Twoje Okna S.C. Małgorzata Jacyna-Witt Agata Safanów

Szczecin

Opinie o Twoje Okna S.C. Małgorzata Jacyna-Witt Agata Safanów

Nowak

Dawno nie spotkałam się z taką arogancją wobec klienta. Firma nierzetelna tydzień po zapisanym w umowie terminie brak kontaktu i informacji ze strony biura ,,kiedy,, okna będą wymieniane. Po licznych telefonach i prośbach ze strony klienta wreszcie firma Twoje Okna znajduje firmę zewnętrzną,której pracownicy do montażu przyjeżdżają po godzinach pracy i oświadczają klientowi ze są zmęczeni i nie przygotowani do pracy bez folii zabezpieczających , i odpowiednich narzędzi. Dużo można jeszcze pisać , ale do Państwa - klientów należy decyzja czy chcecie być obsłużeni ze standardami z PRL-u .

ja
@Nowak 24.08.2017 09:17

w pełni zgadzam się z tą opinią. nie wiem co stało się z tą firmą bo w zeszłym roku (2016) korzystaliśmy z usług tej firmy i wszystko było w jak najlepszym porządku - miła i fachowa obsługa, wszystko można było uzgodnić, a montażyści - super - mili, dokładni, robota wykonana czysto i fachowo. a teraz porażka na całej linii - w biurze atmosfera jest mega napięta, co jest wyczuwalne i wręcz odbija się na klientach, traktują klienta jak zło konieczne (???) - totalnie dziwne w dzisiejszych czasach kiedy o klienta się dba, zabiega i wręcz walczy... chyba im się w głowach poprzewracało a patrząc na opisy w zakładce "kontakt" na ich stronie www, gdzie są dane i opisy osób do kontaktu (Agata Safanów-Szefowa Wszystkich Szefów, Małgorzata Jacyna-Witt-Szefowa od Zadań Specjalnych, Joanna Pawłowska- Szefowa od Wszystkiego (są tacy), Katarzyna Safanów-Szefowa od Obsługi Internetu) należy wnioskować że także i w du..ch... no coż gdzie same szefowe a nie ma normalnych życzliwych klientowi pracowników tam firma leży... życzę im żeby się położyła całkiem a klientom żeby trafili na innych uczciwych usługodawców i wykonawców.

Eleonora

Wykonanie usługi bardzo dobre, obsługa w biurze jak i montażyści bardzo mili! jestem bardzo zadowolona, z czystym sumieniem polecam!

Uważasz, że o firmie Twoje Okna S.C. Małgorzata Jacyna-Witt Agata Safanów nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

mc
@admin 04.09.2015 20:32

firma twoje okna to oszusci w dodatku beszczelni oszukali mnie i nawet nie raczyli przeprosic co opuznilo moj remont o 2 miesiace nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Twoje Okna S.C. Małgorzata Jacyna-Witt Agata Safanów - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoje Okna S.C. Małgorzata Jacyna-Witt Agata Safanów