Opinie o Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła w Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła w Góra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła?

Partner Nowy wpis

UWAGA 3 LATA W SADZIE Z NIMI OSZUSCI JAKICH NIKT NIE WIDZIAŁ...!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła?

Justyna

Proszę o odniesienie się co do tej informacji o niepłaceniu przez firmę. Z tego co się zorientowałam to dalej działają, więc to możliwe, żeby takie coś występowało? Ktoś z obecnie zatrudnionych się odniesie i przybliży warunki jakie obecnie tu mają? jakie są stawki?

Gregory
@Justyna

Pracowaliśmy w roku 2021r do grudnia nie zostało zapłacone (usunięte przez administratora) mimo tego że otrzymali pieniądze sprawa obecnie w Sądzie. !!! Zapłacą za wszystko i ostrzagam innych .

Gregory
@Justyna

Faktycznie działają ale nie płacą za usługi innych zwykli (usunięte przez administratora) P. JUSTYNO . SPRAWA TRAFILA DO SĄDU!! Marek mąż Beaty bez żadnych skrupułów kłamie bezczelny człowiek! Uwaga na tego człowieka. !!!!!!

Krystyna
@Gregory

Mogę dopytać za co nie płacą? Wykropkowane jest w komentarzu, nie mogę wymyśleć o co może chodzić. Piszesz jako klient czy jako pracownik?

Gregory Nowy wpis
@Krystyna

(usunięte przez administratora)nie pląca za wykonane usługi !!! (usunięte przez administratora) tyle powiem !!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Gregor

Uwaga na tą firmę nie płacą!!! Marek tylko mowi dużo obiecuje i na tym sie kończy!! Oddaj kase wszystkim którym zalegasz !!!

Andrii

роботодавець не платить тільки аванс і платіж не видно! Остерігайтеся цієї компанії.

Panowie firma nie wyplacalna zalega z wyplatami . UWAGA

Zostaw merytoryczną opinię o Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła - Góra

• Jak się pracuje w Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła?

Zobacz opinie na temat firmy Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła?

Z.U.H.P. Gamma-Serwis Beata Kotuła
  • Kościuszki 12A