Opinie o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski w Kłobuck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski w Kłobuck

Klient

Dzieki temu ze sa takie strony ja ta mozna wydać opinie o panu. Tak wiec za pisanie prawdy nie ponosi sie kary za pisanie nieprawdy jest inaczej. Sadze ze wszyscy tu obecni pisza szczera prawde za to pan ludzi zastrasza. Nikt pana sie nie boi wiec prosze nie używać slow palant itd.

@Klient

No oczywiście że tak to dlaczego używasz Nick klient daruj sobie te opowieści, zastrasza dobre mnie nie trzeba się bać bo nie ma takiej potrzeby no chyba za ma się coś za uszami.Mozecie jeździć po mnie od góry do dołu tylko dziwnym trafem robią to 3 osoby non stop tylko szkoda że ciągle Nick zmieniają pozdrawiam zycze udanej zabawy .....

Dar bud

Dzieki temu ze jest IP Zebyscie nie czuli się bezkarni to ruszy te machinę oszukany Ty już 4 wpisy usunoles kamilek daleko nie mam do Ciebie Jeremiasz ten sam rejon co kamilek tak samo ktoś inwestor twoje słowa zapamiętałem w listopadZie patka z Piotrowic dziękuję może NA targowisku w Tychach się spotkamy itd dalej do zobaczenia

Oszukany
@Dar bud

Namierzaj te IP . Każdy napisał całą prawdę o Tobie . Każdy już Cię dobrze zna kim jesteś! A te komentarze są po to by ostrzegać kolejnych ludzi by nie wtopili kasy bo jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)!

@Oszukany

Ty jestes dzban zapraszam na na budowę palancie taki jesteś kozak przyjdź powiedz mi to w oczy .Skoro i Cię (usunięte przez administratora)to nie widzę problemu żeby się spotkać nawet nie wiem kim jest więc czekam na spotkanie

@Oszukany

Pamiętaj kto wyzywa drugą osobę (usunięte przez administratora) to sam nie jest pozdrawiam Cię gorąco

Dar bud

Jakoś jestem w pracy która przebiega bez problemu inwestor normalny więc jak chcesz to Cię zaprosze i zobaczysz że normalni ludzie potrafia zapłacić a skoro tak T wierdzicie ze jestem (usunięte przez administratora) to może zaciagniemy opini i kierowników budowy dla mnie nie ma problemu..

Dar bud

Wszyscy jesteście biedni jak trzeba robić najgorsze prace wtedy do (usunięte przez administratora) wchodzicie jak trzeba płacić to zaczynają się wyzwiska taką waszą mentalność A pisza to osoby które nie potrafią uświadomić sobie ze za pracę trzeba zapłacić najlepiej powiedzieć źle (usunięte przez administratora) nie podoba mi po to aby tylko nie zapłacić tak właśnie jest i nie jestem jedyny

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Glazurnik
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dar bud

Ja czytając te chamskie wpisy odnoszę jedno komuś się tu nudzi i podnieca to ze robi mi wstyd jesli jest was tak wielu tacy poszkodowani zapraszam chetnie was poznam osobiście tak dla wiadomosci 6 wpisow wiem kim jestescie i nie myślcie sobie ze to tak zostawię patka kamilek inwestor oszukany i Jeremiasz ktos

TP

Zdewastował znajomemu dom, okradł go z pieniędzy na materiały, ten na szczęście sprzedał dług i są na niego ustawieni w trasie windykatorzy. To jest niepojęte jak on jeszcze chodzi po ziemi.

@TP

Który to ten znajomy ja zdewastowalem dom hehe robi się tutaj coraz ciekawiej powiedz o której godzinie zaczekam

@TP

Przyjedź 8 rano czekam na Ciebie kim kolwiek jesteś

Klient katowice

Rok temu wykonywała u mnie firma dar bud łazienkę trwalo to 3 tygodnie zgodnie z umową oraz cena jaka została zaakceptowana jestem zadowolona z efektu końcowego polecam jak najbardziej na plus

@Klient katowice

dziekuje

Witam to może i ja napiszę Pan darek robił u nas pokój i korytarz od zera zrobione tak jak ma być co bylo zaskczeniem w ciagu dwoch godzin wszytsko bylo w domu zakupione i dostrczone przez pana darka i powiem ze robił z polecenia w Kłobucku więc ja z mężem jesteśmy zadowoleni Pozdrawiam Panie Darku

@Kasia

Klient malowanie pokoju

Firma dar bud przeprowadzila odświeżenie mieszkania malowanie gładź nie miałam zastrzeżeń co do wykonania Pan Dariusz miły pomocny polecam ( na życzenie Pana Dariusza dodałam opinie)

@Klient malowanie pokoju

Dar Bud

Czytam te państwa wpisy to odczuwa jedno pierwsze pan inwestor Katowice poczekajmy do zakończenia postępowania przeciwko panu bo jak się domyślam jeszcze nie dawno pan mówił całkiem coś innego ale w porządku udowodnie cała te pańskie kłamstwa dobrze pan wie co czym mówię. Druga sprawa nigdy nikogo (usunięte przez administratora)po trzecie widzę że potraficie siedzieć za klawiatura i opisywać jaki to on nie dobry oszust (usunięte przez administratora) partacz więc odpowiadam dla czego państwo korzystaliscie z moich usług i mało tego odchodząc nie słyszałem że komuś się nie podoba ba inaczej jeden klient płakał e to firma (usunięte przez administratora)i proszę mi zrobić pracowałem od 8 do 24 po to żeby mógł się wprowadzić co okazało się nie prawdę tylko tym że ja naiwny uwierzyłem ale w porządku przejdźmy dalej składy budowane oszukalem co z które proszę napisać.... po czwarte jeśli klient używa słów (usunięte przez administratora) pedale gdzie 2 dni wcześniej jakby mógł to by nie będę cytował co zrobić więc uważam że nie którym zależy na tym aby czuć się (usunięte przez administratora)mają ku temu sposoby żeby szybciutko zarobić ale niestety tak nie da po piąte jeśli moją firma ale wykonuje zlecenia zapraszam do kontaktu udostępnie kilka kontaktów od zleceniodawców może wtedy te osoby zrozumieją że takim zachowaniem to sobie tylko pogarszają swoją sytuację PS pozdrawiam inwestora (usunięte przez administratora)ten to już przeszedł samego się nie wierzyłem w to że tak może zrobić ale zrobił i to bardzo perfidnie ale karma wróci na pewno tego mu życzę. I w końcu po szóste pozdrawiam tych klientów z którymi mam dobry kontakt po wykonanych zleceniach i dziękuję wam za miałem przyjemność się z wami spotkać i pomoc jeszcze raz dziękuję pozdrawiam Dar Bud

Ktoś
@Dar Bud

Jakiś ty biedny że na samych oszustów trafiasz hahaha ! Uważaj bo do Ciebie karma wróci złodzieju! Jeszcze trochę i wstawię tu zdjęcia Twoich prac ..... Wielki budowlancu hahaha Pozdrawiam środkowym palcem!

@Ktoś

Dokładnie podpisuję się obydwiema rękoma pod tym, złodziej. Winny się tłumaczy, to jest poprostu oszust który taki sobie wymyślił plan na życie a komornik już puka mu do drzwi

@Ktoś

Dokładnie podpisuję się obydwiema rękoma pod tym, (usunięte przez administratora) Winny się tłumaczy, to jest poprostu oszust który taki sobie wymyślił plan na życie a komornik już puka mu do drzwi

@Ktoś

Nie muisz dodawać one z wszedzie dodawane więc środkowy w twoja strone

Dar bud

Oszukany i inwestor Katowice Heyah dwaj przyjaciele jeden lepszy od drugiego jeden fotograf drugi Handlarz A drugą sprawa ile Ty masz żon inwestor bo zes 2 przeprowadził i oddaj zsyp za 4 tyś oraz podnośnik dno przypominam Ci bezprawnie przywlasCzyles sobie jeśli LudIe Firmy chcecie wiedzieć jacy są zapraszam prywatnie Bo napisać oszust jest prosto ja nie będę opisywał całej sytuacji bo z tego wyjdzie film i książka jeśli Państwo bedziecie chcieli to kilka kontaktów podam i sami ocenicie czy (usunięte przez administratora) oszust mnie to nie rusza bo N chwilę obeca piszą to ta sama osoby które mi mają odwagi podać prawdziwych danych a tak zachowuje się tylko kltos kto ma Na celu właśnie taka zagrywkę

Dar bud

Aha i bym zapominial nie blokuje się mojego numeru telefonu nie blokuje się mesengera i co ważne chciał Pan żeby K. Budowy był przeciwko nam chciał Pan żeby on zrezygnował z innej budowy to już jest szczyt Pan umie pięknie kłamać tylko jak Pan mnie widzi to jakoś nie jest tak skłonny do oczerniania mnie Ps dostał Pan okna za 12 tyśoczywiście mam Pan materiał ciągle na budowie tak bo to widze więc ostrzegam przed tym panem umowy sporządzone z jego kancelari umowa podpisana w kwietniu a ten Pan jesCze pozwoleń nie miał i sobie liczył czas reazlizacjiod dnia podpisania pozdrawiam

Dar bud

Panie S.M wie Pan dobrze że J tak tego nie pozostawie hmmm zaliczki coś Pan pomylił a jeśli pamięć zawodzi odswieze mamy do siebie dwa kroki .Do rozberania wszytsko cóż ciekawa sytuacja to pan bardzo sie cieszy lajkuje postep prac chwalac cyt prace ida do przodu Panie darku nie będę przeszkadzał po czym nie robi Pan odbiorów prac Na bierzaco unika Pan spotkań twierdząc że nie na potrzeby nie przekazujac wogole projektu budowy twierdząc że go pan dał ma Pan wiele na sumieniu proszę za dwa miesiące zerknąć za ścianę i zobaczyc w jaki sposób uczciwy ludzie się będę wprowadzać przecierz Pantam zagląda jest tak samo zrobione i tu odbiory przechodzą bez problemu a i Pana nie heh wiem czego Pan oczekiwal od początku tylko udając miłego inwestora zapomniał Pan o jednym ze prze demna było kilka firm które nie chciały tego roboic Pan wie dlaczego i się też dowiedziałem .Także proszę nie oczerniac popatrzeć na siebie a jeśli będzie potrzeba nie zapachem się użyć dowód które nieorzystoja funkcjonariuszowi który powinien być jak kryształ A jest to niech Pan sobie sam odpowie pozdrawiam I proszę obserwować na bierzaco postępy Pan wie gdzie kilka schodów wyżej ......

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski w mieście Kłobuck? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Dar bud

Firma dar bud nigdy nie miała klienta o imieniu Arek żadnego zlecenia nie wykonywała dla tej osoby. To jest takie proste wystarczy podać prawdziwe imię nie ładnie jest oceniać firmę. Dzięki swoim klientom i ich opioni mam bardzo dużo pracy także pozdrawiam i życzę szczęścia z poważaniem Dar bud Dariusz Sobolewski

Ktoś

Proszę sobie przyjechać do Kłobucka i zobaczy pan ile ludzi przez tego Pana jest oszukanych na pieniądze na zle wykonany remont . Dodam jeszcze o sklepach i składach budowlanych w którym Sobolewski brał materiały za które nie zapłacił....

@Ktoś

Proszę powiedzieć ile osób chętnie je poznam

@Dar Bud

Sam sobie lajkuje posty zdjecia bo nie ma siły poparcia, wszystko w swoim czasie, budowlańcu od siedmiu boleści pozatym naucz się pisowni języka polskiego.

Kamilek

Szanowny Panie administratorze, firma pożal się Boże Dar-Bud Dariusz Sobolewski, jest firmą jednoosobową w której pracuje Tylko Dariusz Sobolewski, co prawda ma pomagiera ale to jest gość bez żadnej wiedzy-przynieś, podaj, pozamiataj. Zresztą podobnie jak sam Dariusz Sobolewski kompletnie żadnej wiedzy budowlanej.

Dar Bud

A zresztą Inwestor Ty jesteś przecież mundurowy i dałeś się oszukać nie właśnie jest wręcz odwrotnie i wiesz dobrze że ci to udowodnie pozdrawiam w każdej chwili i wszystkim służbom bez problemu

Dar Bud

A najważniejsze pracę wykonuje tylko ma podstawie umowy jeśli państwo którzy robią wpisy to proszę o kontakt i sprawdzimy czy ja w ogóle u państwa byłem nie na największego problemu nawet tutaj publicznie A po drugi dwa razy był przypadek u znajomych niestety do puki człowiek pracował było ok ale kiedy upomnial się o zapłatę wtedy zaczęły się problemy te osoby jeśli to czytają wiedza o kogo chodzi pozdrawiam

Inwesteor

(usunięte przez administratora)w Katowicach oszukał składy budowlane nie płacąc za towar, jak rownież inwestorów. Jednym z inwestorów jestem ja. Zapłaciłem zaliczkę na materiał, Sobolewski nie użył nawet 1/10 tego materiału to w dodatku narobił szkód. Ludzie omijajcie tego człowieka dalekim łukiem. O sprawie zawiadamiam odpowiednie służby. Moje sugestie dla Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud(usunięte przez administratora): Sugestie??? Tym człowiekiem muszą się zająć odpowiednie instytucję. Jest to poprostu oszust

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski - Kłobuck

• Jak się pracuje w Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski
2.9/5 Na podstawie 196 ocen.
  • 11 Listopada 18 lok. 9
    42-100 Kłobuck