Domcel Sp. z o.o.

Jelenia góra

Opinie o Domcel Sp. z o.o.

Nick Nolte

Widzieliśmy

ahhahaha

widzieliście ten filmik w necie? : >

oszukany

Zgadzam się z opiniami- firma Domcel Sp.z o.o prowadzona przez Panią Kingę R-J. z Jeleniej Góry działa tylko po to żeby oszukiwać i nie wypłacać podwykonawcą za wykonane prace. Odradzam

gość

Niezupełnie się zgadzam z tą opinią, choć w dużej mierze jest trafna. Nie wszystkie elewacje wykonywane na tej ulicy są koszmarnie zrobione. Miałem do czynienia z[usunięte przez moderatora]na trochę innej stopie niż inwestor, a mianowicie jako podwykonawca. Minęło parę miesięcy od zakończenia pracy i jak do tej pory nie mogę się doczekać należnej mi zapłaty. Także odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Jest niewypłacalna i do tego prezes firmy oszukuje na każdym kroku.

robson58

Beznadziejna firma.Brak elementarnej wiedzy budowlanej ,cechą charakterystyczną tej firmy jest niechlujstwo i bałagan i to dużego formatu.Przykładem może tu być wykonywana przez tą \\\"firmę\\\"rewitalizacja ulicy Drzymały 2-14.Koszmarnie wykonane prace i to na dzień dzisiejszy 8-o miesięczne opóźnienie ,oto wizytówka Domcelu.Prace prowadzone niezgodnie z projektem budowlanym świadczą o nieznajomości tematu z zakresu budownictwa lub z chęci oszukania inwestora.Ktokolwiek nosiłby się zamiarem jakichkolwiek prac remontowo-budowlanych powinien \\\"firmę DOMCEL omijac bardzo szerokim lukim,oszczedzajac sobie kupe nerwow i pieniedzy.Beznadziejna firma - stanowczo ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Domcel Sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domcel Sp. z o.o.