Opinie o Agraleks Paweł Gralak w Konstantynowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agraleks Paweł Gralak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agraleks Paweł Gralak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agraleks Paweł Gralak w Konstantynowo

Agnieszka

Witam jestem byłą partnerką Pawła Gralaka Firma Agraleks on nie posiada żadnej firmy pracuje dorywczo zatrudniony przez swoich kolegów cyganów (usunięte przez administratora) jeden z okolic Kurnik a ten drugi to Grześć Kujawski nagrywają mu robotę a on za to jeszcze musi za płacić. Zostawił dwoje małych dzieci na robocie jest granie na charmoni picie imprezy nie interesuje się dziećmi tylko (usunięte przez administratora) kręci się w okolicach poznań Kurnik Bydgoszcz i Śreń zajmóje się rozbiurką silosów stawianie i sprzedarz. Uważajcie bo to (usunięte przez administratora)

Batman
@Agnieszka

Proponuję Pani zainwestować w slownik ortograficzny bo błędy gorsze niż u dzieci w podstawówce. Nie pozdrawiam

Grześ
@Agnieszka

Proszę podać adres do Pani osobiście wyśle słownik ortograficzny:)))))

Sąsiad
@Agnieszka

Witam Serdecznie, Odnosząc się do wypowiedzi Pani Agnieszki jestem w głębokim szoku, że takie bezpodstwane zarzuty ta Pani wypisuje. Jestem mieszkańcem miejscowości Wojnowice, gdzie wszyscy sie tutaj znają i z całą sytuacją są obeznani. I w żadnym producencie nikt tego nie potwierdza. Wiec miła Pani, proszę sobie oszczędzić tych wszystkich nieprawdziwych oszczerstw. Pozdrawiam, mieszkaniec wsi.

Bodzio
@Agnieszka

Pani Agnieszko proszę się leczyć na nogi bo na głowę już na za późno. Na dodatek proszę podać adres to wyślę słownik ortograficzny. W pani przypadku to nawet psychiatra jest bezradny. Tak mi przykro, jest jeszcze nadzieja, mam na myśli eutanazję. Nie pozdrawiam.

Marysia
@Grześ

Gówniarzu nie pamiętasz swojego adres Przybysławice a jak nie to spytaj pracodawcę Gralaka

Małgosia Nowy wpis
@Sąsiad

Jestem w głębokim szoku że Gralak z pracownikiem podszywa się pod sąsiadów i wypisują głupoty ta wieś zna mnie od lat. Niech Ta osoba przyjdzie do mnie do domu i powie mi to w oczy a nie Gralak każe pracownikowi pisać

Anna Nowy wpis
@Agnieszka

Czytają wpis Pani Agnieszki uśmiałam się do łez. Kobieta dorosla a zachowanie szczeniackie -widzialy galy co brały!a problemy osobite zalatwia się w cztery oczy a nie na forum publicznym . Proszę dorosnąć pozdrawiam

Hanna Nowy wpis
@Anna

Chciałabym Wam przypomnieć, że na tym forum dyskutuje się o specyfice i o warunkach pracy w firmie Agraleks. Kwestie prywatne nas tu trochę mniej obchodzą - starajmy się zatem nie plotkować. Czy ktoś z Was jest zatrudniony albo był kiedy pracownikiem w tym przedsiębiorstwie?

Xyz Nowy wpis
@Hanna

Specyfika jest taka że najpierw się trzeba (usunięte przez administratora) napić a praca i klienci na końcu ale ważne że są zaliczki pobrane za zlecenia a później się nie odbiera telefonu. Firma Agraleks

Hania

Firma Agraleks sprowadziła kupę złomu jak ci pracodawca Gralak zapłaci to mogę Ci sprzedać.

Firma się ma tak że pracodawca leci w (usunięte przez administratora) z wypłatami i z teraminami stawiania silosów. Postawimy Panu silos w dwa dni a tak naprawdę to 3 tygodnie. Pozdrawiam i polecam firmę agraleks :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agraleks Paweł Gralak - Konstantynowo

• Jak się pracuje w Agraleks Paweł Gralak?

Zobacz opinie na temat firmy Agraleks Paweł Gralak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agraleks Paweł Gralak?

Agraleks Paweł Gralak
  • 25