Opinie o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka w Jarnołtów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka w Jarnołtów

UWAŻAJCIE Nowy wpis

Nie polecam nawet wrogowi ! Nie chcą zwrócić pieniędzy !- omijają temat. 10 sierpnia otrzymałem przekładnie która po sprawdzeniu BEZ MONTAŻU w aucie miała Luzy, niepłynnie "skręcała" w stronę lewą wyczywalny luz oraz ciężko było skęcic w prawo do końca duży opór -była pryśnięta srebrną farbą i niedbale wyczyszczona-TO SIE NAZYWA REGENERACJA. Do dnia 2 września nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy oraz mojej starej oryginalnej przekładni którą zdałem kurierowi na wymianę. Przekładnia "zregenerowana" została odesłana tego samego dnia którego ją otrzymałem. Od pierwszego dnia Prosiłem o zwrot mojej przekładni wysyłając im nawet list przewozowy - dnia 2.09 otrzymałem informacje, że przekładnia "poszła na złom":" Pana przekładnia została zaliczona jako złom poszła już na recykling.   Takie są warunki i nic tu nie zmienimy już." FIRMA NIE CHCE ODDAĆ PIENIĘDZY ZA PRZEKŁADNIE KTÓRĄ WYSŁALI JAKO "ZREGENEROWANA" - mimo wielu maili z pytaniem kiedy wreszcie oddadzą pieniądze. ŻENADA. Sprawe zgłaszam do UOKIK oraz Rzecznika praw konsumenta. MInęły 42 dni - fIRMA nadal nie zwrócila pieniędzy A TO KSIĘGOWA NA URLOPIE A TO NA ZWOLNIENIU I NIE WIEDZĄ KIEDY WRÓCI. A TO "DO PIĄTKU ODEŚLEMY"

Patryk

Bardzo nie zetelna firma. (usunięte przez administratora)mnie na pieniadze. Kupiłem część samochodową dokładnie maglownice do opla. Złożyłem zamówienie telefonicznie. Do zapłaty było 805 zł. Z czego miało być połowę zwrócone za odesłanie starej maglownicy co oczywiście poczyniłem. Do tej pory się proszę o zwrot pieniędzy. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka - Jarnołtów

Firma P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, Nysa - Marzec 2023

Czy pracujesz w firmie P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

P.H.U. Ecars 4 X 4 Adriana Plutka