Opinie o Fundacja Pomocy Dzieciom Razem w Ustrzyki Dolne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Pomocy Dzieciom Razem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Pomocy Dzieciom Razem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocy Dzieciom Razem w Ustrzyki Dolne

Krzysztof

Wczoraj (14.01.2021r.) w Janowie Lubelskim mieli odbierać worki z odzieżą od godziny 9:00. W godzinach rannych wystawiłem przed posesją 2 worki z odzieżą używaną dla dzieci i młodzieży. Worki były opisane - naklejone ulotki o treści "Odzież używana". Dzwoniłem kilka razy na podany przez Fundację numer 574 229 351 żeby spytać o której będą zabierać worki z odzieżą pod naszym adresem . Niestety przez cały dzień był komunikat "abonent czasowo niedostępny". Wysłałem też sms-a pod wskazany numer , ale nikt nie raczył cokolwiek odpisać .Przez cały dzień nikt nie przyjechał po worki , na drugi dzień też nikogo nie było . Pierwszy raz spotkałam tak niesolidną firmę która odbiera używaną odzież i używa nazwy POMOCY DZIECIOM. To nie jest firma która chce pomagać UWAŻAM ŻE TO WIELKA ŚCIEMA . Więcej nie dam się nabrać na ich ulotki o pomocy dzieciom. Wolę pomagać w związku z tym komu innemu . Mieszkaniec Janowa Lubelskiego.

Iwona
@Krzysztof

Dobrze, że zdecydowałeś się na opisanie tu tej sytuacji. Niestety, nie wiem, z czego właściwie może wynikać ten utrudniony kontakt z Fundacją Pomocy Dzieciom Razem. Skoro nie reagują na telefony i sms-y, to pozostaje jeszcze wysłanie maila: dzieciomrazem@gmail.com Spróbujesz jeszcze w ten sposób?

Kasia Nowy wpis
@Iwona

Na maila również nie odpisują, dobrze , że poczytałam opinie, bo jutro miałam worki wystawić....odsam komuś innemu

Krystynka

Dziś, tj.10 lipca, po raz kolejny (drugi z rzędu), pracownicy Fundacji Pomocy Dzieciom "Razem", nie odebrali worków z odzieżą, które wystawiłam w widocznym miejscu przed klatką schodową, w Przemyślu przy ul.Noskowskiego 13. Telefon kontaktowy w dniu zbiórki, podany na ulotce (574 229 351) jest nieczynny, można wysłać smsa , co zrobiłam kilkakrotnie, prosząc o kontakt. Nikt nie oddzwonił. Próbowałam dodzwonić się w tej sprawie do siedziby fundacji w Ustrzykach Dolnych , na numer widniejący na stronie fundacji ( 575 820 670) , ale ten telefon jest także nieczynny. Takie działanie nie świadczy dobrze o fundacji i podrywa zaufanie do jej działalności.

Janusz
@Krystynka

Widzę że to nie pierwsza taka sytuacja. Firma powinna bardziej przyłożyć się do pracy na rzecz dzieci

Mamuska Nowy wpis
@Krystynka

U nas teraz zbiórka, kolejny raz nie rejestrowana na portalu ,że jest legalna i tel ten sam co 2 lata temu , milczy.

Liz

Nie wystawiajcie żadnych worków!!! Sprawdziłam firmę po krs........ Oni nikomu Nie pomagają tylko sprzedają to co lepsze Firma widnieje jako fundacja ale zajmuje się cytuje "sprzedaż detaliczna tekstyliów "

jacek Nowy wpis
@Liz

Czy udostepnic bilans roczny tej fundacji z góry dziekkuje

Łukasz

19.11.2020 odbiór odzieży w workach w Sandomierzu. Czytając wasze opinie postanowiłem sprawdzić jak to z tą fundacją wygląda. O dziwno panowie przyjechali ale podobnie jak opisywali zaczęli rozrywać worki które wystawiłem, widząc to idę do tego pana i pytam co robi, ten odparł "spier*alaj"! Nosz zagotował mnie, dwa worki zabrałem spowrotem i mówię mu żeby się stąd zabierał na co odparł żebym się do domu schował jak nie chcę dostać (usunięte przez administratora)". Szanowni Państwo ta firma nie ma nic wspólnego z fundacją, nie dajcie się nabrać, nie oddawajcie im nic! Telefon podany na ulotce milczy. Uwaga na (usunięte przez administratora)

jacek Nowy wpis
@Łukasz

Czy mozna cos z taka firma (usunięte przez administratora) zrobic ? Kto w ogóle kontroluje te fundacje charytatywne. Kiedys sprawdzalem bilanse roczne takich fundacji i zauwazylem ze wiekszosc srodków pienieznych idzie na pensje pracowników fundacj. Moze ktos podpowie jak taki proceder mozna ukrócic?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fundacja Pomocy Dzieciom Razem? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ewela

To samo w miejscowości Trójczyce....zostawilam 3 worki ubrań przed posesją, nie przyjechali, telefonu nie odbierają, zero kontaktu....najwidoczniej są to faktycznie oszuści :/ wstyd....sąsiedzi też po wystawiali worki z ubraniami i wszystko stoi :/ ????

Zyta

Jakie wykształcenie wymagane jest od opiekunów?

Chris

Jest jeszcze gorzej niż napisały osoby wcześniej. Wczoraj (14.07.2020r.) mieli odbierać worki z odzieżą od godziny 9:00. Przed godziną 9:00 wystawiłem na ławce przed klatką 2 worki z odzieżą używaną i 1 worek z torebkami damskimi, wszystkie te rzeczy były używane przez moją mamę, która zmarła z styczniu br. Worki były opisane - naklejone ulotki o treści "Odzież używana", na workach z odzieżą oraz "Używane", na worku z torebkami. Dzwoniłem kilka razy na podany przez Fundację numer 574 229 351 żeby spytać o której będą zabierać worki z odzieżą pod naszym adresem oraz czy dobrze opisałem worki na ulotkach. Niestety przez cały dzień był komunikat "abonent czasowo niedostępny". Próbowałem zadzwonić na numer Fundacji, który podany jest na jej stronie czyli 575 820 670 - niestety komunikat "nie ma takiego numeru". Przez cały dzień nikt nie przyjechał po worki, ale udało mi się zaobserwować przez okno jak wyglądała akcja odbioru odzieży mająca na celu "wsparcie chorych dzieci". Przed godziną 20 pojawiło się przed klatką auto, nr rejestracyjny zaczynający się chyba na "RJS...". Wysiadł jakiś pan i podszedł do ławki z workami i zaczął je rozrywać. Zawartość worków z odzieżą najwyraźniej mu się nie spodobała, bo wziął do samochodu tylko worek z torebkami damskimi - worki z odzieżą pozostawił rozerwane na ławce. Pojechał do następnych klatek. Miałem ochotę go zatrzymać jak będzie przejeżdżał z powrotem, ale nie zdążyłem bo zadzwonił mój telefon, który odebrałem i w tym czasie pan zdążył odjechać. Rozerwane worki oczywiści zabrałem z powrotem do domu. Dodam, że na zgłoszeniu o zbiórce odzieży, które było naklejone u nas na wejściu do klatki (mam jego zdjęcie) pisało wyraźnie "...Będziemy wdzięczni za przekazanie odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia w parach, pasków, torebek, pościeli, zasłon, zabawek itp.". Jestem oburzony działaniem tej Fundacji i uważam, że ta sprawa jest podejrzana, dlatego mam zamiar zgłosić tę sprawę na Policji.

Renata
@Chris

Dzisiaj, tj 3 września zbiórka odzieży w Gorzycach. Po raz kolejny worki z odzieżą stoją cały dzień, na całym osiedlu jednakowo.To jest jakaś masakra, telefony nie istnieją albo niedostępne. Kpina po prostu. Pod pozorem niesienia pomocy zwykły przekręt. W ciągu ostatnich kilku miesięcy tą sama sytuacja. Porażka.

Maja

Pierwszy raz spotkałam tak niesolidną firmę i tak bezczelnych pracowników, którzy rozrywają worki sprawdzając co w nich jest i odjeżdżają nie zabierając ich. To nie jest firma która chce pomagać, to jest firma nastawiona tylko na zysk. Więcej nie dam się nabrać na ich ulotki o pomocy dzieciom. mieszkanka Rzeszowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Dzieciom Razem - Ustrzyki Dolne

Fundacja Pomocy Dzieciom Razem