Opinie o Rasz Sp. z o.o. w Grupa Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rasz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rasz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rasz Sp. z o.o. w Grupa Dolna

Bartas

Firma 100% polecam , pierwszy miesiąc pracy, kasa na czas , wszystko na konto . Fura Dafik 2022 więc kozak! Polecam

@Wiktoria

Nic więcej ci nie odpowiem, ale możesz się sobie sama dopowiedzieć resztę jeśli chodzi o wnioski urlopowe :). Odmowy są zwykle argumentowane nadmiarem pracy w firmie i niekończącymi się obietnicami wynagrodzenia pracownikom braku urlopu, do którego najczęściej nie dochodzi, bo nadmiar pracy to wymówka wykorzystywana przez cały rok.

Zbyszek

Polecam 3 lata do emerytury :) pewna firma, pewna kasa, pewny sprzęt, pracuje już 5 rok i jest super :)

Roma
@zbyszek

Jedna na rok jest ta podwyżka? Czy częściej dają? Czy do tego jakieś premie dochodzą czasem albo coś z pakietu socjalnego?

Kurcze, czytam te wpisy i słabo z tą kasą. Ale finalnie to kasa lądowała cała na koncie pracownika? I te problemy wynikały z tego, że w firmie nie było kadrowej, osoby fachowej w tego typu działaniach i robił to po prostu ktoś z administracji?

Zbyszek Nowy wpis

Polecam w 100 % trzeci miesiąc pracy , kasa na czas, fura nowa, wszystko na konto i dostałem umowę na czas nieokreślony super :)

Kacper Nowy wpis

Wszystko ok Polecam , nowe fury kasa na czas i konto

Jola Nowy wpis
@Kacper

Pracujesz tam, jako kto? Też rozważam, czy nie spróbować, ale byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi przybliżył zasady współpracy, bo tylko słyszałam od kogoś co nieco. To praca na umowę tradycyjna czy jakieś inne zasady panują?

Zbyszek

Beata
@Zbyszek

A czy przez te 5 lat zdarzały się jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Bo dopiero co czytałam w innej niedawno dodanej opinii, że kasa nie jest na czas. Jeżeli opóźnienia się zdarzają to ile maksymalnie trwają? Poza tym czy jakieś podwyżki stażowe obowiązują?

Beata

A na ile tej podwyżki tak mniej więcej można liczyć? Czy obecnie obowiązuje jakiś okres próbny w firmie? Ile trwa i na jakiej umowie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

zbyszek
@Beata

w tym roku miałem 10%

Roma
@zbyszek

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rasz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Prawda
@Bartas

Kurcze, to mało zarabiasz w tej firmie pracowniku biura (bo tylko wy piszecie w kółko takie same komentarze z tą samą składnią, błędami interpunkcyjnymi, słownictwem i manierą). Skoro wszystko dostajesz na konto - to serio zarabiasz malutko(przecież tam nikt nie zarabia na konto więcej, niż najniższa krajowa), prawie ci współczuję ;). Kto nie wierzy - można przejechać się pod biuro w połowie miesiąca i zobaczyć pracowników odbierających koperty, które mogę zapewnić, nie zawierają listów miłosnych od szefa do pracowników ;).

@Prawda

Czyli na umowie najniższa? Jak są urlopy płacone? Od tej najniższej? I czy w ogóle dają tu umowę o pracę?

@Wiktoria

Na umowie najniższa i najniższa na konto, reszta w kopercie. Urlopy od najniższej. Co. Więcej, dni urlopowe są wykorzystywane nawet wtedy, kiedy sam pracownik nie wie, że będąc w pracy, jednocześnie jest na niechcianym urlopie. Dowiaduje się o tym zazwyczaj przy okazji zwalniania się z firmy. Podsumowujac - prosisz o urlop, to go często nie dostajesz, ale jak się zwalniasz to nagle okazuje się, że go rzekomo wykorzystałeś.

@Lipa

A wnioski urlopowe? Przecież trzeba chyba taki podpisać? Te urlopy których nie udzielają to jakoś są argumentowanie? Jaki powód jest braku zgody na dzień wolny. Możesz napisać?

Klara
@Bartas

Na ile masz umowę? Od razu na jakiś dłuższy okres dają czy na krócej? Daj znać, co proponują nowym pracownikom. A kasa tylko podstawa czy coś jeszcze?

@Klara

3 miesieczna próbna i stała pozniej

@Klara

kasa całość na konto i duzoooo wiecej niz podstawa ja jestem zadowolony bardzo i fajne nowe auta

@Wiktoria

ten lipa to totalna lipa i sciema jak przecież sam wypisywałem wniosek na urlop i dostałem zapłacone

@Prawda

co ty za głupoty człowieku piszesz:) całe wynagrodzenie mam na konto tylko zwroty za to co sam kupiłem odbierałem bo zapomniałem zdać dokumenty z FV. Jaki kierowca myślisz by pracował za najniższą ja mam dużo więcej i to moja sprawa ile ale jestem zadowolony. Z takie ciebie prawda jak z osła koń :)

Lidka
@Bartas

Ale próbna zlecenie czy o pracę? No i daj znać, czy ubezpieczenie jest od razu, normalne wszystkie składki tak generalnie odprowadzają?

Martyna Lach

Jeśli ktoś chce być (usunięte przez administratora) to może iść śmiało. Czytałam wszystkie opinie tutaj i naśmiałam się. Większość opinii wyszła z biura na zlecenie szefa.. (usunięte przez administratora) pracowałam tam kilka miesięcy i każdy kto odchodził został (usunięte przez administratora) Nie potrafią nawet dobrze obliczyć wynagrodzenia, wiecznie problemy o daty przelewu, o zgodność przelewu, wszystkie samochody osobowe niesprawne. Panie z biura potem śmieją się między sobą, że znowu będą dzwonić o wypłatę.. żałosne zachowanie z ich strony jak i fałszywe ze strony szefa. Robi to samo od kilku lat według opinii tutaj i pewnie jeszcze z kilka porobi. Życzę jak najgorzej :)

Martyna

Widzę biuro nie próżnuje, wy to macie dziewczyny ciekawą robotę dopiero, tyle godzin siedzieć i nic nie robić, a jak już robić to jeszcze (usunięte przez administratora) wszystko. Ola dziennikarstwo, a kadry to dwie różne specjalizacje wiesz? Chyba zabłądziłaś ;) Jeśli jest się skoczkiem i to jeszcze jak sama nazwa wskazuje „zaopatrzenie” to nie będę pracować za kogoś komu (usunięte przez administratora). Popracujcie trochę nad obowiązkami wpisanymi na umowie, a nie potem bajki piszecie. Jeśli nigdzie nie jechałam to dlaczego miałabym nie siedzieć skoro każecie przychodzić na dana godzinę i o danej godzinie kończyć ???????? Proponuje wziąć herbatkę na wstrzymanie, w końcu i tak każdy kto zdecyduje się tam pójść to zobaczy jak jest, nie marnujcie lepiej czasu na ratowanie opinii tylko na matematykę bo obliczanie pensji i dni wolnych kuleje ;)

Prawda

(usunięte przez administratora) chyba z czołówki w Grudziądzu.wyplata nie na czas,sprzeczna z tym co było ustalone wcześniej,samochody co chwilę się psują,a jeżeli coś uszkodzisz to płacisz z własnych pieniędzy,gdy samochód w naprawie to zabiera urlop,wpisy które tu są z dobrą opinią pisane są przez dyspozytorów.szkoda czasu na tą firmę,bo każdy kto zobaczy jak tu jest odrazu rezygnuje,pozdrawiam normalnych co zrezygnowali z tego dziada i wystawili tu stosowną opinie

Mark
@Prawda

Czyli niedawno zrezygnowałeś? Możesz coś więcej napisać?

Michał M

Polecam wszystko TOP, praca, wynagrodzenie wszystko z ustaleniemi. Sprzęt bardzo zadbany i nowy :)

Julia
@Michał M

Hej, dasz znać jaka kasa się zapowiada na kolejny rok? Chłopak będzie roboty szukał i może tu zajrzy. Będą może jakieś przyjęcia? Ile miejsc macie w razie czego?

Michał M
@Julia

ja wychodzę ok 4000-4500 wszystko na konto , praca 5 dni ok 8-10h srednio

Jerzy

W wątku są sprzeczne wpisy, w jednym komentarzu ktoś napisał, że oferują najniższą, a w innym, że jest "ok", to jak to właściwie jest? Ile realnie oferują? Jest premia, która jest od czegoś uzależniona?

trevor
@Jerzy

dostaniesz najniższa krajowa, rusza pod stołem czego nie rozumiesz

Romek
@Jerzy

Jerzy, Ja pracuje od 6 lat i głupota totalna jak ludzie piszą że za najniższa pracuje . Osobiście sobie chwale sprzęt dobry , robota ułożona , kasa na czas . Czego jeszcze mam oczekiwać. Prawda taka ze zawsze wypowiadają sie małolaci co przyszli na chwile rozwalili od groma sprzętu bo nawet nowe miesięczne samochody a taki osioł bok przerysował a póżniej urażony ze ktoś uwagę zwróci. Pracuje nas tutaj od groma przez kilkanaście lat nawet. Warto zwrócić uwagę ze jest dużo osób od początku założenia firmy a nawet ludzie pracują całymi rodzinami . Polecem ale dla tych co chcą pracować i są ambitni.

@Romek

A firma długo istnieje? Jak długo jest tu zatrudniony najstarszy stażem pracownik o którym piszesz? Rzadko spotyka się takie firmy

Danuta
@trevor

Najnizsza krajowa na konto tak? A reszta pod stołem. Ile do ręki się dostaje i ile łącznie wychodzi, że można zarobić miesięcznie? Co miesiąc stawka jest taka sama czy zależy od czegoś kwota jaką dostaniesz?

Kiero
@Danuta

całkowicie bzdura ja śmigam na Biedronce i mam całość na konto . Auto z 2022 roku i widziałem że wszystkie podobne . Zmiennik też mój jest ok . Polecam

Kiero
@Jerzy

ja dostaję całość na konto , śmiało zadzwoń do firmy się przekonasz a nie czytaj bzdur po czystkach starych paliwowców

Trevor

Napisze tak (usunięte przez administratora) jakich mało, pieniądze się nie zamgadzaja kasa pod stołem najniższa krajowa kradną urlopy gorzej już chyba być nie może

Mateusz

Polecam ! Wspaniała firma i mega fajna atmosfera. Sprzęt nowy i dobra stała praca. Kasa też zawsze na czasz

Zuzanna

Wpadłam w necie na ogłoszenie do firmy na stanowisko Magazynier. Interesuje mnie czy jest to praca na UoP? I czy to praca w systemie zmianowym?

DziadTransRS

Pracowałem tam 2 lata nie polecam nikomu. Szef na rozmowie obiecuje złote góry, wszystko to co chcesz usłyszcie od szefa. Ustalone stawki na daną pracę po czasie się zmieniają oczywiście na moją niekorzyść, po rozmowie dlaczego tak robi odpowiada że tak było na początku co jest kłamstwem. Umowa najniższa reszta kasy pod stołem i czasami nie na czas. Auta zależy na jaki dział trafisz. Najgorszy (usunięte przez administratora) lata na biedronce oraz innych robotach. Nie płaci za urlopy i nie pozwala wykorzystać urlopu. Podczas składania wypowiedzenia zostałem poinformowany o obciążeniu za uszkodzenie towaru którego nawet nie wiozłem. Ogólnie (usunięte przez administratora) kiachy w Grudziądzu i okolicy nie brakuje. Każdy odchodzi od niego. Zostają tylko (usunięte przez administratora)

Sraka nic dodać nic ująć nie idźcie tam

Julia

Zbyt mało konstruktywnie, żeby jakkolwiek przekonać. :/ Może jakoś inaczej to ujmiesz i uzasadnisz?

Michał B.

Pracuje ponad 2 lata i mega szanuje prace! dla mnie totalnie wszystko ok wynagrodzenia, sprzęt praca, Wszystko na nowych sprzętach , jazda autostradami. Polecam każdemu!

Iza
@Michał B.

Dobrze słyszeć. Czy wiesz może, czy są aktualnie przyjęcia do firmy? Szukam pracy dla męża

Damian L

Fajna firma, dobry sprzęt wszystko z ustaleniami:) kasa na czas , praca poukładana

Artur

Trafiłem do firmy z polecenia, robię tu 3 miesiące, kasa na czas, dostałem swoje auto, latam w stałych kółkach za granice. polecam

TOMEK

Pracuje od 6 miesięcy na c+e. Przez 3 tygodnie miałem umowę zlecenie a z początkiem miesiąca dali mi umowę o prace. Stała trasa z tego samego magazynu, Firmę oceniam pozytywnie,

Max

Pracowałem tam 4 lata, zmusiła mnie sytuacja do zwolnienia - wyjazd. Rozliczyli się ze mną co do grosza, dostałem ekwiwalent za urlop. Dobrze wspominam firme. Miałem codziennie ten sam kurs, auta nowe bo nie mogło się nic zepsuć na linii.

Kat C

Pracuje już dłuższy czas, na początek miałem śmieciówke do konca miesiąca i rozpoczęciem nowego miesiąca dali mi umowe o prace. Kasa na czas. Jedyny minus to warsztat, jak sie odda auto do naprawy to schodzi tydzień dwa, i wtedy dostajesz auto an zastępstwo... mozna pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Rasz Sp. z o.o. - Grupa Dolna

• Jak się pracuje w Rasz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rasz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rasz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rasz Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Libeckiego 5 lok. 19
    86-134 Grupa Dolna