Opinie o Spaw-Met Adrian Kuciński w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spaw-Met Adrian Kuciński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spaw-Met Adrian Kuciński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spaw-Met Adrian Kuciński w Gniezno

JuliaN Nowy wpis

Opinie pisane przez jedną osobę, uczciwa osoba, zrobił dobra robotę polecam!

MONIKA Nowy wpis
@JuliaN

Haha???? Ten Pan nie wie co to uczciwość i honor... nawet komornik nie jest w stanie odzyskać od niego pieniędzy, taki z niego (usunięte przez administratora)

Wrzesien

UWAGA - OSZUST!!!!! Pobiera zaliczki i nie wykonuje zleceń - oszukanych cała masa...

Eryk
@Wrzesien

Mnie też (usunięte przez administratora) możesz dać namiar na siebie i ew. porozmawiać jak odebrałeś kasę? pisz na stawczykeryk@gmail.com

Maja

W jakim czasie sprawa została u ciebie rozwiązana? O jaką kwotę walczyłeś, jeśli mogę spytać?

Zuza Nowy wpis
@Wrzesien

Informuję wszystkich że ten człowiek koniec stycznia ucieka zagranice do pracy prawdopodobnie Francja

Szukam więcej osób poszkodowanych przez Pana Adriana, będzie do podstawą do złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, jakim jest (usunięte przez administratora) Policja nie przyjęła ode mnie zawiadomienia, próbowałam egzekwować oddanie długu poprzez komornika, niestety egzekuje nieskuteczne. Więcej szczegółów podam podczas rozmowy telefonicznej. Proszę o kontakt poprzez @: kowalska.monia91@gmail.com

Maciek Nowy wpis

Są cieszkie czasy ale takiemu co (usunięte przez administratora) ludzi nic z tym nie robią ten człowiek zostawił własne dziecko mama mu wychowuje a teraz zaja się moja rodzina Boże gdzie ty jesteś taki człowiek krzywdzi i jest bez karny

(usunięte przez administratora) jakich mało!!! Egzekukucje komornicze nieskuteczne. Pobrał zaliczkę i potem przez kilka miesięcy totalna ściema, że nie ma materiału, potem brak faktur. Koleś bierze paragony, żeby nikt mu nic nie udowodnił. Niestety większość kasy przepadła, takich osób jak ja jest pewnie cała masa. Jeśli są osoby, które również zostały oszukane przez tego PANA bardzo proszę o wpis poniżej, żeby się jakoś skontaktować. To co robi ten PAN podlega już pod prawo karne, więc proponuję założenie sprawy z pozwu zbiorowego.

Hanna
@Monika

A ile czasu już minęło i unika oddania pieniędzy? Wiesz może czy pracował sam, czy miał ekipę pracowników? Ciekawe czy im chociaż zapłacił..

@Hanna

U nas pojawił się sam, mąż pojechal pod adres, który podał na umowie, otworzyła jego matka i powiedziała, że ona nic nie może poradzić na to co wyprawia jej syn. W tym czasie pan Adrian bawił się za nasze pieniądze na Mazurach. Później tłumaczył się, że załatwiał tam sprawy rodzinne. W maju minie już 2 lata.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spaw-Met Adrian Kuciński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mirek

UWAGA (usunięte przez administratora), bierze zaliczki i kontakt się urywa - sprawę kieruję do sądu, osoby pokrzywdzone proszone są o kontakt na telefon 538 538 531

Maja
@Mirek

A w jakiej wysokości od Ciebie została pobrana zaliczka?

Mirek

Niestety - potwierdzam SPAW-MET ADRIAN KUCIŃSKI Pobiera zaliczki, mimo umowy, kontakt się urywa - sprawa idzie do sądu

Sylwia
@Mirek

co u niego zamówiles i ile juz zwleka z realizacja? jak duża wplaciles zaliczke?

@Sylwia

Brama - na podstawie umowy pobrał 3100 zaliczki, następnie 900zł dobrał z uwagi na to że ceny materiałów wzrosły i teraz zero kontaktu

Edyta
@Mirek

A nie ma możliwości się umówić, że to klient kupuje materiały i dostarcza?

Paulax

Polecam wykonawcę, bardzo miła współpraca, jakość wykonania rewalacyjna, brak utrudnień, nieporozumień, polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Spaw-Met Adrian Kuciński - Gniezno

Spaw-Met Adrian Kuciński
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Aleje Władysława Stanisława Reymonta 26
    62-200 Gniezno