Opinie o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka w Jarnołtów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka w Jarnołtów

UWAŻAJCIE Nowy wpis
Inne

Nie polecam nawet wrogowi ! Nie chcą zwrócić pieniędzy !- omijają temat. 10 sierpnia otrzymałem przekładnie która po sprawdzeniu BEZ MONTAŻU w aucie miała Luzy, niepłynnie "skręcała" w stronę lewą wyczywalny luz oraz ciężko było skęcic w prawo do końca duży opór -była pryśnięta srebrną farbą i niedbale wyczyszczona-TO SIE NAZYWA REGENERACJA. Do dnia 2 września nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy oraz mojej starej oryginalnej przekładni którą zdałem kurierowi na wymianę. Przekładnia "zregenerowana" została odesłana tego samego dnia którego ją otrzymałem. Od pierwszego dnia Prosiłem o zwrot mojej przekładni wysyłając im nawet list przewozowy - dnia 2.09 otrzymałem informacje, że przekładnia "poszła na złom":" Pana przekładnia została zaliczona jako złom poszła już na recykling.   Takie są warunki i nic tu nie zmienimy już." FIRMA NIE CHCE ODDAĆ PIENIĘDZY ZA PRZEKŁADNIE KTÓRĄ WYSŁALI JAKO "ZREGENEROWANA" - mimo wielu maili z pytaniem kiedy wreszcie oddadzą pieniądze. ŻENADA. Sprawe zgłaszam do UOKIK oraz Rzecznika praw konsumenta. MInęły 42 dni - fIRMA nadal nie zwrócila pieniędzy A TO KSIĘGOWA NA URLOPIE A TO NA ZWOLNIENIU I NIE WIEDZĄ KIEDY WRÓCI. A TO "DO PIĄTKU ODEŚLEMY"

Patryk
Inne

Bardzo nie zetelna firma. (usunięte przez administratora)mnie na pieniadze. Kupiłem część samochodową dokładnie maglownice do opla. Złożyłem zamówienie telefonicznie. Do zapłaty było 805 zł. Z czego miało być połowę zwrócone za odesłanie starej maglownicy co oczywiście poczyniłem. Do tej pory się proszę o zwrot pieniędzy. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka - Jarnołtów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, Nysa - Marzec 2023

Czy pracujesz w firmie P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 56
    48-385 Jarnołtów
  • NIP: 7532294046 REGON: 160194572
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka
Przejdź do nowych opinii