Opinie o KWE AB Energy Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KWE AB Energy Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KWE AB Energy Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWE AB Energy Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Benek Nowy wpis

Niestety nawet dobry pracodawca ma swoich maruderów, których problem to brak chęci do pracy?

Pracownik Nowy wpis

Negatywne komentarze są cenzurowane. Taka to firma

Nico Nowy wpis

Firma nieporozumienie.

Pracownik Nowy wpis

Szukają pracownika, obiecują cuda wianki. Po 3 tygodniach ciszy człowiek dowiaduje się, że 'OGŁOSZENIE ZOSTAŁO ANULOWANE'(usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie KWE AB Energy Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Szukają pracownika, obiecują cuda wianki. Po 3 tygodniach ciszy człowiek dowiaduje się, że 'OGŁOSZENIE ZOSTAŁO ANULOWANE'. J(usunięte przez administratora)

KWE

Odpowiadając Firma stale poszukuje wykwalifikowanych osób do pracy w serwisie. Co do godzin nadliczbowych - w pracy biurowej raczej sporadycznie W pracy w serwisie zdarzają się w zależności od sytuacji awaryjnych - typowe dla pracy w serwisie Do serwisu obowiązkowe będzie kilkumiesięczne szkolenie za granicą więc konieczna jest znajomość języka angielskiego. Przewidujemy w najbliższym czasie rekrutację do działu sprzedaży osobę wspierającą (przygotowywanie ofert, dokumentacji, studia wykonalności, itp.) pewnie niedługo pojawi się informacja na naszej stronie Tu również znajomość j. angielskiego jest wymagana. Wiedza techniczna z zakresu kogeneracji oczywiście wskazana i na plus. Szkolenie poza granicami kraju będzie wymagane w celu zrozumienia zakresu naszej oferty i rodzaju produktu. Praca w 90% biurowa w 10 % wyjazdy. Proszę zaglądać na oficjalną stronę firmy gruppoab.com Do administratora KWE zmieniło nazwę i obecnie brzmi ona KWE AB Energy Polska sp z o.o. Natomiast

KWE to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy szukają pracowników?

ciekawy

Szukają teraz kogoś? Pracujecie w godzinach nadliczbowych?

Willy

zatrudnienie następuje bezpośrednio - nie wiem o żadnych działaniach agencji pracy

janek

Czy zatrudniają przez agencję czy normalnie?

Willy

Wszyscy tutaj podpisują się "Nickami"i nikt nie podaje swojego nazwiska i imienia. Tak jak pisałem wcześniej wciąż pracuje w firmie KWE. Pytano tu ma forum o atmosferę itd. Ktoś z 3 miesięcznym stażem napisał opinię na temat naszej firmy. Moim celem było jedynie przedstawienie mojego zdania jako pracownika z nieco dłuższym stażem. Skoro pracuję tam nadal i jestem zadowolony to świadczy tylko o tym że zarobki i atmosfera nie są najgorsze. Oficjalnie nie podaje się zarobków ponieważ tak jak w każdej firmie są one indywidulanie negocjowane i są to informacje poufne. Wśród moich znajomych z różnych firm nie spotkałem się z osobami podającymi na forach internetowych swoje dane ososbowe i zarobki. Jeśli poszukujesz pracy i jesteś zainteresowany współpracą z firmą KWE zapraszamy do kontaktu. Obecnie w związku z realizacją kilku większych projektów zwiększy się zapotrzebowanie na dobrych serwisantów. Pozdrawiam

Egon
@Willy

A kto Cię gdziekolwiek prosił o zarobki - nie było takiego pytania - kłania się czytanie ze zrozumieniem.

@Egon

O zarobki ktoś pytał wcześniej (proszę zerknij na kilka wpisów wcześniej) postanowiłem odpisac ogólnie. W dyskusji pojawiło się kilka wątków (nie odnosiłem się jedynie do Twojej wypowiedzi ) jak pewnie widzisz na forum pojawiło się więcej wpisów niż tylko nasze. Odpowiedziałem na kilka pytań pojawiających się na tym forum. Na koniec skoro ta wypowiedź jest skierowana już do jednej osoby - nie widze tu ani jednego podpisu złożonego z imienia i nazwiska. Jeśli ktokolwiek chciałby się czgokolwiek dowiedzieć o naszej firmie od któregokolwiek z pracowników widząc nazwiska i stanowiska zapraszam na linkedin lub goldenline gdzie wzajemnie nie będziemy sobie anonimowi. Pozdrawiam serdecznie

Artur
@Willy

Opowiedz coś o pracy w serwisie. Zakres obowiązków, jaka jest atmosfera pomiędzy ludźmi itp.

@Artur

Obecnie poszukujemy nowych serwisantów. Mamy kolejne projekty w ramach których będziemy świadczyć usługi serwisowe więc potrzebujemy się wzmocnić. Co do atmosfery w pracy póki co mamy stały skład raczej się powiększający. Odejścia jak już to obecnie z przyczyn losowych zdrowotnych. Więc jakoś się wszyscy dogadujemy. Wiadomo jak w każdej grupie ludzi inteligentnych i z doświadczeniem pojawiają się różnice zdań i odmienne opinie :) to pewnie jest normalne w grupie ludzi gdzie każdy ma coś do powiedzenia. Ważne jest to, że ogólnie się wszyscy dogadujemy, niezależnie kto z jakiego jest działu.

Willy

Ja pracuje w KWE i nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Atmosfera między kolegami jest naporawdę spoko. Ja pracuję już ponad 4 lata. Jak sa projekty duże do realzacji jest stres i nerwówka ale w której pracy z klientami nie ma. Mnie nikt w żadnej łyżce nikt nie próbował utopić. :) nie jest to ogromna firma. wszyscy się znają ale ja do tej pory zawsze mogłem liczyć na pomoc moich kolegów i koleżanek.

Egon
@Willy

To czemu nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem oraz na jakim jesteś stanowisku ?????

kwe

Są może teraz jakieś zatrudnienia w KWE? Np. na stanowisko magazyniera?

gowork

Aldik - 2013-03-14 22:26:48 A czy możecie podzielić się jakie zarobki, na jakim stanowisku?Bzdura.

Aldik

A czy możecie podzielić się jakie zarobki, na jakim stanowisku?

siwy14

kiepskie kadry dlatego im nie idzie, praca na granicy prawa i rozsadku, ciagle jestes obiektem donosow ze strony "bezpiecznych", zaimportowany włoski [usunięte przez moderatora] , współpracownicy utopią w łyżce wody, dostepnosc 24/7/12, urlopy błagalne lub gdy świrujesz

Witam Możesz dokładniej opisać tą firmę? Jak się tam pracuje jakie zarobki?

bakobrody

Byłem (aż 3 miesiące), zobaczyłem już nie jestem.

Zostaw merytoryczną opinię o KWE AB Energy Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

KWE AB Energy Polska Sp. z o.o.