EthosEnergy Sp. z o.o.
3 91

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

Tomasz

Dziwne ale ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Grzesiek

Tragedia na produkcji cnc. Jedna rada dla firmy zwolnijcie Daniela bo nikt u was dlugo pracowac nie bedzie. Wszystkim odradzam wysylania tam cv szkoda zycia.

Ciekawa

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Paulina

@NIELUBIANY Skoro rzeczywiście w firmie EthosEnergy stosowany jest mobbing sytuację tą należy odpowiednio rozwiązać. Czy podjęliście w tym celu jakiekolwiek kroki? Czy pracodawca w ogóle zdaje sobie sprawę z istniejącego problemu? Jeżeli nie, może warto go uświadomić.

@Paulina 15.06.2018 23:28

O MOBBINGU WIEDZĄ ALBO MOŻE ONI GO STOSUJĄ I JEST IM WYGODNIE JAK SIĘ MÓWI O PROBLEMACH TO ONI JE BAGATELIZUJĄ MÓWIĄ ŻE SAMI JE STWARZAMY NIE MA Z KIM ROZMAWIAĆ BO SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW OKREŚLA SIĘ ŻE TO SĄ SPRZĄTACZKI WIĘC NIECH PRACUJĄ NA TAKICH STAWKACH W EUROPIE

NIELUBIANY

PAULINA MOBBING jest na pewno sam byłem a może jestem ofiarą procederu tylko tyle że ja umiem ich na tym złapać i im to wygarnąć .

Paulina

@Wojtas @Maniek Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Czy jesteś pewien, że w firmie EthosEnergy stosowany jest mobbing? Jest to poważne oskarżenie, dlatego dopytuję jak to faktycznie wygląda. @Lobo Możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy? @1 jakie w takim razie są Twoje wrażenia dotyczące pracy w tej firmie? @NIELUBIANY Jeżeli sytuacja w firmie jest zła to rzeczywiście najlepszym wyjściem jest próba rozwiązania problemów z kierownictwem, przełożonymi.

NIELUBIANY

Jak już wcześniej pisałem musimy się zjednoczyć i dogadać bo dziś jest rynek pracownika a nie pracodawcy i warto o tym mówić przełożonym a ich chamstwa nie wolno tolerować mamy przedstawicieli załogi i warto im takie przypadki zgłaszać nie być obojętnym na takie rzeczy ze strony tych pseudo kierowników

Maniek

Ja się nadal dziwie dlaczego kierownik produkcji pozwala na takie rzeczy co robi pan dani**. Gościu chamuje jakikolwiek rozwój w firmie na tokarkach cnc. Jego chamskie odzywki do pracowników to mobbing. Klimat straszny chyba ze ktos lubi stres nerwy i ponizanie przez przelozonego.

Lobo

Pracuje w ethosie w jakosci i jest fajnie. Slyszalem jedynie zle opinie o hali produkcyjnej.

Lobo
@1 23.05.2018 20:42

Nie chwale się.Czy to wazne jak wysoko kto pracuje? Wazne kto jest jakim czlowiekiem a nie ile zarabia na wysokim stanowisku. No ale kazdy ma inne priorytety zyciowe...

Wojtas

Ethosenergy ogólnie ok ale nie produkcja na tokarkach cnc. Ethos przejął niedawno hale produkcyjna dawnego GG Bearing Components. Oczywiście wraz z kierownikiem i parabrygadzistą. Poczytajcie sobie opinie o GG Bearing Components.

Grzegorz

Ktoś z konkurencji zaczął pisać, tylko firmy pomylił?

Wojtas

Produkcja Tokarki? Omijać szerokim łukiem! Atmosfera straszna. Mobbing i wykorzystywanie pracowników.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w EthosEnergy Sp. z o.o.?

NIELUBIANY

MOI MILI EE to dobra firma tylko nam jej pracownikom brakuje oleju w głowach czy trudno się zjednoczyć założyć związki i powalczyć o swoje czy dalej będą podziały na ludzi mieszkających w różnych miejscach chodzi o nasze portfele zjednoczmy siły

KTOS

ILE ZARABIA TOKARZ ?

Paulina

@marcin "nie ma tragedii" czyli jesteś zadowolony z firmy EthosEnergy? Możesz powiedzieć z czego dokładnie byłeś zadowolony z pracy w firmie? @PRZEBUDZONY nie rozumiem, czy dla Ciebie negatywnym aspektem jest posiadanie prywatnej opieki medycznej i darmowe wejściówki do kina, czyli po prostu benefity?

Paulina

@0 i tylko 0 Twoja wypowiedź jest bardzo niejasna. A zależy nam, by na forum znajdowały się merytoryczne odpowiedzi. W takim razie napiszesz o co dokładnie chodzi w Twoim przekazie? Wszyscy zastanawiający się nad pracą w EthosEnergy będą Ci wdzięczni.

marcin
@Paulina 28.08.2017 14:31

firma spoko robiłem pod nimi niema tragedii

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy EthosEnergy Sp. z o.o. , ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

PRZEBUDZONY

Firma była doskonałą kiedy władzę sprawował stary Prezes człowiek z zasadami ale szanujący pracowników, kiedy firmę przejął młody to już nie to samo. Karierowicz, który ma wszystkich za nic liczący tylko zera na koncie. Nie mający bladego pojęcia o firmie. Podstawa to najniższa krajowa premii zero, śmieszne bilety do kina lub na basen raz na kwartał, opieka medyczna w LUX MED gorzej niż w NFZ. Porażka, szkoda tylko że takich wiadomości nie czyta PIP z pewnością zarobili by nie mało. PERESIE OGARNIJ SIĘ BO TWÓJ KONIEC JEST BLISKI firmy "matki bądź córki" Ci nie pomogą

0 i tylko 0

Iiiiistny szaaaał!!! najniższa NASZA krajowa+ dieta ubruttowiona /160! Podane do podpisu jak jesteś już po wycieczce życia na miejscu. 3,14 zda nad głową i 3,14zda nad głową! Gdzie są nasze związki zawodowe???? i Ci, którzy deklarowali chęć przystąpienia.

niunieek

Powiedźcie jak jest na kontraktach zagranicznych?

Paulina

@Nick, a Ty jaką masz opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. ?

Nick

Jak Wy możecie tam jeszcze pracować:)

Paulina

@Cxh, powiesz coś więcej na ten temat?

Cxh

Skandaliczna atmosfera.

Paulina

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.

Dura Lex sed Lex!

Pani Ewo! Dziel i rządź!- już nie aktualne! nie ten czas! albo wszyscy otrzymujemy premię, albo nikt! na pewno nie zarząd! Wszyscy, poza wami, realizujemy cele na 100%! Sorry!

Nick

Jeszcze troche tego dziadostwa a w firmie bedzie robic tylko sprzataczka. W srodzie slaskiej ma byc serwis silnikow lotniczych - turbin. W ikei minimalna stawka godzinowa to 20zl. A tu ludzie w halasie i drganiach maja kase jak w kauflandzie na dzien dobry -2600-2800 gdzie doswiadczenie nie ma znaczenia. Dobrych monterow pozwalnialiscie, teraz ludzie z lapanki. A te zwolnienia doprowadzily, ze ludzie sie polapali ze TC cudem nie jest, ze w innych firmach mozna wiecej za 10h zarobic co tu za 12.

Rishki Shishki
@Nick 25.01.2017 23:08

Dobrze, że Pan Prezes ma już w końcu Mercedesa.... Co za szczęście Nas spotkało! Nareszcie się dorobił! Jest nadzieja, że teraz da Wam choćby na Rometa zarobić !

Czyż nie?

Beznadziejny rok? - Wstydu nie macie!! Zapierdzielaliśmy identycznie jak rok, dwa, trzy , cztery wstecz!!! - znosząc Wasze fanaberie i farmazony ( regulacje wynagradzania nadgodzin , durne przemówienia warzywniaka, durackiej i nie tylko ); Gdzie nasza premia roczna??? prace wykonaliśmy na poziomie 100%, czyż nie?? Ludzi, jak "Trzanek" wyzywacie od złodzieji za to, że uczciwie i pokornie robią to, czego WYLICZYĆ NIE POTRAFILIŚCIE! Co Wy Pentagon sobą reprezentujecie? Poza Andrzejem, Zbychem, Marcinem - Pokerowy Blef Komu postępowanie Compilance? - chyba nie Wiechowi! ani każdemu co od 6 do 18 czy do 6 zapierdziela! Jak się dokonuje abordażu, jeszcze trzeba umieć sterować...

Zostaw opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EthosEnergy Sp. z o.o.