Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Jarek

Polecam urządzenie działa mi poprawnie bez ingerencji do tej pory.

Dentares

Witam , moge poinformować że urzadzenia z firmy Globmedical zakupowane cyklicznie sa we wzorowej kondycji, serwis roczny bez zastrzeżeń gdzie usuwane są wszystkie mankamenty . Współpracujemy 8 lat i bardzo sobie chwalimy. Polecam !!!!!

Kuba

Polecam firme Globmedical

Lesny

Autoklaw kupiony w 2018 roku corocznie serwisowany stan perfect dziala mi super zakupowa cena bardzo dobra. Dziękuję.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Leszno
Justyna

Sprzet dziala mi perfect kupiony 3 lata temu.

Robert

Sprzet wystawowy kupiłem w tym roku q marcu w świetnej cenie , sprawuje się perfect polecam sprzedawcę.

Polecam firme jestem zadowolona z zakupu sprzętu.

Diplomat

Witam serdecznie , Nasza przychodnia zakupiła z firmy Globmedical 3 autoklawy, Urządzenia pracują bardzo dobrze , kontakt z firmą wzorowy , koszty utrzymania niewielkie , polecam.

Kamil

Autoklaw pracuje super polecam !

Marian

Zakupiłem do mojej przychodni autoklaw i kompresor w 2019 roku. Urzadzenia pracują bez zarzutu , przeglądy roczne przeprowadzone bezproblemowo, kontakt z firmą wzorowy polecam.

Lucjan

Bardzo polecam firme , sprzet super

Dawid

Autoklaw zepsul sie 3 dni po odbiorze, po rozmowie telefonicznej stwierdzil ze za daleko i mam sobie znalezc blizej serwis a on zwroci koszta naprawy. To bylo w 16.09 2019 od tego czasu pisalem i dzwonilem do niego kilkanascie razy , potem robila to moja asystentka " tak tak... mialem duzo na glowie zaraz wysle" pozniej juz nie pamietal w ogole kim jestem i w jakiej sprawie pisze jest 27.04.2021 Nadal nie mam pieniedzy na koncie

Dentart

Mialem przyjemnosc współpracy z firmą Globmedical. Od roku 2011 zaopatruje nasze placówki w urzadzenia .Kupiliśmy autoklawy , unity piaskarke, lampy zabiegowe. KONTAKT zlecenia wykonywane blyskawicznie , opieka serwisowa, gwarancja na sprzet. Mozemy śmiało polecić rzetelna firma.

Lidia

Autoklaw dziala mi perfekcyjnie , bardzo polecam przemily właściciel firmy , kompetentny, 100% satysfakcji

Eryk

Sprzet najwyższej jakości polecam , zadowolony klient.

Lenart

Polecam Globmedical super sprzet

Lesny

Moge polecić firme Globmedical , zarówno kultura osobista jak i fachowość oceniam bardzo pozytywnie. NASZA WSPÓŁPRACA PO ZAKUPIE URZADZEN BEZ ZASTRZEŻEŃ.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w Globmedical , polecam!

Gracek

Sprzet najwyższej jakości.

Bartek

Fotel Gerlach cudowny , kupiony w zeszłym roku, polecam ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław