Opinie o Auto Elektryk Jarosław Baryła w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Elektryk Jarosław Baryła. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Elektryk Jarosław Baryła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Elektryk Jarosław Baryła w Gorzów Wielkopolski

Klijent Nowy wpis

Ponad dwa tygodnie auto stoi u nich na placu i nic nie robią, codziennie podjeżdżam i zwracam uwagę czy chociaż o pół metra przestaawione, nie ruszane ale jak co dwa trzy dni pytam czy coś robili to oczywiście że tak

Agata Nowy wpis

no tak, ciekawe czy te zdjęcia od byłego pracownika zostały gdzieś ostatecznie upublicznione. Ja to o pracę przy serwisie się przyszłam spytać, bo chłopak się do mnie będzie wprowadzał i robota by się przydała. W googlach stale chwalą serwis w firmie. A czy pracownicy mogliby pochwalić warunki zatrudnienia? Głównie o kasie teraz myślę a widzę, że kiedyś pisali o dobrych zarobkach. To ile obecnie wynoszą?

Andrzej z Poznania

Wymieniano pólośki w moim samochodzie Toyocie Avensis. Skasowali za nowe wstawiając używane. Skandal.

Santa Nowy wpis
@Andrzej z Poznania

Pracowałem na tym warsztacie. Mam nagrane filmiki i zdjęcia, jak wycinali katalizatory, jak malowałem części samochodowe i się kasowało jak nówka. Nie mówię już o karetkach, które oni obslugują

Andrzej z Poznania Nowy wpis

Na warsztacie wymieniano awaryjnie półosie w mojej Toyocie Avensis. Zamontowano używki, skasowano za nowe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto Elektryk Jarosław Baryła? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Robert

Super zarobki miła atmosfera w pracy szacunek do pracownika

@Marta pobity przez klientów ? Czyli rozumiem ,że trochę strach pracować w tej firmie.

RAFAŁ WALIGÓRSKI

DOBRY FACHOWIEC W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY.

MARTA

Jeżeli ktoś szuka emocji i lubi się bić z klientami jak najbardziej polecam jeżeli ktoś chce spokojnej i normalnej pracy lepiej omijać szerokim łukiem, ban baryła notorycznie okrada klientów i niejednokrotnie już nawet został dotkliwie pobity przez klientów jednak dalej nic go to nie nauczyło

Mirek

Patologia i nic więcej co chwile jakieś afery ze wszystkimi się kłuci i zastrasza pracowników porażka jeżeli ktoś szuka emocji to jak najbardziej

rafik

I tak bez powodu - bo nie zrobił auta na czas ;) ???? Hahahahaahaha repo na https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/pobili-mechanika-metylowanym-pretem-jaroslaw-baryla-nie-naprawil-auta/nnxjwwy?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-1 taki jednostronny a gdzie oświadczenie zleceniodawcy - jakie były jego powody tak wielkiego wzburzenia, zdenerwowania, tylko fakt że nie chciał naprawić na już auta ??? Śmieszne, raczej nie taki był powód wzburzenia i tak wielkiej agresji, zorganizowania tak zwanego osiłka. Zastanówcie się czy to tak wyglądało jak zostało przedstawione.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Elektryk Jarosław Baryła - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Auto Elektryk Jarosław Baryła?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Elektryk Jarosław Baryła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Elektryk Jarosław Baryła?

Auto Elektryk Jarosław Baryła
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Franciszka Walczaka 30
    66-400 Gorzów Wielkopolski