Ampli

Tarnów

Opinie o Ampli

heehe

Dla mnie idealne jest to, że zawierana jest umowa o pracę @henryk, bo przecież dbanie o tak stabilne zarudnienie jest dla mnie najważniejsze. W końcu wiążą się z tym odpowiednie beenfity socjalne. a atmosfera?

ghw

przecież ta firma jest w upadłości

michal

Hej? Ktoś pracuje? Mam oferte na handlowca? Warto?

dt

w jakim oddziale się starasz?

jjj

czemu tak twierdzisz? jakies konkrety i jaki oddział? bo staram się o prace tam

mmm

Ludzie omijajcie te firme z daleka !!! Pracownik to jest robol do zarabiania pieniedzy , w koncu ktos musi sie bawic, zero rozwoju zawodowego . Odradzam wszystkim oferty tego pracodawcy .

Spierdalaj

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koles , nie chciało się pracować tylko ścieme waliłeś więc wiesz , ja akurat Cie zam i wiem co żeś nabroił , kasy do tej pory nie oddałeś za lewe wystawione faktury , a Twoje przekręty do tej pory powoli wychodzą

Ludzie uwazajcie na ta firme!!!! to (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Ampli - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampli