Opinie o Acpac Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. Sp. Kom. w Łódź

counter
5 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Acpac Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. Sp. Kom.?

Xx Nowy wpis

Przyjazny zespół

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś więcej jeszcze o firmie? Czy występują wewnętrzne szkolenia? Ile osób liczy biuro? czy występują nadgodziny?

Tak2Nie
Remek

Interesuje mnie praca na ogłaszanym stanowisku - samodzielny księgowy. Czy ktoś pracował tutaj na takim i powie czy fajna, dobra praca? Warto aplikować?

Dagmara Nowy wpis
@Remek

Zapraszamy do naszego zespołu. Praca w przyjaznym biurze, które cały czas się rozwija. Pracujemy z firmami o różnych profilach z różnych branż. Właściciele bardzo sympatyczni, uczciwi oraz otwarci na nasze sugestie. Warto spróbować.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dagmara

Witam, jestem pracownikiem Biura Rachunkowego ACPAC od 5 lat. Praca jest godna polecenia. Mamy firmy z różnych branż, przez co można naprawdę dużo się nauczyć. Pracujemy zarówno na księgach jak i na KPiR. Nasze biuro, bardzo dynamicznie się rozwija. Zespół pracowników jest z różnym stażem pracy, jednak przyznam, że jesteśmy zgraną ekipą. Właściciele są bardzo uczciwi oraz otwarci z pomysłem na prowadzenie i rozwijanie biura.

Tak1Nie

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Acpac Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Acpac Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. Sp. Kom. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad