Opinie o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski w Kłobuck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski w Kłobuck

Nie rozumiem chyba co komentarz odnoszący się do rodziny ma wspólnego z warunkami pracy? czemu taka opinia się pojawiła? To wspomniane przez kogoś wstrzymanie tez mnie ciekawi, bo jak widać są wystawione oferty dla brukarzy i stolarzy, ale czy to na pewno od firmy?

@Karola

Cześć, a o co chodzi w takim razie z tym ogłoszeniem dla budowlańców, w którym proponują 4 tys i zakwaterowanie? Chciałem się orientować czy to wartość netto czy brutto jednak. Poza tym jak mogą jakieś ciężarówki jeździć skoro piszecie, że działalność jest wstrzymana?

Z tego co tu piszecie to firma się zamyka czy źle coś rozumiem? Też właśnie widziałem tamte oferty ale to widocznie jakaś pomyłka. Skoro nikt nigdy nie pracował to zastanawiam się czy ktoś pytał o pracodawcę jeszcze jakiś czas temu

Karola Nowy wpis

Nigdy w tej firmie nie było zatrudnionych żadnych pracowników natomiast firma jest zawieszona a właściciel jeździ ciężarówkami i ma sporo długów których nie płaci

@Karola

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski?

Grażyna

Co miała przetestować? Po Kłobucku roboty szukam ale chyba tutaj to niczego dla kobiet nie znajdę? Ta firma od dwóch lat jest w zasadzie zawieszona. Po co te komentarze? Jakiś powrót się szykuje?

Do Pana M. I Pana K. Mundurowy

I panowie (usunięte przez administratora) wczoraj wyszło jakie te wasze opinie są zakłamane.Wiedzialem że jesteście kłamcami od początku. Opinia nie wiarygodna kłamcy Dlaczego pan tak szybko wyszedł z sali zawsze pan siedział jeszcze parę minut. Co wstyd dopiero będzie wstyd i konsekwencje za to zrobiliście klamcy. Brawo sąd jednak jest uczciwość i niezawisłość

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Glazurnik
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Janek

Z czystym sumieniem polecam. Po zleceniu prac wszystko ok: firma wywiązuje się ze składanych deklaracji i utrzymuje umówioną wcześniej cenę. Wszystkie prace dodatkowe uzgadniane w trakcie budowy. Warto wybrać tego wykonawcę jeśli inwestorowi zależy na spokoju i szybkiej realizacji przedsięwzięcia. Sumiennie i rzetelnie. Właściciel uczciwy.

Przypomnienie

Przypominam ze Firna. Nie wykonuje zadnych zlecen od 2020 roku .Jest zamknieta także prosimy o wpisy prawdziwe.

Justyna
@Przypomnienie

Tak właściwie to chyba jest obecnie w zawieszeniu z tego co się orientowałam czyli w teorii może jeszcze przywrócić swoją działalność? Co do wpisów to wiadomo po co ktoś miały pisać nieprawdę?

Kiero

Heh zazdroscisz. Gość akurat jest bardzo dobrym kierowcą znamy sie kupe lat i jezdzisliśmy razem. Pozdrawiam cie darek. Nie przejmuj sie hejtuje ten co nic w zyciu nie potrafi. ????

No i po co się tak unosisz? Nie szkoda nerwów? To w firmie jest taka kiepska atmosfera, że nawet na forum się kłócicie? Napiszesz o co konkretnie chodzi?

@Kiero

Człowieku jeździł i mało zarabiał to zaczął ludzi (usunięte przez administratora) Jak dodatkowo na robocie kupił sprzęt za kasę inwestora to za chwile leciał do lombardu sprzedać go. Widziałem umowy. (usunięte przez administratora) ale mam nadzieje ze kolejne sprawy w sądzie doprowadza do tego ze już szanowny Darek przestanie (usunięte przez administratora) Chociaż wyżywić tyle dzieci i mieć kasę dla żony kłobuckiej gwiazdy trzeba mieć, a uczciwa praca na to nie zarobi.

@Prawdziwy inwestor

Pracowałeś tam, że masz takie informacje? Zalega ci kasę, czy po prostu słyszałeś, że firmie źle się dzieje i brakuje funduszy. Bo ten twój post taki dość chaotyczny i nie bardzo można cię zrozumieć.

Prawdziwy inwestor

Spodziewam się ze jest to opinia cudownego Darka. Chłopie przywłaszczać możesz sobie pieniądze ale Nigdy nie będą to pieniądze zarobione. Więcej niż ja nigdy nie będziesz miał. Ja bez problemu mogę mieć na siebie wszystko, Ty oprócz firmy zarejestrowanej na siebie nie masz nic ????????????, a może jedyne co masz to długi, komorników i opłaty za kancelarie.

Do inwestor
@Prawdziwy inwestor

Eh brak słów!!!!! Podaj sie z imienia nazwiska bedzie lepiej

@Do inwestor

A co zbyt wiele pieniędzy od zbyt wielu osób przywłaszczyłes i nie wiesz kto pisze ? Dobre. Moje pieniądze zniknęły ale ja sobie poradzę przynajmniej mam czyste sumienie

old
@Paweł

Wielu ludziom zalegają pieniądze.

Do old
@old

Komu ile prosze dokładnie sprecyzowac i wypoowedzieć się.

@Do old

A co pogubiłeś się ? To jest już śmieszne co robisz. Mam nadzieje że sady odpowiednio zajmą się twoja sprawa, a wtedy cudowna żonka wyrzuci cię na dobre a nie tak jak ostatnio.

@Do old

a więc tak: na stronie długi.infoveriti ( za pomocą google można wyszukać strony) i sprawdzić, widnieją zadłużenia na kwoty: 24 135.04 zł, 5 186.79 zł, 64 007.87 zł to nie są wszystkie zadłużenia to tak dla przykładu.

Izabela
@ooo

Te kwoty są przerażające. Dobrze że to można sobie sprawdzić w necie.

@Izabela

To jest tylko część, tego jest znacznie więcej. Od klientów, od właścicieli składów budowlanych, operatorów sieci komórkowych itd dokładnie w necie można znaleźć. Wszystko ma na celu ostrzec bo w początkowej fazie rozmów to miły człowiek, ekspert i świetny doradca, po podpisaniu umowy woła zaliczek, zacznie zniszczy w między czasie kasa kasa bo on nie zarabia bo zaliczki na materiał itd itp później się zmywa, i wymówki, choroby itd aż w koncu , zaczynają się wyzwiska, straszenie sądami bo uważa że nie dostał pieniędzy to nie będzie robił i jedni się boją inni zakładają sprawy wpłacają wadium sprawy się ciągną latami ale wygrywają tylko to są sprawy cywilne. Wiem że karna sprawa jest w sądzie. No już za dużo osób tak zrobił.

usmiechniety
@Kiero

ten gosc to porazka , (usunięte przez administratora) jakich malo , szkoda mi jego malego dzieciaka i tej zonki , DRAmat JEDNYM slowem dramat

Do uśmiechnięty
@usmiechniety

Możesz powiedzieć coś więcej.Jak zostałeś (usunięte przez administratora),kiedy,w jaki sposób dziekuje

@Do uśmiechnięty

Normalnie Soboleski zanim cokolwiek napiszesz to sprawdź, błędy ortograficzne i interpunkcyjne za każdym razem, poza tym na forum tylko ty się pytasz kto i gdzie bo się pogubiłeś co i z kim i kiedy, reszta ma stały kontakt tylko nie z tobą

Kamil

Soboleski widzisz, nawet nie wiesz kto .... Żonka pozwoliła znów zamieszkać??? Kiedyś albo kraty albo pod most kwestia czasu, karma cię dopadnie, zresztą już dopada

Do Kamil
@Kamil

A to prawda że jesteś ciepły .dziubasku

Kamil

A jak tam żonka?? Przyjęła spowrotem??? Już nie tylko komornicy pukają teraz też policja nie?? Wycofała ale kwestia czasu sobolek znów wyleci

@Kamil

W punkt :) jakie to prawdziwe, ale jak to na klobucku słychać uwaga bo Darek ma na wszystkich papiery :)

Jastrząb
@Prawdziwy inwestor

Ale wy ludzie dzbany jesteście. Czemu nikt z was nie dowie się u źródła, jak było - napisz jeden z drugim do jego żony, to się dowiecie. Bo z tego, co się orientuję, to wyszło jakieś nieporozumienie. Nie wiem, w jakie bajki wierzycie i przez kogo opowiadane.

Normalny odpowiadający
@Jastrząb

No widzę że jednak są osoby który racjonalnie myślą i normalnie potrafią odpowiedzieć dzięki za dobre słowo ludzie nic nie wiedzą a sami dokładają swoje pięć groszy

Jastrząb
@Normalny odpowiadający

Mentalność ludzi... Masakra Łykają wszystko, co tam gdzieś usłyszą. Karmią się plotkami, bo "babka babki powiedziała, że ciotka jej ciotki widziała..." itd. itd. Nie ma co sobie głowy zawracać. Za chwilę znajdą kolejną przynętę, na której będą się wyżywać. Każdy (usunięte przez administratora) bo w necie może napisać, co mu się podoba. Rób człowieku swoje, a jeśli jesteś pewny swego, to jesteś wygrany.

@ooo

Dzień dobry, ja sprawdziłem na tej stronie i są zadłużenia na wyższe kwoty, odnosząc się do tego co piszecie, mam pytanie do właściciela firmy darbud. W CEIDG faktycznie status firmy zawieszona, zadłużenia nie powstały też samoczynnie tylko zapewne określone wyrokiem cywilnym, zatem jak się właściciel do tego ustosunkuje? Nie stoję po żadnej ze stron ale coś na rzeczy ewidentnie jest. Jeszcze jedno pytanie, czytam te komentarze i faktycznie jedni na drugich ale jako właściciel firmy czy stosownym jest obrażać inwestorów czy też pisać na forum swoje przemyślenia dosłowne?? Wydaje mi się że żyjemy w cywilizowanym świecie, ale różnie to bywa

@Alan

To firma jest zawieszona? To znaczy ze już zupełnie nie funkcjonuje? A co z pracownikami? Wszystkich zwolnili, wiesz coś?

@Paweł

Według CEIDG zawieszona, a co z pracownikami nie wiem, według komentarzy żadnych nie było tylko na lewo.

@Alan

W takim razie proszę właściciela firmy Dar Bud Dariusz Sobolewski o przedstawienie statusu firmy oraz wyjaśnienie co z pracownikami firmy i czy jacyś byli.

@Anonim

W co ty wierzysz, Sobol to zlodziejskiee nasienie, żadnych pracowników nie ma tylko na lewo przychodzą parobki

@Soboltrol

Nawet nie raczy zdementować jednak wszystko wskazuje na to że Dar Bud Dariusz Sobolewski to porażka.

@Anonim

Pracownikiem bym tego nie nazwał. Robię u Darka na czarno. Aż dziwne ze jeszcze nie miał żadnej kontroli. Pisze to z pełna swiadomoscia ze to zobaczysz szefie. Czekajmy na kontrole i niech się świat dowie, ze kłamca zostanie kłamcą.

@Trolu

Czemu się zgodziłeś na pracę bez umowy?

Hahahah
@Trolu

Działalności już nie ma gość 2 lata pracuje na umowie a ten pisze ze u. Niego pracuje na czarno hahaha hahaha. Pojjjjjeeebbbyyy hahabhaha

@Hahahah

Sobolewski każdy wie że to ty nie dość że jesteś (usunięte przez administratora)to jeszcze dyslektykiem

@Hahahah

Sobolewski nie szybko nie zmieni fachu, dalej będzie robił ludzi w balona, on to ma we krwi stary pewnie też był taki i w dodatku pijus, wszystko do pewnego momentu jak mu ktoś rąk nie połamie. Cwany jest ale na cwaniaka zawsze się znajdzie większy cwaniak

Karola
@Soboltrol

Tak Sobolewski to mega cwaniak, ale ludzie już mu przestają ufać, nawet żona mu już nie ufa

@Karola

Sprawdziłem w CEIDG i działalność zawieszona, jednak słyszałem że dalej (usunięte przez administratora) ludzi, czy znaleźliście jakieś jego ogłoszenia o wykonaniu remontu etc....?

@Karyk

Tak ja mam informacje.

@Krzys

To podziel sie informacją na goworku, gdzie, jaka strona, co ogłasza etc

Soboltrol

Sobolewski gdyby nie błędy, to może ktoś by w to uwierzył, według CEIDG firma dar-bud zawieszona od 25.02.2022r., więc ci się chyba już coś pomieszało, a zestaw to tylko długów rośnie można sprawdzić po NIP na stronie długi.infoveritti

@Soboltrol

Nie ważne że od 2022.posiada umowę o pracę, Pracuje a czy długi rosną myślę że kłamiesz bo właśnie maleją i to bardzo szybko..

@Krzys

No chyba jednak nie: Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Soblewski Kłobuck 26 205.72 zł Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski Kłobuck 5 620.37 zł Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski Kłobuck 71 704.27 zł

@Soboltrol

XD podnieciłeś się już czy za chwilę. Faktycznie trole do usłyszenia za trzy lata.

@Soboltrol

No to ładnie już połowa zleciała jest dobrze. Bardzo się cieszymy ze Dariusz się nie poddał i NIE dał im tej satyfacji za 3 lata będzie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. A życie się dopiero zaczyna. Ujadajcie sobie dalej KARMA WRACA I WRÓCI DO WAS. Jednak jeszcze są ludzie którzy potrafili podać pomocna dłoń dziękuję. SZEFIE ZA POMOC Hejterom pokazuje środkowy palec.

Bronek
@Krzys

Darek jakie to słabe jak ty sam sobie pozytywne komentarze wystawiasz. Stań przed lustrem i zastanów się jak postępujesz z ludźmi i nie zapomnij powiedzieć wtedy do siebie „ karma wraca „ :) PS Życzę ci dobrze ale karma wraca uwierz ;)

Karola
@Bronek

Nie dość że sam se pisze pozytywne komentarze to jeszcze pisze o sobie w trzeciej osobie.... Porażka długów tylko narobił, nie wiem czy to fajnie jak komornicy do drzwi rodzinie pukają.

NieWiem

Tragedia. Dariusz jest strasznie chamski i do tego wulgarny. Nie ma skrupułów. Wziął pieniądze i nic nie zrobił. Malowanie odbywa się kompresorem na fuszerkę, nic nie jest zabezpieczone, folia malarska leży jak leżała. Milion poprawek po tym typie. Później nie odbiera telefonów i nie pojawia się na miejscu „roboty”. Przestrzegam Was przed tym gościem.

@NieWiem

Czy wziąłeś go z jakiegoś ogłoszenia???

Hanna

Chłopak szuka pracy, znalazł akutalnie ogłoszenie o poszukiwanym pomocniku budowlanym. Ktoś wie jaka jest stawka? :) I czy wymagane jest doświadczenie?

Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy w miejscowości Kraków. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Były klient

Ładnie tu komuś bije .Jaka rekrutacja heh w Krakowie jak. Firmy już nie ma ,

@Były klient

To nie firma tylko porażka, ale działaność co jakiś czas zawiesza i później wznawia jak żoneczka ciśnie o kasę, lecz dalej klientów robi w balona tylko na mniejszą skalę bo się pali pod (usunięte przez administratora)

Kamil

Błędy błędy i raz jeszcze błędy, Sobol wiemy że szkoły żadnej nie skończyłeś ale błędy rodem szkoła podstawowa, Twój znak rozpoznawczy. P.s. jak tam paliwo i palety w Polo?

Do Kamil
@Kamil

Heh fajnie jakbyś coś mądrego i prawdziwego napisał.Palety w polo nie pracuje tam Dariusz więc jakie mają nie udzielimy odpowiedzi paliwo z tego co wiemy wszyscy jest po 7.4zl za litr. Buziaki i kwestia czasu porozmawiamy sobie w cztery oczy siusiaku.

Alicja
@Były klient

Czyli firma już nie istnieje? Jest to sprawdzone info? Jest to forum o pracy, a wsród tych prywatnych rozmów cieżko cokolwiek znaleźć co by mogło pomóc ewentualnym przyszłym pracownikom.

Lol
@Kamil

Cisnąć, to cie mogą buty w stopy, baranie. Znam dziewczynę i z tego co wiem, nie jest typem człowieka, który ma parcie na pieniądze. Weź się najpierw dowiedz, jak jest naprawdę, a nie piszesz głupoty.

@Kamil

Czytam, że "zawiesza i wznawia, jak żoneczka ciśnie o kasę... ble ble ble". Trzeba było podjechać pod adres, pod którym widniała firma, albo napisać do żony - fb, messenger, czy cokolwiek - i się dowiedzieć, kiedy coś wam zaczęło nie pasować. Bo mieszacie dziewczynę w coś, z czym może wcale nie miała nic wspólnego. Myślenie nie boli, naprawdę

Justyna
@Next

"Widniała"? Czyli ostatecznie już na 100% interes zwinięty?

Trol kr

Fajnie dzbanie się słucha tego jak podczas odbioru byłeś taki zadowolony itd heh a w papierach tak masrales klmastw hah Przypomnę ci 6-11-2018 godz 14 do 15;30 Odbiór prac xd

Trol krystianek

Weź mi jeszcze puki jesteś pieskiem odpowiedź na pytanie jaką trzeba być (usunięte przez administratora) żeby nadawać na swojego kolegę a potem razem z nią być przeciwko mnie .jak ty możesz popatrzeć w lustro .to jak wkoncu wiedziałeś że Sebastianem mnie celowo wykebal przecież w domu powiedziałeś że wiesz że on mnie wykebal napisałeś mi (usunięte przez administratora) na Mes że przyjdzie kryska na paryska .pamiętaj teraz się zacznie płacz i zgrzytanie zębami wszytsko ci udowodnie (usunięte przez administratora) wszytsko i pamiętaj nie boje się ciebie dla mnie jesteś zwykłym przekrętem ww sumie koledzy na komendzie mi powiedzieli trzymamy kciuki ,a ciebie może wkoncu ktoś zrobi porządek i tak będzie w. Czerwcu biore cię tak na magiel że lepiej przypomnij sobie prawdę bo tak jak ostatnio się spociles jak jak wstałem i powiedziałem że kłamiecie i udowodnię to w momencie i czerwcu cię pograze i cała ta twoja bajkę wymyślona .jeszcze Justynke S weźmiemy magiel przecież zeznales że jej nie było tam a jednak była hahhaha. Te dzbanie a jak z tym odbiorem prac było byłeś wkoncu czy nie odbierałem ro ote czy nie czyż to nie twoje słowa takasz robić Darek .hahaha ok gościu będziesz się pocił obiecuję ci to .

Trole

Gdyby Dariusz czegoś nie miał już dawno by go nie było ale maszyna ruszyła i nikt nie zatrzyma osoby tu Anetka Łukaszek Beatka Sebastian krystianek teraz dopiero będą wiedziały jakie problemy można zrobić samemu sobie nakłaniając kogoś do poświadczenia nieprawdy .ps krystianek oddaj (usunięte przez administratora)mój zsyp chociaż sami przyjadą do ciebie po niego panowie ze służb i teraz się nie wyktecisz jak ostatnio . Cała dokumentacja została przekazana jak to mowiels ostatnio że cię ponowiłem itd nie krystianku wtedy nie dałem dokumentów bo nikomu nie ufam po akcji ma waszej komendzie .oczywiście za wypisywanie obraźliwych chamskich grożących wiadomości screeny też zostały przekazane .to jak będą krystianek mnie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) mam sobie kupić maść będziesz mnie odwiedzał . Dalej twierdzisz że mój stary to alkoholik choć nawet nie wiedziałeś kim był i co robił bo już go nie ma kilkanaście lat dzbanie .dalej będziesz mówił że podatków nie płaciłem dalej będziesz opowiadał że mam bachory nie dzieci tak (usunięte przez administratora) za wszytskie obelgi groźby odpowiesz i tak jak mówiłem ci kiedyś zrobię ile będę mógł ile będę miał sił żebyś skoczył tak gdzie twoje miejsce pseudo handlarzu samochodami . Ps pozdrów twoja była Justynę S. Fajnie się z nią pisało haha widzisz dwa słowa i jak można wiele się dowiedzieć

Czestochowa

Współpraca z tą firma =tragedia i strata pieniędzy

Trole

I wiem że jesteś zakłamanym debilem bo powtarzam kolejny nie ma żadnych długów na Kłobucku z czego się bardzo cieszę .a ciebie (usunięte przez administratora) boli bo polegles trolu.....

Żałosne Sobolewski.

@Trole

Na klobucku może i nie a w innych miejscowościach ? Żałosne jest życie na długach. Nic na siebie tylko komornicy

@Kamil

Kamilku w ciele kobiety przestań jesteś obserwowoana

@Trolu

tyna serio masz problem który trzeba skonsultować z lekarzem bo to ze ci się cis tak odkleja to pewne

@Greg

A widzisz jednak w Kłobucku nie ty się o mnie nie martw pamiętaj po burzy zawsze wychodzi słońce jeszcze troszkę o będę się chwalił wszytskie aż wam w pięty pójdzie .

@Greg

Odklejony to ty jesteś szkoda że pizzdeczka jesteś i boisz się ujawnić (usunięte przez administratora)ale wiem że kiedyś przez przypadek się spotkamy

@Trolu

Ciekawe czym ty się możesz chwalić, może tylko ilością (usunięte przez administratora) osób

@Trolu

Spotkaliśmy się nie raz, ale mam nadzieje że już twojej beznadziejnej facjaty nie będę oglądać. Mam ciekawsze widoki do oglądania

Trolu

Mam informacje za jeden policjant ukradł mi zsyp budowlany wart 5000zl nie oddał go dnia dzisiejszego więc policjancie z Tychów szykuj się na sprawę dokumentacja już przygotowana razem z tym jak uciekłeś z twoim kolega.hahah szach mat a to dopiero początek

Trole

Trolu zrobiłem scren tego co pisałeś i zgłaszam to na policję oni cie znajada skoro nie chcesz się ujawnic .o zobaczymy jaki będziesz mądry chętnie cię poznam

@Trole

Wszystko w swoim czasie a długi są i wiesz o tym, tak samo jak to że jesteś osobą karaną a to już zmienia postać twojej osoby

@ooo

Osoba karana hahahah śmieszne to jest Zaraz ty będziesz karana osoba .pisz więcej czekam im więcej napiszesz tym lepiej

Trole

Trole są zorganizowana grupa cwaniaków Która kłamie ale jeszcze chwilę tylko ..l

@Trole

Skoro jesteś taki super i wszyscy kłamią to skąd te długi?: na stronie długi.infoveriti ( za pomocą google można wyszukać strony) i sprawdzić, widnieją zadłużenia na kwoty: 24 135.04 zł, 5 186.79 zł, 64 007.87 zł A to jest tylko część, no skąd to jest właśnie dowód na to że jesteś największym trolem

@ooo

Zanim coś wstawisz dowiedz się co się stało bo puki co wstawiasz coś o czym nie masz pojęcia . Powi tak trolu w życiu byłem kiedys za bardzo ufny i teraz muszę radzić sobie sam .a jeśli chcesz wiedzieć kilka lat temu miałem wszytsko .i teraz pracuje ciężko żeby wrócić do tego momentu z przed lat i wiem że mi się uda bo jeszcze młody jestem. A gdy tylko odrobię wszytsko na pewno ci się pochwalę.I nie osądzaj patrz na siebie żeby czasem twoje życie się nie obrucilo a tak na marginesie w 2008 miałem tyle pieniędzy bo jeździłem za granicę że tobie nawet się nie śniło.Wiec zajmij się swoim życiem moje zostaw w spokoju ja sobie ciężka praca radę dam prędzej czy później .!!!!!!!!!

@Trolu

Przecież to są nowe zadłużenia, nie wzięły się z nikąd, po Kłobucku również wiem że masz sporo zadłużenia u ludzi więc ... Dzbanie i trolu skończ mydlić oczy jesteś złodziejskim nasieniem, a Pasierb to od twojej żonki wiem że cię nienawidzi.

@ooo

Pokaż mi chociaż cwiersc osoby bądź firmy w Kłobucku której jestem coś winien chociaż cwiersc nie ma takiej gdyż nikomu nic nie zalegam w Kłobucku i proszę przestać takie kłamstwa pisać bo jeśli jesteś taka cwana osoba to zapraszam. Podaj swoje imię nazwisko a chętnie poznam osobę która mnie kłamie żeby tylko coś napisać dziękuję i milego kłamania dalej .ps nic nie jest świeże to raz tutaj też masz nieprawdziwe informacje .

@Trolu

Wszystko w swoim czasie, a długi są aktualne i na Kłobucku i Częstochowie i Katowicach i dobrze wiesz o tym, jesteś zwyczajnym trolem

@ooo

Chętnie poznam te długi w Kłobucku bardzo chętnie .To inaczej Proszę firmy z Kłobucka żeby odezwały się czy moja firma któreś zalega pieniądze tu i teraz . Proszę pisać dokumentować wszytsko .pamiętaj trolu ja wiem więcej niż ty i nie pozwolę żebyś mnie ponawiał o coś czego nie ma .bo jesteś trolem bez argumentów i konkretów zywisz się tylko tym co wymyślisz .z Bogiem nie ma cię w opiece bo widzę że szukasz kwadratowych jaj

ooo

Ale wypociny a wyrok cywilny zapadł, tak samo wiem że już jesteś osobą karaną prawomocnym wyrokiem za przywłaszczenie Czyż nie???

Trole

A mało tego ekobud Kłobuck dostarczając towar zawsze było potwierdzenie .Ja takiego nigdy nie dostalem i jak byłem żeby takie okazał mi powiedział wyppieerdaaallaaj tak kuuurwaa madrusiu z bohaterów bitwy .wykebales mnie raz ale za tak że odbije ci się czkawką .a mało tego skoro towar wydał to dlaczego nie ma śladu dostawy.tak działają nie od dziś.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski - Kłobuck

• Jak się pracuje w Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Ogólnobudowlana Dar-Bud Dariusz Sobolewski
2.9/5 Na podstawie 196 ocen.
  • 11 Listopada 18 lok. 9
    42-100 Kłobuck