokość podawana w ofertach to jakiś matrix. - przeoczyli dodać że o 8 h pracy to zapomnij,12-14 to raczej norma i to za (usunięte przez administratora) Kierowcy uciekają,kierownicy uciekają,Ukraińcy uciekają po pierwszej wypłacie,maszyny stare i nie ma komu fachowo przy nich robić ( dwóch pijaków pomijam) robaki,brud i bałagan na każdym kroku a jak kontrola to trawę na zielono malują, Ps.Czy jest tam jeszcze z metra cięty kierownik zmianowy wazeliniarz - kapusta H który za 100 zł premii sprzeda każdego?

Była a reraz szcześliwa
@Nikt ważny 04.03.2018 22:59

Nikt ważny-no Mariolka trafnie się określiłaś.Potrafisz składać obietnice których nie jesteś w stanie pchnąć dalej-czyt. kasuje Cię np. operacyjny.Piszesz że ludzie są i będą.Tak są ci co teraz,chwilowo, a będą ci co przyjdą póki nie uciekną.Nie potraficie zatrzymać ludzi wartościowych,nie masz żadnych możliwości bo jesteś zwykłą Mariol-netką.A kierownik H. jest,a jak bo takich się ceni za np. kapowanie. Ogólnie niemoc,brud,wyzysk to wizerunek firmy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Leks? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Była a teraz szczęśliwa
@Administrator 09.04.2018 09:14

Atmosfera jaka atmosfera ???? Tam lepiej traktują Białorusinów i Ukraińców dużo ludzi odeszło nawet nie zaproponowali podwyżki a nie przepraszam dostał podwyżkę pasi brzuch brygadzista i stołowa co na fajce i kawce jest zamiast ludzia ktorzy pracowali dać .szkoda gadać co tam jest !!!!

MarekGHC

Jestescie smieszni wypisujecie tutaj glupoty. Wiekszosc pracownikow w Leksie to alkoholicy i od 10 kazdego miesiaca ich nie ma w pracy az skoncza im sie pieniadze. Sami jestescie sobie winni. A FIRMA Leks jest ok

Usiuś
@MarekGHC 20.07.2013 01:30

Łoj recep ivedick ło czym ty powiadajesz, toż to kcpzpr totalny łu wos tom je

Feniks

Zarząd właśnie ma takie podejście żeby pracownik się zwolnił cytuje: ,,Jak ktoś się chce zwolnić to niech daje wypowiedzenie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takie słowa padły na jednym z zebrań. Jak by płacili to ludzie by robili ,a za marne grosze tylko się zwalniają. Nawet pracownicy z Ukrainy odchodzą. Ciekawe co zrobi Firma od 01.11.2017r jak praktycznie 1/4 pracowników z produkcjii odejdzie. Polecam Zarządowi zacisknąć pośladki zakasać rękawy i wziąć się do roboty .a nie tylko wykorzystywać innych.

Adix213
@Feniks 14.10.2017 19:42

Inne opinie o piekarni http://tinyurl.com/yanbybp6

Ktoś

Pani panie szczęściarz jak się pracą nie podoba to proszę się zwolnić jak firma taka jest be. W żadnej firmie nie jest idealnie a takie nastawienie do firmy wskazuje że jest pani pan nierobem .w internecie wszyscy mądrzy ale na zebraniu czy w biurze nikt się nie odezwie kozaki takie haha

Feniks

Widzę że zabolało - jak miło:). Kocham wizyty w zkładzie tak bardzo ,że aż mnie krew zalewa. Tylko zastanawiam się nad faktem czy kolejne zwolnienia są potrzebne? już nie ma komu zapierdalać w tej nędznej budzie lepiej zatrudnić obcokrajowców za najniższą krajową bo po co dać normalne wynagrodzenie polakowi za swoją pracę w firmie. Zarząd nie widzi , że do tej firmy niechce nawet przyjść pies z kulawą nogą. Gorzów jest mały ,a ludzi jest garstka, za to opinia o Leksie BEZCENNA.

Feniks

spoko robótka tylko zarząd nieszanuje swoich pracowników wynagrodzenia są w granicy 10 zł brutto a godziny nocne są wliczane do najniższej krajowej np. w miesiącu kwietniu ilość dni roboczych 19 * 8 godz= 152 godz = 1520 zł brutto plus godz nocne np 18 x 2.63 =47.34 co nam daje 1567.34 zł jest to kwota brutto najniższa kwota jaka powinniśmy otrzymać to 2000 zł brutto pracodawca aby uniknąć konsekwencji zrobi wyrównanie do najniższej krajowej w kwocie 2000 brutto-1567.34 zł brutto 432.66 zł brutto. 432.66zł brutto to kwota jaką pracodawca wyrówna najniższą krajową łącznie z godzinami nocnymi do czego nie ma absolutnie żadnego prawa. Godziny nocne drogi pracodawco nie wliczają się do najniższej krajowej. Są one efektem : Podstawa prawna Art. 151(8) § 1 oraz § 2 Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks pracy (Dz.U. 1998 nr 21 poz. 94 tekst ujedn.) § 1 . Pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Liczę ,na zmiany na korzyść pracowników. Taka potężna firma a tak żeruje na swoich pracownikach kpina. Ciekawe co na to PIP niektóre wątki i zagadnienia mogły by odpowiednio pogrążyć firmę. Tą firmą trzęsie jedna osoba która ma najwęcej do powiedzenia. dla zainteresowanych mogę podać lika (sprawa sprzed 6 lat. która znalazła finał w sądzie). Pracownicy wiedzą o kim mowa ,niestety każdy milczy widocznie to im odpowiada:/ "Jak gdy Feniks, cudowny ptak, kona, z popiołów jego nowy wzlata dziedzic, równie cudowny, równie uwielbiany..."

mała 46

nie jest najlepiej

Zostaw opinię o Leks - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks