EthosEnergy Sp. z o.o.

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

kaczor

PANOWIE JANEK ,NICK,LOLO JAK MACIE ODWAGE TO PRZEDSTAWCIE SIE,A NIE KRYJECIE SIE POD KRZYWKAMI.ZAJMIJCIE SIE WLASNYMI OSOBAMI,[PISZECIE BZDURY NA MOJ TEMAT I ANDRZEJA,STALO SIE JAK STALO ,NIKOMU NIE ZYCZE PODOBNEJ SYTUACJI,SPOTKAC MOZE KAZDEGO KTO LOPATKUJE ,PRZY LOPATKOWANIU POMYLKA KONICZY SIE KATASTROFOM .WIEM ZE WIELU SIE CIESZY Z TEGO CO SIE STALO,ZANIM COS SIE NAPISZE POMYSLCIE BO ROBICIE KRZYWDE INNYM,W TEJ PRACY POMYLKI MOGA DOTKNAC KAZDEGO CZY TO MONTR CZY LOPATKARZ KACZOR!!!!!!!!!!!!!!

Bodio
@kaczor

KACZOREK NIE BRON ANDRZEJA,ANDRZEJ I ZLOTOUSTNY CIEBIE POGRARZYLI,DO TEGO RUMUNSKI LEB Z PAWLOWIC KOPAL DOLKI POD TOBA,BEDZIE POWTORKA ZE ZDZIESZOWIC24 RZEDY DO POPRAWY ,BULGARIA SZLIFOWANE ZACZEPY LOPATEK,OSTROLEKA BAUMANY ZLE ZALOPATKOWANE,KOSOWO ODWROTNE OTWORY NA STOPKACH,WIELW INNYCH WPADEK RUMUNA ZPAWLOWIC,RUMUN BIERZE SIE ZA LOPATKOWANIE CZEKAC KIEDY COS SPARTACZY BRAWO PANOWIE PREZESI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Bodio

Taki z niego łopatkarz, że gwintować nie potrafił! Do tego głuchy na uwagi innych. Zwykły monter klasy Pekin, tak jak ty -łbie parciany! Leszek łopatkował jak ty jeszcze na chleb wołałeś beb! Podobnie Andrzej. Przy Łopatkowaniu, nie ma ciękiego kaszlu. Nie pomawiaj innych, masz dowody na to, co napisałeś? Materiały jak choćby NCR? Nie podważaj decyzji Prezesów. Bodio? Skąd ty wogóle spadłeś? Weź się z głową i w zgodzie z BHP oraz technologią do roboty, nie za pomawianie innych.

Hory

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracowałem na tokarkach cnc w Ethosie przez jakieś pół roku, straszna żenada... Kierownik zwykły (usunięte przez administratora) zwraca się do pracowników hasłami "(usunięte przez administratora) itp... Dopełnieniem jego osobowości jest uścisk dłoni, kto raz doświadczył nigdy nie zapomni.( 13-letnie dziewczynki robią to bardziej po męsku) A co do brygadzisty... niebywały przykład przerostu formy nad treściom niewiele kuma, a jeszcze mniej umie. Dochodzi do tego przerośnięte ego i mobbing na pracownikach... Rozwój w firmie zerowy... Jeżeli umiesz wciskać przycisk, nie masz mózgu(warunek konieczny), szacunku do siebie, ani nie wymagasz bycia traktowanym z szacunkiem to posada operatora na tokarni stoi dla Ciebie otworem.

Dalton

Daniel zjadł żółty śnieg jak był mały. Dlatego taki jest.Firma jest ok, chyba że traficie na tokarki....

Muminek

Pnie prezesie prosze zbadac sytuacje na tokarkach cnc u daniela.ludzie tam nic nie umieja sa od wciskania jednego przycisku bo brygadzista nie chce im nic przekazac. A sam okazuje brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Mlodzi sie zwalniają przez daniela. Omijac szerokim lukiem.dobrze ze juz tam nie pracuje

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EthosEnergy Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Monter Turbin ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Nie lewy

Pewnie że zła!!! Ciebie Łbie parciany właśnie zwolnić zapomnieli!!! Ale zapewne wysoko postawiony teściu i szwagier! Bidny przebudziłeś się o 6:41.... Patrzysz a tu kara! Zaś pracować Guliwer ci każe. I wnet odkryłeś Hamer-rykę! Zapewwne masz dowody na pomówienia, że wuja to taka osoba, jak o nim napisałeś!!! I że wuja ten wirnik skaszanił??? Facet masz dowody? Masz wyniki jakichkolwiek badań Wuji, że go tak zniesławiasz??? -Masz??? Wiesz, na kaczorka zawsze można było liczyć... To paluszek sobie bandażem przytnie... To zamek na wirniku skaszani... To zamkową przeje.. IE!! Inny łopatkarz na wesele zaprosi...

LOLO

bardzo dobra firma polecam.

Super firma.

cenzura dziala.............

Pikolo

Widze że Daniela na tokarkach młodzi mają już dość. Tylko czekać aż wszyscy się tam zwolnią.

@Pikolo

daniela maja wszyscy dosc ,JESST TO TOLEROWANE ,DANIEL TO CZOP NR.1..........

Siwy

Robota i atmosfera jest ok zwlaszcza w delegacji -:)

PTU
@Siwy

w zasadzie dla ciebie i innych "terenowych" nie wątpliwie "dobrych chłopaków" jest NA TYM PORTALU oddzielny ( w końcu) dział: AB-Pemont Łazy...

wania

Czesc napiszcie proszę jak wyglądają obowiązki, atmosfera i zarobki w dziale jakości. Podoba Wam się praca w firmie? Duża jest rotacja?

Dla wszystkich malkontentów mam jedną radę. Załóżcie własne firmy i pokażcie jak płacić i traktować ludzi. Jestem pewny, że każdemu dacie na rękę po 5tys. i będziecie ich wychwalać za samo istnienie i przyjście do pracy:-) Prawda jest taka, że brakuje wam IQ aby zrobić to co prezes, firmę "garażową" rozwinął tak, że teraz zatrudnia z 300 osób i jest warta kilkadziesiąt mln złotych. Firm dba o pracowników, wypłata zawsze na czas i tyle ile powinno być, dodatkowo :multisport, luxmed, bilety do kina, teatru, zoo itp. bony na święta 500zł, paczka/bony dla dzieci na mikołaja,wigilia firmowa, raz do roku family day. Jeżeli ktoś zgodził się pracować za 15zł/h to do kogo ma pretensje? Dostaje tyle ile wynegocjował. Już nie wspomnę o wspomnę o "fikcyjnych" delegacjach pracowników z Konina i okolic, którzy pracują we Wrocławiu i dostają diety. Firma wam poszła na rękę ze względu na rozłąkę z rodziną ale ani złotówki diety wam się nie należy...

Firma garażowa?Chyba piszesz o AB Pemont, ale czy napewno o EE??? EE czy TurboCare, to nie obecny prezes rozwinął jako firmę garażową bo ta jest za płotem, lecz Spółka, Starszy Pan Prezes i jej najstarsi Pracownicy. Jest rynek pracownika, każdy może znaleźć coś dla siebie. Wracając do tematu, macie to na co opierniczaniem się, wiadomymi i wszem znanymi swoimi przypadłościami oraz milczeniem na nieprawidłowości sobie nadwyraz zasłużyliście. Szkoda. że Pani Prezes ds finansów, nie wprowadziła firmy zewnętrznej, sprawdzającej wasze zwolnienia lekarskie, zwłaszcza po kontraktach.

Tomasz

Dziwne ale ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Grzesiek

Tragedia na produkcji cnc. Jedna rada dla firmy zwolnijcie Daniela bo nikt u was dlugo pracowac nie bedzie. Wszystkim odradzam wysylania tam cv szkoda zycia.

Ciekawa

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Paulina

@NIELUBIANY Skoro rzeczywiście w firmie EthosEnergy stosowany jest mobbing sytuację tą należy odpowiednio rozwiązać. Czy podjęliście w tym celu jakiekolwiek kroki? Czy pracodawca w ogóle zdaje sobie sprawę z istniejącego problemu? Jeżeli nie, może warto go uświadomić.

@Paulina

O MOBBINGU WIEDZĄ ALBO MOŻE ONI GO STOSUJĄ I JEST IM WYGODNIE JAK SIĘ MÓWI O PROBLEMACH TO ONI JE BAGATELIZUJĄ MÓWIĄ ŻE SAMI JE STWARZAMY NIE MA Z KIM ROZMAWIAĆ BO SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW OKREŚLA SIĘ ŻE TO SĄ SPRZĄTACZKI WIĘC NIECH PRACUJĄ NA TAKICH STAWKACH W EUROPIE

NIELUBIANY

PAULINA MOBBING jest na pewno sam byłem a może jestem ofiarą procederu tylko tyle że ja umiem ich na tym złapać i im to wygarnąć .

Paulina

@Wojtas @Maniek Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Czy jesteś pewien, że w firmie EthosEnergy stosowany jest mobbing? Jest to poważne oskarżenie, dlatego dopytuję jak to faktycznie wygląda. @Lobo Możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy? @1 jakie w takim razie są Twoje wrażenia dotyczące pracy w tej firmie? @NIELUBIANY Jeżeli sytuacja w firmie jest zła to rzeczywiście najlepszym wyjściem jest próba rozwiązania problemów z kierownictwem, przełożonymi.

NIELUBIANY

Jak już wcześniej pisałem musimy się zjednoczyć i dogadać bo dziś jest rynek pracownika a nie pracodawcy i warto o tym mówić przełożonym a ich chamstwa nie wolno tolerować mamy przedstawicieli załogi i warto im takie przypadki zgłaszać nie być obojętnym na takie rzeczy ze strony tych pseudo kierowników

Maniek

Ja się nadal dziwie dlaczego kierownik produkcji pozwala na takie rzeczy co robi pan dani**. Gościu chamuje jakikolwiek rozwój w firmie na tokarkach cnc. Jego chamskie odzywki do pracowników to mobbing. Klimat straszny chyba ze ktos lubi stres nerwy i ponizanie przez przelozonego.

Zostaw merytoryczną opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EthosEnergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EthosEnergy Sp. z o.o.