Wojcieszowianka Sp. z o.o.

Wojcieszów

Opinie o Wojcieszowianka Sp. z o.o.

zeman

płacą Ci tyle ile im się podoba a na ile się z nimi po prostu umówiłeś podpisując umowę. To proste .

jak chcecie pracowac charytatywnie to zapraszamy... ta firma lubi mało płacić mają to we krwi!!! BEZNADZIEJA!!!

antonio

oszukany - 2011-11-25 04:49:40 trzeba uwarzać na ta firme cichym wspulnikiem jest typ który wprowadza firmy na giełdę a potem czarna dziura na swojej stronie piszą o milionowych obrotach a tam sie nic nie dzieje [usunięte przez moderatora] nie jeden przez nich płakał [usunięte przez moderatora] z legnicy co ty opowiadasz. Wojcieszowianka jest cool. Ze też ludzią o tak wczesnej porze takie brednie chce sie wypisywać...

oszukany

obiecali kasę po 4000 zł a daja po 2000 zł a ja sie z porzadnej firmy zwolniłem własciciel jezdzi s klasą i udaje idiote ,swoje w [usunięte przez moderatora]

to właściciel napisał ta firma to [usunięte przez moderatora] i typy z pod ciemniej gwiazdy

Zostaw opinię o Wojcieszowianka Sp. z o.o. - Wojcieszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojcieszowianka Sp. z o.o.