Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Łukasz

Bardzo dobra firma monterska polecam Wojtek i Hubert

Elżbieta P.

Szczerze polecam ;) Panowie Hubert i Wojtek okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Punktualnie przyjechali na montaż, wymienili drzwi wejściowe szybko i sprawnie. Pozostawili po sobie porządek. Wykonanie dokładne, solidne a same drzwi -wysoka jakość. Polecam firmę jak i Panów fachowców. Polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka

Moja opinia jest pozytywna, polecam firmę tanio. Wszystko na duży plus. Wykonali dobrą i solidną pracę pan Hubert i Wojtek. Pozdrawiam.

Jolanta

Bardzo szybko,profesjonalnie i co najważniejsze dokładnie panowie dziś zrealizowali zamówienie. Jakość do ceny na plus,ogólnie polecam .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Darek

Polecam tą firmę. Szybki montaż,profesjonalizm. Bardzo dobre drzwi

Iwa

Polecam z całego serca ....byli u mnie dziś szybko solidnie i w super cenie posprzątane ..,.wszystko na piątkę ...brawo chłopaki polecam wszystkim ????????

Patrycja

Polecam firmę dor-bud za ich profesjonalizm. Szybki czas realizacji zlecenia. Drzwi bardzo dobre jakościowo w super cenie.

Nie polecam. Drzwi wstawione krzywo, jeden zawias wykrecony na maxa, drugi wkrecony na maxa. Nie idzie juz nic wyreguliwac bo nie ma pionu. Na stwierdzenie ze drzwi sie zamykaja otrzymalem odp bo sa ciezkie. Firma kogucik, ktora nie bierze odpowiedzialnosci za swoja praca. Ostrzegam przed nimi. Nie mili, aroganccy, reklamacja jest fikcja.

Krzysztof
@Marcin

Ciekawe bo u mnie byli w listopadzie 2020 .monter Przemek a dziś montują u mojej sąsiadki i ona wygląda że jest zadowolona bo szybko tanio i solidnie wykonane

Krzysztof

Bardzo dziękuję za szybki montaż nowych drzwi i demontaż starych oraz profesjonalne podejście do klienta i niską cenę w stosunku do innych. Jestem bardzo zadowolony z zakupu w tej firmie drzwi oraz usługi wymiany.

Hmm. Obserwator

Coś dziwnego. Pozytywy dzień po dniu. W realnym świecie nikt tak nie postępuje. Skrajna nieuczciwość. Standardowo

Józef Ły*********

Firma montowała drzwi u mnie we wtorek 05.01.2021 i jestem bardzo zadowolony. Szybko, tanio i bez żadnych problemów. Polecam firmę i montera Przemka.

Artur
@Józef Ły*********

Zadowolenie z wykonanej usługi to dobra reklama dla każdej firmy. Cieszę się, że w Twoim przypadku wszystko wyglądało tak jak trzeba. Ktoś polecił Ci tę firmę?

Aleksandra Dom********

Witam. Długo się zastanawiałam nad wyborem firmy do montażu drzwi i muszę przyznać, że naprawdę jestem mile zaskoczona. Zamówienie udało się złożyć telefonicznie, bez żadnych zaświadczeń i poręczeń. Następnie skontaktowali się ze mną i umówili montaż dosłownie za 2 dni. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie. Wszystko zamontowane zgodnie z ustaleniami. A najważniejsze to, że zostawili porządek i sami zajęli się utylizacja starych drzwi i futryny. Bardzo, bardzo polecam!!!

Rzepka Mirek

Drzwi wejściowe w moim domu, które zakupiłem od tej firmy prezentują się naprawdę dobrze. Sąsiedzi z klatki pytają, gdzie je kupiłem. Montaż umawiają szybko, więc nie musiałem czekać. Obawiałem się że nie zdążę do świąt a drzwi już są zamontowane. Obsługa była fachowa i kompetentna, montaż sprawny i porządek zostawili . Polecam każdemu!!

Sławomir N

Jestem zadowolony z montażu i jakości drzwi tej firmy. Drzwi kupiłem przez olx, wszystko doradzili, nawet dobrali odpowiedni rozmiar drzwi bez konieczności pomiaru. Wszystko było załatwione telefonicznie. Szybko i przede wszystkim tanio. Polecam tę firmę w 100 %.

Karolina K

Polecam Firmę z czystym sumieniem!!! Pracownicy są słowni, wszystko jak trzeba. Szybki i dokładny demontaż jak i montaż. Bardzo sympatyczni ludzie. Z kontaktem nie ma problemu. Mega dobrze wykonana praca, posprzatane po skończonej pracy. (nie raz inna firma zostawiała (usunięte przez administratora) 100% POLECAM ????????????

Przemysław Zgierz

Polecam firmę DOR-BUD z czystym sumieniem. Montowali u mnie drzwi pod koniec listopada. Na realizację mojego zamówienia czekałem zaledwie 4 dni, więc byłem bardzo mile zaskoczony, że tak szybko udało się to zrobić. Sam montaż to zaledwie 3 godziny. Wszystkim zastanawiającym się nad wyborem firmy do montażu drzwi serdecznie polecam.

Jola

Moje opinia jest pozytywna, polecam firmę,pełny profesjonalizm i dokładność, praca wykonana dobrze.

Drzwi zewnętrzne

Zostały zakupione drzwi wejściowe, według katalogu. Złożone zostało zamówione w kwietniu, montaż według umowy był w maju. Rozumiem pandemia przestój był, ale!!! Montaż drzwi przebiegł szybko, tylko ze był nie prawidłowy! -uszczelki, które nic nie uszczelniane totalna lipa -próg od drzwi nie został zabezpieczony co sprawiało, ze można było łatwo podważyć drzwi i była szczelina. Drzwi o wartości 5000 zł i takie podejście do klienta... Dzisiaj mamy wrzesień, dokładnie 02. Reklamacja progu i uszczelek została zgłoszona następnego dnia(w maju), po dostrzeżeniu błędów. Czyli cały maj, czerwiec, lipiec i sierpień. Zero odzewu... gdyby nie telefony i sms do pseudo „Pana Adriana”, który nie podchodzi profesjonalnie do swojej firmy i klientów. Gdy dziś przyjechali, przywieźli próg do wymiany, przyjechali się pokazać monterzy, bo zamówili zły próg... za krótki... Nie wiem na jakiej zasadzie funkcjonuje ta firma, ale jej nie polecam. Chyba, ze ktos chce montować drzwi 5 miesięcy... tak to nie żart licząc od kwietnia, to aż 5 miesięcy i jeszcze to trwa.

Patryk

Witam a ja wręcz przeciwnie polecam firmę tanio szybko solidnie drzwi zamowilem w poniedzialek a w czwartek juz były zrobione. Wszystko na duży plus

pan
@Patryk

czy to poprawianie opinni czy prawdziwa opinia jesti tak to moge pana patryka prosić o emai;a

Dominik

Dziś 24.07.2020 byli u mnie montować drzwi pracownicy tej firmy. Zamówiłem drzwi 20.07.2020r. Czekałem 4 dni. Myślałem że będą panele używać na ścianie, a oni wszystko dopasowali tak że nic nie trzeba było usuwać. Praca trwała ok 2 godz. Wszytko zrobili, tak jak należy. Nie mam nic do zarzucenia. We własnym zakresie trzeba tylko dokupić listwy jakieś maskujące lub zamówić u nich. Nie mogę powiedzieć nic złego, dobrze że nie czytałem wcześniej komentarzy bo bym pewnie się zastanawiał nad ich wyborem. Ja osobiście polecam. W Radomiu za samą wymianę drzwi wejściowych biorą od 450 zł do 600zl.

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów