Opinie o Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. w Kielce

Pracodawca od kilku miesięcy nie wypłaca pensji na czas ciągle trzeba się przypominać.

Daga

Ja miesiąc czekam ani kontaku ani pieniedzy i nawet fb zlikwidowali ludzie chcieli sprawe założyc razem i nagle strona zniknęła

alicja 74 Nowy wpis

Ja również zostałam oszukana. Zakupiłam obrus w dużym formacie w styczniu i do tej pory zero jakichkolwiek informacji. Pogodziłam sie już ze stratą. To zamówienie było moim kolejnym, bo z pierwszym było wszystko w porządku. Nie polecam firmy, która oszukuje ludzi.

Gość Nowy wpis

Witam od grudnia firma nie wypłaciła należnej faktury za towar czy ktoś z dostawców też ma taki problem ciężko się z kim kolwiek skontaktować większość numerów nie odpowiada

T Nowy wpis

Czekam na towar lub zwrot pieniędzy od połowy grudnia 2023... Zero odzewu na maile.

Sabina Nowy wpis

Parę miesięcy temu ktoś pisał, że jest problem z wypłacalnością. Co teraz mówię właściciele, sytuacja się poprawiła? Potrzebuje jakieś Aktualności, bo miałam pytać o pracę, ale jeśli nie płacą wypłat, no to bez sensu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Bunia

Czy jest szansa na przysłanie zakupionego towaru ? Kupiłam przez ich stronę zasłonki i obrus dnia 19.01.2024 r., myślicie że mam czekać, czy już coś działać ze zgłaszaniem tego procederu?

@były pracownik

Ale te przypomnienia coś dają? Wypłacają koniec końców to, z czym się opóźniają? Jestem ciekawa czy to jakiś większy problem czy raczej pojedyncza sytuacja?

Hej, a ile trwają mniej więcej te opóźnienia? Kilka dni, czy więcej? Bo to dla mnie w sumie duża różnica :/ Jak już przelew przyszedł na konto, to wszystko się zgadzało? Zadowolony byłeś z kwoty, czy mogliby coś więcej zapłacić? Tak poza tym, to dlatego się zwolniłeś? Czy o coś więcej chodziło?

Klient

Zamowiłam obrusy, jedna sztuka przyszedł inny odcień-odesłałam i teraz czekam,ni kasy ni towaru.Masakra.Miesiąc czekam na jakąś odpowiedź i... cisza.

zamówi lam obrusy do lokalu przez allegro -dotarły domówiłam przez stronę jeszcze 11 szt miesiąc temu i cisza tel infolinia -nie ma takiego numeru komórka wyłączona na wiadomości nie odpisują mają kilka stron Ja zamówiłam przez stronę tanie obrusy.pl Tą stronę chyba zawiesili Żadnego kontaktu .

W sieci zobaczyłem rekrutacje na stanowisko specjalista do obsługi sklepu internetowego. Napisali że dają stabilne zatrudnienie. To oznacza od razu umowę o pracę i opłacone wszystkie składki?

Nie, nie dość, że składki nieopłacone, to jeszcze brak pensji w terminie.

O jakich składkach mówisz? Jak długo nie są opłacane? Czy co jakiś czas są chociaż regulowane? Daj znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce

od pierwszych miesięcy pracy jest problem z wypłatą wynagrodzenia? czy na początku pensja wypłacana jest terminowo? dopytuję, bo szukam czegoś akurat na przeczekanie i chcę wiedzieć, czy jest sens...

WODNIK

16.12.2023r zakupiłem towar tego samego dnia przelałem na wskazane konto pieniądze. Do chwili obecnej nie otrzymałem towaru.Mimo kilku maili bez odpowiedzi na nie nie ma żadnej reakcji. Postanowiłem skierować sprawę do sądu z równoczesnym poinformowaniem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

@WODNIK

Ja mam to samo ani pieniędzy ani towaru

WODNIK
@Daga

Ja złożyłem zawiadomienie o przestępstwie to (usunięte przez administratora) konto na które wpłacaliśmy nie jest tym które figuruje w regulaminie sprzedaży tej firmy.

Kupujący

Wpłaciłam pieniądze za paczkę i do tej pory nic nie otrzymałam. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Wstyd!

Tomi
@Kupujący

Mam tak samo. Od grudnia czekam. Zero kontaktu. Sprawę zgłaszam na policję bo co innego mi zostało...

@Tomi

Mam ten sam problem, niestety przez przypadek opłaciłam paczkę dwa razy

@Kupujący

A jaki nr telefonu bo stacjonarny nie działa

Daga

Wpłaciłam pieniądza a towaru brak i kontaktu także

Kupujacy

Niestety czytam opinie ale już za pożno . Ja niestety też dokonałam zakupów 16 stycznia . Brak kontaktu , telefon milczy . Pieniądze niestety już przelałam na konto .

Nie polecam pracy w tej firmie. Ma duże problemy finansowe a ja wciąż czekam na zaległe pieniądze.

Ile czasu już czekasz na swoje zaległe pieniądze? Ile tak średnio wynoszą wspomniane opóźnienia? Czy koniec końców można spodziewać się całej wypłaty? Nie są obcinane?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. odbywa się również w języku angielskim?

Nie szukają może znowu pracowników produkcji? Zwłaszcza takie osoby chętne w sobotę, jak wtedy wspominali w ogłoszeniu na stronie że chętnie przyjmą . Tylko proszę o informację jak coś, dopłacają za pracę właśnie w weekend? Ile? Ja bym był zainteresowany bo chce dorobić

Franciszek

Cześć. Dawno już nikt nic nie pisał o pracy tam a widzę, że klienci mają jakieś problemy. No i najgorsze, że ofert do pracy nawet archiwalnych nie znalazłem. Wcześniej widzę, że ci co pracowali źle się wypowiadali o atmosferze. Zmieniło się coś w tym aspekcie? W ogóle od czasu do czasu ktoś wie, czy szukają nowych osób do pracy? Mam dość mojej obecnej firmy i badam rynek kielecki, aby mieć pewność, że gdzieś się można dostać :D

Ona
@Franciszek

Jest pytanie, czy posiada ktokolwiek telefon kontaktowy do dyrekcji w Kielcach??? Oprócz infolinii nie znalazłam innego telefonu!!! Jak to możliwe??? Nie mam dobrego zdania o firmie i profesjonalizmie pracujących tam ludzi ( nie wszystkich) , mechanik np. Jest bardzo dobry :)

Ona

Mniej kulturalnej osoby jak kobieta pracującą na infolinii tej firmy nie znam. Brak profesjonalizmu i brak obycia jak i dobrego traktowania klienta. Nie polecam!!!

Zatrudniają na najgorszy okres, z największą ilością zamówień po czym gdy on się kończy nie przedłużają umowy oznajmiając o tym w ostatnim dniu jej trwania

Jakub
@93

Do jakiej roboty Cię tu przyjęli i co wtedy mówili o możliwości dalszej pracy? Wiem tylko, że szyją pościele i obrusy ale ja akurat wolałbym na magazyn. Tylko, że na stałe, a nie na chwilę.

Sylwia

Powiem krótko i na temat o tej firmie. Szkoda czasu na jakąkolwiek współpracę z tymi ludźmi i zgadzam się z innymi opiniami o tej firmie w 100% tak jest ,więc darujcie sobie szkoda czasu i waszej energii.

Bogdan
@Sylwia

Czemu aż tak negatywnie? Pracowałeś tam i były jakieś kłopoty? Chodzi o finanse? Weź napisz coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. - Kielce

• Jak się pracuje w Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.?

Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.
  • Oskara Kolberga 11
    25-620 Kielce
  • NIP: 9591982062 REGON: 366194561 KRS: 0000656310

Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.