Opinie o Mpi Marceli Pawłowski w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mpi Marceli Pawłowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mpi Marceli Pawłowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpi Marceli Pawłowski w Bytom

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mpi Marceli Pawłowski?

Bylypracownik Nowy wpis

Brak wypłat to jaka podstawa

A jesli ktoś pracował bez umowy...wielu tak załatwili

były pracownik Nowy wpis
@były pracownik

jedynymi dowodami jakie posiadam są notatki i cała masa zdjęć z budów na których u niego prowadziłem

były pracownik Nowy wpis

Uwaga na tą reklamę, chcieli mnie okłamać ale się nie dałem. Wszystkich przed nimi ostrzegam. Na początku są mili, ale od razu się na nich poznałem. Unikać jak ognia

Giełda wierzytelności W tabeli prezentujemy wierzytelności na sprzedaż. Jeżeli będą Państwo zainteresowani zakupem n/w wierzytelności bardzo prosimy o kontakt. Jednocześnie informujemy, że odpowiadamy tylko na pisemne oferty wykupu. Szukaj: mpi lp. Dłużnik Miejscowość Nominał Cena 433 MPI Marceli Pawłowski Bytom 3 398,62 zł Do negocjacji Śmiech na sali. Kwota wpisu powala z nóg przy milionowych obrotach MPI

Pan Marceli w tej " firmie" ma guzik do gadania to słupek podstawiony przez teścia Pana Mirosława a na temat tego Pana nie będę się wypowiadał. Wystarczy popytać ludzi którzy zajmowali się tematami wyburzeń itp. kilkanaście lat temu. Jak widać nic życie tego Pana nie nauczyło i nadal udaje biznesmena a jest zwykłym oszustem. Mogę to śmiało powiedzieć bo sam zostałem oszukany na ładne pieniądze i znam perę firm które też wyrolował. Człowiek niema żadnego pojęcia o budownictwie co widać na budowach po samej jakości, sposobie wykonywania prac oraz po ...ekipie jego "speców". Ta zmienia się co parę miesięcy co jest zrozumiałe bo ileż można się prosić o zarobione pieniądze.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mpi Marceli Pawłowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Kancelaria

Ten Pan jest dłużnikiem i nie jest to żadna reklama z naszej strony Sprawy są w sądzie Z poważaniem

Urszula
@Kancelaria

Ile jest tych spraw i w którym sądzie są prowadzone?

firma z tego co wiem notorycznie nie wypłaca od dłuższego czasu podwykonawcom jak i pracownikom. Kwoty sięgają kulkudziesięcy tysięcy u jednego podwykonawcy a jest ich sporo

@były pracownik

placi ale trzeba go troche przycisnac

??
@kontrrahent

jak ?? ode mnie nie odebiera nawet ...

@??

do windykacji go

k maciejewski
@kontrrahent

w sensie tobie pomogla windykacja tak? u mnie juz sporo czasu mija o rozwazam zeby to wlasnie takiej firmie oddac ale nie wiem czy to w ogole dziala. Za co ci zalega?

@k maciejewski

byłem dla nich podwykonawcą, wszystko zriobione zostało według umowy ale nie chcieli placic a wiem od osób dobrze poinformowanych ze hajs cały czas mieli tylko zaplacic nie chcieli po prostu.

k maciejewski
@kontrrahent

Ciekawe.... A jak to windykacja Ci pomogła kontrahencie? Dasz jakiś namiar? Jak sprawa tak wygląda to chyba to to im zglosimy jeszcze z żoną pogadam i zdecydujemy, muszę się zastanowić.... Już długo czekamy....

kontrahent
@k maciejewski

jestem sceptyczny żeby dawać numery w internecie ale to służbowy numer i pozytywna rekomendacja wiec mam nadziej ze sie nie obrazi pan Wojciech 503-313-318 powodzenia K!

@kontrrahent

w jaki sposób? tel. jeśli już odbiera to obiecuje jutro a tych jutr jest już kilka miesięcy.

@były pracownik

ja sprawy nie prowadziłem tylko pan wojtek mają swoje sposoby po prostu pisma dochodzą z tego co wiem

reklama zglaszam to

kolejna reklama zgłaszam

Urszula
@reklama zglaszam to

A ta reklama ma tak właściwie jakiekolwiek uzasadnienie? Firma poważnie ma problemy czy to jakaś dziwna ustawka tutaj na forum?

reklama

kolejna reklama windykacji ...

Jakub

firma mpi nie płaci za usługi transportowe 3 tysiące złoty , dwa kursy robiliśmy , brak słow, nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mpi Marceli Pawłowski - Bytom

• Jak się pracuje w Mpi Marceli Pawłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Mpi Marceli Pawłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mpi Marceli Pawłowski?

Mpi Marceli Pawłowski
  • Oświęcimska 25