Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Ewelina

Znalazłam ofertę pracy w DUHABEX na stanowisku Spedytora Międzynarodowego. Powiedzcie mi jaka panuje atmosfera w tym dziale firmy? Czy Waszym zdaniem warto?

Mia
@Ewelina

Tak Naprawdę Warto jak się ma Dobre Chęci do Pracy bo każda Praca jest Odpowiedzialna

P.H.

Baza w Rotterdamie - (usunięte przez administratora)- żadnego socjala tam nie ma. Kible i prysznice w jednym kontenerze. Jeden (usunięte przez administratora) drugi bierze prysznic, trzeci szcza a czwarty koło nich myje gary po obiedzie w umywalce do której wcześniej ktoś szczał. Tak wyglada socjal w jtej firmie. Ale szef na rozmowie każdemu świeżakowi wciska kit, że socjal to mają super na parkingu w Holandii. Poza tym firma robi na lewo badania lekarskie wszystkich swoich pracowników bez wizyty u lekarza. Nie wydaje odzieży roboczej do pracy przy transportach ADR…itd itp, można by wymieniać długo jeszcze.

@P.H.

Witam. Z Pana informacji wynika ze firma robi badania lekarskie ? …. Firma nie wykonuje badań lekarskich . Jedynie kieruje do firm zewnętrzych. Podpisuje się Pan inicjałami P.H. , z tego wynika ze podaje się Pan za naszego pracownika a to już jest nie fair. Odzież robocza ADR wydawane są każdemu nowemu pracownikowi. Firma na terenie Holandii wynajmuje socjal od firmy zewnętrznej . Do tej pory 380 kierowców nie zgłosiło żadnych uwag . Przykro nam czytać takie rzeczy na forach , bez wcześniejszych informacji pracownika do biura . Zweryfikujemy informacje które Pan napisal i dołożymy wszelkich starań i jak najszybciej zając się sprawa .

@P.H.

Nie pisz bzdur bo w każdy poniedziałek popołudniu na rogamie Dziuniek myje wc i prysznice. Sporo chemii i szlauf w ręce. Lepiej tak niż jak to ty napisałem wcale .

Mia
@P.H.

Bo Ludzie są Różni i jest to nie Prawdą Co Piszesz Firma jest Super a Szefostwo Rewelacyjne

Olek

Witam Czy posiadacie Państwo system 2/2?

Szkoda

Moja opinia jak najbardziej pozytywna, pieniadze na czas, szefostwo i biuro kultura, o wszystko mozna zapytac na wszystkie zadane pytania rzeczowo i konkretnie odpowiedza. Niestety musze sie zwolnic, z zalem czy bez to nie ma znaczenia, nie moge doprosic sie o dlugie trasy oraz o wlasny staly samochod, mimo pozytwow- jestem skoczkiem,chce duzo jezdzic a nie miec po 5 zaladunkow dziennie na bardzo krotkich odcinkach :(

@Szkoda

Witamy. Bardzo żałujemy że taka jest Pana decyzja. Ale życzymy sukcesów w innych firmach transportowych mamy nadzieje że najdzie Pan pracę która Panu najbardziej odpowiada. Ale z tymi 5 załadunkami to Pan przesadził ;) // Pozdrawiamy serdecznie

Szkoda
@Rekrutacja

Liczylem jednak ze dostane jeden samochod na 3 tygodnie i nie bede musial z wszystkimi rzeczami sie przesiadac. Liczylem tez ze bede mogl jezdzic na dluzsze trasy, bo kocham ta prace odkad pierwszy raz usiadlem za sterami. Liczylem rowniez ze firmie bedzie na mnie zalezalo i nie pozwoli mi latwo odejsc, ze wspolnie uda sie zrobic tak by kazdy byl zadowolony. Niemniej jednak bardzo porzadna firma, pieniadze na czas, fajna kadra. Z czystym sumieniem moge polecic. Moze kiedys nasze drogi zejda sie spworotem, a moze dla firmy mialem za malo doswiadczenia by firma mogla mi zaufac mimo niespelna rocznego doswiadczenia.

@Szkoda

Witamy ponownie. Jeszcze raz piszemy, bardzo żałujemy że taka jest Pana decyzja. Natomiast nasze zlecenia wykonują wszyscy kierowcy, natomiast kiedy kierowca ma problemy np. z kręgosłupem oddelegowujemy do lżejszych zleceń, Pan Panie Emilu jest młodym człowiekiem z tego co jest w papierach, zdrowym, z pasją więc nie było żadnych przeciwwskazań aby mógł Pan wykonywać standardowe zlecenia. Szanujemy naszą kadrę i szukamy rozwiązań tak aby zawsze odnaleźć ten tzw złoty środek. W tym przypadku Pan podjął decyzję sam. Pozdrawiamy serdecznie. Liczymy i mamy nadzieje że jeszcze Pan wróci do nas.

@Szkoda

Powiedz mi proszę na jakiej umowie pracowałeś w DUHABEX? Myślisz, że rozpoczynając współpracę można od razu liczyć na umowę o pracę? Jeżeli wciąż tu zaglądasz, zostaw informacje pod postem.

@Szkoda

A jle pracowales u nich i czym sa krotkie trasy opowiesz cos wiecej? Pytales ich o trqsy za granice? Pracowales bez czy z systemem?

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Szakal

Kolega PH chyba minął z powołaniem albo wystawia komentarze już nie aktualne. Kolego drogi jeden kontener to był rok temu . Dzisiaj sa 4 . I w każdym jest inny socjal . Wiec kolego jak cię firma wyrzuciła rok temu to przyjmij na klatę i szukaj nowej a wypisuj bzdur. Pracuje tutaj 3 lata. Rogam inny Goch inny. Tyle w temacie . Pozdrop

Szofer
@Szakal

Tak a w jakim stanie są kontenery na rogam? prysznice jako takie ale z zimna woda bo ludzi w (usunięte przez administratora)i trochę na 3 czy 4 prysznice wiec w weekend wziąć prysznic w ciepłej wodzie graniczy z cudem, toalety w których nikt nie sprząta i ewenement stary kontener do którego strach wejść. Także jeżeli mówimy o socjalu to coś takiego nie istnieje w tej firmie ale może coś z tym zrobią w końcu. Goch owszem jest czysto ale tam rządzi taka Pani ktorej ewidentnie się nudzi i z każdą (usunięte przez administratora) dzwoni do szefa a kierowców traktuje bez szacunku i z wielką łaską . Firma pod względem finansowym bezpieczna to na co się umówisz to masz .

@Szofer

Witamy, dziękujemy za Państwa opinie. Jednak chcemy dopytać szczegółowo, ponieważ z Pana opinii wynika że socjal nie istnieje a w dalszej części wiadomości twierdzi Pan że baza Goch jest inna. Czy może Pan wyjaśnić który socjal wg Pana wymaga poprawy ?

Lidia

Cześć. Wiecie jak teraz wyglądają warunki zatrudnia w Duxabex? Z opinii poniżej wynika, że nie ma programów socjalnych, może w tej kwestii coś się zmieniło?

Paweł Kandydat

Witam, natrafiłem na Państwa ogłoszenie znanym portalu pracy. Napisali Państwo 88euro dzień, przy niemieckiej umowie =2300euro netto. Pytanie, czy jak pojadę na 3tygodnie w trasę, wróce na 1 tydzień do domu, znowu wyjadę w trasę na 3 tygodnie i wyjdzie mi srednio w kazdym miesiącu 23/24dni w trasie to czy w każdym miesiącu będzie wypłata 2300euro, czyli 12wypłat w roku po 2300euro, czyli razem 27600euro rocznie netto rocznie?

@Paweł Kandydat

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Przypominamy że na takie pytania może Pan otrzymać natychmiastową odpowiedz przez nasze infolinie. Zapraszamy do kontaktu.

@Rekrutacja

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość odbycia procesu rekrutacyjnego w DUHABEX zdalnie, ze względu na obecną sytuację w kraju? Będę czekać na Państwa odpowiedź.

Ciekawski
@Rekrutacja

Odpowiedzcie na pytanie a nie pitu pitu...bo sam jestem ciekaw co i jak i nie chce mu się dzwonić po jakiś infoliniach itd. A jeśli nie, to tracę zainteresowanie pracą w waszej firmie. Pozdrawiam

Pepe

Witam czy jest możliwość zdobycia doswiadczenia w państwa firmie? Posiadam uprawnienia ADR + Cysterny i nalewaki;)

Koleszka z hooya

PoZdro dla Tomka, spoko spedytor. Kolega z hooya ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy DUHABEX Sp z o.o.?

Rekrutacja

Witamy. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie Duhabex Sp. z o.o. .

Mietwj

Jak tam robota idzie?

Emil

Witam nie zamieszczałem nigdy żadnej opinii na temat firmy Duhabex i nie wierzę w taki zbieg okoliczności . Ktoś o Nicku ,,szkoda ,, chyba się nudzi . Dziękuję Emil

Pan incognito

Dzień dobry chciałbym zatrudnić się w państwa firmie mam doświadczenie kilkuletnie udokumentowane na samochodach powyżej 3,5t aczkolwiek tylko po Polsce.Czy jest możliwość zatrudnienia się u państwa?

@Pan incognito

Witamy. Proszę się kontaktować z nami przez nasze infolinie. Pozdrawiamy

Joanna

Hallo chciałam tylko powiedzieć że pracowałam w tej firmie pierwsza reklama fuhabex że strzałkami to był nasz projekt który eymyslilismy z Szefem .Pozdrawiam to da Wspaniali ludzie Ci co prowadzili albo prowadzą do dzisiaj .Piękne Pozdrowienia z Niemiec Joanna.z Chrzanowa

@Joanna

Pani Joanno, my także Panią serdecznie pozdrawiamy.

Kiero
@Rekrutacja

Dzień dobry. Czy trwa rekrutacja nadal i jak skontaktować się z działem rekrutacji? Dzienkuę z gory.

@Kiero

Witam. Telefony kontaktowe znajdzie Pan na naszej stronie internetowej w zakładce praca. Pozdrawiamy

On czyli ja

Firma poukładana, pieniądze na czas, nowy tabor, przerwy na parkingach płatnych. Solidna baza, socjal. Zarobki uzależnione od stażu i znajomości specyfiki pracy, samochód na stałe. Jeśli chcesz pracować, to znajdziesz coś dla siebie. Polecam

Dawid

Witam, firma godna polecenia, 10/10

Jastal@o2.pl

Czytam tu jakieś pierdoly i rozumiem że komuś nie chce się pracować i doszukuje się jakichś problemów niech popracuje sobie u zagranicznego pracodawcy tak jak ja u Belga 13 lat to dopiero zobaczyłby i porównał zasady i wartości i może przestałby jęzorem mielić niepotrzebnie ja pracuję w firmie DUHABEX KRÓTKO NA KONTENERACH ALE MAM DOŚWIADCZENIE KILKUNASTOLETNIE NA KONTENERACH I MOGĘ STWIERDZIC ŻE PRACA JEST SPOKO NIGDZIE NIKT NIE PŁACI ZA NIC POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA NIEDOWIARKOM JANUSZ

Na jakie benefity można liczyć w DUHABEX Sp z o.o.?

Rekrutacja

Witam, Odsyłamy do naszego ogłoszenia na portalu (usunięte przez administratora) , dodatkowych informacji udzielamy na naszych infoliniach. Pozdrawiamy serdecznie.

Beny

A mnie oprócz sierżanta Ryby i jego machloji to wszystko pasowało.P.Prezes Sławomir to dusza człowiek.Pozdrawiam i pomyślności.

Marek Makowski

Witam. Jaką stawkę proponuje firma dla nowych kierowców ? Czy można pracować na umówie niemieckiej przebywając w Polsce ?

@Marek Makowski

Witamy. Panie Marku, dużo pisania by to było ale po to mamy infolinie zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.