Dach Bud Dorota Niedźwiedź

Emilianów

Opinie o Dach Bud Dorota Niedźwiedź

Jakub

Żeby uniknąć przykrych rozczarowań trzeba spisywać umowy i umieścić w niej wysokie kary to może będzie więcej odpowiedzialności?

inwestor

Do Pana Pawła zadzwoniłem z polecenia na początku 2017 roku i umówiłem się na wykonanie (usunięte przez administratora) o powierzchni 395 m2 dachówką w sierpniu. Pod koniec lipca zadzwoniłem do Pana Pawła i powiedział że przyjedzie 10 sierpnia, niestety nie wyrobił się i przełożył termin na 21 ale też nie wyszło. Po rozmowie obiecał że 6 września będzie u mnie. Kazał zamówić więźbę dachową i tak zrobiłem 5 września była na działce. Oczywiście 6 września od rana czekałem na ekipę ale się nie doczekałem. Dzwoniłem kilka razy ale nikt nie odbierał po kilku godzinach dostałem smsa -Mam pilna robote u swojego dewelopera zejdzie mi kolo 7 dni jak nie bedzie padac - oczywiście się zdenerwowałem ale czekałem dalej. Po tygodniu dzwonie ale oczywiście Pan Paweł nie odbierał dopiero z innego numeru od razu odebrał tłumaczył się ze pracownicy muszą śiac zboże i dał im wolne. Kazał mi jeszcze poczekać kilka dni. Po jakimś czasie dzwonie ale co oczywiście nie odbiera i dostaje znów magicznego sms -niech Pan szuka innego wykonawcy mam lepiej płatne budowy a moja ekipa na razie nie chce po wyjezdzie jezdzic daleko - jest koniec pażdziernika i dalej nie mam (usunięte przez administratora) wieżba czeka na działce. Uważam że Pan Niedźwiedź to OSZUST i przestrzegam wszystkim przed tym nie uczciwym wykonawcą .

Weronika

Jesteś zatrudniony w Dach Bud Dorota Niedźwiedź? Chętnie dowiemy się więcej na temat panujących warunków pracy w tym miejscu. Jakie plusy dostrzegacie w pracy? A może coś według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

lolek

czyli jednak chyba nie każdy jest zadowoony z ich usług na pewno.

Michał

Spore niedociągnięcia przy obróbce rynien krzywo i niechlujnie Pan Paweł nic nie mówi nie pyta nie proponuje siedzi cicho i robi robotę czasami wrażenie jakby odwalic i pojechać jak najszybciej na drugi dach a sami pracownicy o coś poprosić poprawić ponadto miny mają jakby mieli zwymiotowac -reasumując słyszałem że jest ok ale ktoś mi powiedział że się popsuł więcej odczółem to na sobie -nie polecam tego gościa

Inwestor

O Panu Pawle usłyszałem z polecenia że dobrze robi robotę i się zna na rzeczy i faktycznie tak było. Pierwszy dzień chłopaki wpadają na budowę wysypują się z samochodu i od razu każdy wie co ma robić miło było popatrzeć faktycznie byłem pod wrażeniem bo nigdy nie widziałem żeby ktoś tak zapie....na budowie żadnego stania drapania się po tyłku tylko konkretna robota szła. No ale wkącu jak się spieszy człowiek to czasem popełni jakiś błąd no i u mnie tak było krzywo przykrecona rynna wzdłuż okapnika, brak fartucha zabezpieczającego okno dachowe typu VELUX no i na końcu niespodzianka w rynnę a dokładnie w kolanko na górze któryś z pracowników wsadził mi obcietą butelkę plastikową tak żeby woda nie szła dalej -sam Pan Paweł jest ok ale wydaje mi się że za szybko i że za dużo ma wziętych robót i nie wyrabia z tąd te uchybienia-aha jeżeli chodzi o tą butelkę w rynnie wszytko było ok kasa zapłacona żadnych problemów z dogadaniem się więc nie wiem po co ta złośliwość ze strony któregoś pracownika ogólnie nie polecam

michal-dach

Pewnie pracownik nic nie umiał i go Paweł wywalił ją jakoś pracowałem około trzech lat i nie miał nigdy problemu z wyplata a już nie pracuje bo otworzyłem swoją firmę z dachami którego wszystkiego nauczyłem się właśnie od Pawła to więc pewnie pisze to komentarze były jakiś pseudo pracownik który chce kasę za tzw stanie i drapanie się po d... pozdrawiam Michał

nieznajomy

Witam nie polecam firmy pana Pawła o nazwie DACH-BUD bo nie wywiązuje się z zleceń i umów z którymi podpisał i nie jest wypłacalny w terminie jak wypada wypłata :) ......Pozdrawiam

xxx

Dlaczego człowieku oczerniasz tak dobrze prosperującą firmę?? Nie rozumiem. Zazdrosny jesteś że ktoś ciężko i dobrze wykonuje swoją pracę? Uwierz mi znam taką firmę co robi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

amod

Pracodawca wypłacany ale dachy robi tylko aby wziąć kasę a jak coś sprawili nawet nie odbierze tel

xxx

Musiales krótko tam pracować, gdyż pracodawca wypłaca kasę w terminie i nie ma z tym żadnych problemów. Kolego chyba tylko chcesz zaszkodzić tej firmie

x

nie polecam tej firmy, prezes wyplaca jak chce i ile chce. wzbogaca sie na pracownikach.

doris7711
@x 04.11.2013 07:30

to ja prezes podaj swoje imie i nazwisko to ci powiem czy ci nie zapłacilem kolego

Zostaw opinię o Dach Bud Dorota Niedźwiedź - Emilianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach Bud Dorota Niedźwiedź