Leks

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Leks

Feniks

Zarząd właśnie ma takie podejście żeby pracownik się zwolnił cytuje: ,,Jak ktoś się chce zwolnić to niech daje wypowiedzenie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takie słowa padły na jednym z zebrań. Jak by płacili to ludzie by robili ,a za marne grosze tylko się zwalniają. Nawet pracownicy z Ukrainy odchodzą. Ciekawe co zrobi Firma od 01.11.2017r jak praktycznie 1/4 pracowników z produkcjii odejdzie. Polecam Zarządowi zacisknąć pośladki zakasać rękawy i wziąć się do roboty .a nie tylko wykorzystywać innych.

Kolo
@Feniks 14.10.2017 19:42

Feniks popieram cię w 101% to co piszesz to prawda i jest coraz gorzej a ludzie uciekają nagminnie bo żadnego poszanowania pracownika a wręcz przeciwnie szmacenie jak szmatami

Yiti
@Kolo 02.11.2017 22:16

To ja mam propozycję Feniks z koło się zwolnijcie na (usunięte przez administratora) robić w tak tragicznrj firmie ! Zero szacunku do pracy wszyscy mądrzy w internecie czemu nikt się w biurze nie odezwie ani na zebraniu zresztą większość osób nie ma szacunku do kierowników więc jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ????

Ktoś

Pani panie szczęściarz jak się pracą nie podoba to proszę się zwolnić jak firma taka jest be. W żadnej firmie nie jest idealnie a takie nastawienie do firmy wskazuje że jest pani pan nierobem .w internecie wszyscy mądrzy ale na zebraniu czy w biurze nikt się nie odezwie kozaki takie haha

Feniks

Widzę że zabolało - jak miło:). Kocham wizyty w zkładzie tak bardzo ,że aż mnie krew zalewa. Tylko zastanawiam się nad faktem czy kolejne zwolnienia są potrzebne? już nie ma komu zapierdalać w tej nędznej budzie lepiej zatrudnić obcokrajowców za najniższą krajową bo po co dać normalne wynagrodzenie polakowi za swoją pracę w firmie. Zarząd nie widzi , że do tej firmy niechce nawet przyjść pies z kulawą nogą. Gorzów jest mały ,a ludzi jest garstka, za to opinia o Leksie BEZCENNA.

Feniks

spoko robótka tylko zarząd nieszanuje swoich pracowników wynagrodzenia są w granicy 10 zł brutto a godziny nocne są wliczane do najniższej krajowej np. w miesiącu kwietniu ilość dni roboczych 19 * 8 godz= 152 godz = 1520 zł brutto plus godz nocne np 18 x 2.63 =47.34 co nam daje 1567.34 zł jest to kwota brutto najniższa kwota jaka powinniśmy otrzymać to 2000 zł brutto pracodawca aby uniknąć konsekwencji zrobi wyrównanie do najniższej krajowej w kwocie 2000 brutto-1567.34 zł brutto 432.66 zł brutto. 432.66zł brutto to kwota jaką pracodawca wyrówna najniższą krajową łącznie z godzinami nocnymi do czego nie ma absolutnie żadnego prawa. Godziny nocne drogi pracodawco nie wliczają się do najniższej krajowej. Są one efektem : Podstawa prawna Art. 151(8) § 1 oraz § 2 Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks pracy (Dz.U. 1998 nr 21 poz. 94 tekst ujedn.) § 1 . Pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Liczę ,na zmiany na korzyść pracowników. Taka potężna firma a tak żeruje na swoich pracownikach kpina. Ciekawe co na to PIP niektóre wątki i zagadnienia mogły by odpowiednio pogrążyć firmę. Tą firmą trzęsie jedna osoba która ma najwęcej do powiedzenia. dla zainteresowanych mogę podać lika (sprawa sprzed 6 lat. która znalazła finał w sądzie). Pracownicy wiedzą o kim mowa ,niestety każdy milczy widocznie to im odpowiada:/ "Jak gdy Feniks, cudowny ptak, kona, z popiołów jego nowy wzlata dziedzic, równie cudowny, równie uwielbiany..."

mała 46

nie jest najlepiej

MarekGHC

Jestescie smieszni wypisujecie tutaj glupoty. Wiekszosc pracownikow w Leksie to alkoholicy i od 10 kazdego miesiaca ich nie ma w pracy az skoncza im sie pieniadze. Sami jestescie sobie winni. A FIRMA Leks jest ok

Zostaw opinię o Leks - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks