Opinie o Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. w Bukowno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. w Bukowno

Gabriel Nowy wpis

Tata - Prezes; Brat prezesa - Prosty chłop, ale człowiek; Dyrektor, Syn prezesa - wyjątkowy (usunięte przez administratora) z przerośniętym do granic możliwości ego z oznakami narcyzmu. Ot tak wygląda zarząd i trzon firmy. Wypłata licha jak w większości tego typu firmach. W swoich referencjach chwalą się dużymi projektami, a w rzeczywistości firma samodzielnie łapie głównie małe szybkie zlecenia po okolicznych zakładach gdzie rzucają pracownika(ów) i z zasady trzeba sobie po prostu samemu radzić. Planowanie na poziomie 1-2 tygodni max do przodu, więc co jutro będziesz robił i gdzie dowiadujesz się dnia poprzedniego. Kierownicy, hmm... w zasadzie ten tytuł należy się tylko Panu Olkowi, reszta szkoda gadać. Moja opinia jest neutralna, ponieważ umówiona zapłata za pracę jest na czas. Reasumując jeżeli potrzebujesz pracy tymczasowej za parę złotych to ta firma jest odpowiednia jak 100 innych tego typu.

Ze względów oczywistych-anonim

Nie polecam. Czyste wykorzystywanie pracowników za stawkę poniżej godności.

@Ze względów oczywistych-anonim

Ja jako elektryk szukam pracy, ale zanim złożę życiorys, to wolę się najpierw dowiedzieć, gdzie konkretnie aplikuję. Widzę, że większość opinii niepochlebnych. Ale skoro już tu jestem to jeszcze się upewnię. Na początek najniższa krajowa, UoP na okres próbny 3 m-ce i ewentualna podwyżka, mniej niż 10 % wynagrodzenia?

Lepiej być anonimem
@Adam

Jako elektryk może się Pan spodziewać troszkę lepszych warunków na początek, ale też i nie cudów. Zależy od umiejętności. W każdym razie jak już "złapią" pracownika to traktują jak chcą. Nie liczyłbym na super podwyżki w przyszłości - normą jest to co pisali w komentarzach inni wypowiadający się tutaj.

@Lepiej być anonimem

Czyli definitywnie według Pana całkowicie nie warto nawet się zastanawiać nad opcją zatrudnienia?

@Lepiej być anonimem
@Marta

Chyba, że nie ma innej opcji...

Szymon
@@Lepiej być anonimem

No niestety jestem w takiej sytuacji, że szukam jakiejkolwiek pracy. Może chociaż umowa jest tu "przyjazna"? Jest szansa na umowę o pracę?

Trusff
@Ze względów oczywistych-anonim

Pracuję w tej firmie 5lat i 90% pracowników co naprawdę byli dobrzy wrócili spowrotem a ludzie co nic nie umieją i mają wymagania żeby zarabiać jak brygadzista no to sorry, albo jesteś fachowcem albo musisz nabrać doświadczenia żeby lepiej zarabiać, niestety ludzie co nic nie umieją i nie chcą się uczyć to zawsze będą mieć do wszystkich pretensje, a ludzi na pełny etat nigdy nie było mniej niż 50 to też o tych emerytach to przesada, raczej nie robiliśmy poważnych dużych robót i na największych zakładach w Polsce

@Trusff

Ciekawa jestem czy ci co wrócili dostali lepszy standard niż wcześniej mieli? I czy musieli odbyć jakiś okres karencji przed ponownym przyjęciem?

@Marta

Wszystko zależy, nie ma czegoś takiego karencja. Kwestia dobrego lizania (usunięte przez administratora) temu co potrzeba. Pensje tyłka nie urywają. Ludzie jak wracali to tylko przez to, że pracodawca jest w miarę okey - jeśli pracujesz, nie robisz bubli itd. to masz pewną pracę. Ale "jak Cię złapią" (w sensie umowa na stałe) to na duże podwyżki nie ma co liczyć. Dobrą pensje dopiero otrzymałem znajdując pracę w mieście - minus dojazd, ale pracodawca jest w porządku. Trzeba szukać do skutku :)

@@anonim

Czyli przed łapaniem na to uop trzeba twardo się negocjować, tak? Bo ciekawa teraz jestem kto mógłby się pochwalić tu najwyższymi stawkami i za jaką konkretnie pracę

@anonim Nowy wpis
@Marta

Dokładnie. Wątpie, że te osoby się tu wypowiedzą. Ale wyższa pensja wiąże się nie tylko z układami, lecz też z umiejętnościami. Najbardziej docenieni to za pewne dobrzy mechanicy/elektrycy - a w szczególności brygadziści.

Marta Nowy wpis
@@anonim

A które stanowiska tutaj zajmują kobiety?

@anonim Nowy wpis
@Marta

Biuro - ale tam chyba tylko 2 kobiety pracują i wątpię, że kogoś poszukują. Kiedyś była również kobieta zatrudniona jako mechanik, ale nie wiem czy dalej pracuje.

KK

Jako były pracownik nie polecam. Na początek najniższa krajowa z obietnicą, że później będzie więcej. Po okresie próbnym rzeczywiście chcieli dać więcej, ale nigdy nie sądziłem, że można komuś zaproponować tak niską podwyżkę w nadziei, że przedłużę umowę i jeszcze będę wdzięczny. Najlepszą decyzją była zmiana pracodawcy na takiego, który poważnie traktuje swoich pracowników i płaci im godne pieniądze za wykonywaną pracę.

@KK

jakoś mnie to nie dziwi ....

Szymon
@Piotr

Zgadzasz się ze wszystkim? Są też jakieś plusy pracy tutaj czy nie za bardzo?

życzliwy

tak to prawda, pracownicy to głównie emeryci, a pracodawca to ... i zero klasy, nastawiony na zarabianie kosztem pracownika. odrazam współprace z tą firmą....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk przemysłowy. Jaki był jej rezultat?
Karol

@kk a jak niska była ta podwyżka ?

KK
@Karol

300zl brutto czyli około 210zl na rękę... Z czego obietnice były dużo większe.

Feliks

Podpowiecie cos o atmosferze w pracy i zarobkach. Zastanawiam się jaki jest powód tego milczenia?

@Feliks

Większość pracowników to emeryci górniczy, którzy nie wiedzą nawet jak obsługiwać komputer stąd ta cisza. Firma, chyba przyjmuje ludzi ''spod sklepu'' miałem okazje z nimi współpracować, przy wykonywaniu jednej inwestycji. Z rozmowy z jednym z pracowników dowiedziałem się, że podobno kiedyś firma miała wielu cenionych fachowców, którzy odeszli do konkurencji.

Daria

Witam. Mam pytanie czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych.?

Jurek

Powód milczenia jest prosty, jeżeli w danej firmie jest w miarę OK, to ludziska nie mają powodu ani chęci pierdoł wypisywać. Jeżeli ktoś miałby ochotę się dowiedzieć z pierwszej ręki to zapraszamy. Aktualnie poszukujemy elektryka.

Zostaw merytoryczną opinię o Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. - Bukowno

• Jak się pracuje w Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k.?

Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k.
  • Leśna 44
    32-332 Bukowno
  • NIP: 6372202737 REGON: 368998890 KRS: 0000708995

Proserwis Industry Sp. z o.o. sp.k.