Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder

Nowy Dwór Wejherowski

Opinie o Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder

magda

podobnie,... miałem problem bo nie działał alarm, zawiozłam auto i powiedział, że problem był z komputerem, za naprawe wziął 500 zł. Jego uczeń zna się z moim synem... jak się okazało baterie w pilocie wymienił ... oszust jeden

mariusz

oszukuj zamiast sterownika pompy który miał być wymieniony polotów wtyczkę o czujnika położenia walu za to zapłaciłem 400zl opel omega 2.2dti nie polecam

lena

Zgadzam sie z przedmówcami -szarlatan i oszust

asio

oszukał mnie na tym ze zdiagnozował uszkodzony sterownik pompy.poprawił tylko wtyczkę od czujnika poleżenia walu.skasował mnie 500 za sterownik nie polecammmm

lonik

Nie polecam!Auto stało w warsztacie 1.5 mies.bo ponoć pompa padła to auto zabrałem do innego mechanika i co najlepsze ze w ten sam dzien odebralem bo okazaly sie swiecedo wymiany.Koleś scieme wali ludziom jak ich mało ze naprawia pompy itp. a zawozi do prostu do pompiarza.Nie dajcie sie zrobic w balona.

Zostaw opinię o Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder - Nowy Dwór Wejherowski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Diesel Naprawa Pomp Wtryskowych Krystian Szreder