Opinie o Aquapool Iwo Stęplewski w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aquapool Iwo Stęplewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aquapool Iwo Stęplewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapool Iwo Stęplewski w Poznań

RAFI Nowy wpis

tragedia mija 4 dzień brak kontaktu brak powiadomienia o czymkolwiek towar zapłaciłem z góry tel nie odbiera email nie odpisuje napisane ze towar wysyła max 48 godz idę sprawę zgłosić na policje nie polecam

Tomasz Nowy wpis

Beznadziejna Firma (usunięte przez administratora) brak kontaktu wysłałem towar do zwrotu czekam już dwa miesiące i nadal nie ma żadnego odzewu ani się do nich dodzwonić ani nic Stanowczo odradzam

Jaro-mk Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) Proszę uważać, nie kompetentni, brak kontaktu, zrobiłam dość duże zamówienie, towar miał być u mnie już kolejnego dnia . Mija 15 dzień brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony sprzedającego, pomimo wielu moich próśb aby przesłali zamówienie w dwóch częściach w pierwszej to co mają na stanie a resztę doślą jak uzupełnia asortyment( pomyślałam że może nie mają wszystkiego na stanie) ale bez żadnego odzewu, po otworzeniu sporu przez allegro, napisali że towar opuści magazyn najpóźniej do środy, jest godzina 18:30 i nic nie wskazuje że towar opuścił magazyn. Najgorszy sprzedawca w mojej wieloletniej karierze. Ostrzeżenie dla kupujących.Uwazajcie.

Marcin Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora) Zakupiłem piec do sauny którego nie wysłali od miesiąca nie zwrócili pieniędzy. Nie odpowiadają na e-mail nie odbierają telefonu. Sprawa zgłoszona na policję.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aquapool Iwo Stęplewski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Mariusz

Firma Krzak . Zamówiłem produkt otorsumalem go ale nie dostałem Faktury. Chcoc wszystkie dane podane przy rejestracji później SMS i mail . Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują. Zgłoszę ich do skarbówki bo muszę mieć fakturę której nie dostałem

Jak wygląda ścieżka kariery w Aquapool Iwo Stęplewski? Czy trudno jest zdobyć awans?

Natalia

Ta firma to porażka. Złożyłam zamówienie 4 tyg temu, na szczęście za pobraniem. Paczki jak nie było tak nie ma, firma się nie dożywała, dopiero w zeszłym tyg dostałam maila że zamówienie do końca tyg zostanie wysłane, odpisałam im w mailu że dziękuję, jest następny tydzień a paczka została nadana. (usunięte przez administratora)

Nie zrealizowane zamówienie

W dniu 25.10.2023 roku złożyłem zamówienie termometr oraz klepsydrę i je opłaciłem. Nie otrzymałem przesyłki i nie mogę skontaktować się z firmą nie odbierają telefonu oraz nie odpisują na wiadomości.

Barrr

Zamówiłem towar termometr do sauny i klepsydrę. Klepsydry nie ma w paczce . Dzwonię nikt nie odbiera. Masakra więcej tu nic nie zamowie . A mogłem poczytać opinie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Aquapool Iwo Stęplewski?

Nigdy nie spotkałam się z tak fatalnym potraktowaniem klienta przez telefon . Właściciel sklepu rozmawiał z ignorancją i sprawiał wrażenie niezainteresowanego chęcią pomocy . Jaccuzi , które u nich kupiłam zepsuło się i chciał zapytać o możliwość naprawy . Dramat , ale widać po opiniach ze człowiek jest cwaniakiem i (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie nazwę . Proszę tam nie kupować !!!!

Liza

Zamówiłam nawilżacz powietrza, który okazał się wadliwy. Po ponad 20 dniach od reklamacji sama napisalam do firmy z przypomnieniem o ustosunkowaniu się do reklamacji. Zgodnie z prawem konsumenta ją uwzględniono, ale na wysłanie artykułu czekałam ponad tydzień. Paczkę nadano kiedy wyjechałam na urlop i nie miałam możliwości odbioru. Teraz powiedziano mi, że towar mogę otrzymać dopiero po przelaniu pieniędzy za zwrot paczki i kolejne nadanie! Sposób komunikacji pozostawia wiele do życzenia. Obsługa klienta na zerowym poziomie. Odradzam zakupów w tym sklepie!

Jaki jest styl zarządzania w Aquapool Iwo Stęplewski?

Zibi

Przesyłka dotarła bez dwóch pozycji. Można powiedzieć że zostałem okradziony na 150 zł. Nie odbierają telefonów. Maile idą z automatu. Żadnego kontaktu. Jak najdalej od tej firmy. Raczej zgłoszę odpowiednim służbom, coby następni nie stracili

Zibi
@Zibi

Sprawa załatwiona polubownie. Reszta towaru dotarła.

NoName

Absolutnie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie. Zachowanie właściciela wobec uszkodzonego towaru jest żenujące. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności ani chęci dojścia do porozumienia. Takie osoby nie powinny prowadzić działalności.

Wojciech Guzowski

Zamiast dwóch niechcianych abażurów dostałem zdewastowany ceber

Wojciech Guzowski

Wczoraj dostałem całkiem co innego niż zamówiłem.Chyba jestem podejrzany o przestępstwo, interlokutor kazał mi zdjęcia zrobić towaru a następnie odesłać niechciany towar.chyba na mój koszt?

Małgorzata

Sprzedawca powinien sprzedawać ziemniaki lub zająć się inną działalnością NIE POLECAM

Przysłali towar inny niż zamawiałam w dodatku tańszy, a różnicy w cenie nie otrzymałam. (usunięte przez administratora) nie odpowiadają na maile i wiadomości.

Klient

Niestety człowiek bardzo niesłowny.

Renata
@Klient

To co takiego nie dotrzymał?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapool Iwo Stęplewski - Poznań

• Jak się pracuje w Aquapool Iwo Stęplewski?

Zobacz opinie na temat firmy Aquapool Iwo Stęplewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquapool Iwo Stęplewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aquapool Iwo Stęplewski
  • Szadecka 7