Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek

Adres: 5, 64-010 Gierłachowo

NIP: 6981194715 REGON: 411028463

Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek

Opinie o Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek

Filtruj opinie po kryteriach:

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w przedsiębiorstwie Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek w mieście Gierłachowo? Jak dotąd nie ma opinii związanych z stażem.

Zostaw opinię o Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek - Gierłachowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Blacharsko Dekarskie Instalatorstwo Wod-Kan i Co Dziudziel Leszek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.