Opinie o Omet Poland Sp. z o.o. w Kobiór

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Omet Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Omet Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omet Poland Sp. z o.o. w Kobiór

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Omet Poland Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Omet Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Marzena Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku polskim.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Omet Poland Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Marzena Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak

Marzena
Pracownik
 Pytanie

Ja jestem aktualnym pracownikiem firmy OMET POLAND i bardzo sobie chwalę pracę w tym miejscu. Pracuję tu już 2,5 roku wiec moment euforii mam już za sobą i nadal chcę być związana z tym miejscem pracy. Pracuje się dobrze jeśli chodzi o warunki pracy, wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności, a przede wszystkim zaangażowania. Jeśli ktoś się stara, jest to doceniane i to właśnie dodatkowo motywuje do działania. Dyrekcja jest bardzo elastyczna i otwarta na wszelkie pomysły, sugestie czy też problemy - zawsze można przyjść się dogadać i to cenię sobie najbardziej! Atmosfera, jak wszędzie, bywa zmienna w zależności od momentu. Jak w każdym miejscu pracy bywają spokojniejsze i bardziej nerwowe momenty, ale to wszyscy znamy z doświadczenia zawodowego, prawda? Jeżeli pojawiają się negatywne opinie na temat dyrekcji, to w moim odczuciu są one dyktowane osobistymi urazami, a nie obiektywną i merytoryczną oceną. Polecam!

Halina
@Marzena

Hej, myślę o wysłaniu CV do Omet. Orientujesz się jak wygląda proces rekrutacji? Jest jakiś okres próbny?

Marzena
Pracownik
@Halina

Proces rekrutacji nie jest skomplikowany. Wysyła się CV i jeżeli jest zainteresowanie ze strony firmy, umawiane jest spotkanie w siedzibie w Kobiórze. Rozmowa nie jest stresująca, ponieważ nie ma dziwnych, podchwytliwych pytań czy zadań, jak to czasem bywa w "korpo". Dyrekcja skupia się na konkretach, czyli dotychczasowym doświadczeniu w pracy. Jak w większości firm jest okres próbny.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Omet Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektromechanik bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Wrocław
Partner Serwis sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Utrzymania Ruchu (mechanik/elektryk)
Zimna Wódka
Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
(244 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Janek
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie 5 lat i nie mogę złego słowa napisać. Pracę zakończyłem w Omecie z przyczyn obiektywnych 5 lat temu , dobrze wspominam ten czas.

Mirek

@Kobiórzanin Trudno zgodzić się z tą opinią, może trzeba bardziej starać się w pracy i przede wszystkim znać się na robocie?

pracownik
Pracownik
@Mirek

Zgadzam się! Ludzie teraz tylko mają oczekiwania ale żeby coś dać więcej od siebie to zapomnij. Zero refleksji nad samym sobą.

Kobiórzanin
Pracownik

Dyrekcja,podła oszukańcza,rotacja non-stop ilość ogłoszeń o prace wystawiana przez tą firmę mówi sama za siebie Dziękuje pozdrawiam

Dyrekcja
Pracownik
@Kobiórzanin

Dlaczego Dyrekcja jest podła i oszukańcza? Skoro wysuwa się takie oskarżenia chętnie osłuchałabym argumentacji na podstawie której budowana jest taka opinia. Każda uwaga jest dla nas cenna tym bardziej że uważamy że szacunek do naszych pracowników jest dla nas priorytetowy. Co do ilości ogłoszeń o prace..hmmm.. poszukujemy ludzi wykwalifikowanych których niestety w obecnych czasach ze święcą szukać.. wobec czego raz w roku wystawienie ogłoszeń i tak wydaje się dość sporadyczne nie sądzi Pan/Pani? Pozdrawiam i życzę pomyślności.

Pytanie
 Pytanie

Czym Omet Poland Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Teodor
Były pracownik
@Pytanie

Niczym!!! I do tego daremni przełożeni.

Dyrekcja
Pracownik
 Pytanie
@Teodor

Witam, moje pytanie w jakim okresie Pan pracował u nas? Pytam gdyż nie ma u nas zbyt dużej rotacji pracowników, dlatego też moje pytanie czy sam się Pan zwolnił czy został Pan zwolniony? Jeśli sam się Pan zwolnił to chętnie wysłucham uwag dotyczących daremnej dyrekcji. Każda uwaga jest dla nas cenna. Życzę pomyślności!

LUKAS
Inne

ODRADZAM.DYREKCJA PODŁA.

Dyrekcja
Pracownik
 Pytanie
@LUKAS

Witam, a po czym Pan/Pani dochodzi do takich wniosków? Oznacza się Pan/Pani jako Klient - hmmm dziwi mnie opinia pozostawiona na portalu ludzi poszukujących pracy. Chętnie zapoznam się z Pana/Pani uwagami, oczywiście jeśli poparte są konkretnymi argumentami - związanymi z pracą w naszej firmie. Zapraszam do kontaktu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Omet Poland Sp. z o.o. - Kobiór

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Omet Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Omet Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Omet Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omet Poland Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Centralna 56
  43-210 Kobiór
 • NIP: 6381807813 REGON: 243277532 KRS: 0000464830
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Omet Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii