Leks

Gorzów Wielkopolski

Leks
3 13

Opinie o Leks

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

Leks w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje kandydata na stanowisko: Referent BOK. Do zakresu obowiązku będzie należeć między innymi przyjmowanie zamówień od klientów. Firma oferuje umowę o pracę. Czy ktoś z obecnych na forum pracuje na tym stanowisku i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem z nim związanym? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy oprócz stałego wynagrodzenia, można liczyć na różne dodatki?

Triumph tti

Matko boska co tam się dzieje urlopy nie dają bo pierw muszą jechać Ukraińcy nie no śmiech na sali.aaaa przerwa Polaka też się nie należy tylko Ukraińca pani Aniu proszę otworzyć oczy bo takim zachowaniem i rządzeniem obudzicie się z ręką w nocniku .zresztą już są opóźnienia późne wyjazdy kierowcow .a najlepiej jakby wkoncu Kuba zaczął rządzić sam a nie słuchał rad i porad pani Ani wkoncu jest kierownikiem głównym powodzenia !

Agnieszka

@Angela, jestem moderatorem Gowork.pl. Moim zadaniem na forum jest aktywne uczestnictwo w dyskusji. Moja obecność na wątku ma pomóc w zdobyciu istotnych informacji na temat tego jakim pracodawcą jest Leks. Ponad to dbam o przestrzeganie regulaminu serwisu. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do podzielenia się swoim doświadczeniem z nią związanym. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w branży w podjęciu decyzji o współpracy.

Agnieszka

@Triumph tti, w Twoim komentarzu brak konkretów dotyczących pracy w Leks. Opowiesz coś więcej o obecnej sytuacji? @Bardzo zła, wspominasz, że pracodawca nie realizuje swoich obietnic, co masz na myśli? Jakie są oferowane warunki? Czy pracownicy mają dostęp do pakietu socjalnego?

Angela
@Agnieszka 17.05.2018 19:21

Renia czy ty nie masz nic lepszego do roboty?

Triumph tti

No znowu majówka przesunięta bo trzeba (usunięte przez administratora) zmiany pomieszane a pasi brzuch dostał podwyżkę i dalej leci w kulki łazi jak dyrektor i co obrót kawka i papierosek i takich trzymają ludzi

Była a reraz szcześliwa

A co tam ciekawego w tym bałaganie?Jak tam rządy niezrównoważonej gwiazdy?Widziałam ostatnio oferty pracy kLEKSA i zdziwiły mnie zawarte w nich pewne zwroty: -praca w ambitnym zespole ( jaki "zespół" tam nie ma żadnego zespołu,tam każdy patrzy na swoje,innych mając w ... , a te ambicje to to niby w jakim kierunku) - możliwość rozwoju i awansu zawodowego (możliwość zdecydowanie nie do realizacji) -mamią coś nawet o samochodach służbowych ale nie dodają że to jakieś stare rozklekotane fiaciki na gaz z którymi nie wiadomo co zrobić bo dwuosobowe. - no i gwóźdź programu :ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE- którego wysokość podawana w ofertach to jakiś matrix. - przeoczyli dodać że o 8 h pracy to zapomnij,12-14 to raczej norma i to za (usunięte przez administratora) Kierowcy uciekają,kierownicy uciekają,Ukraińcy uciekają po pierwszej wypłacie,maszyny stare i nie ma komu fachowo przy nich robić ( dwóch pijaków pomijam) robaki,brud i bałagan na każdym kroku a jak kontrola to trawę na zielono malują, Ps.Czy jest tam jeszcze z metra cięty kierownik zmianowy wazeliniarz - kapusta H który za 100 zł premii sprzeda każdego?

Bardzo zła
@Była a reraz szcześliwa 15.04.2018 22:27

Racja pani dyrektor obiecuje złote góry a co do czego to nie masz nic Ukraińców stać na wyjazdy zagraniczne bo nie płacą za mieszkania wypłata na czysto może pani dyrektor opłaci wszystkim mieszkania ?????tak samo jak potraktowali jedną osobę która się starala a ktoś inny zbierał pochwały i awanse (usunięte przez administratora) na kołach

Agnieszka

@Była a reraz szcześliwa, Twoje wypowiedzi są nieco chaotyczne, możesz napisać, co dokładnie nie odpowiada Ci w pracy dla pracodawcy Leks? Wspominałaś coś o wynagrodzeniu oraz trudnych do spełnienia wymaganiach gwarantujących awans. Rozumiem, że nie jesteś już zatrudniona w tym przedsiębiorstwie? Czym jest to spowodowane? Postaraj się wypowiedzieć w sposób bardziej uporządkowany i konkretny, wtedy Twoja opinia będzie bardziej zrozumiała dla pozostałych użytkowników.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Leks? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Była a teraz szczęśliwa
@Administrator 09.04.2018 09:14

Atmosfera jaka atmosfera ???? Tam lepiej traktują Białorusinów i Ukraińców dużo ludzi odeszło nawet nie zaproponowali podwyżki a nie przepraszam dostał podwyżkę pasi brzuch brygadzista i stołowa co na fajce i kawce jest zamiast ludzia ktorzy pracowali dać .szkoda gadać co tam jest !!!!

MarekGHC

Jestescie smieszni wypisujecie tutaj glupoty. Wiekszosc pracownikow w Leksie to alkoholicy i od 10 kazdego miesiaca ich nie ma w pracy az skoncza im sie pieniadze. Sami jestescie sobie winni. A FIRMA Leks jest ok

Usiuś
@MarekGHC 20.07.2013 01:30

Łoj recep ivedick ło czym ty powiadajesz, toż to kcpzpr totalny łu wos tom je

Feniks

Zarząd właśnie ma takie podejście żeby pracownik się zwolnił cytuje: ,,Jak ktoś się chce zwolnić to niech daje wypowiedzenie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takie słowa padły na jednym z zebrań. Jak by płacili to ludzie by robili ,a za marne grosze tylko się zwalniają. Nawet pracownicy z Ukrainy odchodzą. Ciekawe co zrobi Firma od 01.11.2017r jak praktycznie 1/4 pracowników z produkcjii odejdzie. Polecam Zarządowi zacisknąć pośladki zakasać rękawy i wziąć się do roboty .a nie tylko wykorzystywać innych.

Yiti
@Kolo 02.11.2017 22:16

To ja mam propozycję Feniks z koło się zwolnijcie na (usunięte przez administratora) robić w tak tragicznrj firmie ! Zero szacunku do pracy wszyscy mądrzy w internecie czemu nikt się w biurze nie odezwie ani na zebraniu zresztą większość osób nie ma szacunku do kierowników więc jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ????

Ktoś

Pani panie szczęściarz jak się pracą nie podoba to proszę się zwolnić jak firma taka jest be. W żadnej firmie nie jest idealnie a takie nastawienie do firmy wskazuje że jest pani pan nierobem .w internecie wszyscy mądrzy ale na zebraniu czy w biurze nikt się nie odezwie kozaki takie haha

Feniks

Widzę że zabolało - jak miło:). Kocham wizyty w zkładzie tak bardzo ,że aż mnie krew zalewa. Tylko zastanawiam się nad faktem czy kolejne zwolnienia są potrzebne? już nie ma komu zapierdalać w tej nędznej budzie lepiej zatrudnić obcokrajowców za najniższą krajową bo po co dać normalne wynagrodzenie polakowi za swoją pracę w firmie. Zarząd nie widzi , że do tej firmy niechce nawet przyjść pies z kulawą nogą. Gorzów jest mały ,a ludzi jest garstka, za to opinia o Leksie BEZCENNA.

Feniks

spoko robótka tylko zarząd nieszanuje swoich pracowników wynagrodzenia są w granicy 10 zł brutto a godziny nocne są wliczane do najniższej krajowej np. w miesiącu kwietniu ilość dni roboczych 19 * 8 godz= 152 godz = 1520 zł brutto plus godz nocne np 18 x 2.63 =47.34 co nam daje 1567.34 zł jest to kwota brutto najniższa kwota jaka powinniśmy otrzymać to 2000 zł brutto pracodawca aby uniknąć konsekwencji zrobi wyrównanie do najniższej krajowej w kwocie 2000 brutto-1567.34 zł brutto 432.66 zł brutto. 432.66zł brutto to kwota jaką pracodawca wyrówna najniższą krajową łącznie z godzinami nocnymi do czego nie ma absolutnie żadnego prawa. Godziny nocne drogi pracodawco nie wliczają się do najniższej krajowej. Są one efektem : Podstawa prawna Art. 151(8) § 1 oraz § 2 Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks pracy (Dz.U. 1998 nr 21 poz. 94 tekst ujedn.) § 1 . Pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Liczę ,na zmiany na korzyść pracowników. Taka potężna firma a tak żeruje na swoich pracownikach kpina. Ciekawe co na to PIP niektóre wątki i zagadnienia mogły by odpowiednio pogrążyć firmę. Tą firmą trzęsie jedna osoba która ma najwęcej do powiedzenia. dla zainteresowanych mogę podać lika (sprawa sprzed 6 lat. która znalazła finał w sądzie). Pracownicy wiedzą o kim mowa ,niestety każdy milczy widocznie to im odpowiada:/ "Jak gdy Feniks, cudowny ptak, kona, z popiołów jego nowy wzlata dziedzic, równie cudowny, równie uwielbiany..."

mała 46

nie jest najlepiej

Zostaw opinię o Leks - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks