Opinie o Meteor Cars Mateusz Krześniak w Zwoleń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meteor Cars Mateusz Krześniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meteor Cars Mateusz Krześniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meteor Cars Mateusz Krześniak w Zwoleń

Poszukuję miejsca, w którym zrealizuje swoje praktyki. Czy mógłby zrealizować je tutaj na stanowisku sprzedawcy? Jeśli tak, to kiedy musiałbym być dyspozycyjny? Czy po ich zakończeniu miałbym szansę na dalszą współpracę na całym etacie?

Gabriela Nowy wpis

Ten komis samochodowy ma więcej pracowników, czy tylko właściciel handluje tymi autami? Raz piszecie "on", raz "oni"... Pytam, bo chodzi o pracę dla mechanika, szukam dla osoby z rodziny :)

Jaro Nowy wpis
@Gabriela

Jak ktoś z twojej rodziny lubi partaczyć robotę to jest to dla niego idealne miejsce , ale i tak nie radzę tam iść bo właściciel to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) znany na (usunięte przez administratora)

kupiec02

Bardzo spoko. Dobrej jakości samochody w dobrej cenie (głównie ze Szwajcarii i Niemiec). Podejście do klienta ok (miło, uprzejmie). Brak ukrywania usterek. Otwarci na negocjacje. W porównaniu do innych komisów z którymi miałem do czynienia - 10/10. Polecam.

@kupiec02

Jesteś pewny, że wszystko z tymi samochodami jest ok? Bo jak widać co niektórzy klienci się na nich przejechali. Z iloma komisami wcześniej miałeś do czynienia przed nimi? I jaki wóz wziąłeś od nich, serio wszystko z nim ok?

Aaa
@kupiec02

Że sprzedającego jest kłamca i (usunięte przez administratora) niebawem składam zawiadomienie na niego na policję o popełnię przestępstwa

Karo Nowy wpis
@kupiec02

Jakbym sprowadzał auto za np 5000 euro po wypadkowe powierzchownie odpicowal pod klienta i wystawił za 40000 zł to też bym był skłonny do dużych negocjacji, i przestań pisać że nie ukrywa ten (usunięte przez administratora) usterek

klient

Nie polecam sprzedawcy Matek Cars Mateusz Krześniak. Sprzedawca jest niepoważny, to (usunięte przez administratora) Kupując auto na fv napisał, że akcyzę dośle do 10 dni gdyż nie może pobrać jeszcze potwierdzenia zapłaty. Kontaktowaliśmy się z Panem Mateuszem codziennie ( przez miesiąc) z prośbą o podesłanie akcyzy. Pan Mateusz twierdził, że akcyza jest zapłacona , twierdził że potwierdzenie zapłaty wysłał na maila. Przerejestrowaliśmy auto i w starostwie powiedziano nam, że mamy 2 tyg na dostarczenie akcyzy. W tym momencie Pan Mateusz nie odbiera telefonów, a w urzędzie skarbowym dowiedzieliśmy się, że akcyza nie jest zapłacona. Jest to dla nas poważny problem ponieważ rejestracja zostanie uchylona a auto nie będzie mogło jeździć. Proszę uważać na tego sprzedawcę. Oprócz akcyzy mieliśmy odebrać jeszcze felgi do samochodu i również temat ucichł.

@klient

mam to samo nie chce mi wysłać akcyzy, co zrobiłeś w tej sytuacji

Aleksander
@klientt

To przy zakupie samochodu nie chciałeś od razu kompletu papierów? Ciekawe, czy to jednorazowe sytuacje, czy częstsza praktyka. Pracują tam jacyś pracownicy, czy samo szefostwo?

@Aleksander

dostalem wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji pojazdu, gdy do niego dzwonilem pytalem sie czy wszystkie papiery sa powiedział ze tak, jak przyjechalem na miejsce powiedział ze dosle akcyze za pare dni bo narazie nie ma bo zlozyl deklaracje i trzeka na akcyze. dzwonilem do niego w tym czasie nie odbieral telefonow, zadzwonilem przed wczoraj do niego bo mija juz prawie 30 dni to mnie zbywa że za chwile wysle a nic nie przysyła. Rowniez (usunięte przez administratora) mnie na tym ze samochod ma gwarancje ( tak pisało na nawet na ogloszeniu ) jak kupilem auto to pytalem sie co z gwarancja a on ze nie mam gwarancji bo negocjowalem cene ktora sobie juz wliczyl w cene samochodu nie poinformował mnie o tym. Kontaktowałem sie z radcą prawnym i on mi powiedział ze prawdopodobnie bede ja musiał zaplacic za akcyze. Włascicel jest po prostu (usunięte przez administratora) mysli ze jak minie 30 dni to koszta akcyzy przechodza na klienta ktory kupił samochod ale jego nie doczekanie, radca wysle odpowiednie pismo do niego z kancelarii jak nie poskutkuje to ide do sądu bo to są jakieś żarty co ten czlowiek wyprawia, spieszylem sie zakupem samochodu ponieważ go potrzebowalem a teraz zaluje ze dopiero po zakupie znalazlem opinie o nim

@Aleksander

są jeszcze wady ukryte o ktorych nie informuje, mowi tylko o tym czego nie da sie ukryc czyli naprzykład o bledach ktore wyskakuja na komputerze samochou

@klient

co zrobiłes w tej sytuacji, napisz do mnie moj mail patrykwojtasik218@gmail.com, ja tez jak do niego dzwonie to mowi ze zaplacil i wyslal akcyze a nawet deklaracji w puesc-u nie ma niedlugo 2 miesiace mijaja od zakupu auta, wysłalem odpowiednie pismo do skarbowki a jak to nie pomoze to ide do sądu

komp

Ludzie to nie wiecie jakie jest Prawo Podatkowe w Polsce. Najnizsze ogniwo w kupnie musi zaplacic Ta akcyze. Jak chcesz jezdzic samochodem musisz zaplacic. On umyje rece a Ty jestes w Cza.... (usunięte przez administratora) I tak musisz zaplacic. Co tu duzo opisywac. Stan kasy w Panstwie sie musi zgadzac nie wazne kto zaplaci. Takie sa realie. Kupujcie dalej i placcie akcyze za sprzedajacego. Pozdrawiam

@komp

No to zobaczymy, jak rozmawiałem z radca prawnym to powiedział że nie może ten handlarz tak robić i przed sądem jak udowodnię że kłamał w trakcie zakupu a mam świadka na to że kłamał jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo wygranej sprawy, a nawet jakbym miał stracić pieniądze na tym to i tak go podam do sądu dla zasady aby tacy jak on nie czuli się bezkarni

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Meteor Cars Mateusz Krześniak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Patryk

Oszut i nic więcej zdjęcia przerabiane i samochody tak samo nie kupujcie od tego (usunięte przez administratora) nic , i nie pisze tego zeby komuś zrobic na złość tylko facet mówi przez telefon co innego i na miejscu zastajesz co innego ale myślę że kiedyś ktoś go nauczy rozumu

Złodziej i oszust! Samochód kupiony za gotówkę (80tys zł) okazał się największą porażka życia. Licznik cofnięty o 105tys! Do tego wada ukryta pekniety blok silnika, koszt naprawy 28tys zł... Oczywiście komplet faktur i dokumenty z ASO już trafiły gdzie trzeba. Szczerze polecam omijać szerokim łukiem!

@Paweł

Jak udało się odkryć, że licznik został aż o tyle cofnięty? Istnieje szansa, że właściciel jednak nie miał o niczym pojęcia? Kontaktowaliście się?

Audi

Każdy zainteresowany kupnem auta w tym komisie, jak można to tak nazwać, szczerze odradzam. Po zakupie auta na następny dzień zostala zdiagnozowana wada ukryta, sprzedający był pełen świadomy tej wady no ale oczywiście nie miał zamiaru nikogo informować. Już nie wspomnę o dalszych problemach, nie odbierania telefonow czy rozmowa z w ogole inna osoba. Na szczęście są już takie czasy że takie (usunięte przez administratora) nie mają nic do gadania ,sami sobie problemy robią zamiast normalnie się do gadać. Sprawa skończy się w sądzie.

Ryszard
@Audi

Zajrzałem tu szukając informacji o jakichś dobrych pracodawcach ze Zwolenia, by wreszcie mieć bliżej do domu. Ale, zwłaszcza po tym wpisie, nie wiem, czy można tę firmę określić mianem rzetelnej? Nie ma tu, co prawda wpisu od pracowników, ale takie podejście do klienta, nie napawa optymizmem, jeśli chodzi o podejście do zatrudnionych. Może to naiwne pytanie, ale czy ASO niczego na przeglądzie przed podpisaniem umowy nie wykryło?

Audi
@Ryszard

Tak właśnie można zaufać takim osobom, auto po przjechaniu 100km zaczęło błędami sypać, wizyta następnego dnia w aso wyjaśniła wszystkie ukryte wady a błędy skasowane tylko pod sprzedaż juz nie wspomnę o innych wadach a koszta liczone w tysiącach!!!

@Audi

A na umowie zadeklarował może, że nie jest świadom żadnych wad pojazdu itp?

Gaba

Kupiłam tydzień temu u nich z cofniętym licznikiem. Właściciel telefonu nie odbiera. Wszystko mam udokumentowane w aso

KlientFord
@Gaba

Kupiłem auto i wszystko się zgadzało

AudiA5

12.10.2021 r . Zwróciliśmy auto od pseudo handlarzy . Auto było sprowadzone z Austrii . Handlarz wmawiał jakie to auto nie jest super . Po serwisie w ASO okazało się ze przebieg był kręcony do tylu o ponad 50 tysięcy kilometrów . Rok produkcji 2008 a w papierach 2007 . Miało być auto bezwypadkowe . Robiony był cały przód . Po tygodniu użytkowania zwróciliśmy auto . Odradzam kupna u tych panów . Audi napewno będzie kręcone do stanu faktycznego z 2020 r . Napewno sprawa nie obejdzie się bez echa . Pozdrawiam

Nikt
@AudiA5

Jeśli auto przyjęte zostało z powrotem to chyba świadczy o tym że jednak jest to w miarę porządna firma ???? Nie chce nikogo bronić ale wiesz gdzie zostal licznik cofnięty? Tak szczerze mówiąc to w innym komisie pewnie wypieli by się na Ciebie. Powinieneś dziękować, że Ci auto przyjęli, bo jakbyś założył sprawę i okazloby się że nie wiadomo kiedy opisane przez Ciebie wady powstały, to zjadłbyś trochę czasu, a stresu i kasy. Wiem bo miałem taki przypadek. Pozdrawiam.

John

Szanowni Państwo, jeśli nosicie się z zamiarem zakupu samochodu w Komisie "Meteor Cars Mateusz Krześniak" - to z całą stanowczością ODRADZAM takiego zakupu. Właściciel w Radomiu na ulicy Warszawskiej ma bodajże trzy takie Komisy, które należy omijać z daleka. Jest kwestią oczywistą, że jeśli kupuje się używany samochód, to nie można wymagać, aby był w takim stanie jak kupiony w salonie. Jest to oczywiste. Ale zupełnie nieoczywiste jest to, że kupowane auto posiada szereg wad ukrytych, które "wychodzą" po czasie. I w tym przypadku, zgłaszanie jakichkolwiek reklamacji do Komisu, nie przynosi żadnych rezultatów. Szczerze ODRADZAM zakup w tych Komisach.

KlientZadowolonyMercedesCLA
@John

ja z zakupu zadowolony…Wpis konkurencyjny!co do auta zwrócił bym się do mechaników którzy naprawiają te auta sprowadzone lub serwisują czy robią przegląd …Budują sobie wille z basenami jeżdżą na wczasy po świecie chyba widać Jak kombinują ze co ciagle coś wyskakuje mimo serwisu.. może popsuć się auto patrzcie na ręce im..Nie winny właściciel jest…przy kupnie każdy ogląda auto po kilka razy i sprawdza na wybranych przez siebie stacjach z osobami trzecimi kilka osób widzi …bada..mierzy …sprawdza więc oco chodzi ?!

Aleksander
@John

Każde auto z czasem się psuje, czy ma jakieś usterki, czy z Twoim stało się coś takiego, co można podpiąć pod usterkę zatajoną przez komis ? A jeśli tak to powiesz, jakie to były? Zawsze będę wiedział na co uważać.

Dawid

Odbierają telefony ?

WŁOCH
@Dawid

Nie próbowałem kontaktować się z nim telefonicznie, odkąd powiedział mi, że mogę iść do prawnika.

FranekGdańsk
@Dawid

Witam Serdecznie, osoba odbiera telefony bez problemu.Jeśli dzwonisz w Nocy o 1-4 rano napalony i anonizujesz się na ogłoszeniu które znalazłeś i jesteś nie Poważny to twój problem.Ja mam szczęście i odbiera/ja w komisie.

MARCELPolska
@Dawid

Odbierają telefony bez problemu w godz pracy czasami wieczornych, lub kontakt SMS _odpisują na zapytanie także.

boss
@MARCELPolska

zwłaszcza jak chcą opchnąć auto z wadą i naciągnąć ludzi na dodatkowe koszty,

KAMILAGDAŃSK
@boss

PANIE BOSS ZAWSZE JEST WERYFIKACJA AUTA KLIENT SOBIE WYBIERA stacje, sprawdza żadnych problemów nie ma Ja kupowałam tam i jestem Zadowolona. Auto sprawdziłam na 100 %.. POLECAM

Sar

Wpłaciliśmy właścicielowi opłatę rezerwacyjną, żeby zatrzymał auto ponieważ byliśmy zainteresowaniu. Po wizycie w ASO okazało się, że auto posiada liczne usterki, sprzedawca twierdził ze jest bez zarzutów. Kiedy nie zdecydowałyśmy się na zakup sprzedawca nie zwrócił nam opłaty rezerwacyjnej-czyli ukradł nam rak naprawdę 2000zl

bruce
@Sar

to kwalifikuje się pod przywłaszczenie (art.284 k.k.), należy złożyć zawiadomienie na policję/prokuraturę

PrzestrzegamKlient
@bruce

Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Klient
@Sar

Kupiłem auto jestem zadowolony

xyz
@PrzestrzegamKlient

(usunięte przez administratora) wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Art. 286. - (usunięte przez administratora) - Kodeks karny. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Art. 56. - (usunięte przez administratora) podatkowe] - Kodeks karny skarbowy. § 1. Podatnik, który składając organowi podatkowemu, innemu uprawnionemu organowi lub płatnikowi deklarację lub oświadczenie, podaje nieprawdę lub zataja prawdę albo nie dopełnia obowiązku zawiadomienia o zmianie objętych nimi danych, przez co naraża podatek na uszczuplenie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie.

Karol

Niestety, "Janusze biznesu", byle coś zakombinować, byle komuś coś sprzedać odszykowanego. Gdy chce się sprawdzić samochód, to zaciągają do "zaprzyjaźnionej" ;) stacji kontroli, gdzie znalezione usterki są komentowane "ja bym na to przymknął oko" xD Polecam firmę wszystkim, których marzeniem jest długogodzinne naprawianie ukrytych wad. Czujnika lakieru nie ma co taszczyć, lepiej przepaskę na oczy, żeby nie widzieć tych źle spasowanych blach. Muszę jednak pochwalić za duże umiejętności fotograficzne, gdybym wiedział, że umiecie tak ładnie tuszować na zdjęciach faktyczny wygląd, to bym Was polecił siostrze na fotografa na ślubie. Może źle zrobiłem, że nie kupiłem auta, wtedy stał bym się może ekspertem od wymiany części i miał nowe zajęcie na czerwcowe wieczory...

MAREKwaWA
@Karol

A o jakie autko chodzi? Ja kupiłem w zeszłym roku mogę Polecić zero problemów z autem duży Pozytyw

Daniel

Auto miało być w 100% bezwypadkowe, nic kombinowane lakierowane itp. Tylny błotnik szpachlowany i lakierowany, drzwi słabo spasowane widać przestawiane na zawiasie, dolny próg odstaje, tarcze zaciski pomalowane dla oka byle jak, aby wyglądały bardziej okazale, na zadanie pytanie czy było malowane bite odpowiedź (w Polsce nie było, a dalej już nie wiadomo) więc krętacze nie polecam.

Klient

TO portal o Pracy konkurencja jak wszędzie

klient

WBASN21040C189526 to vin pojazdu konkretnie bmw5gt 535i. Właściciel znacząco minął się z prawdą, bo auto ma uszkodzoną uszczelkę pod głowicą i choinke na desce, zawieszenie wytłuczone, choć zapewniał telefonicznie że nie ma sie do czego przyczepić.. Przestroga dla wszystkich którzy chcą robić zakupy w tym pseudokomisie. Aż sie prosi żeby sprawe zgłosić na policję.

PrzestrzegamKlient

klientZadowolonyPolecam

Napisze od siebie i szczerze i nie znam tej osoby w ogóle ...Po wpisanych wpisach widać ze konkurencja nie śpi i wypisuje bzdety lub jakieś dzieci ich piszą bo to Polska taki mamy Kraj ....Ja zakupiłem drugie auto w tej firmie tj.Meteorcars i „śmiga bez problemu” i do przodu bez awarii (wiadomo oleje filtry klocki,paski wymieniam systematycznie na czas z racji użytkowania i eksploatacji auta prawie 2 lata)..Właściciel osoba konkretna odbiera telefony i nie ma żadnego problemu z niczym..Jeżeli kogoś nie stać może kupić auto w salonie za 80-100 tys lub wziąć na raty leasing za 200 tys i tak serwis standardowy nie ominie go. I tez nie ma się gwarancji czy auto nowe nie jest czterosladem z fabryki u delera....Taka opinia Dziękuje za wysłuchanie Jestem w 100% Zadowolony

Mg

Właściciel to krętacz i (usunięte przez administratora) auto zrobione tylko na tyle aby pod sprzedaż, wszystkie wady dobrze ukryte aby wyszły na jaw po jakimś czasie, kłamie w oczy że wszystko jest, książka serwisowa itd, na fakturze bez konsultacji wpisuje mniejszą kwotę i tak kręci aby tego nie zauważyć. Tragedia, nie bez powodu Zwoleń ma taką opinię.

Włoch
@Mg

Przydarzyła mi się ta sama sytuacja. Auto wyglądało jak nowe, po wypróbowaniu wyglądało dobrze, po 2 miesiącach problemów ze skrzynią biegów, po 3 miesiącach zepsuł się silnik. Jego pracownik obiecał trzymiesięczną gwarancję. Kiedy zadzwoniłem okazało się, że auto nie ma żadnej gwarancji. Sprawdziłem fakturę i odkryłem, że wypisał 6400 zł zamiast 16000. W dodatku pieniądze wpłacane bankowo na podane konto nie wydają się być Meteor Cars, a niejaką Katarzyną Malendowską. Prawdziwe (usunięte przez administratora) !!! Rozpocząłem postępowanie sądowe, jeśli chcesz, możesz dodać do mojej skargi

Magda
@Włoch

Ja również nadziałam się ma tego gościa. Auto miało ukryte wady. Silnik do roboty. Chętnie dołączę się do pozwu.

Magda
@Włoch

Skontaktuj się ze mną na maila madzia2777@wp.pl

@Magda

Identyczna sytuacja kłamią na potęgę kwota na fakturze zaniżona mam na szczęście pokwitowanie z zaliczki gdzie widnieje prawdziwa kwota na pewno powiadomię us

Włoch
@Andrzej

@Mg @Andrzej @Madzia Art. 560, 561 Kodeksu cywilnego, sprzedawca zobowiązany jest do udzielenia odpowiedzi, a następnie zwrotu szkód nie spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem zakupionego towaru lub przyjęcia zwrotu uszkodzonego towaru poprzez zwrot zapłaconej przez kupującego kwoty. Niestety urząd konsumencki nie może nic zrobić. Wracam do prawnika. Chcesz dołączyć? Przepraszam mój zły polski, jestem Włochem

Dawid

Ale przecież to jest forum pracownicze a nie klientów. Czyżby konkurencja tak działała?

Obywatel

(usunięte przez administratora) i krętacze, szykują auta na szybką sprzedaż żeby tylko naciąć człowieka na problem, odradzam komukolwiek wszelkich kontaktów z tymi Panami, na ich działaność znajdzie się kilka ładnych paragrafów.

Zostaw merytoryczną opinię o Meteor Cars Mateusz Krześniak - Zwoleń

Meteor Cars Mateusz Krześniak
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Prosta 4
    26-700 Zwoleń