EthosEnergy Sp. z o.o.

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

Lobo

Pracuje w ethosie w jakosci i jest fajnie. Slyszalem jedynie zle opinie o hali produkcyjnej.

@Lobo

No to faktycznie, meega wysoko!! Akuratnie, nie ma się w tym przypadku czym chwalić!

Lobo
@1

Nie chwale się.Czy to wazne jak wysoko kto pracuje? Wazne kto jest jakim czlowiekiem a nie ile zarabia na wysokim stanowisku. No ale kazdy ma inne priorytety zyciowe...

Wojtas

Ethosenergy ogólnie ok ale nie produkcja na tokarkach cnc. Ethos przejął niedawno hale produkcyjna dawnego GG Bearing Components. Oczywiście wraz z kierownikiem i parabrygadzistą. Poczytajcie sobie opinie o GG Bearing Components.

Grzegorz

Ktoś z konkurencji zaczął pisać, tylko firmy pomylił?

Wojtas

Produkcja Tokarki? Omijać szerokim łukiem! Atmosfera straszna. Mobbing i wykorzystywanie pracowników.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EthosEnergy Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Monter Turbin ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
NIELUBIANY

MOI MILI EE to dobra firma tylko nam jej pracownikom brakuje oleju w głowach czy trudno się zjednoczyć założyć związki i powalczyć o swoje czy dalej będą podziały na ludzi mieszkających w różnych miejscach chodzi o nasze portfele zjednoczmy siły

KTOS

ILE ZARABIA TOKARZ ?

Paulina

@marcin "nie ma tragedii" czyli jesteś zadowolony z firmy EthosEnergy? Możesz powiedzieć z czego dokładnie byłeś zadowolony z pracy w firmie? @PRZEBUDZONY nie rozumiem, czy dla Ciebie negatywnym aspektem jest posiadanie prywatnej opieki medycznej i darmowe wejściówki do kina, czyli po prostu benefity?

Paulina

@0 i tylko 0 Twoja wypowiedź jest bardzo niejasna. A zależy nam, by na forum znajdowały się merytoryczne odpowiedzi. W takim razie napiszesz o co dokładnie chodzi w Twoim przekazie? Wszyscy zastanawiający się nad pracą w EthosEnergy będą Ci wdzięczni.

marcin
@Paulina

firma spoko robiłem pod nimi niema tragedii

0 i tylko 0

Iiiiistny szaaaał!!! najniższa NASZA krajowa+ dieta ubruttowiona /160! Podane do podpisu jak jesteś już po wycieczce życia na miejscu. 3,14 zda nad głową i 3,14zda nad głową! Gdzie są nasze związki zawodowe???? i Ci, którzy deklarowali chęć przystąpienia.

niunieek

Powiedźcie jak jest na kontraktach zagranicznych?

Paulina

@Nick, a Ty jaką masz opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. ?

Jak Wy możecie tam jeszcze pracować:)

Paulina

@Cxh, powiesz coś więcej na ten temat?

Cxh

Skandaliczna atmosfera.

Paulina

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.

Dura Lex sed Lex!

Pani Ewo! Dziel i rządź!- już nie aktualne! nie ten czas! albo wszyscy otrzymujemy premię, albo nikt! na pewno nie zarząd! Wszyscy, poza wami, realizujemy cele na 100%! Sorry!

Jeszcze troche tego dziadostwa a w firmie bedzie robic tylko sprzataczka. W srodzie slaskiej ma byc serwis silnikow lotniczych - turbin. W ikei minimalna stawka godzinowa to 20zl. A tu ludzie w halasie i drganiach maja kase jak w kauflandzie na dzien dobry -2600-2800 gdzie doswiadczenie nie ma znaczenia. Dobrych monterow pozwalnialiscie, teraz ludzie z lapanki. A te zwolnienia doprowadzily, ze ludzie sie polapali ze TC cudem nie jest, ze w innych firmach mozna wiecej za 10h zarobic co tu za 12.

Rishki Shishki

Dobrze, że Pan Prezes ma już w końcu Mercedesa.... Co za szczęście Nas spotkało! Nareszcie się dorobił! Jest nadzieja, że teraz da Wam choćby na Rometa zarobić !

Czyż nie?

Beznadziejny rok? - Wstydu nie macie!! Zapierdzielaliśmy identycznie jak rok, dwa, trzy , cztery wstecz!!! - znosząc Wasze fanaberie i farmazony ( regulacje wynagradzania nadgodzin , durne przemówienia warzywniaka, durackiej i nie tylko ); Gdzie nasza premia roczna??? prace wykonaliśmy na poziomie 100%, czyż nie?? Ludzi, jak "Trzanek" wyzywacie od złodzieji za to, że uczciwie i pokornie robią to, czego WYLICZYĆ NIE POTRAFILIŚCIE! Co Wy Pentagon sobą reprezentujecie? Poza Andrzejem, Zbychem, Marcinem - Pokerowy Blef Komu postępowanie Compilance? - chyba nie Wiechowi! ani każdemu co od 6 do 18 czy do 6 zapierdziela! Jak się dokonuje abordażu, jeszcze trzeba umieć sterować...

swuj

"złotousty "znów szaleje obiecuje przyszłym operatorom maszyn: Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie . Żałosne

Obcy
@swuj

Bo do ABPEMONTU go zatrudnią, a jak widzisz, jest to dynamicznie rozwijająca się firma! Pracownicy ABPEMONTU przecież, są też dynamicznie szkoleni i rozwijani, ostatnio na kursie łopatkarskim w Siemensie byli, na zebraniu z "członkami władzy" i kadrami w sprawie NAAASZEGO REGULAMINU PŁACY I PRACY, NAAASZEGO sposobu wynagradzania za pracę godzinach nadliczbowych ich obecność również jako PODWYKONAWCY za którego, prace wystawiane są tłuste FA-VAT -też była oczywista. Jak powiedział na zebraniu warzywo: - Współwłaściciele firmy nie zezwalają na zatrudnianie pracowników w EE, ( wciągania ich na PAYRoll EE -tego dosłownie użył). Zatem nie dziw się, że "Złotousty" ma takie obietnice skoro jesteś "Swuj", bo Ciebie te obietnice nie dotyczą. Nie żygaj, idź do "złotoustego "po podwyżkę, albo do innego zakładu na ich PAYRoll.

Zostaw merytoryczną opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EthosEnergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EthosEnergy Sp. z o.o.