Opinie o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA w Łódź

Hania

Pracowałam w BSS około rok i udało mi się odejść jakiś czas temu. Firma sama w sobie nie jest zła bo ludzie z zespołu są naprawdę pomocni, liderki tez do dogadania się. Niestety wynagrodzenie jest śmieszne a, ilość pracy i nadgodzin jest nie do przerobienia. Dlatego na start okey, ale z doświadczeniem lepiej sobie darować. Teraz zarabiam znacznie lepiej a pracuje znacznie mniej. Także trzymajcie się i pozdrawiam ;)

aa_stefaniaa

Pracuję w firmie około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W zespole są życzliwe osoby, a dzięki temu z chęcią zaczyna się każdy dzień pracy. Polecam każdemu. :)

@aa_stefaniaa

@aa_stefaniaa Dziękuję ci za tą opinię, wyrazy zadowolenia zawsze nas bardzo cieszą! Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

Kadrowka9393
@aa_stefaniaa

Ciekawe w jakim dziale? Duzo tutaj opini ze jest tak super. Szkoda ze w kadrach takie pudełko i nadgodzin tyle ze zyc się nie da

maria_lodz

Aplikowałem przez pracuj.pl, w kolejnym kroku zadzwoniła do mnie Pani rekruterka, okazała sie być bardzo miła i sympatyczna, ale też konkretna. Opowiedziała mi o stanowisku i pojechałem na umówione spotkanie. Rozmowa była szybka i konkretna, finansowo dali mi tyle ile oczekiwałem.

Lenka
@maria_lodz

Maria z Łodzi czy z Konina, dwie te same wypowiedzi pod dwoma różnymi nickami, mało to wiarygodne

żałosne
@Lenka

widzę twarz BSS odpowiedzialna za poprawianie wizerunku zajęła głos ... hahha

@żałosne

@Lenka Cześć! Nie mamy etatowego "odpowiadacza" na komentarze na portalu ;) Jeśli udzielamy odpowiedzi, to podpisujemy się pod nimi. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

Kadrowa
@maria_lodz

Pracuje od ponad roku i fakt rozmowa była okey. Natomiast wynagrodzenie zaproponowane na początku bylo niższe o 1000 zł od rynkowych stawek. Były obietnice podwyżki niestety pomimo zaangażowania i pracy w nadgodzinach (oczywiście darmowych - nierejestrowanych) żadnej podwyżki nie widać.

xbox
@Kadrowa

tak samo było w moim przypadku jak i innych pracowników, obiecanki cacanki...

Free
@BSS

Brawo za racjonalne podejście. Tak trzymać.

@xbox

Tak tez to potwierdzam! Śmiechu warte te obietnice. Wycisnąć z człowieka jak najwiecej i wziąć następnego. Wynagrodzenie tk żart a traktowanie tez nie wiele lepsze. Wszyscy powoli już odchodzą a hr niech nie ocieplają wizerunku. Wystarczy zobaczyć ile ofert jest ciagle tych samych...

@Free

Racjonalne podejście? Po co HR się miesza w te wpisy. Niech zawalczą o ludzi a nie ocieplają wizerunek bez prawdziwych zmian. J te żałosne pisanie ze przyjdź powiedz, hr wszystko wie co się dziele. Nie oszukujcie ludzi w internecie!!

Budyn
@Ccvv

Hr wcale się nie miesza, tylko wyjaśnia sytuacje które nie powinny mieć miejsca to znaczy takie sprawy powinniście omawiać wewnętrznie a nie narzekać na go worku. Dzięki takiej postawie nikt tutaj nie przyjdzie do pracy a my już nie damy rade dalej pracować. Przecież już niektórzy pracują więcej niż 12h, a za nadgodziny nie płaca. Wiec przestańcie stawiać negatywne komentarze i wytrzymacie jeszcze jakiś czas żeby mogli kogos znaleźć. Bo inaczej ta firma upadnie tak ja my

Olafka

W BSS pracuję ponad 3 lata. Panuje tu miła atmosfera, zespół jest zżyty, wszyscy starają się sobie pomagać i się wspierać. Takie relacje są niezwykle cenne, szczególnie jak się zaczyna. Wypłata zawsze na czas, umowy przedłużane, przełożeni w normie.

@Olafka

W jakim jesteś dziale? Wiesz, że w jednym dziale jest osoba, która bardzo lubi drzeć się na innych, żeby się wyżyć? Już niejedni chcieli oskarżyć o mobbing bo nie da się pracować w takiej atmosferze.. ale jak dla Ciebie jest to miła atmosfera to gratuluję

@rondo

@rondo, widzę że jesteś aktywnym użytkownikiem serwisu. Oskarżenia o mobbing to bardzo poważna sprawa. Jeśli faktycznie padłeś/padłaś ofiarą mobbingu, to niezwłocznie zgłoś to odpowiedniej osobie: pracownikowi działu HR lub Compliance. To nie są kwestie, które można ograniczyć do pozostawienia komentarza w internecie. Jeśli potrzebujesz w tym zakresie pomocy lub podpowiedzi, to napisz nam maila na adres: hr@bssce.com lub bezpośrednio do mnie - zapraszam. Zachęcam również do używania języka, który pozwala zachować kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

@BSS

2 komentarze i już aktywny użytkownik? Problemy były zgłaszane wielokrotnie bez efektu. Dział HR też na pewno zna doskonale tą sytuację. Nikt nic z tym nie zrobi jak zawsze gdy pojawia się problem. Wszystko zamiata się pod dywan i udaje, że nic takiego nie miało miejsca.

@rondo

Po raz kolejny zwracam uwagę, że posługiwanie się pustymi sformułowaniami nie pozwala nam na dotarcie do źródła problemu. Jeśli masz potrzebę go rozwiązać - zapraszam do rozmowy w miejscu i czasie do tego przeznaczonym. Jeśli wolisz pozostać przy tej formie - szanuję twoją decyzję. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

@BSS

Dobrze, w takim razie konkrety: - traktowanie pracowników gorzej niż zero, nie tylko mnie - czyhanie na każde potknięcie, później wytykanie i rozliczanie ile kto zrobił i w jakim czasie - permanentne stanie nad głową i poganianie, presja czasu bardzo duża - krzywe spojrzenia codziennie - wyszydzanie i wyśmiewanie mam wymieniać dalej?

Dokładnie cyrk niezły .ZNOWU BRAKUJE PRACOWNIKÓW .Od razu widać po zainteresowaniu , że dział HR musi natychmiast zatrudnić nowych pracowników.

@rondo

Dokładnie nagle dział HR się obudził .Te tematy były już tyle razy poruszane , że każdy ma dość .Nikt nigdy nam nie pomógł w naszych problemach .A jeśli ktoś próbował głośno o tym mówić natychmiast znalazł się powód do zwolnienia go - raptem zaczął bardzo źle pracować. Takich osób już mnóstwo wyleciało . Nie ma sensu się odzywać .

@rondo

Tak jak napisałam powyżej: "Jeśli masz potrzebę go rozwiązać - zapraszam do rozmowy w miejscu i czasie do tego przeznaczonym. Jeśli wolisz pozostać przy tej formie - szanuję twoją decyzję." Portal gowork nie jest miejscem dla nas miejscem do dyskusji. Życzę miłego dnia, Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

Movano

Tylko pośmiewisko z siebie robią. Żenada naprawdę ale ciągle to samo hahahaa chyba już przyzwyczaili się do tego pracownicy HR :)

@rondo

Jeśli są takie przypadki, to raportuje się do HR, przełożonych wyższego szczebla i załatwia sprawę a nie piszę "ktoś się drze" problemy się rozwiązuje.

@Greek

Udajesz idiotę czy piszesz poważnie? Myślisz, że nikt nie zgłaszał?! Ja i pozostali z zespołu ZOSTALIŚMY WYŚMIANI! Dosłowni!.

@BSS

osobiste rozmowy nie przyniosły rezultatu, więc niestety muszę interweniować tutaj. Macie głęboko gdzieś pracowników i te wasze puste słowa zamieszczone w postach i komentarzach na gowork nic nie są warte...

@BSS

widzę pełna kulturka .. "Twoją" z małej litery, widać jaki macie szacunek do pracowników...

@rondo

Te wpisy maja charakter pomówień i nie świadczą o chęci rozwiązania jakiegoś problemu a próbie pozorowania jakimiś ogólnymi sformułowaniami trudnej sytuacji. Tak pisze konkurencja jak chce odstraszyć od inne firmy. Szkoda to czytać i tym się przejmować. Pani Aniu z HR - niech Pani nie spala czasu na dyskusje z Hejterami.

Dhjs
@Greek

To nie są pomówienia tylko prawdziwe opinie ludzi którzy przez bss przeszli!!! Wieczne nadgodziny i praca aż się padnie na twarz, wieczne pretensje czemu dzisiaj tylko 8 godzin w robocie. Dajcie spokój z tymi pozytywnymi komentarzami

Nugatowa
@Dhjs

12 godzin to minimum, inaczej żadnen z ciebie pracownik!! Motto bss

logo firmy Serwisant rowerowy

aplikujący

To prawda, Pani Justyna, która przeprowadzała rozmowę on line to bardzo sympatyczna osoba, utrzymująca przyjazny ton. Mimo problemów technicznych z połączeniem, nie odczułam stresu i spotkałam się z wyrozumiałością współrozmówczyni. Pozostaje oczekiwanie... oby z pozytywnym finałem. Chyba nigdy nie odbyłam rozmowy kwalifikacyjnej w tak miłej atmosferze.

BSS

@anonim z konina Dziękujemy za opinię i życzymy sukcesów! Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

Dhjs
@aplikujący

Tak rozmowa jest bardzo miła dopiero później zaczyna sie wykorzystywanie. Nie warto wierzyc tylko w obietnice k szybkich podwyżkach i super premiach. Zatyrasz się ni tyle ci z tego przyjdzie.

kobieta pracująca

Ja tam nie narzekam. W każdym miejscu pracować trzeba. Tutaj jest mi dobrze, nie mam powodów do narzekań

Polo
@kobieta pracująca

Oprócz wynagrodzenia które jest żenująco niskie, nadgodzin po kilka godzin dziennie za które i tak ci nikt nie zapłaci bo nie można ich sobie wpisać. Beznadziejnej atmosfery, braku zrozumienia i atmosfery to tak nie ma na co narzekać

123_start

Pracuję w BSS od roku. Wyjściowo miała to być praca na wakacje, po studiach, jednak pojawiła się opcja zostania, więc dlaczego nie. Kadra menadżerska i liderska w porządku, nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się, z załatwieniem sprawy. Cenię sobie zrozumienie w pracy, a tutaj się z tym spotkałam. Fajnie, że firma zdecydowała się na pracę zdalną w dobie pandemii i że nie ma ciśnienia na jak najszybszy powrót. Wynagrodzenie- wiadomo, mogłoby być wyższe, jednak uważam, że jest adekwatne do wkładu pracy.

Uuu
@123_start

Ktoś tutaj kłamie albo próbuje poprawić opinie o bss. Wynagrodzenie adekwatne? Niepłatne nadgodziny i praca po 12h. A wypłacają jakieś 3k brutto na umowę o prace. Przecież to jest żart. A jak chcesz podwyżkę to ci managerka powie żeby się uczyć. Tylko kiedy!!!

Kadrówka

Hej, a ja pracuję w dziale kadr - nie boję się tego przyznać - od dość niedawna i szczerze? Nie ma tragedii takiej jak tu opisują. Bardzo dobrze mi się współpracuje z liderką. Managerka wprowadza dużo zmian moim zdaniem na lepsze. Małymi kroczkami, ale do przodu. Ze swojej strony dodam, że niektóre zachowania pracowników w moim poprzednim miejscu pracy były niedopuszczalne, więc jeśli chcecie coś zmienić, zacznijcie od siebie. Wtedy obie strony będą zadowolone

Kadrówka9393
@Kadrówka

Te wprowadzone zmiany to gadanie i tylko gadanie ze będzie lepiej. Zero planów jak rozplanować prace żeby nie pracować po 12h dziennie. Nadgodzin nadal nie wypłacają i tyle tych zmian. Wykorzystywanie ludzi a płacy zero

doświadczenie

początki są przyjemne, zobaczysz później jak wezmą Ciebie w obroty..

Gigi

Tak jest na początku dajnie, później wyzysk jak się da. Pieniądze to żart ale przecież zarząd i managerowie musza zarabiać. Specjaliści po kilka dobrych lat doświadczenia tutaj mogą liczyc na 3,5-4,5 BRUTTO. Nigdzie tak nisko już nie płaca

kowalski13

Ja już były pracownik, ale źle na BSS nie powiem, przeciwnie polecam miejsce na 100 procent. Ludzie spoko, atmosfera spoko, pieniądze spoko.

@kowalski13

@kowalski13 Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że nasze drogi zawodowe jeszcze się przetną. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

Movano
@kowalski13

Były? Jeśli tak SUPER to dlaczego były? Hmm?

Pracownik13
@kowalski13

Pieniądze spoko? Chyba jedynie na stanowiskach kierowniczych, bo „szeregowy” pracownik nie może liczyć na normalne wynagrodzenie. Nikt z obecnych i byłych pracowników nie uwierzy w takie opinie. Nadgodziny są płatne jak się uprosi przełożonego ze już się nie da rady i się czegoś nie zrobi ale i tak przełożony mówi ile tych nadgodzin można sobie wpisać.

Disco
@kowalski13

Ludzie spoko to fakt, można się dogadać nawet z liderkami czy z zarządem. Ale reszta to kłamstwo. Pieniędzy nie ma i nie było nigdy, obiecują podwyżkę po okresie próbnym a później znowu kiedy indziej j tak kończysz po roku bez obiecanych pieniędzy. Szkoda bo ludzi akurat bss ma fajnych ale nie da się pracować za darmo.

Czy firma pozwala pracownikom na szkolenie się na koszt firmy ?

Zawsze jest haczyk

Nie tak łatwo

przeszkolony
@Marta

Tak, ale powyżej określonej kwoty jest lojalka - standard w większości firm

Fajny
@przeszkolony

Potwierdzam, wg regulaminu oficjalnego to jest

@Marta

Szkolenia żadnego to tutaj nie uświadczysz od firmy.

Nick2

chyba, że szkolenie z zakresu padania na twarz za pół darmo - takie to z pewnością

@Marta

@Marta, szkolenia zewnętrzne wymagają podpisania umowy szkoleniowej, a w przypadku określonej kwoty - umowy lojalnościowej. W 2020 roku uruchomiliśmy Akademię BSS - program szkoleń wewnętrznych online (bezkosztowych dla pracownika), podczas których nasi eksperci, podejmują się roli trenera i szkolą pracowników z wybranego tematu. W ciągu 6 miesięcy trwania projektu przeprowadziliśmy szkolenia z ponad 50 tematów. Nasz zespół trenerski liczy 35 osób i zrealizowaliśmy ok. 250 godzin szkoleniowych - zapraszam do poznania nas bliżej. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

@BSS

Dzięki za akademie BSS - w dobie pandemii to świetne rozwiązanie.

@Greek

Akademia fajna, tylko ciekawe kiedy brać w tych szkoleniach udział. Jak praca po 12h i jeszcze przełożony sugeruje ze żeby zapisać się na szkolenie... jak chcą szkolić to niech dadzą na to czas a nie jak zawsze pozorne działami. Niektórzy udają ze słuchają szkolenia a w międzyczasie pracują bo się nie wyrabiają. Po co coś takiego robic

Yyyy
@Marta

Na koszt firmy w bss nie ma nic, raczej oni chce żeby robić coś za własne pieniądze a płaca trochę więcej niż minimalna. Strata czasu po okresie próbnym stad uciekam.

ok_ok

Praca ok, wymagania w normie. Ludzie w porządku, atmosfera ok.

Standard? O czym my mowimy? Sprawiedliwosc? Tego juz dawno nie ma. Uklady maja tu znaczenie. Do tego, w mojej obecnej firmie nie musze prosic sie o koperty szanownej pani kierownik . Mam nadzieję że dotrze coś do kierownictwa i zaczną traktować pracownika serio. Pozdrawiam ????

@Anonim

Awanse i podwyżki odbywały się na podstawie oceny kompetencji i jakości pracy przez Przełożonego. Od tego roku wdrożyliśmy proces analizy potencjału oraz model kompetencji, które standaryzują proces awansów.

rotacja
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Aż trudno komentować. Pracuję ponad dwa lata, ale żadnej analizy potencjału nie miałam.

14 miesięcy
@rotacja

A może firmy Ci się pomyliły? ???? ja pracuje 14 miesięcy i analiza potencjału już jest za mną. Następna moja analiza już w marcu ????

Unick
@14 miesięcy

Moja tez za mną ... większość działów już miała analizę

rotacja
@14 miesięcy

Nie, nie pomyliły mi się firmy. Analizę potencjału miałam wyjątkowo późno i nie powiem, żeby wniosła coś konkretnego. Jej wynik można podsumować jednym zdaniem: "jest dobrze, ale lepiej, żeby było jeszcze lepiej". Rozmyte cele, niekonkretne oczekiwania. Najlepiej więcej pracy, więcej szkolenia innych osób, a wszystko w jeszcze krótszym czasie (tzn. bez nadgodzin).

obietnice
@rotacja

Potwierdzam "Najlepiej więcej pracy, więcej szkolenia innych osób, a wszystko w jeszcze krótszym czasie (tzn. bez nadgodzin)" Nic nowego. Mydlenie oczu, dokładanie obowiązków. Niedotrzymywanie obietnic. Analiza potencjału i tak nic nie wnosi. Od lat jest to samo. Pracujesz jak robot. Tak było, jest i będzie chyba, że w końcu wszyscy odejdą i nie będzie miał kto pracować. Dopiero wtedy może coś się zmieni. Ale dopóki cyferki się zgadzają nie ma co liczyć na pozytywne zmiany.

@Anonim

Dziękujemy za opinię nt. naszej firmy, do której każdy ma prawo. Nie wiemy, czy jesteś/byłeś naszym pracownikiem. Na pewno wolelibyśmy, by przedstawione tutaj zarzuty poparte były solidnymi i rzetelnymi argumentami. Zespół managerski w naszej firmie to osoby z bogatym CV, które przeszły trudny proces rekrutacji, podobnie jak pracownicy. Ścieżka awansów i gratyfikacji również wynika z wewnętrznych standardów i procedur. Co do reszty krytycznych punktów ciężko nam się odnieść, ponieważ są one mocno subiektywne i osobiste. Pozdrawiam! Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

BSS jesteście zerem!

W związku z Nowym Rokiem życzę obecnym pracownikom aby znaleźli lepszego pracodawcę, normalnego, który ich docenia i nie gnębi, nie wykorzystuje.. Nawet nie macie pojęcia jak cieszę się, że mnie nie ma w BSS !! To jest radość nie do opisania! Życzę każdemu pracownikowi BSS, żeby znalazł pracodawcę normalnego jak mój!

@BSS jesteście zerem!

Jestem oburzona Pani/Pana wspisem jako zwykły pracownik. Skoro nie pracuje Pani w BSS to pani wpisy wskazują raczej na jakieś zaburzenie, działania o charakterze odwetowym niż zwyczajne dzielenie się opinią. Każdy jest dorosły i odpowiada za siebie i decyduje gdzie mu się pracuje dobrze i tam zostaje. Gratuluje nowej pracy, życzę Pani/Panu jak najlepiej. Pani/Pana przygoda z BsS jak rozumiem się skończyła i trzeba iść do przodu. Wszystkim pozostałym obecnym, byłym pracownikom życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i zadowolenia z życia :) Pamiętajcie - każdy z nas odpowiada za swój własny sukces i niech bierze swój prywatny i zawodowy los w swoje ręce. Szukanie winnych i wymówek nie jest cechą ludzi szczęśliwych, aktywnych i gotowych do rozwoju w żadnej dziedzinie ????

Lenka
@BSS jesteście zerem!

Pani/Pana komentarz świadczy o niskim poczuciu wartości,braku kultury osobistej a ale cieszę się że Pan/Pani już z nami nie pracuję bo nasze szeregi nie potrzebują takich ludzi.Ludzie na odpowiednim poziomie poprostu zmieniają pracę i tyle,po co takie komentarze, lżej teraz....?

Prawda o Was boli?

@Lenka

Prawda o Was boli ?? Na jaką opinię sobie zapracowaliście taką macie. Odnośnie tego "Ludzie na odpowiednim poziomie poprostu zmieniają pracę i tyle,po co takie komentarze" - już spieszę z wyjaśnieniami.. właśnie dlatego mam nową pracę i nowego pracodawcę bo już nie dało się wegetować w BSS a komentarz jest po to, żeby innym pokazać, że są jeszcze normalni i szanujący pracowników pracodawcy. Każdy ma prawo do swojej opinii, dlatego dzielę się nią tutaj. Ty z kolei same pochwały na swój cudowny BSS smarujesz. Komentarze na zlecenie, Jakoś musisz sobie dorobić do tej swojej marnej pensyjki. hahaah

@Pracownik BSS

Widzisz jak się mylisz.. mi nic do szczęście nie brakuje, rozwijam się cały czas, obecnie też także Twoje argumenty są mylne.

@BSS jesteście zerem!

Jeszcze raz szczerze gratuluje i życzę wszystkiego dobrego w nowym miejscu. Poprzedni mój wpis to nie argumenty tylko opinia na temat zasad rozwoju i odpowiedzialności za siebie. Pozwolę sobie zostać przy własnym zdaniu podobnie jak Pani/Pani pozostanie przy swoim i nie zamierzam przekonywać Pani/Pana do zmiany zdania. Pani/Pana wpisy nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości dodanej a stanowią dla mnie jedynie emocjonalny bełkot. Chętnie czytam opinie mądre, konkretne, merytoryczne i obiektywne.

@Pracownik BSS

"Emocjonalny bełkot" - nic mnie dawno aż tak bardzo nie rozbawiło haha

@BSS jesteście zerem!

Cieszę się ze mogłam Pana/Panią rozbawić :) to na pewno lepsze metoda na odreagowanie. Polecam się na przyszłość

@Pracownik BSS

Niestety prawda jest smutna...i ludzie mądrzy już dawno tam nie pracują..zostali Ci co dobrze zarabiają albo Ci którzy się boją odejść.

Esperanza
@Lenka

Brak kultury? "Góra" począwszy od Zarządu kończąc na leaderach pokazują swoją "kulturę osobistą" każdego dnia.

@Pracownik BSS

Nikt nie chce tutaj odreagować a na pewno nie ja tylko podzielić się swoją radością z nowego normalnego pracodawcy :) Ale dla mnie to nic nowego, że jesteście bezczelni i cyniczni, zawsze tacy byliście, jesteście i będziecie :) Stąd między innymi mój nick. Bawcie się dobrze hahah

Zwykły pracownik
@BSS jesteście zerem!

Każdy ma prawo do opinii ... i wiele powodów do radości. Ja np jestem zadowolony z pracy w BSS, lubię to miejsce, praca jest ciekawa, wyzwaniowa, daje dużo satysfakcji.

A co to znaczy?
@Esperanza

A co to znaczy? Bo nie rozumiem tego wniosku.

Rise up
@A co to znaczy?

po co Greka udajesz?

@Rise up

Zwyczajnie pyta bo nie rozumie takiego ogólnikowego pisania i jechania po ludziach. Zgadzam się, ze te wpisy to jeden wielki bełkot osob, którzy szukają ujścia swoich negatywnych emocji - to jedna z metod „hejtu” anonimowo, bez konkretów ale agresywnie, obelżywie. W takim świecie dziś żyjemy.

Prawda się obroni!

hot-dog

i co jeszcze?

nick1

Praca dobra tylko na start dla zdobycia doświadczenia lub na przeczekanie. Zarobki niskie pracy bardzo dużo i ciągła presja ze strony rządzących. Jedyny duży plus to pracownicy ale są tak zawaleni praca że już nawet atmosfera jest coraz gorsza. Są inni dobrzy pracodawcy w Łodzi i warto ich szukać bo tu na dłużej zdecydowanie odradzam !!!

Mikołaj

Śmieszna firma nic sobą nie reprezentująca.

yzx

W żadnym z poprzednich miejsc pracy nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika jak najgorszego wroga i ostatniego śmiecia, Brak szacunku do pracowników - przedmiotowe traktowanie pracowników. Niestety nie nauczysz się za dużo w tej firmie, ale będą Ci wmawiać coś innego. Jest to strategia tej firmy. Im więcej tam siedzisz tym gorzej dla Ciebie, ponieważ później będzie Ci ciężko znaleźć inną pracę. Śmieszne wynagrodzenie, które jest jakimś absurdem... W innych firmach można dostać o wiele więcej i pracować od 9 do 17. Gdybym mogła cofnąć czas na pewno nie wybrałbym BSS!!! Stanowczo odradzam!!

Jest coraz gorzej, firma od dłuższego czasu przestała szanować pracowników, którzy są naprawdę fajni i pracuję w pocie czoła, żeby wykonać swoje obowiązki, które są im STALE dokładane. Kiedyś to była fajna firma, teraz jest to (usunięte przez administratora), w którym wszystko jest ważne poza pracownikiem. Rotacja jest na bardzo wysokim poziomie, porównując inne firmy. Poza ludźmi, nie ma żadnych plusów aby tu pracować...

Były pracownik na szczęście
@pracownik

Mnie(usunięte przez administratora) rok temu z hakiem i naprawdę to mnie uratowało.. teraz u nowego pracodawcy dopiero odżyłam.. Moja boss szanuje mnie, nie ma stania nad głową, rozliczania i poganiania a i premię na święta dostałam 3 razy większą niż w BSS.. Do BSS.. cieszę się, że mnie u was nie ma!! Uratowaliście mnie tym, ze mnie zwolniliście!!!!

Nie nie nie
@pracownik

Ludzie też nie są żadnym plusem. Jeden patrzy jak drugiemu mogę podstawic. Zazdrość i konkurowowanie ze sobą.

BSS Takie dą realia.... Tfu!!

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim traktowaniem pracownika jak ostatniego (usunięte przez administratora). Totalne lekceważenie. Do tego przełożona alkoholiczka na %% notorycznie przychodząca do pracy na kacu lub pod wpływem wysoko procentowego "napoju" ! To jest jakiś skandal!! Praca pi 12h minimum za śmieszne wynagrodzenie.

Porazka
@BSS Takie dą realia.... Tfu!!

Dziewczyny lubią się dobrze bawić :) A my musimy tyrać za trzech.

Była pracowniczka

Miałam okazję pracować w BSS kilkanaście miesięcy. Jeśli idzie o atmosferę to oceniam raczej negatywnie. Firma trzyma się w kupie chyba tylko dzięki anielskiej cierpliwości pracowników najniższego szczebla. Dało się odczuć „rozczarowanie” ze strony mamagerki moim zachowaniem kiedy wychodziłam po 8 godzinach pracy. Po wcześniejszych doświadczeniach zawodowych, ciekawostką dla mnie był fakt braku zainstalowanej skrzynki pocztowej i niektórych aplikacji biurowych. Ogólnie systemy informatyczne dość słabe. Utrudniające prace zamiast ułatwiające. Ciągła presja na wyniki przy tak słabych możliwościach brzmi jak kiepski żart.

Aktualny pracownik Kadr
@Była pracowniczka

"Była pracowniczka" czy Ty napewno piszesz o dziale kadr i płac? Co jak co ale atmosfera to tu jest i zawsze była świetna???? Koordynatorzy są ok, a jak ktoś ogarnia swój kawałek w 8 h w wypłaty to szacun za to????

Obserwator
@Była pracowniczka

Przykre jest to, że tworzone są takie herezję na szkodę pracodawcy, który od dłuższego czasu zmienia się na lepsze. Rada ode mnie bądźcie mądrzy i sprawdźcie sami. Pracuje w firmie od 8 lat i wiem co widzę i dokąd BSS zmierza.

@Była pracowniczka

Uprzejmie informujemy, że wszystkie potrzeby w zakresie aplikacji i oprogramowania należy zgłaszać przez stworzony do tych celów portal.

bad
@Obserwator

Zmienia na lepsze? Niby jak? Jakoś tego nie widać. Jedyne "postępy" i zmiany jakie są to na gorsze.

Początkująca
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Szkoda tylko że na początku nikt o tym nie informuje nowych pracowników i przez pierwsze trzy tygodnie a i zdarza się że dłużej nie mamy do większości aplikacji dostępu. Nie wiem po co to tutaj wypisujcie może lepiej byłoby po prostu nowemu pracownikowi od razu wszystko powyrywać co potrzebne i pomóc mu na miejscu w tym zakresie a nie udawać że wszystko jest w porzadku

Bdjjse
@Początkująca

Nie wiedzą jak się bronić i co pisać to pociskają takie banialuki...

II p.
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Chyba jak przychodzi nowy pracownik to stanowisko pracy powinien mieć zorganizowane a nie sam dbać o narzedzia pracy. Trochę to niepoważne

BS Tfu..
@Obserwator

Ogarnij się człowieku! Dovrze wiesz, ze jest W BSS (usunięte przez administratora) i nic tego nie zmieni to chociaż nie ściemniaj..

BSS Tfu..
@Aktualny pracownik Kadr

Może lepiej przypomnij jaka była rotacja w ubiegłym i bieżącym roku??!!! Czekam na info!!

Beka
@Aktualny pracownik Kadr

Jesteś jeszcze "aktualnym" pracownikiem??? Wątpię..

Porazka
@II p.

NIC nowego .Zawsze tak było , jest i będzie .Tutaj o wszystko trzeba walczyć .W wersji optymistycznej to może za 3 miesiące będziesz miała dostęp do wszystkiego , ale również może to trwać pół roku .

Zostaw merytoryczną opinię o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA - Łódź

• Jak się pracuje w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Zobacz opinie na temat firmy BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Kandydaci do pracy w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA
2.3/5 Na podstawie 720 ocen.

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA