EthosEnergy Sp. z o.o.

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

Wedm

Ile płacą na stanowisku operator elektrodrążarki? Właśnie ukazało się ogłoszenie. Czy warto aplikować bo maszyna Accutex to chiński(usunięte przez administratora) moim zdaniem...

Egon

Witam, chciałbym się dowiedzieć od Państwa jak traktowani są pracownicy przez kierownika/ kierownictwo.Padło jakieś imię dominiczek i ktoś dopisał słowo alkoholik, jak to wygląda od strony realnej i jak kierownik,/ manager traktuje pracowników.Oczywiscie będę wdzięczny za odpowiedź, bo nie wiem czy aplikować czy nie.

@Egon

daj sobie spokuj z ta firma wycisna jak cytryne a potem wyzuca

Pjoter
@Egon

(usunięte przez administratora) Slyszalem opowieści jak przychodził pijany na hale i robił dym pracownikom. Pracowałem tam rok temu naszczescie uwolnilem się z tej toksycznej firmy i zarabiam 2x wiecej :)

Monter klasy Pekin

Pracuje i ma się dobrze.

Irek

Jak się pracuje w dziale utrzymania ruchu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EthosEnergy Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Monter Turbin ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Styropian

Dido Z całym szacunkiem temat odgrzewany w mojej ocenie nie realny jesteśmy otoczeni ludżmi małej wiary , chociaż chciałbym się mylić. Wspieram Cię działaj szybko koniec m-ca blisko.Pozdrawiam

Z tego co widać w firmie są maszyny CNC. Jak wygląda u was dział utrzymania ruchu. Czy są jakieś przyjęcia. Czy istnieje coś takiego.

Obecny

Dział utrzymania ruchu praktycznie nie istnieje. Ostatnio zwalniają ludzi bo firma w kryzysie choć i tak jest już garstka ludzi na warsztacie. nie warto.

Czy rozmowa rekrutacyjna w EthosEnergy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Wwa

Zależy od stanowiska

nowy

Firmy na skraju upadku,praca wtej firmie to strata czasu,chetni do pracy brak,kierownictwo straszylo pracownikow ze za brama tylu chetnych do pracy,od nowego roku nie moga znalesc jednego chetnego do pracy,atmosfera fatalna zwlaszcza we Wroclawiu(hala produkcyjna)okrojone diety i godziny nadliczbowe,dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Antoni
@nowy

Pisałeś jakiś czas temu, czy w firmie coś się zmieniło lub poprawiło? Rozumiem, że okrojenie dodatków wynika z oszczędności, jednak pracownicy powinni mieć jakieś bonusy motywacyjne. Czy firma je zapewnia? Mam na myśli premie lub firmowe spotkania integracyjne. Napisz, proszę jak to wygląda w EthosEnergy.

X
@nowy

Przyzwyczaiłeś się leserze do trzepania nadgodzinek i wyciągania kasy i topienia projektów...właśnie to pociągnęło firmę na (usunięte przez administratora) Trochę logicznego myślenia by się przydało. Jest wolny rynek, jak się nie podoba to droga wolna.- czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? Cienizna.

PRZEBUDZONY

Firma była doskonałą kiedy władzę sprawował stary Prezes człowiek z zasadami ale szanujący pracowników, kiedy firmę przejął młody to już nie to samo. Karierowicz, który ma wszystkich za nic liczący tylko zera na koncie. Nie mający bladego pojęcia o firmie. Podstawa to najniższa krajowa premii zero, śmieszne bilety do kina lub na basen raz na kwartał, opieka medyczna w LUX MED gorzej niż w NFZ. Porażka, szkoda tylko że takich wiadomości nie czyta PIP z pewnością zarobili by nie mało. PERESIE OGARNIJ SIĘ BO TWÓJ KONIEC JEST BLISKI firmy "matki bądź córki" Ci nie pomogą

Ktosiu
@PRZEBUDZONY

biletów na basen nie ma u nas wcale.. to takie sprostowanie.. jest za to dofinansowany Multisport, z którego pracownicy sa zadowoleni - to tak gwoli sprostowania... :)

@Ktosiu

Napisała to sekretarka Joanna, która ludzi traktuje na zasadzie "czego ode mnie chcesz", a połowa załogi nie odbiera benefitów, bo ma gdzieś jej wiejskie odzywki.

Szymek
@Ktosiu

do joanny szukaj dalej męża na portalach społecznośćiowych wstyd..... i zastanów jak podchodzisz do pracowników jak siedzisz za biurkiem nie znaczy ze jesteś lepszym człowiekiem nie zasługujesz na prace tam ja bym ciebie widział w butce z lodami....

Chleb

Witam,jak wygląda praca frezera CNC w tej firmie? Czy jest jakiś rozwój, szkolenia (np. z programowania, projektowania itp.)? Na jakie wynagrodzenie można liczyć, jeśli ma się doświadczenie? Warto tam aplikować? :)

Agata
@Chleb

Faktycznie - EthosEnergy szuka teraz Frezera CNC. Nie wiem, czy będziesz miał tam dostęp do szkoleń, ale pracodawca zapewnia na pewno: umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do poziomu kwalifikacji i umiejętności oraz pakiet socjalny (m.in. Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna). Czy to wystarczy, żebyś aplikował?

@Agata

Bjedra & Lidl są lepsi .

KciN
@Agata

Jakież to ciekawe Vacaty się pojawiły??Brawo! Wizja i samowola rozpędzonego wizjonerka który dostał stołek na tacy, dała się we znaki?, zniszczyła wszystko, co było wspólnie zbudowane. Dlaczego RN- EE nie reagowała wcześniej na samowolne wybryki wizjonerka i jego protegowanych? Sprawę można było załatwić podczas pierwszego Road Show Pana Chairmana i argumentów rzeczowych wtedy już było dosyć. Udanej rekrutacji.

Szymek
@Chleb

Witam jestem obecnie pracownikiem ale poszukuje pracy mam dość tego (usunięte przez administratora) który sie tam odbywa mobing mobing kierownik alkoholik tylko potrafi premie zabrać na kacu zastępca śnieżynka też tuman i trzepią fuchy na ślusarni morze ktoś sie tym zainteresuje jak kieronikiem może być gość który ma (usunięte przez administratora) na pracowników i tą firme tylko obelgi i straszenie miły kierownik dominiczek o tak ręka reke myje a co na to pan były prezes z pięknej też wyjebongo a śnieżynke powinni zwolnić dawno nie ma pojencia oszkoleniach dokumentach i stosunkach miedzyluckich za co nowe stanowisko dostał wielki koordynator produkcji i oczywiscie kase od alkocholika dominiczka ......

janek

ETOS szuka montera lopatkarza ,hichot losu rok temu zlotoustny zwolnil KACZORA(FACET Z DOSWIADCZENIEM NAJLEPSZY Z GRUPY LOPATKARZY ROBIL ROBOTE OD POCZATKU LOPATKOWANIA DO KONCA Z ZAKUCIEM NITOW,ROBIL NA TOKARCE FREZARCE JAKO JEDYNY Z TEJ GRUPY)prezes wolal zwolnic bardzo dobrego pracownika a zostawil wuje lesera raz raz go nie ma raz jest(jak nie pije )kaczorkek robil roboty przy ktorych reszta lopatkarzy nie dawala rady facet od trudnych zadan,przy tamtej wpadce mial odwage wziasc wine na siebie(nie jak tchorze WUJA ,ZLOTOUSTNY I GULIEWR)POWODZENIA W ZNALEZIENIU DRUGIEGO TAKIEGO PRACOWNIKA JAK KACZOREK,MACIEK JEST DOBRY LEWY SREDNIAK,KACZOREK BYL LEPSZY OD OBYDWOCH.

ABUS

Wizioner pogrozyl firme zdefraldowal kase na modernizacie a wladza ethosa wciska stare maszyny kture nadaja sie na zlom.Niech sie ciesza ze za tam kase jeszcz na nich robia gupole.tego glaba wawrzynikaka powini odstawic razem z prezesem napewno maczal paluchy.drugi glab to bedkowski ten to nawet sprzatac nie potrafil jak byl monterem tylko chowal sie po szatniach zdala od roboty a teraz zamyka szatnie innym wyreczajac sie impelem.mam nadzieje ze z nowym rokiem przypatsza sie na oszczednisci i zacza od samochodow sluzbowych bo jest ich wiecej jak monterow ktorzy na tych globow pracuja.

Jak wygląda ścieżka awansu w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Kuszczu

Możliwość awansu zerowa, stawka na jakiej się zatrudnisz zostaje na lata brak podwyżek itp chyba że coś wywalczysz jak mają nóż na gardle dostęp do szatni w wyznaczonych godzinach poza tymi godzinami pozamykane na klucz

Wiśnia

Nie polecam, koloryzacja warunków pracy na rozmowie. (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Wiśnia

Mam przez to rozumieć, że warunki pracy w rzeczywistości okazały się zupełnie inne, niż ustalane były z pracodawcą? Napisz, proszę, co dokładnie się różniło względem początkowych ustaleń.

@Wiśnia

Masz rację " Złotousty jest w tym dobry" !!! (usunięte przez administratora)

PTU
@k2

I tak jest lepszy od swojego poprzednika! Przynajmniej kostkami rosołowymi i nieprzetrawionymi "płynnymi" przyprawami" od Tomka nie czuć. Słabo Sebastianowi idzie to sprzątanie. Siatka zapewniająca ciągłość działania dla prywaty tzw. "wizjonera" dalej ma się dobrze!

@PTU

Miał dobrego mentora .

Soltys

Pracowalem kiedys w ethosie na tokarkach. Nie polecam. (Brygadzista)Śnieżynka to chory gościu. Mało umie, pierwszy do podpierniczania. Czlowiek wogole nie pomocny,lubi robic mobbing na pracownikach. Zero rozwoju, operator to guzikowy, operator miotly.

Iza
@Soltys

Jak dawno temu pracowałeś w EthosEnergy? Pytam, ponieważ uważam, że jeśli było to dawno, to od tamtego czasu wiele spraw mogło ulec zmianie w tej firmie. Fajnie, że dalej udzielasz się na tym wątku jednak może ktoś kto pracuje tu obecnie napisze coś o tym pracodawcy?

kciN
@Iza

Dzieje się sporo, w końcu Ktoś zrobił to co powinien 3 lata temu- sprząta, ale to nie jest kwestia jednostki tylko całej siatki jaką ta osoba z "abfhali" stworzyła. Jest ogromna nadzieja, że będzie lepiej.

Iwona
@kciN

Kiedy patrzysz tylko na swoją kieszeń nigdy nie będzie dobrze. Ludzie z łapanki brak współpracy miedzy komórkami. Szkoda że PIP nie zainteresował się tym co dzieje nie wspomnę o US i innych instytucjach. Siatka utworzona przez ... może zostanie zerwana i w końcu zapanuje ład i porządek. Brak higieny pracy, brak planowania urlopów, brak funduszu socjalnego i ... niech w końcu zapanuje porządek. Niech ta zmiana coś nowego przyniesie oby tylko na dobre

Jarosław
@Iwona

Napisałaś o wadach pracy w Ethos Energy, a jak zaletami? Co według ciebie należy zmienić lub poprawić w firmie? Twój komentarz będzie pomocny.

janek

SZKODA KACZORA,ZLA DECYZJA PREZESA,JESZCZE BEDA DZWONIC DO KACZORA ABY WROCIL,BYLBY GLUPI JAK BY WROCIL TOMASZ G.POWINION SIE PUKNAC W TEN PUSTY LEB WUJA NIE ZROBI MU TEJ ROBOTY CO KACZOR,KACZOR JAK POWIEDZIAL ZE ZROBI TO ZROBIL A WUJA DZISIAJ JEST JUTRO GO NIE I NIEMA

@janek

Wcale nie szkoda! Wuja wirnik przeszedł a kaczrka poległ! Taka prawda, prawdą jest ze wiele wcześniej robót skaszanił! Lecz wiele z tego też było kryte i tuszowane. We wrocławiu nie pracuje tylko ten, kto wyjątkowo nie chce pracować, a stawki też są zdecydowanie lepsze! Doceniajcie to co macie, patrzcie i myślcie jak robotę wykonać z glową i dobrze, a nie gdzie kropkowane piwo w promocji za mniej jak 2 złocisze kupić i się nim uraczyć, potem pochmielowi, czy powódeczkowi nakręcacie się farmazonami i pomawiacie innych. Wuja jeszcze wpadki na łopatkowaniu czy innej robocie nigdy nie miał! Miał inne wpadki, ale roboty nie spierdzielił. Jeszcze i nych "pekinów" jej za darmo uczył. Masz wąty to ustaw się w kolejce do "Dudersa" na spowiedź.

RAFCIO

Nick!!!KACZOREK POLEGL BO MIAL ODWAGE WZIASC WINE NA SIEBIE.ZAMKOWA WYLECIALA OD STRONY GDZIE ROBIL WUJA STRONA TURBINY KACZOREK ROBIL OD STRONY GENERATORA.WUJA SIE WYPARL .WUJA TO ZWYKLY TCHORZ I WINE ZWALIL NA KACZORKA ,ZLOTOUSTNY TO PRZYKLEPAL.

byly

Widac krotko pracujesz,To Wuja wycial pol kola lopatek ,obok rzedu ktory mial miec wymieniane bandaze,latal prosil (usunięte przez administratora)by nie robic afery jeszcz pracowal braciszek Krzysiek,wiec nie pisz i nie bron wuji jak nie masz wiedzy na temat wuji,tuszowane to byly wpadki wuji ,klika to klika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@byly

Dlaczego zapomniałeś dodać- jadąc po Wuji, że Wuja te łopatki SP odkupił za swoje pieniądze- zupełnie NOWE sztuki i zamontował?? Zapomniałeś, czy kuliłeś ogon bo ciebie też to dotyczyło i miałeś współudział??

Stokrotka

Dlaczego tylko u (usunięte przez administratora)na produkcji ludzie maja przyznawane 10% premii miesiecznie? A pozostali w ethosie nie zasługują?

bez pochodzenia
@Stokrotka

....chyba jesteś niedoinformowany,premie są dla brygadzistów (usunięte przez administratora) Mieli ,maja i mieć będą ,a teraz to nawet oficjalnie złotousty to oświadczył...na produkcji to chociaż ludki maja te 10%...na warsztacie nie ma nikt z roboli!!! No chyba że skwaszone miny i problemy finansowe ,które zapewnia obecnie firma pracownikom na dole to premia....a to przepraszam

rafael
@bez pochodzenia

Jak dlugo bedzie zarzadzal warsztatem zlotoustny dla pracownikow nic nie ulegnie zmianie,to zwykly karierowicz facet bez HONORU(on nie rozumie znaczenia tego slowa)mowienie prawdy to jego najwiekszy problem,dzban nosi wode dopuki nie urwie sie ucho tak skonczy zlotousty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rafael
@Stokrotka

Problemem ETOSU jest zlotoustny ,ludzi ma za nic a sam jest zerem decyzja prezesa powinna byc jedna zlotoustny na bruk!!!!!!!!!!!!!!

@rafael

Premia jest zależna od waszej jakości. Niska jakość waszej pracy, produktu końcowego to i koszty sa wysokie, nie ma z czego wam dać tej premii. To nie jest polityka "Złotoustego" tylko racjonalne zarządzenie osób nad Tomkiem.

Bez pochodzenia

Mówisz "waszej"?? A ja się pytam co składa się na tą słaba jakość wykonania? Może wasze kontrakty podpisywane bez zrozumienia, np. Rewitalizacja korpusu Wrocław? Może terminy tak krótkie że jeszcze turbina nie ostudzona, a już są kary. Może motloch ludków którym trzeba płacić pensje, a oni biedaki sami nie wiedzą co robią w tej firmie(białe kołnierzyki) . Może te Wasze autka służbowe których jest więcej niż ludzi zatrudnionych na produkcji.... Można by tak długo, ale wy łby i tak swoje.... Kręcić te swoje lody bo to długo już nie pociągnie... A wtedy życie Was zweryfikuje, jakie to z was specjaliści

Zaiteresowany

Jak w firmie wygląda Social? Czy są wczasy pod gruszą? System premiowania ? I jak często odbywają się delegacje zagraniczne ? Proszę o konkretne opinie A nie zażalenia. Pozdrawiam

@Zaiteresowany

premi nie ma od lat,wczasy pod grusza zapomnij,delegacje zagraniczne dla swoich ,godziny nadliczbowe jak chcesz pracowac ful gdzie jestPIP.

@RAFCIO

Jakie są świadczenia z Funduszu? Imprezy rodzinne, kina, koncerty? Bony swiateczne, paczki dla dzieci? Opieka medyczna, Multisport?

@1

Nie imprezy,tylko jedna impreza famili dey,4bilety na rok w 2D,bony naliczane ze strata dla naj mniej zarabiajacych,jak na taka firme paczki dla dzieci roboli zenada,opieka medyczna na niskim poziomie,multisport 50% doplata,koncerty sa jak zlotoustny zacznie obiecywac ludzia podwyzki.

nicky

Hej, gdzie mieści się Wasz zakład, na Paprotnej, czy na Pięknej?

byly
@nicky

fIRMA MIESCI SIE NA paprotnej.NIE MASZ PLECOW KARIERY NIE ZROBISZ.na poczatek przygotuj sie na festiwal bajek w wykonaniu (usunięte przez administratora)to taki pan ktory mowi prawde jak sie pomyli,ludzie rozni jak w innych firmach powodzenia.

nowy

Panowie napiszcie cos o pracy jaka placa ,jakie stosunki sluzbowe,atmosfera ,czy warto sie zatrudnic.Po wczesniejszych wpisach jeden atakuje drugiego ,zawisc okrutna,ile mozna wyciagnac w 8godzin.

Były
@nowy

Praca jak każda inna nie jest źle. Zarobki pewnie różne ogólnie OK.

Zostaw merytoryczną opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EthosEnergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EthosEnergy Sp. z o.o.