markpol

Babice

Opinie o markpol

spokojna

witam. włośnie czytałam opinie o sklepach M... rzeczywiście sama pracowałam w jednym z nich w Babicach... i to była jedna wielka porażka!!! Kierowniczki sklepu były spoko ale główna jest tak wredna... początkowo nie puszczała na przerwy!!! trzeba było chodzić i się prosić a o wyjściu na papierosa nawet nie było mowy!!! [usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora]!!! trzeba było [usunięte przez moderatora] za trzy osoby... za taki marne pieniądze... powinien się ktoś tym zająć...

Zostaw opinię o markpol - Babice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie markpol