Opinie o Mayfly Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mayfly Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mayfly Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayfly Sp. z o.o. w Warszawa

Grażyna Nowy wpis

Sporo negatywów widzę, że pojawiło się tu w ostatnim czasie... Ktoś pisał o jakiś obietnicach bez porycia, o co chodziło? Chyba, że o te podwyżki, które niby obiecywali ale to ile konkretnie płacą, że każdy tak narzeka? Bo "kiepsko" mało mówi...

kandydatka Nowy wpis
@Grażyna

2500zł netto z czego tylko kilkaset zł. to umowa zlecenie a reszta umowa o dzieło. Dowiedziałam się, że po kilku latach pracy stawki wzrastają bardzo nieznacznie i dopiero, kiedy pracownicy się o nie sami upomną. Nie ma nawet corocznych kilkuprocentowych podwyżek związanych z inflacją.

Dalaylama2137 Nowy wpis

Ja widzę to miejsce tak: Wady: - szef jest pogardliwy w stosunku do pracowników i pracownic, nie słucha sugestii, jest opryskliwy. Poważa inteligencję zatrudnionych u siebie osób, jest wszystkowiedzący. Często targają nim zmienne nastroje. To bardzo nieprofesjonalny człowiek. - okropna forma zatrudnienia (zlecenie+dzieło), brak możliwości przejścia na umowę o pracę - ze względu na formę zatrudnienia: brak jakichkolwiek dodatków, świadczeń, zapomóg. Zero zaplecza socjalnego. - bardzo niskie zarobki - de facto brak możliwości awansu - brak klarowności co do wykonywanych obowiązków; choć ta płynnosc może być też zaletą - myślę, że firma ma wiele spalonych mostów w kontekście współpracy z innymi z branzy - brak szkoleń - niewiele pieniędzy na realizowanie projektów - wiele współprac opiera się na barterze - niestety, trochę brakuje czegoś, w czym firma by się specjalizowała: niby zajmuje się dokumentami, ale można tam też znaleźć koreanskie kino akcji i jeszcze inne gatunki, które nie sposób włożyć do jakiejkolwiek kategorii. Zalety: - niewielki rozmiar firmy - nieformalna, zdecydowanie niekorporacyjna atmosfera - Mimo formy zatrudnienia, dużo płatnych dni wolnych do wykorzystania; dość duża swoboda w doborze ich. - poza szefem osoby pracujące naprawde miłe i pomocne - bywają momenty oddechu; ze względu na specyfikę pracy z rzadka bywają chwile nieco spokojniejszej pracy - niektóre premiery, nad ktorymi się tam pracuje, to naprawdę dobre filmy - służbowe wyjazdy na festiwale filmowe w Polsce i w Europie - pracuje się poniżej ośmiu godzin dziennie - stosunkowo łatwo jest dostać tam pracę. Zwłaszcza dla osób dopiero zaczynających karierę to może znaczyć dużo. - nie ma tych wszystkich okolokorporacyjnych rytuałów, właściwych wielu agencjom: spotkań na dywaniku, raportów, calli. - nie jest to praca monotonna. Myślę, że można nawet sprawiać przyjemność.

CzarnyPan Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Polecam jedynie w ramach sprawdzenia jak nie kierować firmą i jak nie traktować ludzi. Nie mam pojęcia jakim cudem ta firma jeszcze działa. Śmieszne warunki zatrudnienia, śmieciowa umowa i zupełny brak szacunku dla pracownika. Ktoś napisał, że szef to typowy Janusz i trudno się z tym nie zgodzić - jest arogancki, wyśmiewa innych i składa obietnice bez pokrycia. 0/10 Uciekajcie!

P.

Dzień dobry. Nie polecam tego pracodawcy. Właściciel firmy zatrudnia za grosze i ciągle obiecuje podwyżki, który nigdy się nie pojawiają. Nie ma szans na umowę o pracę. Byłem świadkiem problemów z płatnością faktur (dla usługodawców). Jedyna zaleta to dobra lokalizacja biura.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mayfly Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Firma wykorzystuje swoich pracowników. Bardzo kiepsko płacą. Obiecują podwyżki, których w końcu nikt nie dostaje. Wytrzymałem tam tylko kilka miesięcy. Koszmarny szef, typowy polski janusz. Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Obskurne i śmierdzące biuro. Sprzęt udostępniony pracownikom to jakieś stare komputery na których nie da się pracować. Koszmarne miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Mayfly Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mayfly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mayfly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayfly Sp. z o.o.?

Mayfly Sp. z o.o.
  • Wawelska 60 lok. 97