Opinie o Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz w Wrocław

Art Nowy wpis

Witam Czy osoba bez doświadczenia również poradzi sobie w tej pracy? Na czym dokładnie polega praca? jest jakieś szkolenie wstepne dla osób bez doświadczenia?

Tomek Nowy wpis

polecam również, nie ma na co narzekać, pracowałem w znacznie gorszych warunkach - musiałem zrezygnować z wyjazdów ze względu na sytuację rodzinną

Jack Nowy wpis
@Tomek

Coś więcej o warunkach mieszkalnych i ogólnie powiedzieć?

((00)) Nowy wpis

dojazd OK zakwaterowanie OK praca OK wypłaty terminowo tylko poza domem przez pare tygodni

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz w mieście Wrocław? Jak dotąd nie ma info związanych z stażem.

Rob

firma przyzwoita, warunki hotelowe super, wypłata zawsze na czas, jest 18 piaskarzy, większość osób pracuje ponad rok co świadczy o tym że jest OK - wiadomo że lepiej dostać zasiłek za siedzenie na kanapie, ale jak ktoś chce pracę za sensowne pieniądze to mogę tylko polecić

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Q7

(usunięte przez administratora), ściąga do pracy w Niemczech, na umowie jest 3 tyś. Zł umowa zlecenie , jak wracasz to podpisujesz że pobrales diety a nie dostajesz nic. Cześć kasy do ręki. Jak go urząd skarbowy dopadnie to po firmie , nie polecam

pracuję tu 3 lata i zawsze dostałem tyle ile miałem dostać

Q7

Praca w Niemczech piaskowanie to poraszka

@Q7

Mam zamiar wyjechać do nich do pracy najpierw obiecują Anglię na 6 tyg potem wolne 2 tyg A potem niemcy czy ktoś wcześniej pracował na wyjazdach z ta firma

Agnieszka

A kiedy planujesz wyjechać? Teraz to chyba nie jest takie proste... Orientowałeś się może, jak wygląda kwestia pracy z Stricte.Pl w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie?

nick
@Agnieszka

Przez ta cala sytuacje z wirusem wyjazdy sa caly czas przekladane z tygodnia na tydzien pierwszy wyjazd mial byc 2,03.2020 na 3/4 tygodnie i juz 3 razy odwolane teraz niby wyjazd na anglie 28.03.2020 na 2/3 miesiace nie wiem czy dojdzie do skutku ale troche dlugo wychodzi zwlaszcza ze ma sie rodzine w Pl

kuba
@nick

witam tez mam jechać z nimi 28.03. czy jedziesz również ?, pytam bo też się niepokoje tym długim czasem , tym bardziej ze nie znam firmy ani opinii

@kuba

Jeśli do wyjazdu dojdzie to jadę ze względu na slaba sytuację w pl z pracą, trzeba będzie przymknąć oko i na te 2 miechy wyjechać.. potem jakaś kawalerkę się wynajmie na 2 tyg ;) na kwarantanne oczywiście żart.

@Q7

poraszka to twój nauczyciel polskiego !! jeden powie że murowanie to porażka, inny powie że praca jako dekarz to porażka ja lubię piaskować, polecam innym

Lukas

Moja opinia jest negatywna. Ludzi traktuje jak nic. Umowa o pracę nie wchodzi w grę. Ludzie tam pracujący to element ale jacy w takim miejscu mogą pracować?

@Lukas

... i pisze to osoba którą wywalono z hotelu za chlanie wódy przez 3 dni bez przerwy, niszczenie wyposażenia itp ... ja również pracuję w tej firmie i mogę powiedzieć że jeśli ktoś jedzie pracować to nie ma na co narzekać,

Czy pracownicy Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lukas

Tak. wódka piwo. Do wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz - Wrocław

• Jak się pracuje w Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz?

Stricte.Pl Krzysztof Dulewicz
  • Zenona Miriama Przesmyckiego 27